Autor Wątek: Dobre RATy  (Przeczytany 7174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Assari

  • Gość
Dobre RATy
« dnia: Październik 05, 2006, 13:01:45 »
Mija tydzie?, mija drugi, mija miesi??, mija drugi.... gry w EVE  :)
A razem z tymi tygodniami i miesi?cami cz?owiek stopniowo zmienia profil swoich zaj?? w grze. Skill pointy mo?na ju? liczy? w mil. a nie w tys. wi?c podstawowym zaj?ciem ju? dosy? dawno przesta?o by? kopanie w 1.0  :) To poleci si? tu to tam, low-sec, 0.0 to umknie (jak si? uda) komu? kto najpierw strzela a potem pyta kto? ty, to samemu postrzela  :)

Ale do rzeczy, wiadomo ?e gdzie drwa r?bi? tam wióry lec?. Czsami okazuje si?, ze tych wiórów sporo jest i kasa zaczyna ?wieci? pustkami.
Wiem z rozmów, ?e najlepszym sposobem na podreperowanie kasy jest polecie? na plexa, najlepiej 6/10 lub wi?cej.ale nie kazdy tak od razu mo?e to zrobi?. Wi?c czsami warto wybra? si? na RATy w low-secu lub jeszcze lepiej w 0.0.
I tu mam pytanie. Wiadomo, ze najlepiej by?oby t?uc RATy Dark Blood, True Sansha, czy Domination Angel zamiast zwyk?ych  8) tylko jak to zrobi??
Czy s? jakie? wskazówki co do sznasy spotkania podpakowanej wersji RATów? Oczywi?cie poza rad? typu - bij raty w uk?adach -0.6 i mnie
Czy pojawianie si? podpakowanych RATów jest ca?kowicie losowe?
Raz w 0.2 spotka?em True Sansha za 80-100k i w loocie by? IMP za 50mil, a potem tydzie? latania po tym systemie i przyleg?ych i ?adnego True ani ?ladu  :? Innym razem w systemie trafi?a si? fryga za 90k i w loocie BPC, a potem znowu, tydzien latania po beltach z nadziej? na powtórk? i... nic  :?
Czy CCP ma jaki? z?o?liwy algorytm w grze? Typu daj nowemu pilotowi w danym regionie JEDEN dobry ship/loot na pocz?tku niech si? podjara a potem nic przez miesi?c albo dwa?  :evil:

Mehriel

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2006, 13:09:01 »
Le? do Providence. Pogadaj z kims z CVA ze chcesz sobie npcowac. No i sobie npcuj  :D  Im g?ebiej tym lepiej. Jak juz upatrzysz sobie jakis system. Zrob sobie mase safe spotow. Jesli pojawi sie ktos na localu a ty nie wiesz czy jest friendly czy hostile poprostu lec na sejfa i poczekaj az sobie kolo poleci.

Popros CVA zeby cie dodali do kanalu informacyjnego, tak bedziesz wiedzial co sie mniej wiecej dzieje w przestrzeni na okolo ciebie.

vulor

  • Gość
Re: Dobre RATy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2006, 13:13:53 »
Cytat: "Assari"

Czy CCP ma jaki? z?o?liwy algorytm w grze?

?eby tylko jeden.
Podobno najbardziej z?o?liwe s? algorytmy od agentów R&D.

A dobre raty pojawiaj? si? losowo, im mniejszy true SS tym wieksza szansa spotkania takiego.

Assari

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2006, 14:03:18 »
Cytat: "Mehriel"
Le? do Providence. Pogadaj z kims z CVA ze chcesz sobie npcowac. No i sobie npcuj  :D  Im g?ebiej tym lepiej...


Wiem, ?e im g??biej tym lepiej he he he  :D  8) Ale cholera denerwuj?ce jest kilowanie RATów jak si? strzela projectilami - ammo idzie a ?adownia ma swoj? pojemno?? - to nie to co Ammarzy  :) kiedy walisz jednego NPC BSa, drugiego w sec -0.x a z nich wypadaj? jakie? large, no name smiecie takie, ze bounty za samego BSa jest 3 razy wy?sze ni? warto?? lootu. Nie ma ?adnych zasad? ?e jak NPC ma bounty np. 2mil i wi?cej to musi z niego co? wypa?? warto?ciowego?! Bo cholercia z tych kilku podpakowanych NPCów których do tej pory spotka?em zawsze co? wypad?o, co prawda raz IMP a raz 1000 small ammo faction ale zawsze  :)

Mehriel

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2006, 14:42:00 »
To wszystko jest losowe.

Ellaine

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2006, 15:06:40 »
To polec najpierw indykiem i zanchoruj sobie ze cztery puchy na ammo i loot. Wyjmujesz ammo, wkladasz loot. Raz na jakis czas Wracasz indykiem do puch, wyjmujesz loot, wkladasz ammo :)

Ratting jest dochodowy ale strasznie nudny. Fajniej sie kopie (coprawda w ciagu ostatnich paru miesiecy w 0.0 udalo mi sie pokopac moze z 10 minut lacznie, ale bylo to bardzo przyjemne :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Dobre RATy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2006, 15:11:57 »
Cytat: "Ellaine"
To polec najpierw indykiem i zanchoruj sobie ze cztery puchy na ammo i loot. Wyjmujesz ammo, wkladasz loot. Raz na jakis czas Wracasz indykiem do puch, wyjmujesz loot, wkladasz ammo :)


O! Ellaine w koncu powiedzial(a) cos na temat 8) :D nie podciagajac tego pod handel :wink:

ADMIN: Tomash, o +1! I generacja offtopa przy okazji !

dirtytricks

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2006, 15:12:31 »
Czesto po downtime jest szansa na trafinie na named raty, mój najwi?kszy kozak jakiego ubi?em z kuplem to by? Hakim co?tamco?tam Angeli z 21M bounty...sporo dobrego lootu, ale to w g??bokim 0.0
Za to jeszcze nigdy nie trafilo mi si? bpc w loocie  :?  A ten loot t1 to przetapiaj, calkiem dobrze mozna na mineralach wyjsc, fakt tu sie skille przydadze do tego tez :)

pc5

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2006, 01:02:48 »
http://www.fluidorbit.co.uk/error.php?query=Empty

Warto zerkn?? na true security status systemu i ilo?? pasów.

Bioklonik

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2006, 08:55:23 »
Eee hyba bledny link podany :?

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Dobre RATy
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 06, 2006, 10:32:47 »
Cytat: "Bioklonik"
Eee hyba bledny link podany :?


bledy to Chyba Ty robisz... link dziala :)

MMoroz

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 06, 2006, 13:40:10 »
"Podpakowane" raty pojawiaja sie calkowicie losowo, roznica jest taka ze w systemach o niskim ss mozesz spotkac ich lepsze wersje kilka milionow+.
Nie wiem czy jest jakies ograniczenie odgorne czyli np w 1.0 nie wystepuja, z doswiadczenia wiem ze sa w systemach 0.5 spotkalem dwa w oimmo jak ganialem za minerami - oczywiscie byly to cruzy i frygi za kilkaset tysiecy ale cos tam fajnego wypadlo.

Dalej, plexy 6/10 nic nie wyrzucaja( albo drop jest bardzo maly - mowie tu o rarowym sprzecie ) - przejrzyj forum Missions( na myeve...) tam jest watek jakie complexy co rzucaja.

Polowanie na "podrasowane" raty jest raczej bez sensu - siedz w jednym miejscu ratuj i moze spotkasz jakiegos. Ja osobiscie stosuje taktyke podana przez Ellaine czyi przewizolem sobie do 0.0 kilka puszek intkiem, czesc wypelniona amunicja. Zbieram dobry loot, a jak sie puchy wypelnia( to trwa dlugo jest to kolo 6000-8000 cargo a nie zbieram wszystkiego ), to mam 200-300m na koncie( albo i wiecej zalezy co wypadalo ), Jak porobisz
duzo ss-ow i insta jumpy to praktycznie nie ma ryzyka( o ile nie zrobisz czegos glupiego - cierpliowsc i ostroznosc to podstawa ) - tylko wybierz jakis system prze ktory malo osob lata. Teraz na przyklad polecane sa tereny bob-a bo ich flota siedzi u ascn  8) .

Tigivo Eckhart

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 08, 2006, 01:32:50 »
hmmm co do poprzednika:

plex 6/10 nie dasz rady zrobic sam narazie... a daja duzo... 2 tygodnie farmienia takiego plexa daly 2 carriery w EVESI

polowanie na 'podrasowane raty' jest bardziej oplacalne niz bicie tych na pasach... dobrzy w tym fachu potrafia 3-5 miliarda (nie miliona) w dobry dzien zarobic :)

Ellaine

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2006, 10:20:35 »
No wlanie, jak to sie dokladnie robi?
Latasz czyms szybkim i skanujesz i musisz wiedziec jak sie nazywaja lepsze raty?

LosBekoczoS

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2006, 11:13:50 »
Ellanie nie zadawaj pytan na ktore sam zaraz odpowiadasz :D bo potem mi admin dopisze ze sobie +1 zrobilem :D


2006.10.08 11:24
widze ze sobie +1 zrobiles  :twisted:
--
zly niedobry admin

Mehriel

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2006, 12:28:00 »
Apeluje do pana admina o przydzielenie Ellanie tytu?u "Super Spamer".  :lol:

Ellaine

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 08, 2006, 15:16:39 »
Dziekuje, dziekuje ;)

Aczkolwiek ostatnie pare dni pracuje nad soba i postuje mniej :)

redbart

  • Gość
Dobre RATy
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 10, 2006, 08:32:06 »
Tak duzo o tym slysze, na czym polega farmienie plexa, poprosze dokladny algorytm bo ogólniki ju? znam ;)