Autor Wątek: Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez  (Przeczytany 30280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kerisso

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 08, 2006, 17:36:40 »
...co mnie podkusilo z tym vagasem....


...tfu....

WolfSimon

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 08, 2006, 18:17:54 »
Ellaine, nikt z nikim nie konkuruje bo popyt jest na tyle du?y, ?e nie ma takiej potrzeby i ceny utrzymuj? si? na danym poziomie a nawet rosn?. Nie ma?e znaczenie maj? tu po?rednicy, którzy cz?sto sami podnosz? ceny bo popyt jest duzy. I tak jest w tym wypadku te?. Rynek mniej popularnych statków t2 wygl?da zupe?nie inaczej, ceny spadaj? w wyniku konkurencji bo popyt jest mniejszy ni? poda? (np Arazu) Nie zmienia to faktu, ?e producenci i tak si? zmówili i ustawili takie a nie inne ceny bazowe na dany statek, które podbijane s? przez po?redników i popyt.

hallor

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 08, 2006, 18:22:24 »
To jeszcze ja dorzuce 3 grosze (na koniec)

Zalozmy ze producenci sie odmowia, hurra zaczna robic hace po 50m isk...

razem jak policzyl Ojciec 32hace tygodniowo. Wystawiaja grzecznie na markecie.

Zagwarantujcie mi ze wsrod tych 100k+ graczy eve nie znajdzie sie ?os (lub losie) ktore wykupia CALE tygodniowe zapasy (w koncu co to jest te 1.5b wylozyc), po czym wystawia je za 500% ceny.

Wiec odczepic mi sie tu od producentow :> No chyba ze cccp wprowadzi mozliwosc robienia statkow "not for resale" - kupisz i mozesz uzywac tylko ty ;)


H.

Hall Underley

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 08, 2006, 23:27:32 »
Cytuj
Nie zmienia to faktu, ?e producenci i tak si? zmówili i ustawili takie a nie inne ceny bazowe na dany statek, które podbijane s? przez po?redników i popyt.


Nie wiem jak inni ale ja z nikim si? nie zmawia?em. Wystawiam towar po cenie, po jakiej schodzi. Jak nagle popyt wzrasta, to je podnosze. Takie zbójeckie prawo. ;)

Protas

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 09, 2006, 02:28:39 »
Cytat: "hallor"


Wiec odczepic mi sie tu od producentow :> No chyba ze cccp wprowadzi mozliwosc robienia statkow "not for resale" - kupisz i mozesz uzywac tylko ty ;)


H.


To  jest  bardzo  dobra  mysl, tak powinno  byc  ze  statkami t2 i  wyzej, napewno obnizylo  by  to  troszke  ceny ,a sprzedaz i  tak  by  szla  pelna  para. Ja naprzyklad  wolalbym kupi 4za 50 i niebac  sie  o  strate  jak  kupic 1 za 250 i  go  caly czas polerowac :)

Ronin

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 09, 2006, 06:23:31 »
A teraz pomy?lcie co to by spowodowalo? Statki tylko w jita i ours/ zadnych dostaw do 0.0 gdyz i tak nie mozna ich sprzedac/milionowe kolejki w jita 10000x lag... aaa no i upadek handlu... Wole kupic za 250mil (czeka mnie to cerby tez sa drogie :/ ) ale miec wolny rynek. Zreszta sry ja sobie nie kupie cerba :p alt sie juz szykuje pod invention to sam sobie zrobie jednego :P

Kamoris

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 09, 2006, 08:19:31 »
Bosze ile wy mozecie. Oczywsite ejst ze bpo etch2 jest za malo bo bylo loiczone na o wiele mniejsza ilosc graczy niz jest teraz. I calkiem nromalne jest ze ceny sa jakie sa. Producenci nie wyrabiaja z produkcja wzgledem popytu to ceny rosna. Zupelnie naturalne prawo rynku. Problem w tym ze tak naprawde od roku czasu wszyscy o tym mowia a ccp wlasciwie nic nie robi.

Ellaine

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 09, 2006, 09:04:58 »
CCP zrobilo reversa ktory edzie podobno w Kali

redbart

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 09, 2006, 10:22:31 »
Sama napisalas ze podobno sie wycofali.

A moze po prostu zamiast bpo winny byc znajdywane losowo z maly prawdopodobienstwem duze ilosci runow BPC, z ktorych powiedzmy mozna kopiowac kolejne bpc z polowa ilosci runow, az do 1...

jarecki

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 09, 2006, 12:06:47 »
Kerisso: A dzia?ka dla Rike ? wiesz co... obrazi?em sie... no powaznie strzelam focha !

Co do dyskusji: Ekonomia w Eve jest dzikim snem pana Smitha, gdzie sama siebie reguluje bez ingerencji z zewnatrz. W RL juz bysmy mieli chinskie podrobki Vagasow, ktore jakis sprytny albo zreversowal albo zwyczajnie skopiowal plany metoda szpiegostwa przemyslowego. Producenci by otwierali nowe fabryki bo juz dawno wiadomo, ze zarabia sie na obrocie masowym a nie na pojedynczej marzy. I kazdy i jego pies i babcia latali by Vagasem.
A wszelkie mozliwe urzedy otwieraly by wrecz filie u producentow aby monopol przy tak malym zroznicowaniu rynku nie powstal.

Z drugiej strony w Eve potrzebny jest odplyw gotowki z rynku, bo jest jej staly naplyw co tez winduje ceny. Jedynym liczacym sie teraz odplywem sa skille, ktore kosztuja dla jednych kupe kasy, dla drugich marne grosze... bez odplywu pieniedzy ceny beda rosly, bo to normalna kolej rzeczy przy takim modelu rynku.

Ellaine: wracajac do pierwotnego watku dyskusji. Jakies panstwo (sojusz) poczynilo regulacje dla dobra swoich obywateli, aby ci mieli dostep do tanszych towarow u rodzimych producentow (lub importowanych przez importerow). W zamian to panstwo daje uprawnienie do wydobywania zasobow i handlu na jego terenie.. To zaden bolszewizm, tylko normalna regulacja rynkowa: USA lub Chiny taka stosuja na przyklad i ciezko by bylo USA o bolszewizm oskarzyc (zreszta samo pojecie bolszewizmu jest nieco... martwe?)

kerisso

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 09, 2006, 12:16:39 »
Cytat: "jarecki"
Kerisso: A dzia?ka dla Rike ? wiesz co... obrazi?em sie... no powaznie strzelam focha !


O.M.M.M.M.G.G.G.G !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rilke, TY zyjesz  :P  

To ja focha powinienem strzelic....zostawiles mnie tutaj samego [swojego pierwszego, najlepszego, uber ales i wogole n00ba] w tej, bezwzglednej, bezlitosnej, twardej grze, pelnej bezwzglednych, bezlitosnych piratow....ekhm....no tego.....i poszedles na emeryture ???

 :P  :P  :P  :P  :P

No dobra, to ci pojechalem....


Sie masz wogole Rilke i milo Cie znowu czytac.
Kope lat.

p.s.

..od razu dementuje pogloski jakobym strzelal do neutrali i gankowal bezwzglednie w highsecu....

YAAAARRRRRR !!!

 :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ellaine

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 09, 2006, 13:01:48 »
Cytat: "jarecki"
Ellaine: wracajac do pierwotnego watku dyskusji. Jakies panstwo (sojusz) poczynilo regulacje dla dobra swoich obywateli, aby ci mieli dostep do tanszych towarow u rodzimych producentow (lub importowanych przez importerow). W zamian to panstwo daje uprawnienie do wydobywania zasobow i handlu na jego terenie.. To zaden bolszewizm, tylko normalna regulacja rynkowa: USA lub Chiny taka stosuja na przyklad i ciezko by bylo USA o bolszewizm oskarzyc (zreszta samo pojecie bolszewizmu jest nieco... martwe?)


Bolszewizm jest pojeciem ktore fajnie brzmi i stosuje je dla kolorytu ;) Wiem ze nie jest precyzyjne.

Daj mi przyklad kapitalistycznego panstwa ktore nie pozwala sprzedawac drogo :)
Europa czyni regulacje np w rolnicwie, mowiace ze rolnik nie moze wyprodukowac wiecej mleka na krowe niz X. Czyni to dla ochrony swoich rolnikow. Dzieki setkom takich regulacji w roznych branzach, Europejska gospodarka sie powoli stacza kiedy Ameryka i Azja prosperuja.

a9tail

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 09, 2006, 22:08:27 »
Cytat: "jarecki"


Ellaine: wracajac do pierwotnego watku dyskusji. Jakies panstwo (sojusz) poczynilo regulacje dla dobra swoich obywateli, aby ci mieli dostep do tanszych towarow u rodzimych producentow (lub importowanych przez importerow). W zamian to panstwo daje uprawnienie do wydobywania zasobow i handlu na jego terenie.. To zaden bolszewizm, tylko normalna regulacja rynkowa: USA lub Chiny taka stosuja na przyklad i ciezko by bylo USA o bolszewizm oskarzyc (zreszta samo pojecie bolszewizmu jest nieco... martwe?)


o ile dobrze czuje wspulczesna obiegowa polszczyzne to bolszewizm nie definiuje sie przez ideologiczne powiazanie ale raczej styla sprawowania wladzy. Brak poszanowania wolnosci jednostki usprawiedliwiony wysza racja wylozona w brutalny sposoob
w tym sensie chiny bolszewickie sa jak najbardziej...
pojecie 'normalna'' w stosunku do zbrodniczego protekcjonzmu jest tak samo adekwatne jak  'normalna' reakcja na ruznice przekonan jest pobicie

pozatym muwi sie panstwo (sojusz) wypadalo by wyjasnic co to ..

bo jesli panstwo to nie jakies zgromadznie obywateli lub jakas emanacja woli tychze to co?
a jesli tak to sie robi schizofrenicznie
bo grupa ludzi kaze sobie sprzedawac sobie towary taniej w zamain za danie sobie prawa do wydobywania posiadanych przez siebie  dubr w imie swojego dobra....
moze troszke zchodze z tematu ale mialem ciezki dzien

roofi

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 09, 2006, 22:26:17 »
Cytat: "Ellaine"
przyklad ignorancji ekonomicznej popartej roznymi zabobonamie ewidentnie nadrabiajac inteligencje elokwencja?

Podstawa socjalizmu :)

Potrzeby polskich graczy sa rozne jako i potrzeby poslkich obywateli, co widac w polskiej polityce :)


imo ty si? do polityki nadajesz idealnie, pieprzysz du?o i bez sensu-moja nauczycielka od j?zyka polskiego z podstawówki by?aby zachwycona

no offence

roofi

roofi

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 09, 2006, 22:39:58 »
Cytat: "Ellaine"
Nie ma w tym przesady.
Wszyscy chca ten statek miec, bo jest on legandarnie straszny w pvp. Jest tak straszny, ze stanowi klase sam w sobie. Poczytaj przecietne raporty wywiadu w czasie wojny.
"Leci gang, 2 sniper BSy, covop, 2 HACe i 2 stababondy".
"O boze, maja 2 stababondy, no to czeka nas 8 godzin ganiania w kolko".



no na wszystko co dla ciebie wa?ne w grze i na tym forum, prosze ci? przesta? pier.doli? od rzeczy bo krew mnie zalewa jak czytam te twoje niby elokw?tne a jednak kra?cowo g?upie wypociny...

to wy?ej to odno?nie stababonda-zrób skile polataj albo lepiej nie, zapytaj kogo? kto umie lata? i nie jest carebearem  

eot (chyba)

roofi

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 09, 2006, 22:59:59 »
Cytat: "hallor"
To jeszcze ja dorzuce 3 grosze (na koniec)

Zalozmy ze producenci sie odmowia, hurra zaczna robic hace po 50m isk...

razem jak policzyl Ojciec 32hace tygodniowo. Wystawiaja grzecznie na markecie.

Zagwarantujcie mi ze wsrod tych 100k+ graczy eve nie znajdzie sie ?os (lub losie) ktore wykupia CALE tygodniowe zapasy (w koncu co to jest te 1.5b wylozyc), po czym wystawia je za 500% ceny.

Wiec odczepic mi sie tu od producentow :> No chyba ze cccp wprowadzi mozliwosc robienia statkow "not for resale" - kupisz i mozesz uzywac tylko ty ;)


H.


hallor przecie? je?li kto? ci? zna chocia? troche to doskonale zdaje sobie sprawe ?e ten temat wogóle ci? nie dotyczy  :P

pozdrawiam

roofi

hallor

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 09, 2006, 23:19:29 »
Oczywiscie ze dotyczy - sam bym chcial cerberusem sobie latac ale jak widze cene to mi szkoda pieniedzy i nie kupuje (nawet jak te pieniadze mam).

Tylko teoretyzuje. A w sprawie statkow "not for resale" to chodzilo mi raczej o cos innego - jako opcja nie jako nakaz, ale nevermind.


H.

ps. w koncu sie trzeba roofi na piwo bedzie wybrac ale raczej po 20.09 bo teraz mam troszke nauki :/

roofi

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 09, 2006, 23:23:29 »
Cytat: "hallor"
Oczywiscie ze dotyczy - sam bym chcial cerberusem sobie latac ale jak widze cene to mi szkoda pieniedzy i nie kupuje (nawet jak te pieniadze mam).

Tylko teoretyzuje. A w sprawie statkow "not for resale" to chodzilo mi raczej o cos innego - jako opcja nie jako nakaz, ale nevermind.


H.

ps. w koncu sie trzeba roofi na piwo bedzie wybrac ale raczej po 20.09 bo teraz mam troszke nauki :/


na piwo to koniecznie  :D

roofi

jarecki

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 10, 2006, 23:05:07 »
Nie bede odpowiadal na posta osoby, ktora pisze tak koszmarnie... szkoda mi oczu i glowy do czytania tego.

A wracajac do watku, to wiele panstw zabrania sprzedawania czegos drozej niz pewna okreslona kwota, szczegolnie jezeli zachodzi prawdopodobienstwo monopolu. Patrz jak po dupie dostaje TPsa od Urzedu Telekomunikacji.
A doplaty o ktorych wspomniales(as) to wlasnie sposob regulacji cen zywnosci, tak aby byly nizsze.
Moim zdaniem (zaznaczam moim) sojusz ma pelne prawo wprowadzic pewne regulacje handlowe na swoim terenie. Za starych czasow PA za sprzedawanie towarow na terenie sojuszu komus innemu niz czlonkom rzeczonego sojuszu grozila czapa.
Mechanika gry (istnienie sojuszow, neutralnych, niedotykalnych stacji itp.) wymusza takie a nie inne regulacje. Jak widac rynek reaguje z rzeczywistoscia a rzeczywistosc z rynkiem.

@Kerisso: Bah, stary piracie wiedzialem, doszly mnie plotki ze spawasz na bramach :)
Tez milo spotkac po takim czasie. Na forum czasem zagladam, czasem cos do Flame przeniose, boty pokasuje... ale juz mi sie administrowac nie chce...

Ellaine

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 11, 2006, 00:08:38 »
Cytat: "roofi"
imo ty si? do polityki nadajesz idealnie, pieprzysz du?o i bez sensu-moja nauczycielka od j?zyka polskiego z podstawówki by?aby zachwycona


Do polityki nadaje sie slabo, pisze szczerze, dlugo, pokretnie i cynicznie, przez co czesc mnie nie cierpi a inna czesc nudzi sie lub gubi w polowie tekstu i wogole nie czyta ;)
Podobnie jak np UPR, trafiam do jakiegos mikroskopijnego odsetka odbiorcow. Nie wzrusza mnie to, bo w takich akurat watkach uczestnicze by sie wyzyc a nie nawracac, wiem ze nawrocen nie bedzie.

Cytat: "roofi"
to wy?ej to odno?nie stababonda-zrób skile polataj albo lepiej nie, zapytaj kogo? kto umie lata? i nie jest carebearem

Dobra, to eot. Czy vaga jest straszny czy jest tematem na ktory ciezko rzucac konkretne argumenty.

@jarecki: pewnie ze sojusz ma prawo, sojusz ma prawo ustanowic sobie takie prawa jak zechce, az do zakazu wydokowywania sie. Nie znaczy to ze kazde prawo jest dobre dla sojuszu albo ze uszczesliwi jego czlonkow.
Pewnie ze mozna sie wypisac i zapisac do lepszego - po to wlasnie jest ten watek, zeby zebrac wiedze w jakich sojuszach jest jak i dopasowac do swoich preferencji przy ew migracji. Oraz by lepiej zrozumiec jakie mechanizmy przyczyniaja sie do sukcesu sojuszow a jakie do upadku.
Pierwotne zalozenie tego watku to nie flame czy dyskusja tylko zebranie statystyk.

Europa; eot.

redbart

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 11, 2006, 10:24:13 »
Akurat UPR do mnie trafia =]

Tynstar

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 11, 2006, 10:59:10 »
Cytuj
Xart, ?atwo jest mówi? o czystym PVP grinduj?c komplex 10/10 i maj?c w choler? ISKów na statki i modu?y. Duzo ci??ej jest to robi? gdy trzeba samemu na nie zarobic handluj?c lub kopi?c, wiem co mówi?.


osz *&*(^() trzeba sobie takie cos wywalczyc......
a jak ktos *(^$^&( nie chce albo nie potrafi t )(*^^*& jego problem

....a tak wogole to wszedzie powino byc 0.0 byscie mnieli wtedy kapitalizm i wolny rynek *&**)^*) :D  :D  :D  :D  :D

Ellaine

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 11, 2006, 11:08:24 »
No z punktu widzenia fajnego ciekawego swiata, to rzeczywiscie imperium powinno byc wyciete.

Z drugiej strony imperium jest glownym miejscem gdzie moge robic rzeczy solo i afk, co jest moim ulubionym stylem gry ;)
Ale nie powinno sie w Imperium zarabiac duzo pieniedzy na nie-konkurencyjnych rzeczach, jak misje. Zrobic misje ograniczonym zasobem o ktory misjonarze musza walczyc i swiat odrazu stanie sie piekniejszy - bo co to kuna jest, postaci "bojowe" ktore w zyciu nie zetknely sie z prawdziwa walka :)
I powinno byc imperium poszatkowane na kawalki lowsecem i 0.0, tak ze poszczegolne imperia albo i ich poszczegolne regiony sa zielonymi wyspami w morzu czerwieni a nie wielkim zielonym kontynentem :)

Tynstar

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 11, 2006, 11:19:23 »
o ()&(^^(% czy to ta sama osoba????

a afka to mozna isc do kibla  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:

chyba mi sie nudzi......

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 11, 2006, 11:53:12 »
A ja bym powiedzia?, ?e za du?o wyulgaryzmów - nawet przez filtr si? to ?le czyta...

Ellaine

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 11, 2006, 11:58:50 »
Wy to jednak macie prosciutka wizje swiata w tym BAS. Pewnie wyobrazacie sobie, ze swiat dzieli sie na dwa rodzaje ludzi;

PvPerow, ktorzy sa super fajni, ich talenty sprowadzaja sie do wciskania F1-F8, gardza wszystkim w czym nie ma wybuchow i sa prawdziwa sola tej ziemii.

I Carebearow, ktorzy placza po stracie statku, interesuje ich wylacznie stan konta, boja sie panicznie koloru czerwonego na ekranie i na mapie i za wszelka cene chcieliby uniknac jakiegokolwiek konfliktu i konkurencji. I sa zakala tego swiata, ktora winduje ceny i mecza CCP zeby ci pogorszyli gre.

Otoz, nie. Rzeczywistosc nie jest taka prosta :)

Ja np jestem takim carebearem bo pvp mnie nudzi, ale sie go nie boje. Tracenie statkow mnie nie zalamuje. Transport w 0.0 i zwiazane z tym ryzyko i perspektywa grubej kasy mnie bawia. Walcze o swooje i sojuszu 0.0-we zasoby do krwi ostatniej a jak przegram to knuje zemste :)
A handel sam w sobie tez jest aktywnoscia z elementami ryzyka, konkurencji i konfliktu, planowania i kombinowania. A w 0.0 jest juz wogole przezabawny.

Tez mnie denerwuja carebeary tier 2, ktore robia kase na misjach nie ryzykujac nic i nie konkurujac z nikim ;)

Jesli idzie o afk - mam takie warunki RL, ze moge spedzic caly weekend online zasadniczo afk a tylko pare godzin weekendowych aktywnie.

Tynstar

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 11, 2006, 12:12:56 »
prosciutki to ty jestes z ta swoja ekonomia....

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 11, 2006, 12:20:56 »
A czy my tutaj mamy jakiego? moderatora? Mo?na by wyci?? ma?e co nieco :> ??cznie z tym postem oczywi??ie :D

Ellaine

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 11, 2006, 12:24:16 »
I zostawic moja super statystyke ktora powstawala zanim przeszlismy do tematu czy jestem carebearem do odstrzalu czy nie ;)

to bedzie, eee, od 3ciego posta ;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 11, 2006, 12:49:54 »
Cytat: "Ellaine"
I zostawic moja super statystyke ktora powstawala zanim przeszlismy do tematu czy jestem carebearem do odstrzalu czy nie ;)

Twoja statystyka z samego za?o?enia jest z?a :)
Carebearem do odstrza?u jeste? i nie ma o czym dyskutowa?.
Po trzecie nie rozumiem troch? tytu?u tej Twojej "statystyki".
Co z tym wszystkim maj? wspólnego Bolszewicy? Czy po prostu to Twoja osobista antypatia i uproszczenie: Bolszewik = Z?y?
Dla nie wiedz?cych przypomn?:
Cytat: "Encyklopedia popularna PWN, wydanie z roku 1997, tom pierwszy"
Bolszewicy, zwolennicy radykalnego kierunku w socjaldemokracji rosyjskiej, któremu przewodzi? W.I. Lenin. Nazwa powstaw?a w wyniku sporu programowego na II Zje?dzie SDPRR (1903) i oznacza?a wy?onion? w wyborach do centralnych organów grup?, która uzna?a si? za wi?kszo?? („bolszynostwo”) (...)

Co to ma wspólnego z zarz?dzaniem aliansami (bo o aliansie o ustroju komunistycznym nie s?ysza?em)? To o czym mówisz w pierwszym po?cie (pomijaj?c p?acze carebeara) to nic innego jak zwyk?y despotyzm (w sensie ustroju) i odgórnie sterowana gospodarka, co nie ma NIC wspólnego z komunizmem. Bli?ej do socjalizmu, który si? wykszta?ci? z komunizmu, ale mimo pewnych podobie?stw, sk?ania?bym si? raczej do okre?lenia tego despotyzmen (scentralizowany system rz?dów).
A poniewa? s? zapewne osoby, którym idea?y bolszewizmu mog? by? bliskie i samym brzmieniem tego tematu mog?y by poczu? si? ura?one, prosz? o zmian? nazwy tematu lub przeniesienie go (w ca?o?ci) do dzia?u Flame War.
A po ostatnie. Jak masz zamiar odzywa? si? tylko po to, ?eby si? odezwa? i nie wiesz o czym mówisz (piszesz) to lepiej si? zamknij.
 :?
Przedwieczny.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 11, 2006, 12:52:06 »
I o Bermudach te? si? nie wypowiadaj jak nie wiesz o czym mówisz, bo jak nas wkurwisz, to wypowiemy wojene temu Twojemu ?miesznemu korpowi/aliansowi i dopiero b?dziesz mia? przer?bane...
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Przedwieczny.

WolfSimon

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 11, 2006, 13:12:33 »
Cytat: "Tynstar"
Cytuj
Xart, ?atwo jest mówi? o czystym PVP grinduj?c komplex 10/10 i maj?c w choler? ISKów na statki i modu?y. Duzo ci??ej jest to robi? gdy trzeba samemu na nie zarobic handluj?c lub kopi?c, wiem co mówi?.


osz *&*(^() trzeba sobie takie cos wywalczyc......
a jak ktos *(^$^&( nie chce albo nie potrafi t )(*^^*& jego problem

....a tak wogole to wszedzie powino byc 0.0 byscie mnieli wtedy kapitalizm i wolny rynek *&**)^*) :D  :D  :D  :D  :D


Doskonale wiem jak wygl?da to wywalczanie, by?em tam na pocz?tku... Nie chce mi si? ju? o tym pisa?, by?o min??o...

LosBekoczoS

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 11, 2006, 13:29:36 »
Alez  Xart!! Czemu Ell niemoze sie o bermudach wypowiadac to przeciez jest zwykla nazwa bez ™ na koncu :D

Za Wikipedia :
Cytuj

Bermudy – terytorium zale?ne Wielkiej Brytanii na Oceanie Atlantyckim po?o?one na wyspach Bermudach. Sk?ada si? z oko?o 100 nizinnych wysp koralowych. Na ca?kowitej powierzchni wynosz?cej 53,3 km² mieszkaj? 64 482 osoby z czego 2 000 ?yje w stolicy terytorium Hamilton. Temperatura waha si? od 17°C w styczniu do 26°C w lipcu, a roczna ilo?? opadów wynosi 1500 mm. Na Bermudach na niewielk? skal? rozwin?? si? przemys? i rolnictwo. G?ównym ?ród?em dochodów jest turystyka.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 11, 2006, 13:30:07 »
Cytat: "WolfSimon"
Doskonale wiem jak wygl?da to wywalczanie, by?em tam na pocz?tku... Nie chce mi si? ju? o tym pisa?, by?o min??o...


No w?a?nie Wolfik... By?e?... Dawno temu...
Czasy si? zmieniaj?.
Przedwieczny.

Tynstar

  • Gość
Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 11, 2006, 13:47:58 »
Cytuj
Doskonale wiem jak wygl?da to wywalczanie, by?em tam na pocz?tku... Nie chce mi si? ju? o tym pisa?, by?o min??o...


widac nie masz pojecia.....
to tyle nie bede sie wypowiadal bo mnie krew zalewa.....