Autor Wątek: polske corpy  (Przeczytany 40001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

frigate

  • Gość
polske corpy
« dnia: Listopad 12, 2006, 21:27:03 »
ludziska namnozylo sie nas troszke w eve sporo mlodych gracz czy my nie mozemy sie dogadci miedzy soba juz tera ga stale przynaimnie 100 osob z tego z 80 ma niezle doswiadczenia pvp moze jak sie dogadamy wykrojc kawalek swiata eve a nie paletac sie po czyjch alliansach.
Proby juz byly ale moze co nie ktozy odsuno wlasne zatargi

ps
i tak to nic nieda:P

Tau

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2006, 21:40:40 »


 :?:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Re: polske corpy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2006, 22:27:38 »
Cytat: "frigate"
i tak to nic nieda:P

Je?eli si? nie da (ort u Ciebie) to po choler? znowu zaczyna? :lol:
Poczytaj sobie w archiwum dyskusje nt polish alliance, przyjmij, ?e nie zmieni?o si? za wiele (mo?e troch? wi?cej osób gra, ale i tak za ma?o na razie) i relax :)
Przedwieczny.

MIGHTY baz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2006, 23:04:23 »
mam nawet nazwe HUSSARS oj bedzie siem dzialo....kazdy corp ma inne preferencje ale jako calosc jestesmy nie do zajebania

Przpomne ze po zmianach w kali , duze Alliance powinny zmiejszych swoje terytoria, bo nie bedzie widac localu - ciezko bedzie bronic duzych obszarow - nie zawsze przeciez kazdy jest on line...


Pomysl na pure Polish Alliance jest mozliwy pod warunkiem , ze nie chcemy ojca dyrektora razem z jego moherowymi przedstawicielami  - ze nic siem nie uda...albo o szo chodzi...albo ...misie nam sie nie uda bo...

jestem za, choc nie reprezentuje GIGANTA , jesli chodzi o ilosc , ale mozemy pomoc stworzyc etos takiej organizacji, zeby zaistniala "cala geba"...niom

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2006, 23:17:36 »
Bylo by fajnie zeby cala polaska spolecznosc grajaca w EVE sie zjednoczyla i stworzyla allianc o nazwie POLSKA [POL], a co tam...

A L E _  T O _  N I E _  N A S T A P I

taka jest smutna prawda. Fajnie ze sa ludzi ktorzy jeszcze sie ludza. Moze jak bedzie 99% ludzi ludzacych sie ze to mozliwe to moze cos ruszy. Jednak nastapi to w momencie w ktorym te 99% bedzie stanowila grupa mlodych graczy a stare wygi juz dawno sobie odpuszcza EVE.

Hmn... +1  :lol:

pc5

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2006, 23:27:57 »
Fajnie by by?o....... ale to ju? by?o wa?kowane. Obawiam si?, ?e polish alliance by?by band? lataj?cych lam. Garstka by wiedzia?a co i jak.

Ellaine

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2006, 23:36:25 »
Mysle ze nie ma opcji skrzykniecia ludzi na forum etc i zrobienia z tego dobrego alliancu.

Dobry duzy polski corp powinien podbic kawalek kosmosu wlasnymi silami, zyskac slawe, bogactwo i ziemie, a potem dopiero zaprosic inne polskie corpy do sojuszu. Jakis jeden albo dwa moze sie skusza, i bedie polski sojusz.
Tymczasem to jest czcze gadanie nie poparte zadna trescia wewnatrz-growa.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
polske corpy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2006, 05:01:46 »
zgadzam sie z pc5
mimo wszystko jest za malo doswiadczonych (w pizdu sp) polskich graczy pvp z niezlym zapleczem materialnym zeby byc w stanie cos claimowac
gracze nie majacy kasy, sp i jeszcze raz kasy powiedza dziekuje po pierwszych walkach jak straca bsy... jesli w ogole wystawia bsy :)
polski alliance moglby ewentualnie dzialac na takiej zasadzie, ze claimujemy kilka systemow obok siebie w jakims regionie... w syndicate jest to powszechne, nie wiem jak w innych miejscach
zawsze tez mozna dzialac z innymi alliancami, zrobic jakies napy itp i byc w glebszym 0.0
jest duzo mozliwosci ale moze ktos mi wymieni osoby w polskim community, ktore bylyby w stanie taki alliance pociagnac... organizacyjnie i politycznie.
Mysle, ze poprostu nikomu nie bedzie sie chcialo...
Jak sie spotkamy na wiosne wszyscy razem to pogadamy o tym :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

roofi

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 13, 2006, 07:27:47 »
Venzik weno nie pitol  :D

nie b?dzie polskiego alliancu i koniec  8)  - gadali?my ju? o tym setki tysi?cy razy

dlaczego  :?:

* mamy fafna?cie polski korporacji z czego ka?d? z istniej?cych korporacji interesuj? zupe?nie inny aspekt eve - st?d by?aby to niezorganizowana banda gdzie ka?dy robi?by zupe?nie co innego, nie patrz?c przy tym na interes alliansu, cz??? wpad?aba na be?ty  :lol:  i rozkopa?a do zera, inni wyt?ukliby wszystkie enpece w zasi?gu wzroku marudz?c przy tym przy ka?dym wdupieniu statku, gdyby by?a konieczno?? walki o jakiekolwiek terytorium walczyliby ci którzy robi? to na codzie?-reszta loggoff lub obserwowanie sytuacji z pos'ów/stacji z nadziej? "przecie? jako? to b?dzie"
* region dzia?ania by?by napewno ?le wybrany bo kto? mia?by pewnie 2j d?u?sz? droge by dolecie?
* podatki by?yby napewno zbyt wysokie
* maxymalnie kilka osób zrozumia?oby konieczno?? budowania statków na potrzeby "sekcji" pvp
* po maxymalnie tygodniu by?yby pierwsze "fochy"
* po 2 tygodniach wojna domowa lub zwyczajnie ca?y twór rozpad?by si? w pi..du
* wi?kszo?? z polskich korpów szczyci si? lub szczyci?a si? statutem freelancerskiej korporacji - co t?umacz?c na polski j?zyk znaczy "robi? co chce a reszta gówno mnie interesuje i tak w?a?nie b?de lata?" co moim zdaniem bardzo mocno przeszkadza?oby itd itd

nie marnujmy czasu na idee które dadz? w efekcie tylko wi?cej podzia?ów ni? obecnie istniej?ce

pozdrawiam

roofi

frigate

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2006, 07:30:34 »
problem polskich corpow polega na tym ze sa zamale by cos zajaci i uczymacia i nastepna sprawa zdobycie terenu na to trzeba kasy gory kasy statki sie niestety tracia szybko a odrabia znacznie dluza.
Ludzie z doswiadczeniem pvp jest juch dosc sporo tylko porozucanych po roznych koprach

vulor

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2006, 08:38:57 »
Z frigiem mog? alliance robi?. :D :D

Cytat: "MIGHTY baz"
mam nawet nazwe HUSSARS oj bedzie siem dzialo....kazdy corp ma inne preferencje ale jako calosc jestesmy nie do zajebania

do #$% z taka nazw? :P :P
To musi by? co?, co ka?demu kojarzy?o si? b?dzie z polsk?.
IMO jedyna akceptowalna nazwa to: Polish Vodka Alliance <PVA>.

To od razu rozwi?zuje problem ludzi, bo kto z polaków nie chcia? by lata? w aliansie o tak pi?knej nazwie :D :D

No i za wódke ka?dy b?dzie chcia? walczy? i pracowa? :D :D :D.

To jak? Zak?adamy??

MIGHTY baz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 13, 2006, 09:16:54 »
frigu - lej na to - mozna zaczac od 2, moze 3 corporacji, ktore powinny sie specjalizowac zgodnie z wlasnymi preferencjami czyli np.

RAVE - szkolenie noobow, rd, mining, produkcja
HUSARIA - zbrojene ramie, elita do ktorej nie kazdy moze wejsc  :oops:

inni?

F3d4jk1n

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 13, 2006, 09:48:56 »
Cytat: "vulor"
To musi by? co?, co ka?demu kojarzy?o si? b?dzie z polsk?.
IMO jedyna akceptowalna nazwa to: Polish Vodka Alliance <PVA>.

To od razu rozwi?zuje problem ludzi, bo kto z polaków nie chcia? by lata? w aliansie o tak pi?knej nazwie :D :D

No i za wódke ka?dy b?dzie chcia? walczy? i pracowa? :D :D :D.

To jak? Zak?adamy??

1. Id? w pizdu z tak? nazw?...
2. Ja bym nie chcia? lata? pod tak? nazw?...
3. Czy ka?dy idiota musi Polaka kojarzy? z wódk? i piciem alkoholu?
4. Spójrzcie na frekwencje w wyborach, prze?ó?cie to na ch?ci ludzi do latania pod jednym sztandarem i wyjdzie to co zwykle wychodzi... Polacy s? pi?knym narodem, który potrafi si? zjednoczy? tylko pod batem naje?d?cy.
5. Idea corpa narodowego - wspania?a... wykonalno?? - nie mo?liwa do wykonania.

solette

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 13, 2006, 09:54:12 »
Niemo?liwe i ja si? zgadzam , z mojego do?wiadczenia MMORPGs wynika ?e Polacy zawsze.............narzekaj? , nie wyobra?am sobie gra? w "czysto" Polskim korpie .... sgih.... chcia?bym zobaczyc co? takiego ..ale.....
bed? narzeka? ?e:
podatki za wysokie
musi oddawa? xx% urobku z minnigu na rzecz korpa
musi budowac XX statków na rzecz ochrony granic
musi produkowac XX rzeczy na rzecz korpa
musi lata? XX godzin na rzecz korpa
ECT.

MIGHTY baz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 13, 2006, 10:18:34 »
nic nie musimy cielaku - jak nie bedziesz tego robil to uroczyscie bedzie taki corp czy dana osoba wywalona (y) i tyle...

zaczynaja mnie meczyc takie gadanie o pierdolach - bylem w Lotka Volterra, Fatal Revelation (UK) - tam nikt sie nie martwi sie, ze jakis nicpo? nie dziala na rzecz corpa cz Alliancu - jest out.   Jak jakis cymbal mysli, ze moze sobie tylko narzekac, to niech sobie lata w NPC corp na never ending mission...


mowiac krotko jak nic nie robisz to cie nie chca i nie robia tyle halasu - albo stosujesz sie do regul i zasad albo won

Rozumiem, o co Ci chodzi, ale nie trollujmy, bo wyl?dujesz we flejmie z ostrze?eniem... Przy powtórkach mo?e si? to nawet banem zako?czy?.
Xarth.

solette

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 13, 2006, 10:20:19 »
Cytat: "MIGHTY baz"
nic nie musimy cielaku - jak nie bedziesz tego robil to uroczyscie bedzie wywalony i tyle


Czyli ERGO musisz to robi?, a Polacy jak to Polacy nie lubia byc do niczego zmuszani.

LosBekoczoS

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 13, 2006, 10:41:04 »
Niewiem ale polish alians juz tyle razy przerabiany byl... generalnie az sie odechciewa ponownie gdybac co by bylo jakby bylo i co bysmy zrobili jakbysmy byli.

Co moge powiedziec o takowym to to ze niemozna bylo by dzielic corpy w aliansie na pvp oraz na tt. Powody sa proste widzielismy juz jak sie skonczy? pewien rozdzia? PTF wlasnie z tego powodu. Jedyna szansa jest to iz kazdy corp w aliansie jest samo wystarczalny, a co najwyzej pewne rzeczy sa dla aliansu sprzedawane ze znizka przez ludzi co maja nadwyzke danego towaru.

Dalej idac problemem polskim jest takzwane mnogo dzielenie wladzy i kompetecji. Gdyby ludzie naprawde chcieli miec polski alians to by wchodzili do polskich corpow a nie co 5 minut robili nowy corp ( tak mighty pije poniekad troche do ciebie ) z "elyta".

Na ta chwile patrzac jesli chielibysmy miec polish alians niejest to problem jedynie kwestia dogadania na poczatek 3 duzych corpow. Nie mowie ze koniecznie tych ale przykladowo polaczenie BUFU RAV i SHOCK dalo by okolo 200 osob +-. Problem w tym ze wszystkie te corpy sa rozwalone na okolo mapy i wymagane by bylo zeby ktores z nich ruszyly dupska do ktorys z 2 strony mapy zeby po??czyc si?y. Mysle ze po takim po??czeniu pod jedna bandera tych 3 korpow, pociagno? by dalej powolne jednoczenie sie "polskiej sceny eve" co by bylo dalej tego niewie nikt....

vulor

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 13, 2006, 10:55:06 »
BUFU do SHCK ju? raz przylecia?o, mo?emy do nich lecie? jeszcze raz.  :lol:  :lol:

Aeon Horax

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 13, 2006, 10:55:56 »
IMHO po prostu brakuje silnych osobowo?ci w?ród Naszej 'elyty', które by wzi??y polskie corpy za morde i chocia? spróbowa?y stworzy? siaki? sojusz.

Polsk? spo?eczno?? ogarnia jaka? jasno?? pomroczna, skrajny pesymizm (w wielu wypowiedziach w tym w?tku), prywata i zwyk?e LENISTWO. Ka?dy sojusz rodzi? si? w bólach, i ?aden nie powsta? z dnia na dzie?.

Co do nazwy, hehe. Nie ma powodu ?eby wyst?powa?a tam 'POLSKA' czy inne przymiotniki tego pochodzenia. Niekoniecznie musi to by? typowo polski sojusz, cho? na pocz?tku tak musia?o by by?.
Ale pomys?u na nazw? nie mam to pewnie ta cholerna jasno?? pomroczna :(

:P

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 13, 2006, 11:00:01 »
Cytat: "LosBekoczoS"
Niewiem ale polish alians juz tyle razy przerabiany byl... generalnie az sie odechciewa ponownie gdybac co by bylo jakby bylo i co bysmy zrobili jakbysmy byli.

Co moge powiedziec o takowym to to ze niemozna bylo by dzielic corpy w aliansie na pvp oraz na tt. Powody sa proste widzielismy juz jak sie skonczy? pewien rozdzia? PTF wlasnie z tego powodu. Jedyna szansa jest to iz kazdy corp w aliansie jest samo wystarczalny, a co najwyzej pewne rzeczy sa dla aliansu sprzedawane ze znizka przez ludzi co maja nadwyzke danego towaru.

Dalej idac problemem polskim jest takzwane mnogo dzielenie wladzy i kompetecji. Gdyby ludzie naprawde chcieli miec polski alians to by wchodzili do polskich corpow a nie co 5 minut robili nowy corp ( tak mighty pije poniekad troche do ciebie ) z "elyta".

Na ta chwile patrzac jesli chielibysmy miec polish alians niejest to problem jedynie kwestia dogadania na poczatek 3 duzych corpow. Nie mowie ze koniecznie tych ale przykladowo polaczenie BUFU RAV i SHOCK dalo by okolo 200 osob +-. Problem w tym ze wszystkie te corpy sa rozwalone na okolo mapy i wymagane by bylo zeby ktores z nich ruszyly dupska do ktorys z 2 strony mapy zeby po??czyc si?y. Mysle ze po takim po??czeniu pod jedna bandera tych 3 korpow, pociagno? by dalej powolne jednoczenie sie "polskiej sceny eve" co by bylo dalej tego niewie nikt....


Dobrze gada, dac mu wodki  :D

Propozycja nazwy dla alliansu: Zobrowka  :lol:

Cytat: "F3d4jk1n"

4. Spójrzcie na frekwencje w wyborach, prze?ó?cie to na ch?ci ludzi do latania pod jednym sztandarem i wyjdzie to co zwykle wychodzi... Polacy s? pi?knym narodem, który potrafi si? zjednoczy? tylko pod batem naje?d?cy.


Co do frekwencji w wyborach to lepiej jak czesc ludzi nie idzie a nie potem nie wiedza na kogo glosowac i zaznaczaja na chybil trafil, a to mu nazwisko sie spodoba albo jakis system moze ostatniego z kazdej listy albo pierwszego a moze tych w srodku. A potem jakichs pacanow wybieraja i Polska wyglada jak wyglada. Koniec mojego wywodu na temat polityki i prosze mi tu wiecej jej nie przywolywac. Sram na polityke, mam jej dosc, zygac mi sie chce jak slysze polityke w TV czy w radiu. Z mapetow politycznych co sa na necie tylko sie smialem. Koniec tematu, kropka, end of transmission. :evil:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
polske corpy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 13, 2006, 11:38:33 »
Dyskusji na temat aliansu ju? by?o sporo i nie ma sensu chyba w kó?ko powtarza? tych samych argumentów za i przeciw.
Je?li kto? ma jakie? konkretne propozycje, chce si? tym zaj?? - niech dzia?a. Czekamy na rozs?dne propozycje i konkretne dzia?ania... Bo pisa? mo?na w niesko?czono??. Je?li komu? si? to uda, to zyska 's?aw?' ;)
Je?li nie, to i tak wszyscy po paru dniach zapomn? o sprawie.

Co do po??czenia Rave, Shck i BuFu. To nie tylko suche liczby Los. TO tak?e ludzie, a niektórzy nie chcieliby ze sob? lata? nawet pod gro?b? plutonu egzekucyjnego. To te? trzeba bra? pod uwag?. A widz?c jak zdywersyfikowana i sk?ócona jest polska "scena" eve to czarno to widz?.
Chyba, ?e znajdzie si? wystarczaj?co du?o "m?odych" graczy spoza "uk?adu" i powstanie zal??ek tego sojuszu. Wtedy - by? mo?e.

Acha, Baz - czuj si? ostrze?ony za swojego posta.

A dyskusje nt. jacy to polacy s? @#$%& narodem i o polityce prosz? od razu kierowa? do dzia?ow of-topic lub flame...
Przedwieczny.

roofi

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 13, 2006, 12:02:06 »
Cytat: "LosBekoczoS"


Na ta chwile patrzac jesli chielibysmy miec polish alians niejest to problem jedynie kwestia dogadania na poczatek 3 duzych corpow. Nie mowie ze koniecznie tych ale przykladowo polaczenie BUFU RAV i SHOCK dalo by okolo 200 osob +-


Bekoczu stary matarski przyjacielu  :D -sk?d tego typu pomys? wydaje mi si? znajomy  :?:  hehe

idea jest bardzo s?uszna, prawie zgodna z moj? z t? ró?nic? ?e ja wybra?bym znakomicie ró?ny sk?ad tych corporacji które mia?yby tworzy? owy core, aby wogó?e cokolwiek zacz?? my?le? najpierw potrzebny jest uber pvp corp(nie nie dla tego ?e ja nie widze sensu gry w eve poza strzelaniem si?) ten musia?by zgra? si? ze sob?, wspólnie polta? i zorganizowa? kilka spokojnych systemów dla ch?opaków w koparkach i ci??arówkach i tutaj imo najlepszym zestawem (no offence nie znam jeszcze wszystkich - pracuje nad tym)

BUFU + exBAS-3 + exEVESI + RAV(niestety tutaj znam najmniej ludzi-postaram si? to zmieni? asap)

Bekocz ty doskonale wiesz o czym mówie rozmawiali?my na ten temat wiele razy ostatnio kilkana?cie h temu  8)

co do ch?opaków z BAS-3 to: roofi zaprasza Amona i Szczutka na piwo-mieszkamy we wroc?awiu wi?c logistycznie powinno oby? si? bez problemów-ja mog? i dzi? - prze?le gg na pm na centrali, jestem te? na BUFU chanel ingame

by?by to (jak?esz mnie wku..wia ten tryb przypuszczaj?cy) naprawd? silny corp pvp a dalej zasilony polskimi królikami, ch?opakami z RAV,IG Ghorak i spó?kai + tymi którzy chcieliby si? strzela? z pozosta?ych corporacji= spokojnie 100 osób - i to nie s? suche liczby

natomiast je?li to si? nie uda to zapomnijmy na najbli?szy czas o czymkolwiek

pozdrawiam

roofi

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 13, 2006, 12:05:05 »
Cytat: "roofi"
Cytat: "LosBekoczoS"


Na ta chwile patrzac jesli chielibysmy miec polish alians niejest to problem jedynie kwestia dogadania na poczatek 3 duzych corpow. Nie mowie ze koniecznie tych ale przykladowo polaczenie BUFU RAV i SHOCK dalo by okolo 200 osob +-


Bekoczu stary matarski przyjacielu  :D -sk?d tego typu pomys? wydaje mi si? znajomy  :?:  hehe

idea jest bardzo s?uszna, prawie zgodna z moj? z t? ró?nic? ?e ja wybra?bym znakomicie ró?ny sk?ad tych corporacji które mia?yby tworzy? owy core, aby wogó?e cokolwiek zacz?? my?le? najpierw potrzebny jest uber pvp corp(nie nie dla tego ?e ja nie widze sensu gry w eve poza strzelaniem si?) ten musia?by zgra? si? ze sob?, wspólnie polta? i zorganizowa? kilka spokojnych systemów dla ch?opaków w koparkach i ci??arówkach i tutaj imo najlepszym zestawem (no offence nie znam jeszcze wszystkich - pracuje nad tym)

BUFU + exBAS-3 + exEVESI + RAV(niestety tutaj znam najmniej ludzi-postaram si? to zmieni? asap)

Bekocz ty doskonale wiesz o czym mówie rozmawiali?my na ten temat wiele razy ostatnio kilkana?cie h temu  8)

co do ch?opaków z BAS-3 to: roofi zaprasza Amona i Szczutka na piwo-mieszkamy we wroc?awiu wi?c logistycznie powinno oby? si? bez problemów-ja mog? i dzi? - prze?le gg na pm na centrali, jestem te? na BUFU chanel ingame

by?by to (jak?esz mnie wku..wia ten tryb przypuszczaj?cy) naprawd? silny corp pvp a dalej zasilony polskimi królikami, ch?opakami z RAV,IG Ghorak i spó?kai + tymi którzy chcieliby si? strzela? z pozosta?ych corporacji= spokojnie 100 osób - i to nie s? suche liczby

natomiast je?li to si? nie uda to zapomnijmy na najbli?szy czas o czymkolwiek

pozdrawiam

roofi


Nastepny chlop dobrze pisze. Tez dac mu wodki  :wink:

roofi

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 13, 2006, 12:27:21 »
Cytat: "HIMK"


Nastepny chlop dobrze pisze. Tez dac mu wodki  :wink:


MINMATARZY wiadomo  8)  

roofi

Assari

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 13, 2006, 12:57:43 »
A gdyby tak... ja tam sobie lubi? gdyba?, a co  :D
A gdyby?my za?o?yli, ze dochodzi do jakie? próby stworzenia polskiego alliance'u?
Pomijaj?c fakt, ?e zgadzam si? z tym co Roofi napisa? w 100% (nie ma to jak odrobina wazeliniarstwa z poniedzia?ku  :lol:  :lol: ) na temat konieczno?ci posiadania zbrojnego ramienia broni?cego terenu bo na pewno nie zabrak?oby ch?tnych do postrzelania sobie do tych co to akurat w?asne pa?stwo zechcieli stworzy?. To gdzie mog?aby sie znajdowa? ta ziemia obiecana?
Gdzie, bior?c pod uwage uk?ad geopolityczny w EVE widzicie jakie? kilka-kilkanascie systemów które mog?byby by? podstaw? do osadzenia alliance'u?
I z kom na dize? dobry niejako warto by zawrze? jakie? pakty, zeby nie mie? samych wrogów.  :)

P.S. Nie wiem czy dobrze rozumiem t? niech?? do wspólnego latania mi?dzy "pewnymi osobami" ale przecie? bycie w jednym alliance (szlag jak to odmienia?  :evil: ) jeszcze nie znaczy ?e trzeba lata? w parze na wszystki zadania. I tak rzadko jest tak w corpach, zw?aszcza tych wiekszych, ze wszyscy do wszystkich pa?aj? niczym nie zm?con? mi?o?ci?  :)

LosBekoczoS

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 13, 2006, 13:07:30 »
Ehh Roofi widzisz cala sprawa ze ludzie niechca opuszczac swojich home corpow - ze niechca tracic tego co zbudowali itp. Dlatego wlasnie pisze o po??czeniu korpow poprzez alians z pozostaniem  ich cz?onkow tam gdzie sa i wspolnym lataniem jako alians a wiele corpow. Np Czlonek wysuniety z ramienia Bufu Roofi dzis kampi gate z chlopakami z shock ktorzy przy okazji wspolpracy z Roofim ucza sie jak to sie robi.

Ludzie boja sie zmian niechca tracic cieplych posadek, cieplych kluchowych miejsc gdzie jest im fajnie na probe z czyms co moze nie wyjsc. ?atwiej bedzie spiknac 3 corpy w obecnym kszta?cie z wspolniekierowanymi odgornie akcjami ( tak po przeprowadzce 2 korpow w miejsce gdzie stacjonuje jeden ) niz powiedziec chodzcie wszyscy donas bedzie w pyte i bedzie zabawa :) Lepiej zrobic aliance zebra? sie w kupe w jednym miejscu i sprobowa? ni? kombinowac na okretke.

Co do 100% polsko?ci mo?e byc hard w ?wiecie eve z tym gdyz jesli jako alians cos sobie wywalczymy zawsze bedziemy mieczakami w US timezone. Takwiec lepiej zrobic alians z polskim Core ( moze i to zle slowo ) niz pure polish aliance gdzie wszyscy beda wiedziec ze nas to mozna kopac od 24:00 eve time w zwyz bo bedzie garstka ludzi jedynie.

Ale wracajac do sedna sprawy. Sporo juz kombinowalismy z aliansem jako takim problem lezy gdzies indziej.. jedni nie lubia 2, 2 nie lubia tych 3 i tak mamy kwadrature ko?a w super polskim wydaniu. Mysle ze ludzie mogli by prze?kn?c to i owo zeby stworzyc fajna zabawe dla polakow ( w eve bardzo szanuja polakow, bo mamy jajka a w porownaniu do ruskich nie oszukujemy - tak duzo :D )

My?le ze naprawde dobra zabawa by?o by zebrac all do kupy w jednym miejscu ( syndicate ) przej?? sobie konstelacje, gryz? ka?dego po dupie kto wleci, zrobic jakies tam sojusze i zaczac zabawe.


Czego nam brak.

Porozumienia  miedzy 3 najwiekszymi i mozna powiedziec na pierwszy rzut oka najbardziej udzielajacymi sie w polish Eve komiunity Corpami.

RAVE - siedza w Minersach z atutami - moze warto by?o by sprobowa? czegos innego wiem ze PVP wam zasmakowa?o czemu nie zrobic to na w?asna reke z profitami i wadami za tym idacymi ??

SHOCK - Ptaszki mowi?y ze chcecie zmienic lokacje zamieszkania czemu nie wlasnie do syndicate gdzie miodem i winem p?ynace gate czekaja na was ??:D

BUFU - wieze ze umielibyscie wspo?pracowac z ludzmi spoza corpa bo wkoncu sie znacie z nimi ( z cze?cia ) z innymi juz walczyliscie ( SHOCK vs BUFU najgoretszy flame 2006 :D ), a..... i tu brak mi s?ów :D

Tak wiec panowie wezcie sobie zrobcie wielkie convo pogadajcie sprobojcie, gadanie na forum to pipka w porownaniu co mozna uzgodnic na vencie na convie itp :) ( meeting u roofiaka na vencie ??:D )

PS tylko broncie boze nie gadajmy juz ze potrzeba PVP core ... ono sie samo stworzy i nie mowmy juz o budowaniu zaplecza do budowania i zaopatrzenia - to tez sie samo stworzy. Najlepszym wyjsciem to SAMO WYSTARCZALNE CORPY nikt niema do nikogo pretesji nikt nie mowi ja ciebie pilnowalem wczoraj przez godzine daj mi bs za free itp itd.

PS2 skonczmy gdybac zacznijmy rozmawiac wprost miedzy ludzmi

PS3 naprawde niema sesu pokazywac swojich ambicji na sile ludziom zeby cale te nasze gadanie nie skonczy?o sie znowu na tym ze przez miesiac bedzie teoretyzowanie gdzie mozna by zyc i jakie podboje zrobic.. najpierw cos trzeba tworzyc potem mozna kombinowac gdzie sie zagniezdzic :D

F3d4jk1n

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 13, 2006, 13:16:00 »
Nie chce by? sceptyczny, ale wszystko si? rozwali o jedn? wielk? asteroid?, która zwie si? w?adza. Jak ju? nie raz udowodniono, najmniejsz? prze?ywalno?? maj? operacje odrywania dupska od sto?ka i w tym miejscu bardzo du?o osób (Polaków) zrezygnuje z przynale?no?ci do aljansu, bo za?api?, ?e ju? nie b?dzie rumakowania tylko przynale?no?? do ekipy wi?kszej i ka?dy jakikolwiek wybryk, b?dzie musia? mie? akceptacj? innych stron.

Zdaje si? ju? raz, sam wyskoczy?em z projektem aljansu ró?nych polskich klanów w grze Lineage 2 i z pocz?tku by?o ok, ale gdy dosz?o to do uszu tych najni?ej to oni poczuli si? zagro?eni, mimo ?e "szefostwo" by?o zainteresowane, i w tym przypadku mo?e by? podobnie. Tak?e co je?eli ludzie zaczn? masowo odchodzi? by zak?ada? w?asne korporacje niepodleg?e aljansowi? Bijemy czy lejemy na nich?

Ok, to tyle z pyta? w sumie niubasa w ?wiecie EVE ale, chyba mog? tak o sobie powiedzie?, do?wiadczonego gracza MMO.

MIGHTY baz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 13, 2006, 13:20:01 »
JAK TO ZROBIC?

- min. 2 corpy do zalozenia :widac ze RAVE Technologies (frigate) jest zainteresowane, HUSARIA jest za

- ktos musi miec skille na zarzadzenie Alliancem

- trzeba wylozyc jakies 1b

- natychmiast postawic min 5 POSow, im wiecej tym lepiej (ca 3b)

- zorganizowac dostawy NPC paliwa, reszte mozna wykopac (0.5b)

- przejac, lub wybudowac stacje, innej opcji nie ma (20b)

- European time shift - nie da sie bronic w czasie USA, potrzeba
amerykancow lub corpow mieszanych jak  Pink Bunnies, czy PBN chce?

- Koniecznie trzeba rozmawiac z sasiadujacymi Alliancami/corpami - polityka jest tu bardzo wazna, bo moga nas rush'owac sasiedzi

- Oprocz tego mozna wynajac zdobyte obszary innym solidnym mniejszym Alliancom (tak jak LV wynajmuje odplatnie Omist - MWA = najlepiej w innej strefie czasowej - same korzysci ochrona + myto

- majac silny pvp squad na poziomie min. 30-40 aktywnych graczy (bs, dready, carriery) , bedzie trudno nam dokopac

- zarzadzanie : RADA CEO tylko , bez zadnego senatu, oprocz tego wydelegowac odpowiedzialnych Executive Directors do odpowiednich obszarow


WNIOSKI

1. czy mamy tyle kasy zeby to zrobic (mamy)
2. czy wiemy gdzie sie usadowic? (wiemy , tzn ja wiem)
3. czy wiemy kto jest zainteresowany? (nie wiemy, tylko gadamy)


PROPOZYCJA - NIE FLAMOWAC -  XARTHIAS plzzzzz

Ke? Ja nie flejmuj?. Ja tylko ostrzegam i wywalam jak kto? flejmuje :)
Temat zaczyna si? robi? konkretny, wi?c te? go nie wywal?... Na razie 8)
Mo?e rzeczywi?cie co? z tego wyjdzie. Powodzenia :)
Na mnie nie liczcie :P bo mi si? nie chce...
X.


tylko zglaszac pomysly jak to zrobic, zasmiecajacych kasowac, szkoda nerwow na puste gadanie czego nie mozna zrobic.

Gav

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 13, 2006, 13:20:29 »
hu hu, dawno tu niepisalem ale temat tego wymaga. co do rave i mwa, niejestem jedyna osoba w rave ktora nie jest wielbicielem mwa. osobiscie mam dosyc szwedania sie po pseudosojuszach tego pokroju. po 2 osobiscie niejestem przywiazany do zadnego regionu i od dluzszego czasu jedyne co mi sprawia przyjemnosc w eve to pvp, w tym takze niejestem w rave odosobniony. nieidze nic przeciwko rozmowom z innymi korpami polskimi na temat stworzenia sojuszu, imho jak tez inni pisza na dluzsza mete niemoze byc to sojusz tylko polski z wiadomych przyczyn. po prostu trzeba ruszyc dupe i zaczac robic cos w tej kwestii, bo dobrymi checiami to jest peklo wybrukowane. wolalbym stworzyc wlasny sojusz niz przychodzic do kogos na gotowe, gra bez nowych wyzwan staje sie po pewnym czasie mialka i monotonna. skonczylem

MIGHTY baz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 13, 2006, 13:28:16 »
xarthias to byla prosba do ciebie zeby wywalac flamy z tego posta, to musi byc konstruktywna dyskusja a nie marudzenie

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
polske corpy
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 13, 2006, 13:31:19 »
Dla Ciebie zawsze  :lol:  :lol:  :lol:
Na razie to Ty trosz? flejmem jedynie pojecha?e?, ale co tam...
Jak si? zacznie za g?sto robi? to kto? zawsze zareaguje, spokojna Twoja rozczochrana :)
Przedwieczny.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
polske corpy
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 13, 2006, 13:36:14 »
Dla informacji.
SHCK/GBT w?a?nie przeprowadza si? do Omist, czyli zaczynamy lata? wspólnie z RAVE. Co z tego b?dzie - zobaczymy.

Do rozmowy o sojuszu si? na razie nie wtr?cam. Mam wystarczaj?co du?o zaj?? z aktualnymi zmianami u nas...

SHCK jest otwarte na propozycje, ale w najbli?szym czasie (nied?ugim mam nadziej?) nie ma co liczy? na inicjatyw? z naszej strony.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


MIGHTY baz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 13, 2006, 13:40:36 »


coby tak sie nie skonczylo

Ellaine

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 13, 2006, 13:42:49 »
Cytuj
zaczynaja mnie meczyc takie gadanie o pierdolach - bylem w Lotka Volterra, Fatal Revelation (UK) - tam nikt sie nie martwi sie, ze jakis nicpo? nie dziala na rzecz corpa cz Alliancu - jest out.

Jestem sobie w Metaforge, korpie czterokontynentalnym, i nie ma tam wogole takich klimatow. Jak jest akcja to 80% korpa leci sie bic, a 20% robi co chce i nie drzy ze strachu przed wyrzuceniem. Kto chce wrzucac lupy do korpowego kufra ten wrzuca (90% ludzi), kto nie chce nie wrzuca. Przemyslowcy sami z siebie robia dla korpa i sprzedaja po kosztach lub daja jak jest kryzys i wojna.
Ni cholery i nigdy w zyciu nie zapisze sie do zadnego zamordyzmu, gdzie cokolwiek (walka czy POSowanie czy budowa) bedzie moim obowiazkiem. Obowiazki to mam w zyciu.

(post przeniesiony ze zlego watku)

MMoroz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 13, 2006, 13:51:23 »
Alez wam sie nudzi( chcialem zaczac mocniej ale po co bluzgac  :wink:  ). Bierzecie sie za budowe alliancu bez dobrego korpa( to tak jakby budowac most bez drogi - idotyczny pomysl ale widzialem takich kilka w Polsce ). Zrobcie jeden korp ktory cos znaczy w Eve czy to produkcyjny czy pvp-e, chwilowo co mamy:

a)RAVE - sami nie wiedza co teraz chca, w SNU cos znaczyli ale od tego czasu wiele sie zmienilo

b)SHCK - tez miotaja sie wszedzie, glownie minerzy i producenci ale siedza w low-secu  :P

c)BUFU - piraci, ale jak na razie nic spejalnego nie osiagneli - jak na razie grupa ludzi ktorzy chca sie po prostu bawic bez zadnego konkretnego celu.

Obiektywnie w tym momencie to najbardziej znane jest PBN bo to mercenary corp sporo kontraktow juz wykonali, ale sa strasznie mali( bez przesady ale ).

O husarii to nie zamierzalem wspominac ale skoro baz ja tak promuje - jak na razie korp z chyba 4 altami( dwoch osob ). Poza tym ma u mnie kosa wiec niedlugo pociagnie  :twisted: .


Nie wyglada to zbyt ciekawie - ale macie okazje sie wykazac nadchodzi Kali, pojedyncze corpy beda mogly claimowac systemy. Zrobcie to pokazcie na co was stac i tyle - jak bedzie jakis dorby korp w 0.0 z dobrymi systemami to jest to jakas baza pod alliance. Tylko zmiencie jezyk urzedowy z polski na english bo inaczej bedzie ciezko.