Autor Wątek: Warp na 100 km  (Przeczytany 3178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klein

  • Gość
Warp na 100 km
« dnia: Listopad 06, 2006, 00:38:10 »
Jaki? czas temu warpn??em si? do gejta z ustawionym 80 km, tymczasem wywarpowa?o mnie na 15. Okza?o si?, ze na gejcie byl kamp ( z b?blem ) i wjebalem przez to Cerberusa - je?li napisze petycje o to, to sa jakies szanse, ze ccp odda mi statek ?

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Warp na 100 km
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2006, 01:54:25 »
hmm jakies 0%

roofi

  • Gość
Warp na 100 km
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2006, 02:25:38 »
pr?dzej napisz do tych panów którzy Ci? zabili je?li rozbawisz ich dostatecznie jest szansa-podkre?lam SZANSA ?e w akcie ?aski dadz? ci na nowego cerberusa  :lol:  :lol:  :lol:

ps. je?li napiszesz do CCP a b?d? sobie ch?opaki w tym czasie pali? weed to chyba ich zabijesz  :twisted:  :lol:

pozdrawiam

roofi

Ellaine

  • Gość
Warp na 100 km
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2006, 04:24:20 »
Toprawidlowe zachowanie babla.

LosBekoczoS

  • Gość
Warp na 100 km
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2006, 08:50:37 »
Hym nie zebym ale ... chym jak mozna grac tak dlugo ( skile na cerberusa zrobic ) i nie wiedziec ze bombelek wciaga ??:D przeciez to codziennosc i bombelki stawiane i wystrzeliwane przez dictory wciagaja :D

LordDide

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: LordDide
  • Korporacja: Technodyne SA
  • Sojusz: -
Warp na 100 km
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2006, 09:39:53 »
Cytat: "LosBekoczoS"
Hym nie zebym ale ... chym jak mozna grac tak dlugo ( skile na cerberusa zrobic ) i nie wiedziec ze bombelek wciaga ??:D przeciez to codziennosc i bombelki stawiane i wystrzeliwane przez dictory wciagaja :D


No mo?na  8)  wystarczy zacz?? gre postaci?, któr? kto? inny wychodowa? odpowiednio  :roll:
Oczywi?cie nie sugeruje ?e autor topiku takow? postaci? gra  :wink:

pc5

  • Gość
Re: Warp na 100 km
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2006, 12:25:00 »
Cytat: "Klein"
Jaki? czas temu warpn??em si? do gejta z ustawionym 80 km, tymczasem wywarpowa?o mnie na 15. Okza?o si?, ze na gejcie byl kamp ( z b?blem ) i wjebalem przez to Cerberusa - je?li napisze petycje o to, to sa jakies szanse, ze ccp odda mi statek ?



JAAA PIERDOOOO*****E!!! NC...

edit (5 min pó?niej) : przeczyta?em to pare razy i ... dawno mi tak ga?y na wierzch nie wysz?y.

Ellaine

  • Gość
Warp na 100 km
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2006, 12:43:10 »
Nie wszyscy zyja na stale w 0.0. Dla mnie po spokojnym zyciu imperialnego AFK haulera, bomble tez byly czyms nowym, zanim staly sie czyms swojskim :)

Goomich

  • Gość
Warp na 100 km
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2006, 12:50:45 »
Cytat: "Ellaine"
Nie wszyscy zyja na stale w 0.0. Dla mnie po spokojnym zyciu imperialnego AFK haulera, bomble tez byly czyms nowym, zanim staly sie czyms swojskim :)


Hehehe, ja dzisiaj w nocy spotka?em go?cia, dla którego sentry przy stacjach by?y czym? nowym.  :twisted:

Ellaine

  • Gość
Warp na 100 km
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 06, 2006, 13:03:14 »
Mnie tydzien temu tez zaskoczyl concord billboard. A teraz  szykuje sie na dluzsze wakacje w imperium, ostatnia proba aktywnego grania przez ponad pol godziny zakonczyla sie dwoma godzinami snu, a cudowna kariera AFK haulera czeka :) Alciak bedzie smyral ludzi blcakbirdem w pyski jak bede miec na to chwile.

Drone6

  • Gość
Warp na 100 km
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 06, 2006, 22:56:36 »
Sory Klein ale dawno si? tak nie u?mia?em  :lol:

Polecam ci przeczytanie FAQ  :wink: