Autor Wątek: El konkurso  (Przeczytany 5961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
El konkurso
« dnia: Październik 21, 2006, 09:57:49 »
Poniewa? ostatnio nasza polska "spo?eczno??" jako? przysn??a, i trzeba by?o dopiero terapii szokowej jak? zastosowali pla?owicze, ?eby co? na forum ruszy?o. Ja dorzuc? wobec tego tematem, który mam nadziej? równie? rozrusza nieco towarzystwo.
Pomys? nie jest nowy, jaki? czas temu Owiec to proponowa?, ale poniewa? zmieni? gr? nic z tego nie wszy?o.
Przejd?my wi?c do sedna.
Co powiecie na ma?y turniej? Pomys?ów na taki turniej mam kilka, gotów tak?e jestem zaj?? si? jego stron? organizacyjn?, bo niestety z powodu s?abego sprz?tu nie b?d? w stanie wzi?? w nim udzia?u.
Propozycje turniei:
1. Turniej frejek t1. Dopuszczamy tylko frejki t1, bez frakcyjnych, sprz?t t1 bez named. Metoda pucharowa - 1vs1, zwyci?zca przechodzi dalej. Robimy korpa, ch?tni wchodz? do tego korpa i ustawka gdzie? w imperium. Bez rozbijania jajek 8)
2. Turniej dru?ynowy frejek. Jak wy?ej, ale w np 3-osobowych dru?ynach.
3. Turniej dru?ynowy. Jak wy?ej, ale w dru?ynie frejka, deska i cruz.
4. Rookie turniej. Robimy alty i zadyma w noob shipach i na civilian modach :)
5. Turniej altów. Ka?dy ch?tny zak?ada trialowe konto i przez tydzie? rozwija posta?. Dalej patrz punkt 1.
Do tego mo?na jeszcze dorzuci? spotkanie ala Goons. Czyli wszyscy warpuj? w jedno miejsce i wygrywa ten kto na koniec zostanie w shipie (w sensie ka?dy z ka?dym - kupa funu).
W celu zwi?kszenia atrakcyjno?ci takiego turnieju mo?na ustali? wpisowe, które w ca?o?ci pójdzie na nagrody dla zwyci?zców. Sponsorzy mile widziani 8)
Co wy na powy?sze?
Druga pomys?. Poniewa? na forum zauwa?y?em coraz wi?cej wpisów typu rpg mode on - mo?e turniej literacki? Jestem nawet gotowy ufundowa? g?ówn? nagrod?. Zwyci?zc? wy?oni?o by g?osowanie na forum.
Licz? na konstruktywn? krytyk? :P
Przedwieczny.

roofi

  • Gość
El konkurso
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2006, 10:40:39 »
ad1. je?li mainami to nie w empire ?eby nie trzeba by?o wychodzi? z corpów wi?c jakie? 0.0 i na relaksie mo?na si? strzela?-przy okazji mo?e niektórzy zobacz? jak wygl?da 0.0 i zostan?  8)

ad2. jak wy?ej za ale w 0.0 (bez ubijania jajek)
ad3. -> patrz ad2
ad4. za- mo?na takim noob sqadem pogankowa? jak nas bedzie du?o  :lol:
ad5. za- robimy kestrelki albo caracale(chyba sie da na trialu) i piracimy w jita, amarr ours  8)

all 4 fun

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
El konkurso
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2006, 10:44:31 »
Ta. Wszystko git tylko bez wy?a?enia z korpów.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


vulor

  • Gość
El konkurso
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2006, 11:57:47 »
Cytuj
5. Turniej altów. Ka?dy ch?tny zak?ada trialowe konto i przez tydzie? rozwija posta?. Dalej patrz punkt 1.

Cytuj
ad5. za- robimy kestrelki albo caracale(chyba sie da na trialu) i piracimy w jita, amarr ours

Za to mo?na dosta? banana.
Tzn. nie za piracenie w jita, ale za u?ywanie do tego konta trialowego, lub alta, którego pó?niej si? kasuje.

Mainem bardzo ch?tnie popirace w jita :D :D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
El konkurso
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2006, 12:31:08 »
Ja z prezyjemno?ci? wystartowa?bym w obu konkursach.

roofi

  • Gość
El konkurso
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2006, 13:13:27 »
vulor to nie b?de tego triala kasowa?, zostanie sobie nieop?acony  :D
anyway mainem te? mo?e by?  8)

Tau

  • Gość
El konkurso
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2006, 13:20:38 »
Oklaski za ch?ci i inwencj?  8)

Jestem jak najbardziej za tak?e turniejem literackim - troch? by mo?na towarzystwo odchami?  :wink:

Voulture

  • Gość
El konkurso
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2006, 13:27:59 »
Ja tez bym sie pisal na turniej, a co. Po to mam tego jc w empire, by moc go uzywac do takich spraw. Nie wiem czy wszyscy beda mogli do tego high seca wleciec, to raz, dwa - pomysl z wychodzeniem na turniej z corpa jest dziwny, da sie to zalatwic na rozne inne sposoby - szczegolami sie z nami pbn podzieli, na turnieju rave i ex-rave dzialalo (no moze poza jednym wyjatkiem ;p). Najbardzej podobaja misie punkty 1,2,3, choc jestem noobem i teoretycznie najlepiej by mi bylo w 4 i 5. O goonsowym spotkaniu nie wspomne... Ale bez smartbomb ok ? ;]

O frekwencje raczej bym sie nie martwil - trzeba tlyko znalezc pare osob z frapsami.

Pomysl z jita jest jescze ciekawszy, mam nadzieje, ze za udzial w zabawe nie zostane wypieprzony z ravu :D

Literacki tez nie jest glupi - duzo osob lubi pisac, bedzie mialo pretekst by sie anonimow pochwalic, a na koniec mozna wszystko w odcinkach wrzucac na xarthiasowego bloga. Dwie pieczenie czy jakos tak :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
El konkurso
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2006, 16:46:41 »
Dzi?ki za odzew. To wszystko s? oczywi?cie na razie propozycje tylko. Za kilka dni powstanie (mam nadziej? - g?osowanie tutaj) forum po?wi?cone turniejom i konkursom gdzie dok?adne zasady zostan? ustalone.
Przedwieczny.

wolverine5pl

  • Gość
El konkurso
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2006, 21:46:40 »
A co mozna wygrac? :twisted:
Tak pozatym podoba mi sie ten pomysl:) Ale jak ludziska wyzej pisali w 0.0 main postaciami, albo zalozyc korp dla altow i lejemy sie rooki shipami.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
El konkurso
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 24, 2006, 18:37:46 »
Poniewa? forum konkursowe powsta?o, dalsza dyskusja tu: http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=3430

Ten topik zamykam.
Przedwieczny.