Eve Online > Dyskusje ogólne

Sytuacja w 0.0

(1/4) > >>

Assari:
Jako, ?e powoli przybywa mi SP  :) to zaczynam si? jak ka?dy chyba w pewnym momencie gry interesowa? stref? 0.0 To czy tam trafi? i zostan? na d?u?ej czy te? wróc? szybciej ni? si? tam wybra?em jest w tym momencie spraw? drugorz?dn?  8)  Nurtuj? mnie inne pytania z którymi chcia?bym si? zwróci? do bardziej do?wiadczonych graczy.

1. Gdzie jest w 0.0 ta cz??? w której mog? polata? nooby?  8)
2. Czy na tereneach mniej lub bardziej kontrolowanych przez sojusz X ka?dy obcy pilot jest traktowany jako szpieg/scout i profilaktycznie odstrzeliwany  :?
3. W której cz??ci 0.0 (region, kierunke wschód, zachód pó?noc, po?udnie) od empire jest spokojniej czyli je?li si? tam poleci to jest szansa nieco d?u?ej polata? i polowa? na raty zanim jacy? piraci/anty-piraci/etc odstrzel? mi zadek
4. Czy i jak dogada? si? z sojuszem X, ze chcia?bym u nich polata? troch? i móc korzysta? z ich stacji w zamian np. za to ?e b?d? im przekazywa? jak?? cz??? zdobytego lootu/ISKów ?

Bo niestety z pierwszych próbnych samotnych lotów do 0.0 jawi si? bardzo przygn?biaj?cy obraz. Kiedy ju? wlec? do 0.0 to:

1. Przy pierwszym kontakcie z kimkolwiek jestem namierzany i ostrzeliwany bez s?owa ostrze?enia czy pytania kim jestem.
2. Jak wy?ej z tym, ?e atakuj?cemu zda?a si? zapyta? dla kogo szpieguj?  :shock:

To prowadzi do przygn?biaj?cego wniosku, ?e je?li nie zapisz? si? najpierw do sojuszu X czy Y to nie mam po co próbowa? lecie? do 0.0
Bo albo nigdzie nie dolec? - zestrzel? mnie. Albo jak dolec? to nie mam gdzie zadokowa? - zestrzel? mnie. Albo jesli juz gdzie? dolec? i rozwal? kilka ratów to nie mam jak wróci? ?eby sprzeda? loot - zestrzel? mnie  :?

Kromeq:
Generalnie 0.0 to ciezkie miejsce do zycia dla noobow. Chyba ze sa pod skrzydlami starszych kolegow.
Raty sa mocne, wiec bez BSa ciezko sie na nie wybierac.

I generalnie jest taka zasada, ze:

neutral = dostajesz wpierdziel od wszystkich.

Sir Falo:
Neutral, umierasz wsz?dzie tam gdzie jest polityka "NBSI-Not blue, shoot it", a ró?nie stosuj? ró?ne aliance wi?c kto wie, mo?e Ci sie uda?, ale bez w?tpienia lepiej wejd? do jakiego? corpa, który jest w aliance nie maj?cym du?o wrogów i du?y teren. To Ci gwarantuje najbezpieczniejsze miejsce do zarabiania. Z drugiej strony, te? nie do megacorpa, bo wtedy jeste? g?ównie "no name person" i nikt Cie nie zna, szczególnie na pocz?tku i tymbardziej, jak nie masz charakteru do "zaistnienia" w?ród znaj?cej si? grupy.

marc_in:
1. niema czego0s takiego
2. generalnie tak ,w najlepszym wypadku dany sojusz moze miec pare systemow w ktorych prosza o zawrocenie (tak bylo kiedys w ASCN).
3. musisz sam sprawdzic ,obadaj mape najpierw(masz takie fajne funkcje jaki ilosc zabitych ludkow ,ilosc obecn9ie w systemie).Zobacz gdzie jest malo ludzi ,wojen ,znajdz sobie jakis krancowy 0.0 (deadend).Zrob insty ,safespoty i jazda.
4. niby mozna ,ale po co :P lepiej dolaczyc do corpa bedacego w sojuszu.

Goomich:

--- Cytat: "Assari" ---
1. Gdzie jest w 0.0 ta cz??? w której mog? polata? nooby?  8)

--- Koniec cytatu ---


Nie dalej ni? 2,5 km od bramy.


--- Cytat: "Assari" ---
2. Czy na tereneach mniej lub bardziej kontrolowanych przez sojusz X ka?dy obcy pilot jest traktowany jako szpieg/scout i profilaktycznie odstrzeliwany?

--- Koniec cytatu ---


Nie, niektórym udaje si? przelecie?.


--- Cytat: "Assari" ---
3. W której cz??ci 0.0 (region, kierunke wschód, zachód pó?noc, po?udnie) od empire jest spokojniej czyli je?li si? tam poleci to jest szansa nieco d?u?ej polata? i polowa? na raty zanim jacy? piraci/anty-piraci/etc odstrzel? mi zadek

--- Koniec cytatu ---


W??cz sobie map? z filtrem na liczb? statków.


--- Cytat: "Assari" ---
Bo niestety z pierwszych próbnych samotnych lotów do 0.0 jawi si? bardzo przygn?biaj?cy obraz. Kiedy ju? wlec? do 0.0 to:

1. Przy pierwszym kontakcie z kimkolwiek jestem namierzany i ostrzeliwany bez s?owa ostrze?enia czy pytania kim jestem.

2. Jak wy?ej z tym, ?e atakuj?cemu zda?a si? zapyta? dla kogo szpieguj?  :shock:

--- Koniec cytatu ---


"Bycie neutralem (...) wyczerpuje wszelkie znamiona checi dostania w banke" (c) Acan


--- Cytat: "Assari" --- To prowadzi do przygn?biaj?cego wniosku, ?e je?li nie zapisz? si? najpierw do sojuszu X czy Y to nie mam po co próbowa? lecie? do 0.0
Bo albo nigdzie nie dolec? - zestrzel? mnie. Albo jak dolec? to nie mam gdzie zadokowa? - zestrzel? mnie. Albo jesli juz gdzie? dolec? i rozwal? kilka ratów to nie mam jak wróci? ?eby sprzeda? loot - zestrzel? mnie:?
--- Koniec cytatu ---


No to zestrzel ich pierwszy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej