Eve Online > NoobGarten

Poradniki Eve-Online

<< < (6/7) > >>

Iron Joker:
witajcie
dziś zacząłem grać więc wybaczcie......
wszystkie linki do polskich instrukcji i poradników w tym wątku są już nieaktualne (błąd, strona nie istnieje itd.)
wiec wdzięczny byłbym za podanie tak.zw. działających linków do działających stron.
Niestety OVEN, który działa , jest dla początkującego zupełnie nieprzydatny ze względu na totalny żargon (od PVP do rewarpowania POS'a w obrębie gridów)

na razie stanąłem na wykonaniu chyba prostej misji, ponieważ w ostatnim kroku (czyli zaraz nagroda:))) dostałem komunikat , że dla trial mode  nie można wykonać tej misji - fajne:)

dzięki

sojkin:
Link http://eve-centrala.pl/index.php?module=poradniki jest nie aktualny. Gdzie mogę znaleźć te informacje?

Filip Bonn:
nie ma aktualnych poradnikow w j polskim, za duzo rzeczy się zmienia z roku na rok.
mozesz
a) czytac / oglądac w j angielskim
b) zapisac sie do unseen academy

Doom:
Czego potrzebujesz konkretnie? Pomijając aktualność linku większość poradników jest nieaktualna częściowo lub w całości cirka od 3 lat z racji ilości i tempa zmian, ale nie wyklucza to że wciąż coś z tego będzie przydatne

afk Listonosz:
a ja kupiłem cdkeya galante explorer nazywa się i miałem dostać jakies bonusy i nie wiem gdzie one są ;(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej