Autor Wątek: Sprzedawcy sprzetu t2  (Przeczytany 2438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voulture

  • Gość
Sprzedawcy sprzetu t2
« dnia: Październik 19, 2006, 20:48:42 »
Nie wiem gdzie to pisac - noobgarten chyba bedzie ok ;]

Hmm interesowalyby mnie adresy do wszelkich skleow w eve z fitem t2. Czasami sie tak zdarza, ze zbiera sie po parenascie ludzi w corp co trzymaja ich kupe i produkuja rozne fajne zabaweczki po bardzo konkurencyjnych cenach. Chodzi mi o adresy do takich - cos w rodzaju np  "nagashop". Jesli ktos zna adres, lub zna osobe ktora zajmuje sie dana produkcja, prosze o podzielenie sie ;)

Z gory dziekuje
Voulture

Ellaine

  • Gość
Sprzedawcy sprzetu t2
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2006, 22:07:20 »

dapman

  • Gość
Sprzedawcy sprzetu t2
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2006, 13:32:49 »
A skoro jestesmy przy t2, to w zakladce variations bywa jeszcze cos tam Fac... nie pamietam dalej, np. przy statkach. O co z tym chodzi, mozna to wyprodykowac czy jak? Bo z regoly sa to jeszcze bardziej wypasione rzeczy niz t2.

EDIT:
To sie nazywa Faction.

Goomich

  • Gość
Sprzedawcy sprzetu t2
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2006, 14:08:22 »
Cytat: "dapman"
A skoro jestesmy przy t2, to w zakladce variations bywa jeszcze cos tam Fab... nie pamietam dalej, np. przy statkach. O co z tym chodzi, mozna to wyprodykowac czy jak? Bo z regoly sa to jesze bardziej wypasione rzeczy niz t2.


Chodzi ci o Faction i Officers?

To rzeczy, które (lub bpc na nie) dostajesz w nagrod? za misje lub w loocie.

dapman

  • Gość
Sprzedawcy sprzetu t2
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2006, 14:19:04 »
No wlasnie o Faction mi chodzilo. Czyli ciezko raczej bedzie dostac cos takiego? A jesli, to pewnie za kosmiczne pieniadze wzgledem t2.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Sprzedawcy sprzetu t2
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2006, 22:56:23 »
Cytat: "dapman"
No wlasnie o Faction mi chodzilo. Czyli ciezko raczej bedzie dostac cos takiego? A jesli, to pewnie za kosmiczne pieniadze wzgledem t2.


Dokladnie a ceny niektórych frakcyjnych BSów przekraczaja czasami 1 miljard isk  :shock:

regis

  • Gość
Sprzedawcy sprzetu t2
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2006, 07:34:41 »
albo i 2... patrz rattlesnake