Eve Online > Dyskusje ogólne

El konkurso

<< < (2/3) > >>

roofi:
vulor to nie b?de tego triala kasowa?, zostanie sobie nieop?acony  :D
anyway mainem te? mo?e by?  8)

Tau:
Oklaski za ch?ci i inwencj?  8)

Jestem jak najbardziej za tak?e turniejem literackim - troch? by mo?na towarzystwo odchami?  :wink:

Voulture:
Ja tez bym sie pisal na turniej, a co. Po to mam tego jc w empire, by moc go uzywac do takich spraw. Nie wiem czy wszyscy beda mogli do tego high seca wleciec, to raz, dwa - pomysl z wychodzeniem na turniej z corpa jest dziwny, da sie to zalatwic na rozne inne sposoby - szczegolami sie z nami pbn podzieli, na turnieju rave i ex-rave dzialalo (no moze poza jednym wyjatkiem ;p). Najbardzej podobaja misie punkty 1,2,3, choc jestem noobem i teoretycznie najlepiej by mi bylo w 4 i 5. O goonsowym spotkaniu nie wspomne... Ale bez smartbomb ok ? ;]

O frekwencje raczej bym sie nie martwil - trzeba tlyko znalezc pare osob z frapsami.

Pomysl z jita jest jescze ciekawszy, mam nadzieje, ze za udzial w zabawe nie zostane wypieprzony z ravu :D

Literacki tez nie jest glupi - duzo osob lubi pisac, bedzie mialo pretekst by sie anonimow pochwalic, a na koniec mozna wszystko w odcinkach wrzucac na xarthiasowego bloga. Dwie pieczenie czy jakos tak :)

Xarthias:
Dzi?ki za odzew. To wszystko s? oczywi?cie na razie propozycje tylko. Za kilka dni powstanie (mam nadziej? - g?osowanie tutaj) forum po?wi?cone turniejom i konkursom gdzie dok?adne zasady zostan? ustalone.

wolverine5pl:
A co mozna wygrac? :twisted:
Tak pozatym podoba mi sie ten pomysl:) Ale jak ludziska wyzej pisali w 0.0 main postaciami, albo zalozyc korp dla altow i lejemy sie rooki shipami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej