Eve Online > NoobGarten

Nowy na forum? Przeczytaj koniecznie!

(1/1)

Xarthias:
Witam wszystkich nowych forumowiczów. Zapraszamy do zarejestrowania się.
Zanim, co oczywiste, zaczniesz zadawać pytania  8) zapoznaj się z regulaminem forum, możesz też się przedstawić w dziale Przedpokój.
Warto także użyć funkcji search - na wiele pytań odpowiedzi już padły - oraz przejrzeć poradniki - bo i tam można wiele odpowiedzi znaleźć.
I jeszcze kilka podstawowych linków:
Tutaj można sobie wygenerować kod do triala, tutaj zarejestrować konto, a stąd można ściągnąć klienta gry.

Jeszcze kilka zasad porządkowych.
W dziale TNQ możesz zadawać dowolne pytania o grę, ale zapoznaj się najpierw z zasadami postowania tam.
Pytania o fity do konkretnych statków umieszczaj w dziale Garażownia, miejscem na pytania o problemy sprzętowe, z uruchamianiem i zawieszaniem się gry bądź błędy graficzne itp jest dział Wsparcia technicznego. Jeżeli szukasz korporacji zajrzyj do Centrum Rekrutacyjnego.


Życzę przyjemnego pobytu na forum, nie naruszania netykiety i innych takich dupereli :)

Aha, i nie, nie ma możliwości grania w Eve za darmo (poza trialem), nie ma darmowych, udergroundowych i jakichkolwiek innych serwerów poza  Tranquility! I wszelkie pytania/sugestie na ten temat będą kasowane.

Edit 13.02.2009: Uaktualniłem linki. X.

Xarthias:
Proszę także wszystkich o stosowanie zasad poprawnej pisowni. Nie nalegam na używanie polskich znaków diakrytycznych (mimo, że w pewnych sytuacjach dzięki nim teksty są bardziej przejrzyste), ale na bogów wszelakich - ortografia nie powstała w celu męczenia leniwych.
Uprzedzam wobec tego lojalnie - osoby walące tony błędów ortograficznych i literówek będę zgłaszał adminom w celu ukarania (może nawet banami), a posty zawierające błędy będą usuwane/przesuwane do archiwum.
Nikomu korona z głowy nie spadnie jeśli poświęci te dodatkowe 30 sekund na przejrzenie tekstu na obecność literówek, albo jeśli zainstaluje sobie firefoxa 2.0 czy operę czy inną przeglądarkę z opcją sprawdzania pisowni. Jeśli nie chcesz zmieniać przeglądarki zawsze można skorzystać ze słowników on-line, MSWorda lub darmowego OpenOffice'a.
Dotyczy to także osób mający wszelkiego rodzaju dysfunkcje (dysleksję, dysortografię i co tam jeszcze sobie wymyślą). Nie zwalniają one z myślenia więc jako takie nie są żadną wymówką.
Jeżeli ktoś się nie zgadza z tym i ma na poparcie swojego zdania rzeczowe argumenty - zapraszam do dyskusji.

Kilka podpowiedzi odnośnie pisowni: http://pokazywarka.pl/poradnik/

Xarthias:
Ponieważ wątki z serii Total Noob Questions (czyli TNQ) cieszą się nieustającym powodzeniem, ale są strasznie długie, a pytania są od sasa do lasa i naprawdę ciężko coś znaleźć, postanowiliśmy nieco usystematyzować tą wiedzę.
Powstał dział Total Noob Questions w którym postaramy się zebrać i w miarę przejrzyście posortować wiedzę, która się w nich pojawi.
Założyłem tam kilka wątków tematycznych, w których prosiłbym o umieszczanie pytań, będą także do nich przenoszone pytania i wątki założone w innych działach.
Jednocześnie dział Noob Garden stanie się nieco bardziej poważny - ciekawe dyskusje, poradniki i inne przydatne w grze rzeczy będą umieszczane właśnie tu.
Prosiłbym o zapoznanie się z informacją o zasadach postowania w dziale TNQ.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej