Autor Wątek: Niezli ruscy.  (Przeczytany 11819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« dnia: Październik 23, 2006, 11:49:19 »
Wszyscy znaja mnie tu jako osobe chronicznie nie cierpiaca Ruskich, wiec teraz ich dla odmiany pochwale.

Ostatnia wojne z KOS wygrali w pieknym stylu. Nie bylo zadnych odczuwalnych cheatow. wylogowywanie flot etc, za to pieknie zorganizowany, doskonale koordynowany i bardzo duzy atak. 2 freightery stawialy POSy cala noc, stado dreadow pykalo nasze POSy, byl mothership i stado carrierow, byla flota supportu w sile w porywac kolo 300. Imponujaca rozmiarami, rewelacyjnie przeprowadzona operacja.
RA ma teraz koalicje z Tau Ceti i Goonsami dzieki czemu w tej wojnie doszedl nowy element, niespotykany dotychczas w wojnach z Ruskimi - statki strzelaja do statkow. W kosmosie, wyobrazcie sobie. Gooni i Tau Ceti (to Francuski alliance) bardzo fajnie dopelniaja sie Ruskimi - do zasadniczo dobrych PvPerow, ktorzy pojawiaja sie zadko, w malych grupkach, o 3ciej w nocy, a zwykle tylko czekaja by sie zalogowac by chronic ludzi ktorzy farmuja plexy, doszli liczni, generalnie slabi pvperzy, ktorzy sa wszedzie i zawsze. Az boje sie zajrzec do lodowki,.
Fajnie sie z nimi walczy, oni jedni potrafia wyleczyc moj kompleks najbeznedziejniejszego pvpera na Poludniu.

KOS natomiast dalo dupy niepomiernie. Nie chodzi o to, ze zle walczymy, bo walczymy przecietnie, w porywach calkiem niezle. Wszystkie korpy w sojuszu zaplacily gruby podatek, The T (korp "zarzadzajcy" sojuszem, oglosili wszystkim 'luzik, nie martwcie sie POSami, my wezmiemy na barki to ciezkie brzemie, wszystko zrobimy sami, wiecej kasy dawac, nie widzicie jakie mamy wydatki dla waszego bezpieczenstwa?".
Koniec koncow zostalismy z kilkoma POSami, z czego polowa nieuzbrojona, a ksiezyce pozajmowane malymi, offlinowanymi wiezami. Natomiast na poczatku inwazji, a nawet odrobine wczesniej, Ojcowie Narodu zaczeli wywozic swoje rzeczy do imperium. Zero komunikacji i organizacji, dowodztwo nagle zamilklo, ludzie nawet boja sie powiedziec ze nastapila inwazja, bo w powietrzu (prozni?) wisi atmosfera tabu.
Wszelkie dzialania obronne, zaczepne, sabotujace wroga, prowadza spontanicznie korporacje czlonkowskie. Dowodztwo sie nie odzywa. Oficjalne floty maja zasade "nie stawiaj bombli, jestesmy tu tylko po to zeby zabezpieczyc droge haulerom". Zalosc i trwoga.
LV mowi "samiscie sobie winni, uzyjemy swoich sil do pomocy tym, ktorzy sa tego warci" rozwiewajac ostatnie nadzieje na cud i boska interwencje 50 zaczarowanych dredow. I trudno im sie dziwic, szczegolnie ze V wciaz potrzebuje ich wsparcia.

Negocjacje trwaja. Moze mi sie zdazyc skonczyc po stronie Ruskich i a dokladniej u boku Smash, dla ktorych Ruscy sa niebiescy. A moze mi sie zdazyc wyladowac gdzies na dzikiej polnocy.

---
potraktujcie tego posta jako relacje z frontu i material dla przyszlych historykow raczej niz prowokacje do dyskusji :)

WolfSimon

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2006, 12:23:26 »
Co ciekawe, ostatnio widujemy Knights Of The Southercross w ilo?ciach hurtowych w Kor-Azor i Khanid, czy?by ewakuacja?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2006, 12:28:08 »
No no, nie?le :)
Kiedy? jak g?si lata?y frejkami w gangach po 50+ (w porywach do 300) to by?o fajnie... Ale jak te gangi przy niezmienionej liczebno?ci zacz??y lata? w bsach to ju? nie jest tak fajnie :)
Pomijam ju? ogólnie znany fakt, ?e australijczycy s? normalni inaczej :D (kto nie wierzy niech przeczyta Ostatni Kontynent Pratchetta) i poniewa? w wi?kszo?ci pochodz? od wywiezionych tam wi??niów korony brytyjskiej to wiadomo co si? mo?na po nich spodziewa? ;)

Generalnie relacja z frontu fajna :)
Opakowa? bardziej fabularnie i na konkurs :P 8)
Przedwieczny.

pc5

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2006, 21:55:07 »
RA skumalo sie z goonami. Tym oto sposobem stracili caly moj szacunek...

Mehriel

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2006, 22:21:44 »
A z kim mieliby sie skumac ?

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2006, 22:23:53 »
Jak dla mni gooni to super sprawa. Probuja pokazac, wbrew powszechnemu przekonaniu i zatwardzialemu elitaryzmowi, ze noobek tez moze. Mysle ze ich legenda i fama bardzo dobrze wplywa na morale paromiesiecznych graczy, ktorzy inaczej mysleliby "0.0 jest dla wypakowanych weteranow, napewno nie ma tam sensu leciec bez 30 milionow SP w gunnery.
Oczywistym jest, ze przy przyjetych zalozeniach ponosza mase porazek, tym bardziej, ze stada ludzi sa gotowe poswiecic czas i pieniadze, ze usadzic noobow. Idea jest jednak szlachetna, a nad to milo sie z nimi walczy, szczegolnie ze teraz lataja glownie cruzami, BC i troche BSami.

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2006, 01:15:04 »
Update:
Teraz KOS ma wojne z V i LV i NAP z RA :O

LosBekoczoS

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2006, 08:28:50 »
ZE co ? nap z RA a wojne z lotka i veritasami ???

Bodziu

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 24, 2006, 11:56:38 »
Ellaine mam propozycje :)
Zbierz najlepszych i dolacz do nas do AXE :)
AAA nie lubie powiem wiecej nienawidze.
Oni kampuja plexy i kase z nich zrobiona sprzedaja na e-bay-u.
Ostatnio popsulismy im male plany w weekend zrobilismy complex 10/10 przed nimi. Maly sukces, ale zawsze cieszy.
Oni nie graja dla zabawy oni graja tylko zeby zarabiac kase.
Specjalne grupy, ktore loguja sie tylko po to aby farmowac complexy i po skonczeniu wylogowac sie.
Nie beda walczyc jezeli nie maja pewnosci o wlasnej przewadze.
Ogolnie to mam ich w .... i glebokim powazaniu.

Bod

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 24, 2006, 12:04:14 »
Bodziu, do NoQ we?miemy ;) Taki handlowiec to cenny nabytek ;)

Bodziu

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 24, 2006, 12:50:03 »
Zgadza sie tylko nie chcialem tak agresywnie :)

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 24, 2006, 13:21:57 »
A wy tam nie macie jako koledzy ASCN wojny z BoBem?

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 24, 2006, 13:27:20 »
A jako? nie mamy, bo ASCN ma wojne z BoBem i póki co z tego co wiem to BoB sie w obronie i ca?y rejon teraz tam jest do?? niebezpieczny. ASCN jest po prostu pot??ny i ma praktycznie nieograniczone przychody minera?ów wi?c mog? traci? statki do woli. Ale, to nie temat o tym przecie? (mo?na za?o?yc topic osobny jak ktos chce).
A my sobie walczymy rekreacyjnie z AAA,D2 i tak paroma jeszcze innymi. Tylko od czasów Huzzah wzro?li?my w si?e, i to konkretnie :)

Bodziu

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 24, 2006, 13:44:53 »
Cytat: "Ellaine"
A wy tam nie macie jako koledzy ASCN wojny z BoBem?


My sie BOB-a nie boimy, my z BOB-a sobie drwimy :).

Taka mala rymowanka.
Tak na powaznie AXE tez jest w stanie wojny z BOB-em, ale nie wezwano nas na pomoc ASCN.
W zwiazku z czym ta wojna nie jest tak tragiczna jak ja w eve opisuja.
Bob jest w defensywie. :)

Bod

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 24, 2006, 13:57:17 »
Ka?dy sojusz da sie rozwali?. Nawet os?awiony BoB mo?e pa??, tak samo jak ogromne ASCN. Kwestia tego, ?e BoB ma znacznie wi?cej do?wiadczenia i zgrania, a ASCN znacznie wi?cej ludzi mniej zorganizowanych. Ale... to jest kwestia czasu, bo to ASCN si? teraz uczy nieproporcjonalnie szybciej ni? BoB, który ma znacznie mniej do nauczenia. W efekcie, wszelki czas dzia?a na korzy?? ASCN. Nie wiem ile w tym prawdy, ale przychody z niewolniczych korpów u BoBa znacznie spad?y, teren zrobi? sie bardziej "wycieczkowy" co te? nie jest dobre. Generalnie, je?li BoBki nie znajd? sobie dobrych sojuszników to... a co bede spekulowa? :D

Zapomnia?em doda? jeszcze, ?e BoB ma szpiegów co jest generalnie chore, bo jak w realu s? sposoby na demaskowanie w skuteczny sposób takich to w EVE jest to praktycznie niemo?liwe.

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 24, 2006, 14:40:33 »
Krotka historia wojny KOS z LV i pokoju z RA:

Preludium
Prezydent KOS to, dobra, nie wiem kim jest, ale prawdodpobnie nikim fajnym.  W kazdym razie ma wiele wad. W skrocie wyglada to tak:
"Na obrone tego sojuszu (paliwo do POSow) place ja z prywatnej kieszeni 4 miliardy miesiecznie, korporacje czlonkowskie niech stula wiec pysk"
Mijaja 2 tygodnie
"Nie mam juz ochoty grac. Rzadzcie sie sami, robcie se demokracje, rzadzcie sie sami."
Mijaja 2 tygodnie
"Nie podobaja mi sie decyzje senatu wiec je odwoluje, komu sie nie podoba, kasuje mu prawa dokowania i ustawiam na -10. To ja utrzymuje sojusz, ja mam stacje, POSy, ja mam glowny korp, ja jestem wam potrzebny wy (2000 ludzi) mi nie, czesc."
Mija tydzien:
"Dawac wiecej kasy na paliwo dla POSow." (note: "BoB mining slaves" placa chyba mniej).
Od jakiegos czasu Ojcowie Narodu ie odzywaja sie wogole, senat rzadzi w atmosferze calkowitego pierdolnika i dezinformacji, a do tego o niektorych rzeczach poprostu sie nie mowi, bo sie traci prawa do dokowania.
Kiedy jest juz po ptokach, korporacja zarzadzajaca mowi "Nie mielismy POSow, bo mialy je jednak utrzymywac inne korporacje, ale one odeszly z sojuszu, a my to nie mamy kasy." (note: odeszly 3 togodnie wczesniej).
Prezydent, koledzy i alty, w dniu inwazji, wyjumpowali swoja prywatna flote capital shipow do imperium i wiecej ich nie widziano.
Akt 1: pomoc LV w czasie kleski
Lud: ratunku!
Senat: zbierzemy sie za 3 dni
Lud: jedyna nadzieja w V i LV!
Dyplomaci: V, pomoglismy wam 3 dni temu, pomozcie wy nam!
V: RA, Goon i Tau Ceti nas ciagle atakuja, mamy polowe POSow w reinforced, bronimy sie skutecznie ale to my potrzebujemy pomocy.
Dyplomaci: LV, ratujcie furva!
LV: Sami jestescie sobie winni, spieprzyliscie z POSami, wolimy pomagac V, tam nie marnujemy swoich sil bez sensu.
Lud: no fakt, to zalosne, ale maja racje, maja tu do rozwalenia 8 POSow RA pod super oslona a u V musza tylko bronic POSow V.

Akt 2: senat
Senator: Co robic, co robic?
Inny senator: Bronimy sie do konca, potem gramy w WoW
Inny senator: Uciekamy do Curse
(...) 50 roznych pomyslow.
RA: widzimy ze macie rozne pomysly, dodamy wam jeden; Moze chcielibyscie polaczyc sily ze Smash i pod sztandarami czerwonej koalicji podbic Vale of Silent? My zabieramy Wicked Creek jako obiecany ochlap dla naszych kolegow zergow ale bediecie mogli spokojnie wyjechac i pozniej tez dokowac.
Senat: rany, ale my przeciez was nie lubimy!
Senator inny: wy przeca jestescie ciemna strona mocy!
Senator nastepny: LOL, musielibysmy ustawic LV na -10!
(blablabla)
RA: to robimy tak, my wam NAP i bezpieczna ewakuacje a wy wynosice sie szybko i sprawnie, nie ma co sobie przedluzac cierpien.
Senat: dobra, to strzelamy sie do przejecia Q-GQ, a potem NAP.

Akt 3: uprzejmie donosze
Senator X: Przyjaciele LV! KOS ma NAP z RA i wkrotce ustawi LV na -10.

Akt 4: odpowiedz dyplomatyczna LV
LV: Smierc zdrajcom (tak pisze na puszkach pod nasza stolica - a wokol puszek, camp LV). Bub trach Bum!
RA: obronimy was, towarzysze rycerze! (bach LV)
LV: wiecej dowodow zdrady nie trzeba! (bach KOS)
KOS: ze co? RA to nasi wrogowie (bach RA)
RA: fakt, NAP sie jeszcze nie zaczal (bach KOS)
LV: broncie sie tchorze (bach KOS)
KOS: my wczoraj pomagamy z wami V, a wy nam wojne, zdajcy? (bach LV)
Tau Ceti: fajno, postrzelamy do KOS (bach KOS)
RA: bijecie naszych NAPsterow i lamiecie nasze umowy? (bach Tau Ceti)
Tau Ceti: Panie daruj!
RA: dobra, zartowalismy.
V: musimy pomoc naszym bracion z LV bic zdrajcow!
Goons: Czyz to nie idealny dzien zeby sobie pohaulowac Retrivery w badgerach do naszej nowej bazy?

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 24, 2006, 14:54:32 »
Kocham takie opowie?ci - czyli zrobi? si? syf na maxa... Ale maj? takiego prezia to sie nie ma co dziwi?. I gdzie? Ty poszed? ch?opie???

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 24, 2006, 15:03:30 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Przedwieczny.

Bodziu

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 24, 2006, 15:12:14 »
Ellaine dawaj z Twoja Najlapsza Bracia do nas. U nas jest ok jest 1 CEO, ktory dobrze rzadzi. Jest maly balagan jak wszedzie, ale nic takiego co by sie nie dalo poukladac.
No czekamy na Cie co sie tak guzdrasz?!?  :P

Bod

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2006, 15:43:46 »
Zrobila sie super radosna noc latajacych sztyletow pod haslem "widzisz to strzelasz". Kazdy ma ustawienia wojenne filtrujace gang i sojusz z overview (wiecej - nie wszycy filtruja teraz sojusz). Jesli cos pojawia sie na overview, to sie do tego wali, niezaleznie od koloru, bo wszscy sa teraz naszymi wrogami, ale standingi nie sa akualne ;) Jak ktos nie jest naszym wrogiem, to jest zapewne slugusem RA i tez mu sie nalezy. KOS walczy teraz ze swiadomoscia, ze ewakuacja BSa przez tereny V obstawione LV, tony Goonsow, oraz nowych wrogow w Curse, oznacza prawie pewne samobojstwo - wiec czemu nie stracic go tutaj?
Droo to kosztuje, ale fajnie jak 1000 ludzi wyladowuje frustracje w ogniu ;)

Assari

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 24, 2006, 15:47:05 »
Ellaine, konkurs literacki masz ju? wygrany.  :)
W shortach idzie Ci wy?mienicie. Czyta si? jak najlepsze fragmenty Sapkowskiego  :D  Po prostu POEZJA  :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 24, 2006, 16:54:59 »
Cytat: "Ellaine"
Zrobila sie super radosna noc latajacych sztyletow pod haslem "widzisz to strzelasz". Kazdy ma ustawienia wojenne filtrujace gang i sojusz z overview (wiecej - nie wszycy filtruja teraz sojusz). Jesli cos pojawia sie na overview, to sie do tego wali, niezaleznie od koloru, bo wszscy sa teraz naszymi wrogami, ale standingi nie sa akualne ;) Jak ktos nie jest naszym wrogiem, to jest zapewne slugusem RA i tez mu sie nalezy. KOS walczy teraz ze swiadomoscia, ze ewakuacja BSa przez tereny V obstawione LV, tony Goonsow, oraz nowych wrogow w Curse, oznacza prawie pewne samobojstwo - wiec czemu nie stracic go tutaj?
Droo to kosztuje, ale fajnie jak 1000 ludzi wyladowuje frustracje w ogniu ;)


No to Kerbiry wystawiaja swoje statki na market/escrow i wio w szufli...
a pozostali WyARRRRRRR!!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:  :D

Mehriel

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 24, 2006, 20:35:31 »
Bodziu ale masz lipnego siga  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Bodziu

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 25, 2006, 20:11:46 »
Cytat: "Mehriel"
Bodziu ale masz lipnego siga  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

O Jezu to dopiero poczatki i nie jestem plastykiem :P
to jest drugi pierwszy byl jeszcze gorszy

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2006, 12:46:45 »
Cytat: "Mehriel"
Bodziu ale masz lipnego siga  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


Hehe, Twój tez nie jest szczytem artyzmu, a jak si? zdaje chyba jest robiony z automaty :D :D  :twisted:

redbart

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2006, 16:34:22 »
Za to mój.... :)

White_Haven

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 28, 2006, 18:44:25 »
Cytat: "redbart"
Za to mój.... :)


zosta? zrobiony przez kogo? :P  :D

**no offence intended**

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 29, 2006, 15:14:21 »
Dalsza historia;

KOS ewakuowal sie do imperium i Curse.
Od czasu pzegrania wojny i zmiany stron, statystycznie radzi sobie duzo lepiej - bo KOS caly siedzi w imperium i nie mogac kopac i ratowac zajmue sie gankowaniem, a LV i V przyjezdzaja tu glownie na zakupy albo mieszkaja tu ich nooby albo co najwyzej maja male gangi do wojny imperiualnej (ktora dla nich priorytetem nie jest). Dostaja wiec wpierdziel w imperium, a w 0.0 KOS juz wlasciwie nie ma.

Dzieki psztyczkowi LV, Rycerze swierdili ze RA sa jednak fajni a koalicja niefajna i przystali do czerwonej koalicji - tj zostali przyjaciolmi przyjaciol RA. Teraz za Smash podbijac Vale of Silent.

Nastroje sa takie, ze ludzie doszli do wniosku, ze wojna zosala przegrana poniewaz prezydent mial wladze nie dosc absolutna i senat spowalnial proces decyzyjny i wytracal kierunek. Lud zakrzyknal "wodu prowadz!" a wodz zalogowal sie nawet na chwile i powiedzial dwa zdania :)

Voulture

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 29, 2006, 15:57:26 »
Fajnie piszesz.
Pisz wiecej.

Wczoraj juz widzielismy kosow z minusikami w systemach... Okolica Great Wildlands robi sie tutaj coraz ciekawsza.

redbart

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 30, 2006, 08:28:49 »
Cytat: "White_Haven"
Cytat: "redbart"
Za to mój.... :)


zosta? zrobiony przez kogo? :P  :D

**no offence intended**


Cicho ;) To w domy?le by?o :)

**no offence take**

White_Haven

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 31, 2006, 03:00:10 »
:D

Ellaine, ?wietnie si? to czyta. Wi?cej :!:

osz kurza twarz?!? zaraza, przepraszam za podwójnego posta. Czy jaki? mod móg?by wywalic tego powy?ej? thx

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 31, 2006, 06:42:42 »
Pisze kiedy cos sie dzieje. Korporacja przeprowadza sie na polnoc, wiec tymczasem nie bedzie chyba o Ruskich tylko o jakichs dzikic ludziach z polnocy.

pc5

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 31, 2006, 11:49:48 »
Cytat: "Ellaine"
Pisze kiedy cos sie dzieje. Korporacja przeprowadza sie na polnoc, wiec tymczasem nie bedzie chyba o Ruskich tylko o jakichs dzikic ludziach z polnocy.


Mam nadziej?, ?e nie jeste?cie na + bo dziki chce strzela?.

Ellaine

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 31, 2006, 12:10:05 »
A co wy jestescie?
Przenosze sie tymczasem do IRON.

Goomich

  • Gość
Niezli ruscy.
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 31, 2006, 12:30:01 »
Cytat: "Ellaine"
A co wy jestescie?
Przenosze sie tymczasem do IRON.


PC znudzi?o si? kopanie w PTFie, wi?c teraz kopie u Clankillersów. :)