Eve Online > Dyskusje ogólne

Nowy cudowny korp - Lords Of Local

(1/5) > >>

Ellaine:
Mam fantastyczny pomysl na korpa :]

Lords Of Local

Bedzie to korp dla altow, ktorego zalozeniem jest odrzucenie powszechnego we wszystkich sojuszach prawa "no smacktalk on local.".
LOL z zalozenia odrzucac bedzie convo i corp chata :) Wszelkie spotkania korporacyjne beda sie odbywac na local chacie w Jita o umowionych porach.
Bedzie to corp pvpowo-roleplayowy ktorego glowna bronia stanie sie social engineering.
Glownym zajeciem Lordow, bedzie latanie shutlami i fregatami po 0.0 i organizacja roznych wesoluch eventow, konkursow i niespodzianek, by szerzyc wysoka kulture, pozytywne nastawienie do zycia i socjalizowac sie z ludzmi na lokalnym kanale.
Za sztandarowy przyklad wysokiej kultury przyjmujemy tu tworczosc Monthy Pythona.
Jako ze bedzie to korp anonimowych altow, da on mozliwosc wyzlosliwiania sie lub wrecz postrzelania do ludzi ktorzy normalnie sa niebiescy i robienia rzeczy ktorych normalnie ze wstydu, poczucia przyzwoitosci lub braku odpowiedniego towaraystwa nigdy nie robiles :].

Bedziemy sie tez zajmowac turystyka i dziennikarstwem oraz kreceniem filmow :)

Korp wymagal bedzie jedynie sporadycznej aktywnosci (zabawy korpowe beda umawiane corpmailem, mysle ze okolo raz na tydzien-dwa).

StellarZord:
Ok teraz juz wiem ze wam sie totalnie nudzi :)

Raan Kern:
Bomba pomys? :D
?eby nie brak czasu i antypatia do altów to bym si? w to zabawi? ;)

kerisso:
dobra

popieram ta lame Zorda.
 :P

nudzi sie ellaine...poza tym, cos mi sie zdaje ze xart zostanie zdetronizowany wkrotce....

patrzac po ilosci bezsensownych postow ellaine, to bedzie HIPERSPAMER...

 :shock:

Ellaine:
Ostatnio postuje z pewnym umiarem :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej