Eve Online > Dyskusje ogólne

Gra na kilku kontach - lame?

<< < (2/17) > >>

Aeon Horax:
A ja slyszalem ze niektorzy robia drugie konto na sprzedaz. Dobrze wyskilowana postac mozna sprzedac za kilka bilionow ISK :P

Raan Kern:

--- Cytat: "ireul" ---eee.. jakies zale z dupy calkiem. nie przesadzaj.
--- Koniec cytatu ---

Nie przesadzam, bo ziemia zmarzni?ta jest.

Mo?e jaka? opinia na temat, Ire?

Assari:

--- Cytat: "ireul" ---eee.. jakies zale z dupy calkiem. nie przesadzaj.
--- Koniec cytatu ---


W?a?nie Ire, nie przesadzaj. Ma sobie kole? 2 konta jednego u?ywa do PvP a na drugim ma Ravena do ratów/misji czy innego kopacza/producenta/handlarza.
I co? I tr?bi na lewo i prawo jaki to z niego PvP który si? kopaniem czy misjami nie skala? nigdy. Pewnie ?e nie bo z drugiego konta ma ?rodki, które pozwalaj? na podstawowym koncie (PvP) za?ata? dziur? bud?etow? po straconych shipach/ficie/itd.

Ale oczywi?cie nie psuje gry, ale nie..  :wink:

?eby by?a jasno??, to nie jest osobista wycieczka. Tylko opinia na temat psucia lub nie gry.

Ellaine:
Mi nie robi roznicy czy dane 6 kont nalezy do 6ciu kolegow z kafejki, szesciu braci mieszkajacych w chatce w tundrze za Uralem czy jeden przecietny amerykanin. Dla mnie jest to 6 kont. Jesli z 5cioma kumplami pokonujemy ich w jakiejs konkurencji, ambicjonalnie zaliczam to jako walke wygrana z wyrownanym (liczebnie) przeciwnikiem.

Voulture:
Zaglosowalem na "jest mi to obojetne" chociaz nie do konca sie tak czuje. Ogolnie nigdy nie zaczne grac na dwa konta, choc znam duzo osob ktore tak robi. Niektorzy szkola sobie postac pod dreada/carriera, niektorzy pod industry/miner. Znam nawet osobe ktora ma dwa konta, oba rozwiniete mocno, za to na kazdym z nich moze latac bsem i to robi :)
Nie wiem czy ze wzglednu na czynnik rpg, nigdy nad tym nie mysalem w ten psosob, i choc kase na to znalazlbym spokojnie, to nie zaczne nigdy grac na dwa konta. Jakos mi to po prostu nie odpowiada.

Vote:
U innych jest to mi obojetne/U mnie - odrzuca.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej