Autor Wątek: Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez  (Przeczytany 28923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WolfSimon

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 11, 2006, 14:01:49 »
To co by?o dawno temu wystarczy mi ju?, nie chc? nawet mie? poj?cia jak jest teraz. Nie mam zamiaru si? z nikim sprzecza? o nic ju?, chyba si? starzej? :) Piwko ch?tnie z wami wypij? i ju? :D

Ellaine

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 11, 2006, 14:03:33 »
Cytat: "xarthias"
Cytat: "Ellaine"
I zostawic moja super statystyke ktora powstawala zanim przeszlismy do tematu czy jestem carebearem do odstrzalu czy nie ;)

Twoja statystyka z samego za?o?enia jest z?a :)

Jest z natury dobra, wspaniala, cudowna i pouczajaca.
Cytuj
Carebearem do odstrza?u jeste? i nie ma o czym dyskutowa?.

Zapraszam do Insmother, bo nam sie Goonsi koncza  :)
Cytuj
Po trzecie nie rozumiem troch? tytu?u tej Twojej "statystyki".
Co z tym wszystkim maj? wspólnego Bolszewicy? Czy po prostu to Twoja osobista antypatia i uproszczenie: Bolszewik = Z?y?

Tak, wiem, ze bolszewizm jest zupelnie konkretnym zjawiskiem historycznym z poczatku poprzedniego wieku a nie uniwersalnym synonimem komunizmu, socjalizmu albo centralizmu.
Nie slyszalem o przypadku dobrego bolszewika, ale nie wykluczam mozliwosci jego istnienia, dlatego pisze "Zly bolszewik" a nie "bolszewik".
Dobra, tytul watku jest zaczepny ;)
Chodzilo o wolny rynek vs rynek regulowany. Ale "zli bolszewicy" brzmialo bardziej dramatycznie ;)
Mysle ze osoby ktorym idealy bolszewizmu sa bliskie, nie pisza na tym forum tylko jezdza na zjazdy weteranow w Moskwie.

Cytuj
A po ostatnie. Jak masz zamiar odzywa? si? tylko po to, ?eby si? odezwa? i nie wiesz o czym mówisz (piszesz) to lepiej si? zamknij.

Doskonale wiem o czym mowie a odzywam sie zeby zrobic statystyke jak dzialaja rozne sojusze i w ten sposob lepiej poznac i zrozumiec swiat :)

Goomich

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 11, 2006, 14:39:22 »
Cytat: "Ellaine"

Chodzilo o wolny rynek vs rynek regulowany.


Trzeba by?o nawi?za? do Unii Europejskiej, a nie w archeologi? si? bawi?. :)

Cytat: "Ellaine"

Ale "zli bolszewicy" brzmialo bardziej dramatycznie ;)


Nie tak dobrze, jak "Balcerowicz musi odej??". :)

Ellaine

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 11, 2006, 15:19:40 »
Dobra. Tak naprawde co chcialem wiedziec, to wiem :)

ADMIN EDIT: Pozostawilem "statystyki" w osobnym temacie, tu przenioslem pozostale offtopiki. Jak bedziecie grzeczni to nie spadnie do flamewar. Prosze nie nadwyrezac profanity filter, to zabytek, pracuje nad wpisaniem do rejestru (zabytkow). Uzywanie gramatyki i ortografii byloby tez niczego sobie.

pc5

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 13, 2006, 13:26:58 »
Cytat: "Sir Falo"
A ja bym powiedzia?, ?e za du?o wyulgaryzmów - nawet przez filtr si? to ?le czyta...


Czasami jak kto? co? napisze to trudniej inaczej odpisa?. Szkoda, ?e w grze nie jeste?my tacy silni i wygadani jak na forum.