Eve Online > Dyskusje ogólne

BPO vs BPC

(1/6) > >>

Assari:
Je?li temet by? to sorki. Ale w takiej formie w jakiej chc? napisac ja tego nie znalaz?em.
Chodzi mi o dyskusje na temat monopoli na stuff T2, ze kto? tam ma BPO na Hacki T2, ze np. jest ich bodaj 8 (BPC nie HACków) w ca?ym ?wiecie EVE w tej chwili itd, itd...
Z tego wynika, ze najlepiej by by?o gdyby wcale nie by?o BPO tylko same BPC. nie wiem jak? max ilo?? ezgemplarzy mo?na zrobi? z dost?pnych BPC ale nie by?o by mowy o monopolu bo ka?dy BPC by si? wcze?niej czy pó?niej ko?czy? i by?aby szansa ?e kto? zupe?nie inny z innego corpa i na drugim koncu ?wiata trafi na nast?pny BPC na HACki. ewentualnie mo?na by podnie?? maksylan? dost?pn? ilo?? kopii jak? da si? zrobi? z BPC ?eby nie dosz?o do sytuacji ?e rzeczywi?cie w ca?ym ?wiecie EVE b?dzie 8 ale HACków a nie BPO na nich.

White_Haven:
Tia, tyle tylko, ?e ten kto mia?by BPC na Vagasa siedzia?by na nich jak smoczyca na jajach i wywindowa? ceny do horendalnych poziomów. Nie mówi?c ju? o tym ?e szlag by trafi? balance gry bo tylko nieliczna grupa mog?aby lata? takimi zabawkami.

GumisPLL:
Jak dobrze kolega napisal narzuciliby zbyt wywindowane ceny wtedy pol eve niebyloby stac na zabaweczki  a nie oto chodzi.

Dlamnie powinni zrobic cos aby zruwnowazyc szanse gry pomiedzy nowymi a starymi graczami gdyz nowi staja na pozycji przegranej ze wzgledu na staz.

Kamoris:
A gdyby dajmy na to co tydzien losowane byloby 4-8 3 runowych bpc na kazdy ship ?? Nie byloby tak zle, wieksze szans eby byly na trafienie bpc, no i oczywisice msuialby one kosztowac jakas tam okreslona ilosc rp. Wieksza liczba osob produkwoalby wtedy shipy tech2 i bylaby wieksza konkurencja na rynku. Bylby to tez jaksi tam sposob na wyregulowanie cen sprzetu tech2.

RIPsento:

--- Cytat: "GumisPLL" ---
Dlamnie powinni zrobic cos aby zruwnowazyc szanse gry pomiedzy nowymi a starymi graczami gdyz nowi staja na pozycji przegranej ze wzgledu na staz.
--- Koniec cytatu ---


To dopiero by?o by bez sensu. Ju? jest wiele tamatów o tym na forum g?ównym. Na pocz?tku te? tak my?la?em ale mi si? odmieni?o. Po co by?o by gra? jak ka?y mia?by 100 bilionów na koncie i tytana. Nuda. A tak ka?dy jest kiedy? noobkiem i pozniej przychodz? nast?pni. Jak w ?yciu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej