Autor Wątek: polske corpy  (Przeczytany 39939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tynstar

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 13, 2006, 23:27:53 »
Cytuj
TO JEST TWOJE PRZED ZABRANIEM CZEGO POTRAFISZ KOGOS POWSTRZYMAC
TO JEST TWOJE CO POTRAFISZ OBRONIC
TO JEST TWOJE CZEGO NIKT NIE MOZE CI ZABRAC


narescie ktos cos sensownego napisal :):)

Tynstar

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 13, 2006, 23:30:00 »
Cytuj
Heh widac jak ludzie nie czytaja co jest pisane wczesniej Very Happy gdzies miedzy strona 2 a 3 napisalem ze jesli alians daj boze wkoncu by sie pojawil to niema szans byc prawdziwym aliansem tylko w eu zone


nie zgadzam sie co aliansowi pvp mozna zrobic jak go nie ma (ludzi nie sa zalogowani)?????

Ellaine

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 14, 2006, 00:03:46 »
POSun??.
Oczywiscie zakladajac ze brniacy nie jest beztroskim mieszkancem NPCowych stacji.

MMoroz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 14, 2006, 01:25:34 »
Widze ze niektore osoby( te starsze ) na poczatku strasznie negatywnie nastawione zapalily sie do pomyslu i juz "jutro" chca stworzyc alliance  :D . Proponuje jednak zrobic mala ankietke na ten temat ile osob jest wlasciwie zainteresowanych. Zestaw pytan powinien byc bardziej rozbudowany niz tak/nie. Proponuje cos w stylu:

a)Tak - przylacze sie od razu

b)Nie - nigdy nie bede wspolpracowal z wami polaczkami

c)Nie. Jestem zainteresowany stworzeniem takiego alliancu, ale teraz nie ma na to szans pogadajmy za miesiac albo dwa.

Chyba lepiej to zrobic zanim zaczniecie tworzyc jakies statuty :wink: .

P.S.
Ja wybieram opcje c).

P.S.2
A tak przy okazji( moze sie myle i nie kojarze pewnych osob ) tworzenie alliancu przez osoby ktore od dluzszego czasu bardzo malo albo  wcale nie graja jest troche dziwne a raczej smieszne.

Gav

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 14, 2006, 01:43:46 »
no mozna by zalozyc jakis topic pod tytulem "okragly stol" np i zaczac powoli rozmowy ludzi zainteresowanych, przeciez niemusi byc to od razu.

White_Haven

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 14, 2006, 02:03:36 »
Cytat: "MMoroz"

c)Nie. Jestem zainteresowany stworzeniem takiego alliancu, ale teraz nie ma na to szans pogadajmy za miesiac albo dwa.


Sam pomys? ankiety mo?na wykorzysta? - wiadomo by?oby mniej wi?cej ile osób jest zainteresowanych.

Co do twojego p. C - a my?lisz, ?e takie odk?adanie na za? co? by da?o? Nie, my?l?, ?e lepiej teraz zacz?? k?a?? podwaliny pod ca?y projekt, albo odrazu stwierdzi?, ?e nie warto si? szamota?. A je?eli polska spo?eczno?? (tudzie? jaka? jego cz???) dojdzie do tego ostatniego wniosku to droga wolna.
A PNB i tak pewnie sobie alliance zorganizuje. I bardzo dobrze. Popieram ich pomys?, w ko?cu nikt z nich nie mówi?, ?e potrzebuj? do tego ludzi z wioski :wink:

Assari

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 14, 2006, 08:30:13 »
Kto? wspomnia? o konieczno?ci wystawienia floty BSów i Capitali niezb?dnej do wywalczenia/utrzymania terenu.
Hmm... a moze by tak dokona? chocia? wst?pnej oceny mo?liwo?ci wystawienia takiej floty przez zainteresowane strony?
Ja rozumiem, ze mo?e nie wszystkie corpy tak ch?tnie ujawni? swój stan posiadania capitalo - wiadomo wróg czuwa  8) ale informacja typu:
My, corp X mam - XX ludzi mog?cych lata? BSami, YY ludzi mog?cych lata? dredami i ZZ mog?cych lata? carrierami daje ju? jaki? punkt odniesienia. Mo?ena by poli?zy? ?e np. corpy A, B, C, i D mog? przynajmniej teoreycznie wystawi? razem - 50BS, 25 Carrierów i 12 Dredów  :shock:  8)
Oczywi?cie pozostaje jeszcze kwestia posiadani tych shipów i skilli bo w ko?cu latac BSem mo?na juz na lvl 1  :)

Aeon Horax

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 14, 2006, 09:03:32 »
Cytat: "White_Haven"
Cytat: "MMoroz"

c)Nie. Jestem zainteresowany stworzeniem takiego alliancu, ale teraz nie ma na to szans pogadajmy za miesiac albo dwa.


Sam pomys? ankiety mo?na wykorzysta? - wiadomo by?oby mniej wi?cej ile osób jest zainteresowanych.



My?le, ?e ankieta jest o $%^& rozbi?, jej wyniki nic nie dadz?, tu liczy si? s?owo i ch?ci 'starych'. W ankiecie we?mie udzia? wi?kszo?? noobów ze mn? na czele  :roll: i wynik b?dzi? taki, ?e wszyscy by wst?pili do aliancu jescze dzi?. Z czego i tak nic nie wyniknie. Druga sprawa jest taka, ?e forum niestety nie odwiedzaj? wszyscy gracze pl, powiem inaczej, odwiedza je garstka a udziela si? jeszcze mniej. A wi?c starzy okre?lcie si? w ko?cu:
'tak'-chcemy polskiego aliancu, i zaczynamy powa?n? dyskusje
lub
'nie' -mamy to gdzie? i pomy?limy jak topic wyp?ynie znów za pare tygodni/miesi?cy...

vulor

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 14, 2006, 09:05:44 »
Cytat: "MMoroz"
Proponuje jednak zrobic mala ankietke na ten temat ile osob jest wlasciwie zainteresowanych. Zestaw pytan powinien byc bardziej rozbudowany niz tak/nie. Proponuje cos w stylu:
a)Tak - przylacze sie od razu
b)Nie - nigdy nie bede wspolpracowal z wami polaczkami
c)Nie. Jestem zainteresowany stworzeniem takiego alliancu, ale teraz nie ma na to szans pogadajmy za miesiac albo dwa.

Wybieram opcje d)A kim chcecie to robi?? :P

Jest kilka osób z którymi chetnie bym costakiego zaczyna?. I s? takie, z którymi "mniej" ch?tnie.

Moge rozmawia? o powstaniu takiego sojuszu.

vulor

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 14, 2006, 09:23:21 »
I jeszcze jedna wa?na sprawa.
Zakladanie sojuszu tylko i wy?acznie po to, ?eby powsta? polski sojusz w eve, to ja mam gdzie?.

Bez okreslenia jakiego? celu, dla którego zrealizowania mia? by ten sojusz powsta? IMO nie ma sesnsu zaczyna?.

W takim syndicate to ja sobie i bez ?adnego aliancu posiedzie? moge. Wiec je?eli polski sojusz nie da mi czego?, czego nie moge osiagna? bez wchodzenia do ?adnego sojuszu, to co?... :?  :?

Aeon Horax

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 14, 2006, 09:27:19 »
Cytat: "vulor"
I jeszcze jedna wa?na sprawa.
Zakladanie sojuszu tylko i wy?acznie po to, ?eby powsta? polski sojusz w eve, to ja mam gdzie?.
Bez okreslenia jakiego? celu, dla którego zrealizowania mia? by ten sojusz powsta? IMO nie ma sesnsu zaczyna?.


Prawda.

ale...
Cytat: "vulor"

W takim syndicate to ja sobie i bez ?adnego aliancu posiedzie? moge. Wiec je?eli polski sojusz nie da mi czego?, czego nie moge osiagna? bez wchodzenia do ?adnego sojuszu, to co?... :?  :?

No w?a?nie: prywata i tumiwisizm...


Powiniene? raczej napisa? co Ty mo?esz da? alliance'owi, a nie alliace Tobie...
drobna przeróbka s?ów JFK...

WolfSimon

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 14, 2006, 10:06:43 »
Cytat: "Gav"
no mozna by zalozyc jakis topic pod tytulem "okragly stol" np i zaczac powoli rozmowy ludzi zainteresowanych, przeciez niemusi byc to od razu.


Ju? co? takiego by?o, sprawd? sobie w archiwum, czy gdzie tam, temat Polish Alliance. Tak jak tu, by? tam zestaw "zapalonych" ludzi, tak jak tu by? tam noobek, co udziela? si?, kombinowa?, mia? zapa? (chwali si?, ?e ma) nie znaj?c realiów gry i tak jak tu b?dzie tam gówno z tego wynik?o, masa pierd... i nic poza tym. Tak jak w polskim sejmie...
Mo?ecie mi zarzuca? ?e, siej? defetyzm, ?e do?uj? ludzi itp, a jest to tylko sprowadzanie do rzeczywisto?ci. Nic z tego nie b?dzie. Dlaczego? Ano dlatego:

Jak ju? pisa?em niejednokrotnie, stworzenie i utrzymanie takiej konstrukcji to po pewnym czasie OBOWI?ZEK, który z zabaw? ma niewiele wspólnego. A jak przestaje co? bawi?, to si? to zostawia. Zawsze znajd? si? ludzie, którzy b?d? dzia?a? tylko na swoj? korzy??, ci odejd?/zostan? wyrzuceni pierwsi, poci?gn? za sob? innych. Zawsze znajd? si? ludzie, którym b?dzie przeszkadza? styl gry innych, szczególnie gdy wybuchn? jakie? wojny i trzeba b?dzie zbrojnie da? opór. I wtedy w?a?nie wszystko jebnie na ryj... Po jakim? czasie znudzi ludzi ci?g?e wymaganie od nich czego? i zaczn? si? exodusy. Tak wi?c i demokracja i zamordyzm zawsze komu? b?dzie przeszkada? i na d?u?sz? met? si? nie sprawdzi. Sk?d wiem? Z autopsji.
Przetestowane na korpach, sprawdza? si? b?dzie z powodeniem na tworach o poziom wi?kszych.

P.S. Aeon, jak ci nie podpasowuje mój typ poczucia humoru, to ju? twój problem :D O gustach si? nie dyskutuje :)

Assari

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 14, 2006, 10:46:54 »
Cytat: "vulor"
(...)W takim syndicate to ja sobie i bez ?adnego aliancu posiedzie? moge. Wiec je?eli polski sojusz nie da mi czego?, czego nie moge osiagna? bez wchodzenia do ?adnego sojuszu, to co?... :?  :?


Nie, no Vulor... a có? mia?by ci dac ten polski sojusz? Kart? sta?ego klienta? Cz?onkowsk? i zni?ki na piwie w pubie?
WSZYSTKO mo?esz robi? sam. Kopa? minsy, ratowa?, piraci?, robi? misje, pomieszka? w Syndicate te? mo?esz sam, pewnie nawet jak sie zatniesz to i POSa sobie mo?esz zbudowa? i utrzymywa? go sam...
Co mia?by ci da? ten sojusz? Mo?e.... mo?e jaki? fun, satysfakcj?, mo?liwo?? poczytania i us?yszenia jak inni o nim mówi?. Powiedzeia komu? "lata?em w tym a tym corpie/sojuszu na EVE), tak jak inni a mo?e i ty mówi? "by?em w takiej a takiej gildii/corpie/itd. w takiej to a takiej grze i osi?gneli?my to i to. Mo?e zobaczenia go na mniej lub bardziej powa?nej mapie politycznej EVE, itp.
Bo tak z punktu widzenia mechaniki gry to rzeczywi?cie czy jeste? w sojuszu, corpie czy latasz solo to jeden (piiii)...

Aeon Horax

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 14, 2006, 10:50:25 »
>>Wolf, wr?cz odwrotnie, usmia?em si? przy Modzie na alliace przednio, mo?e ?le to uj??em w poscie, ?e wygl?da?o na negatywn? krytyke :oops:

Co do reszty, rzeczywi?cie szerzysz defetyzm, jak wi?kszo?? fali na tym forum.
Ale nachodzi mnie taka refleksja, to na ch&^% gracie w eve. Wi?kszo?? z Was liczy SP w dziesi?tkach milionów podobnie LP a ISK w bilionach. Czasem jaki? BUFU czy inny korp dla zabawy odchudzi inny z paru shipów i z kasy, ?eby pokaza? jacy s? sprytni i jacy to zawodowcy.

Tak, nie znam jeszcze realiów gry, ale siedzenie w k?cie EVE i lanie sie od czasu do czasu po mordach to chyba nie do ko?ca o to chodzi. Dalej polska spo?eczno?? bedzie chowa?a si? jak szczury w swojej zagrodzie. Chcecie zaistnie? w grze, sta? si? pow?nym rozgrywaj?cym zróbcie alliace. Wi?kszo?? polskich korpów jest do zmia?d?enia w kilka dni, tylko ?eby kto? chcia? to zrobic... hmmm ale po co? S? ma?e i s?abe. To jak lanie noobów na gejcie. Dlaczego, bo nie potrafi? si? dogada?, zjednoczy?. Niszczy je w?a?nie defetyzm, brak zaanga?owania i ta cholerna polska prywata.
'Ach, ?eby mie? jak najwi?cej ISK, wtedy bedzie mi sie fajnie gra?o...'. Pewnie mo?na tak gra? nawet i 5 lat jak si? ma ochote, ale nie o to chodzi. Z drugiej strony, nie mówie, ?e nale?y sie uzale?nic od EVE kosztem RL. Dobry organizator by?by w stanie utrzyma? spo?eczno?? nie nara?aj?c RL, ale chyba takiego tu brak.

Pewnie, dostane znów za to kopy co napisa?em, ale wali mnie to.

A i jeszcze jedna refleksja, jak patrze na to w jaki sposób pracuj? Francuzi, to a? mnie dziw bierze, jak zdo?ali stworzy? TCF... I je?li tak graj? w eve jak pracuj? to znaczy, ?e niewiele Wam brakuje do stworzenia sojuszu.

Gav

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 14, 2006, 10:52:31 »
wolf ale wedlug twojej teorii to sie w takim razie kazdy sojusz powinien rozsypac w eve po pewnym czasie. jeni przychodza, drudzy otchodza, nikt niemowi ze to ma byc strike polski sojusz, ja bym wolal zeby on miedzynarodowy byl, z polskim core na poczatku

WolfSimon

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 14, 2006, 11:00:00 »
Gav,  dok??dnie tak si? dzieje. Sojusze powstaj? i padaj? ca?y czas, d?ugo?? trwania takiego sojuszu zalezy tylko od ilo?ci ludzi, którym taki uk?ad ptzynosi korzy?ci i równie? nacji tych?e ludzi. Tak, tak, nacji. Jedni s? bardziej ugodowi, inni nie, My nie...
Aeon, dlaczego siej? defetyzm (kre?l? rzeczywisto?? w moim mniemaniu)?
Bo nie lubi? jak si? kumple ?r?...

Jak si? ta ca?? operacja uda to stawiam flach? twórcom :)

vulor

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 14, 2006, 11:08:44 »
Cytuj
Kart? sta?ego klienta? Cz?onkowsk? i zni?ki na piwie w pubie?

Wchodze w to!!! :D :D


Cytuj
Mo?e.... mo?e jaki? fun, satysfakcj?, mo?liwo?? poczytania i us?yszenia jak inni o nim mówi?. Powiedzeia komu? "lata?em w tym a tym corpie/sojuszu na EVE), tak jak inni a mo?e i ty mówi? "by?em w takiej a takiej gildii/corpie/itd.

No, je?eli da mi fun i satysfakcje wieksze ni? mam teraz, to juz jest co?. Pytanie brzmi w jaki sposób sojusz ma mi da? t? satysfakcje i fun??
Bo wiesz to ?e bede w sojuszu to mi gówno nie satysfakcje daje, bo ju? w niejednym by?em i wszystkie ssa?y. Jaka jest gwarancja, ?e ten bedzie ssal mniej ni? inne?

Cytuj
w takiej to a takiej grze i osi?gneli?my to i to.

A moze tamto i sramto? Wole pozna? jakie? konkretne cele, które ludze spodziewaja si? osi?gn?? poprzez za?o?enie tego sojuszu, zanim sie zadeklaruje, ?e do takiego sojuszy przyst?pie.
Bo jesli g?ownym celem sojuszu b?dzie nakopa? quadzylion tryta tygodniwo, to raczej bezemnie.

Gav

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 14, 2006, 11:33:16 »
pwoem tak "pieprzysz" wolf klotliwosc no niejest tylko cecha narodowa polakow. glowne sojusze w eve sie nierozpadaja, zmienia sie ich sklad osbowy co najwyzej tylko

WolfSimon

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 14, 2006, 11:35:45 »
A ja gdzie? napisa?em ?e TYLKO Polaków?
Co do trwania sojuszy to pozwalam sobie mie? inne zdanie.

Assari

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 14, 2006, 11:48:28 »
Cytat: "vulor"
Cytuj
Kart? sta?ego klienta? Cz?onkowsk? i zni?ki na piwie w pubie?

Wchodze w to!!! :D :D


Wiedzia?em!!! W ten sposób najszybciej zrobimy polski alliance. tylko potrzeba kogo? kto ma ojca albo chocia? wujka prezesem ?ywca  :D

Cytat: "vulor"
Cytuj
w takiej to a takiej grze i osi?gneli?my to i to.

A moze tamto i sramto? Wole pozna? jakie? konkretne cele, które ludze spodziewaja si? osi?gn?? poprzez za?o?enie tego sojuszu, zanim sie zadeklaruje, ?e do takiego sojuszy przyst?pie.
Bo jesli g?ownym celem sojuszu b?dzie nakopa? quadzylion tryta tygodniwo, to raczej bezemnie.


Vulor, to mo?e ty, wiesz kto? musi by? pierwszy  :) napiszesz precyzyjniej jakie cele mia?by miec taki sojusz ?eby ci? zainteresowa??
Wprowadzi? PLN jako walute obowi?zuj?c? w EVE?  :D
Bo jako? mi si? wydaje, ze nie posiadaj?c nawet ogólnej wiedzy na temat potencjalnej liczebno?ci sojuszu oraz jego zdolno?ci bojowych - wielko?? floty bojowej, capitali czy exhumerów  :D trudno mówi?, ?e celem sojuszu jest:
1. ISK suxx, PLN wprowadzi?  :lol:
2. Podbi? 10, 50, 100, XYZ systemów w ci?gu X, Y, Z dni/tygodni
3. Osi?gn?? produkcj? XX shipów czy czego kolwiek na tydzie?
4. Mie? na killboardzie XYZ zestrzele? dziennie
5. Wywalczy? ustawowo znizki na piwo i net u prowaiderów dla graj?cych w EVE  :lol:

Ellaine

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 14, 2006, 11:51:20 »
Wybieram odpowiedz e) Przeniose sie jesli bedzie mi odpowiadal.

Czyli
-beda tam przyjazni mi ludzie np z ex-Evesi.
-bedzie walczyc z Ruskimi na poludniu, lub przyjaciolmi Ruskich gdziekolwiek indziej, lub innymi ambitnymi celami lub zlymi ludzmi.
-bedzie korp w ktorym moj styl gry nie bedzie tempiony ani pogardzany.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
polske corpy
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 14, 2006, 12:01:30 »
Kufa wiecie co, napijmy si? wódki...

A co do aliansu, to generalnie zgadzam si? z Wolfem i Vulorem...

CEL. Podstawa to CEL. Po ch... sojusz jak nie ma celu, jak nie daje nic cz?onkom. Po to tylko ?eby by? i ?eby si? tickerem pochwali??

Poza tym, sami (w sensie polacy) tego nie zrobimy. I nie chodzi mi tu o rzekom? k?ótliwo?? i tzw polaczkowanie - to si? wsz?dzie zdarza.
Bez kontroli innych stref czasowych taki sojusz mo?e tylko robi? to co cz??? korpów teraz. Siedzie? gdzie? tam (albo w?drowa?), t?uc si? i tyle...
Posa nie postawisz, stacji nie utrzymasz etc... By?o to ju? mówione. A do czego? takiego nie potrzeba aliansu. ?eby gdzie? zagrza? miejsce na d?u?ej trzeba kontroli 24h/dob?... Chyba, ?e znajdzie si? wystarczaj?co wielu polaków mieszkaj?cych w australii i usa którzy si? przy??cz?...
A bez tekiej kontroli sojusz wielu osobom nie b?dzie w stanie zaproponowa? nic konkretnego.
Prywata? By? mo?e. Ale w przeciwnym wypadku alians b?dzie tylko bezsensownym tickerem i upadnie szybciej ni? pó?niej bo si? ludzie zniech?c?.
No i jeszcze jeden problem. Kto b?dzie tym ?osiem, który to wszystko b?dzie trzyma? w kupie? Bo jak powiedzia? Wolf - to szybko przestaje by? zabawne.
Zreszt? niewa?ne, chod?my na t? wódk? :D
Przedwieczny.

Mehriel

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 14, 2006, 12:08:36 »
Szczerze mówi?c to pierdolicie jak pora?eni pr?dem. Sekretny plan jest i jak sie uda go wykona? to allians powstanie. I ?adne wasze skomlenie tego nie zmieni. Jesli uwazacie ze to jest nie mozliwe etc to znaczy ze nie macie wyobra?ni  8)  Utworzenie aliansu to wcale nie taka trudna sprawa jak ma sie zaufanych ludzi, ktorzy wiedz? po co graj?.

Zreszt? BuFu jako corp utworzy najprawdopodobniej allians, poniewaz mamy dosy? ustawiania standingow z poszczególnymi corpami. I co ? Nie wykonalne ?

Kto? tu pisa?, jak nie bedzie konkretnego celu to ja sie nie bawie w waszej piaskownicy. Kurwa czlowieku a jaki ty chcesz cel ? Zbawienie ?wiata moze byc ? Celem ka?dej gry jest zabawa. I taki cel bedzie mial nasz allians, zeby sie do huja dobrze bawi? w wi?kszym gronie i odznaczac sie na mapie politycznej. To jest cel wystarczaj?cy. Potem dojdzie polityka i bedzie jeszcze zabawniej  :lol:

Ale jak brak wam a? tak pomys?u to cel jest prosty. ISKI. Klaimujemy jaki? plex 10/10 i trzepiemy go do bólu. Jest on naszym g?ównym ?ród?em dochodu. Wtedy ?adny TT nie jest nam potrzebny. Jak ka?dy naklepie kilka miliardów isków mozeby sobie robi? rajdy. Zreszt? samo zklajmowanie takiego plexa przyniesie wiele wydarze? i wrogów. No i juz mamy cel. Utrzyma? plex w naszych r?kach. Proste ?

Apropo k?utni o w?adze i allians. Jako Ojciec Dyrektor owszem bede stara? sie s?ucha? czego tam chcecie ale decyzje bede podejmowa? sam. I z góry mowie ?e ?adnych cerbirów nie bede przyjmowa?. Je?li kto? ma zamiar ca?y czas na pasku siedzie? to niech spierdala  :twisted:  .


Pozdrowienia Mehu

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
polske corpy
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 14, 2006, 12:19:12 »
Ale po ch... do tego alians?
?eby standy ustawia? szybciej?? Czy dla tickerka?
Przedwieczny.

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 14, 2006, 12:26:32 »
Cytat: "MMoroz"

P.S.2
A tak przy okazji( moze sie myle i nie kojarze pewnych osob ) tworzenie alliancu przez osoby ktore od dluzszego czasu bardzo malo albo  wcale nie graja jest troche dziwne a raczej smieszne.

Dobrze ze napomknoles. Torpedowanie tej rozmowy, debaty, analizy, rozwazan, planowan (zwal jak zwal) przez ludzi ktozy nie graja aktywnie albo nawet nie maja aktywnych kont i nie zamierzaja w najblizszym czasie jest troche... a sami sobie odpowiedzcie.

Od wczoraj duzo postow sie pojawilo ide czytac dalej, moze jeszcze cos do skomentowania znajde.

Acha ktos wspomnial ze PBN pewnie i tak sobie allianc zlozy. Jak Rageziv juz wspomnial taki jest plan i pewnie do tego dojdzie. Wyjatkowo przedstawilismy plan z wyprzedzeniem. Zazwyczaj najpierw cos robimy a potem o tym gadamy  8)

Mehriel

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 14, 2006, 12:27:44 »
Xar jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to idz moze do szko?y. Jak spodziewasz sie po alliansie cudów na kiju to nie id? do ?adnego alliansu bo takowych nie ma  :D

vulor

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 14, 2006, 12:28:22 »
Cytat: "Mehriel"
Kto? tu pisa?, jak nie bedzie konkretnego celu to ja sie nie bawie w waszej piaskownicy. Kurwa czlowieku a jaki ty chcesz cel ? Zbawienie ?wiata moze byc?

Nie mo?e :P. Jak chcesz to sam go zbawiaj.

Cytuj
Celem ka?dej gry jest zabawa. I taki cel bedzie mial nasz allians, zeby sie do huja dobrze bawi? w wi?kszym gronie i odznaczac sie na mapie politycznej. To jest cel wystarczaj?cy. Potem dojdzie polityka i bedzie jeszcze zabawniej  :lol:

Mo?esz wyjasnic dlaczego b?de si? lepiej bawi? majac przy nicku ticker polskiego aliancu?

Cytuj
Ale jak brak wam a? tak pomys?u to cel jest prosty. ISKI. Klaimujemy jaki? plex 10/10 i trzepiemy go do bólu. Jest on naszym g?ównym ?ród?em dochodu. Wtedy ?adny TT nie jest nam potrzebny. Jak ka?dy naklepie kilka miliardów isków mozeby sobie robi? rajdy. Zreszt? samo zklajmowanie takiego plexa przyniesie wiele wydarze? i wrogów. No i juz mamy cel. Utrzyma? plex w naszych r?kach. Proste ?

Rozumiem, ?e cel ten jest ca?kowicie niewykonalny bez zakladania sojuszy i naprawde trzeba wyda? 1b na stworzenie sojuszu, ?eby robi? plexa 10/10??



Gówniane te twoje cele. Takie cele to sobie mo?e BUFU samo stawia? i samemu jest wstanie je reazlizowa?. Oczywi?cie pod warunkiem, ?e ludziom b?dzie si? chcia?o. Ale ticker aliansu nic tutaj nie zmieni.

Allianc jest sens zaklada?, ?eby zjednoczy? kilka korpów pod jedna nazwa. Tylko, ?e te korpy musz? co? chcie? wspolnie robic. A ?eby im sie chcia?o potrzebne s? wspolne cele. Nie maja to by? cele BUFU, które bufu samo osi?gnie prz?dzej, czy pó?niej, tyko cele wszystkich corpow wchodzacych w sk?ad polskiego sojuszu.

Polski sojusz mo?e mi zapewni? lepsza zabawe ni? teraz, ale nie dlatego, ?e bede mia? ticker przy nicku, tylko dlatego, ?e da mo?liwo?? latania z osobami, z którymi teraz nie latam bo s? rozsiani po ró?nych korpach i nie planuja ich zmienia?. To jest jedna z rzeczy których po tym sojuszu oczekuje.

EDIT: kufa ale literówek nawali?em... w?asnie poprawiam :P

przemas

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 14, 2006, 12:31:21 »
Cytat: "Mehriel"


Apropo k?utni o w?adze i allians. Jako Ojciec Dyrektor owszem bede stara? sie s?ucha? czego tam chcecie ale decyzje bede podejmowa? sam. I z góry mowie ?e ?adnych cerbirów nie bede przyjmowa?. Je?li kto? ma zamiar ca?y czas na pasku siedzie? to niech spierdala  :twisted:  .


Pozdrowienia Mehu


meh no powiedz co pijesz :d
no i podziel sie :D
no ofens :D

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 14, 2006, 12:34:40 »
Cytat: "WolfSimon"
...
Jak ju? pisa?em niejednokrotnie, stworzenie i utrzymanie takiej konstrukcji to po pewnym czasie OBOWI?ZEK, który z zabaw? ma niewiele wspólnego. A jak przestaje co? bawi?, to si? to zostawia. Zawsze znajd? si? ludzie, którzy b?d? dzia?a? tylko na swoj? korzy??, ci odejd?/zostan? wyrzuceni pierwsi, poci?gn? za sob? innych. Zawsze znajd? si? ludzie, którym b?dzie przeszkadza? styl gry innych, szczególnie gdy wybuchn? jakie? wojny i trzeba b?dzie zbrojnie da? opór. I wtedy w?a?nie wszystko jebnie na ryj... Po jakim? czasie znudzi ludzi ci?g?e wymaganie od nich czego? i zaczn? si? exodusy. Tak wi?c i demokracja i zamordyzm zawsze komu? b?dzie przeszkada? i na d?u?sz? met? si? nie sprawdzi. Sk?d wiem? Z autopsji.
Przetestowane na korpach, sprawdza? si? b?dzie z powodeniem na tworach o poziom wi?kszych.
...


Jakby mial powstac taki allianc to na poczatek sam powinien jak najszybciej wypowiedziec kilka wojen w celu sprawdzenia sie, badz bez wypowiadania wojny prowadzic takowa na terenach 0.0. Taniej bo nie trzeba placic za wypowiedzenie takiej wojny co tydzien, a tyle samo zabawy, nawt wiecej bo wiecej opcji jest dostepnych (banki, interdictory, carriery, dready a nawet Tytany jak ktos ma  :wink:  )

To by byl kolejny Quote. Sorka ale czytam kolejno posty i aby nie zapomniec co chcialem odpisac odpowiadam na bierzaco. Nie brac to za nabijanie postow. Wali mnie to ile postow nabilem zreszta widac po liczbie postow napisanych do tej pory i czasie kiedy sie zarejestrowalem na forum ze nie lubie pisac bez powodu...

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
polske corpy
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 14, 2006, 12:44:41 »
a ja mam ZAJEBISTY CEL DLA ALLIANCE ROZDUPCYC W CHUJ BOBA I ZAJAC JEGO MIEJSCE W EVE szczytny cel i majacy kozyscy dal kazdego delve to dobry teren i dla minera i dla pvp bo mozna na npc zarobic takze plexy sa i niedaleko do fountain zeby lac xelasow i inne corpy niemajace +

Mehriel

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 14, 2006, 12:49:13 »
No popatrz Vulor jaki ty mundry jeste?. Ale Buli to ju? wyjecha? z najlepszym planem jaki mozna bylo wymy?li?. Chcieli?ta kurwa planu to go macie  :D

Bedziemy jeba? BoBa w dupe  :twisted:

Tynstar

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 14, 2006, 12:52:41 »
Cytuj
No popatrz Vulor jaki ty mundry jeste?. Ale Buli to ju? wyjecha? z najlepszym planem jaki mozna bylo wymy?li?. Chcieli?ta kurwa planu to go macie Very Happy

Bedziemy jeba? BoBa w dupe Twisted Evil


bardzo dobry plan!!!!!!!!  :D  :D  :D  :D  :D  :D

solette

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 14, 2006, 13:01:38 »
Tak obserwuj? jak sobie tu konwersujecie o MO?LIWO?CI powstania takiego alliance , czy wiecie jak to wp?ywa na ?wiat EVE ?? A wp?ywa , np. wczoraj do??czy? jaki? noobek ze s?owami "Mieszkam w Szkocji i w?asnie za?o?y?em triala do EVE z zamiarem zostania na d?ó?ej bo s?ysza?em ?e powstaje porz?dny Polski alliance" :)

Dyskusja odbywa sie g?ównie na poziome "We?my starych graczy zróbmy alliance" ale pamietajcie ?e teraz w EVE jest mnóstwo nowej krwi która jest ch?tna na takie pomys?y.

Na d?ó?sz? met? wszystko jest do zrobienia , potrzeba tylko jak kto? napisa? 2-3 ludzi " z jajami" którzy zbior? reszte i nie stawianie zbyt du?ych celów na pocz?tek bo przyjdzie tylko zniech?cenie jesli nie uda sie ich osi?gn?? tak szybko jak by?o zamierzone.

Takie ma?e 2 grosze ;)

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 14, 2006, 13:08:14 »
Cytat: "vulor"
... Wiec je?eli polski sojusz nie da mi czego?, czego nie moge osiagna? bez wchodzenia do ?adnego sojuszu, to co?... :?  :?...


Ano wlasnie to pytanie zadaje wiekszosc z nas. A co jakbys to ty cos dal sojuszowi ? Zastanow sie co moglbys zaoferowac. W czym pomoc. I nie wyjezdzac mi tu z tekstami ze EVE to nie praca ze nie bedziecie wykonywac obowiazkow. A co robiliscie w innych corpach latajac w gangu PvP. Kazdy se strzelal do czego chcial, czy moze lider gangu wybral primary to wszyscy do tego jednego celu strzelaliscie. Takie p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e czasami slysze/czytam na tym forum ze az...  

Gra nazywa sie MMO czyli gra sie w grupie a grajac w grupie trzeba miec przywodce. Jak wielka bedzie ta grupa to tylko kwestia jak dobry bedzie lider i czy bedzie umial taka grupa pokierowac bez zatargow. Albo wykozystac energie raptusow do wykanczania wroga  :wink:

Jeszcze raz odpowiem na postawione pytanie. Wedlug mnie taki sojusz da ci to co kazdy inny niczego uber nie wprowadzi taki allianc z wiekszoscia polakow. Bonusem bedzie to ze wiekszosc bedzie polakow i bedzie mozna sobie po polskiemu pogadac. Zrobic ladny duzy gang tylko polakow. Allianc znaczy wiecej ludzi, a moze i nie, hmn... Moze zbierajacc wszystkie polskie corpy i troche nie polskich wymyslilo by sie kampanie przeciwko bobbita, albo ASCN, albo LV, albo RA. takie ladne wypady dla zabawy killowania na tereny wroga. Gangiem 50 albo 100 osobowy (wiem lag by byl jak cholera) ale nie bylo by obaw ze ktorys z tych alliansow zblobuje taki gang. Allians bez POS'ow bez infrastruktury tylko stacje NPC w 0.0 ma wiele zalet. I nie potrzzeba strefy US. Zbiera sie banda w sobote czy niedziele i robi wielka rozpierduche.
(Moze lepiej napisac co sie oczekuje od takiego alliansu, co by sie chcialo dostac a nie pytac a co on moze mi dac. To tak jak by 5 latek zapytal.)

Hmn.. krolik sie rozmazyl  :lol:

vulor

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 14, 2006, 13:08:34 »
Cytat: "solette"
Tak obserwuj? jak sobie tu konwersujecie o MO?LIWO?CI powstania takiego alliance , czy wiecie jak to wp?ywa na ?wiat EVE ?? A wp?ywa , np. wczoraj do??czy? jaki? noobek ze s?owami "Mieszkam w Szkocji i w?asnie za?o?y?em triala do EVE z zamiarem zostania na d?ó?ej bo s?ysza?em ?e powstaje porz?dny Polski alliance" :)


Ale ten alliance powstaje juz od bardzo dawna.

Teraz bedzie sporo linków :P

http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=2744
http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=2768
http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=2896
http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=2841
http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=2809
http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=2852
http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=2834