Autor Wątek: Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)  (Przeczytany 9438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

conrad

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« dnia: Wrzesień 06, 2006, 16:50:52 »
Wszystkich zainteresowanych przyst?pieniem do corpa Mercenary Syndicate [MERCS] zapraszam do zg?osze? na Niballe V lub Oerse VII Moon 8.

Cele corpa: zbudowa? siln? grup? zbrojn?, pozyska? zasoby na rozwój cz?onków, wspiera? militarnie polskie TT Corpy

CEO: Conrad Blair

Pozdrawiam,
CB

PS Moderatorzy mog? przenie?? tego posta gdzie jego miejsce, ja nie widzia?em nic odpowiedniego.

pc5

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2006, 17:11:57 »
Nooo tenn.... hmmm.... powodzenia.

Ellaine

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2006, 17:15:34 »
Co to sa TT corpy?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2006, 19:09:31 »
Ech tego... JPK?
:)
W sensie powodzenia :P
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:26:55 »
Powodzenia.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

pticu

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:37:05 »
hmmm, musze pomyslec, ciekawa propozycja... a gdzie kopiecie?  :twisted:

Ellaine

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:59:13 »
Ladnie to nabijac sie z kolegow, ktorzy sa na poczatku drogi ktora sami przeszliscie rok czy 2 lata temu?
Maja przynajmniej zapal i plany a nie tylko "jestesmy elitarni, cala reszta to smieci, a Eve smierdzi bo vagabond kosztuje 275 milionow".

redbart

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2006, 12:42:14 »
Ja nigdy vagabondem nie latalem, ale z tego co widze po wolfie to juz nie ma sensu nawet go kupowac, czemu, bo za cholere byloby mnie na niego nie stac.., czemu, bo jak go strace to z AC dostane marne ?miecie wolf 20m cena/3m pzu. I TO JEST PARANOJA!

Nikt nie narzeka?by na to gdyby mozna bylo normalnie ubezpieczac. Pozatym jak za drogi to czmeu kupujecie? Jakbyscie nie kupowali to by ceny spadly

PS: Niech ktos to przeniesie czy jak bo widze ze na ten temat rozmawiamy w dwoch roznych topicahc juz

kerisso

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2006, 12:57:42 »
Ja pierdziele....


Chodzi wlasnie o TEN czas zanim cos zrobia, nie o zapal. Pewnie, ze im go nie brakuje i chwala im za to...za 2 lata wlasnie, beda "cos" mieli.  :P

Albo nie. TEN czas wlasnie pokarze.

Tak czy siak: Powodzenia...eee...

redbart

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2006, 13:36:58 »
My z kerim te? kiedy? mieli?my zapa? :)

pticu

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2006, 13:43:07 »
Cytat: "kerisso"
TEN czas wlasnie pokarze.



kogo pokarze?

Ellaine

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2006, 17:28:28 »
Dobrze ze nie jeden, co to za radosc byc w korpie w ktorym kazdy robi co innego, wszyscy sie kluca a wykonanie jakiejkolwiek skoordynowanej akcji wymaga tygodni szarpaniny? :)
Byloby w korpie 15 frakcji politycznych (przy zalozeniu ze byloby tam 8 osob) dazacych sie wzajemna pogarda i bez mala nienawiscia, a kazda odzywka na kanale korpowym albo korpowym forum konczylaby sie flamem ;)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 16, 2006, 18:14:29 »
Wykonywalem wlasnie mala robotke dla dosc znanej w pewnych kregach Madame MamaLu na Larryn. Ot przewiezc troche nowych goracych dziewczat co to beda pozniej umilaly czas w kantynach takim trutniom jak ja, kiedy wykorzystujac grawitacje jednej z planet do rozpedzenia zdezelowanych silnikow w mojej "Kaczuszce", widze nagle jak zza planety wylania sie potezny, naprawde, motyla noga, potezny statek... przeslonil mi cala przestrzen.. na prawej burcie wymalowane mial wielkimi , kilometrowymi literami napis SZACUN, ale to jeszcze nie bylo najlepsze.. otoz caly dziob statku stylizowany byl na o, grozo, nie uwierzycie mi. no po prostu na wielka gola dupe... z umiesczonym na gorze bilboardem walacym wsciekle po oczach napisaem : LICK MY ASS
No, motyla noga, mysle se... a cos mnie w duchu tknelo jak walilem te jeszcze jedna lufke anielskiego nektaru, przestan bo odlecisz.. nie tam.. twardy sie leb ma, myslalem to i wywalilem zle odczucia z glowy... strzelilem jeszce 5 lufek anielskiego pod rzad na dobry rozruch i poszedlem do swojej "Kaczuszki".. no ale nie o tym.. tak wiec , oczy przecieram i kura wciaz widze to samo.. i o zgrozo!! zaczyna lypac na mnie tymi swoimi neonami i juz kieruje sie w moja strone na kurs przechwycenia.. prosto ta wielka dupa w moim kierunku. spanikowalem.. dziewczyny zrestza tez... mysle se... co to jest, misiaczek.. jakis nowy rodzaj policji? jak oni zobacza te moja kontrabande co to wioze.. znaczy sie nielegalne dziewczynki... toz to kaplica, wyrok 100 lat, kopalnie gornicze japseru jak nic... coz.. biznes jest biznes. .z ciezkim sercem ale trza bylo pozbyc sie balastu.... zatrzymalem jeno jedna taka sympatyczna czarnulke co by mi .. no wiecie, do biegow zmeniania...
no ledwom zdazyl a juz mnie dupa zassala.. znaczy sie tractor beama wlaczyli i sciagaja do siebie.. prosto no wiecie... motyla noga.. mam zwidy.  byc zassanym prosto w odbyt takiej przepastnej dupy. .co to za finezyjna rasa jest mysle se... zaraz oszaleje normalnie jak mnie wessie...
no i zassala..
stracilem kontrole nad wszystkim..
soba tez... bo czarnulka zaiste dobrze biegi zmieniala... ehh...
szczegolnie jak od razu  w mej glowie pojawil sie jakis obcy glos.. dobrze, ze chociaz po ludzkiem gadal
- JESTESMY PRADAWNA RASA PRZEDWIECZNYCH BUDOWNICZYCH RODZIMEJ SCENY EVE. ZOSTALES NAMIERZONY PRZEZ NASZE DALEKOSIEZNE SKANERY I PRZECHWYCONY.
- Ale ja jestem tylko biednym noobkiem.. nic nie znaczacym pylkiem w tym wszechswiecie.. czego wy ode mnie chciecie? te panienki co to lataja w prozni to nie moje wogole!!
- NIE INTERESUJA NAS TWOJE PRYMITYWNE ZACHOWANIA I KONTRAKTY.  ZWROCILES NASZA UWAGA SWOJA IMPERTYNENCJA I BRAKIEM SZACUNKU DO STARSZYCH.
- Ja????...
- NIE PRZERYWAJ NOOBKU JAK DO CIEBIE MOWIMY. POWINIENES JUZ DZIEKOWAC NAM ZA TO, ZE ZECHCIELISMY ZWROCIC UWAGE NA CIEBIE. NADSZEDL CZAS ABYS POKLONIL SIE PRZED NAMI I OKAZAL NAM NALEZNY SZACUNEK, ALBOWIEM TO MY JESTESMY BUDOWNICZYMI RODZIMEJ SCENY EVE, A TY ZASMIECASZ NAM TE SCENE SWOJA OBECNOSCIA I OBCESOWOSCIA. NAWET NIE SMAILES SIE ZWROCIC DO NAS Z ZAPYTANIEM CZY MZOESZ NAM ZASMRADZAC NASZA PRZESTRZEN SWOJA OBECNOSCIA!!!
- Ale ja nic...
-ZAMILCZ!!! DAJEMY CI JEDNAK SZANSE.. UKORZ SIE PRZED NAMI I OKAZ NALEZNY NAM SZACUNEK A WTEDY UZYSKASZ NASZA PRZYCHYLNOSC...
- Ja.. co mam zrobic?
- WYSIADZ ZE STATKU I SKIERUJ SIE DO POMIESCZENIA PO PRAWEJ W HANGARZE. TAM STOI NASZA WIELKA PRZEPASTNA DUPA. UCALUJ JA 10 RAZY A OKAZESZ SZACUNEK.
- CO?.. chyba kpicie!! Nie bede calowal zadnej brudnej du..
- ZATEM ZOSTANIESZ UKARANY. ZOASTANIESZ ZABRANY DO POMIESZCZENIA PO LEWEJ STRONIE. TAM BEDZIE CZEKAL NA CIEBIE WIELKI, DWUMETROWY MURZYN ZE SWOJA WIELGACHNA MACZUGA, PRZY KTOREJ MACZUGA ROCCA SIFREIDI TO ZALEDWIE ZAPALECZKA... MURZYN POKARA CIE ZATEM TA MACZUGA...

Do statku zblizyly sie drony i rozpoczely ciecie kadluba aby sie do mnie dostac..
- nie!! Nieee!!! Nieeeeeeeeee!!!!!!!...
obudzilem sie zlany potem w kantynie w Larryn.. przede mna stal 6ty niedopity anielski nektar... wzdrygnalem sie.... jednakze obraz MACZUGI wielgachnego murzyna wypalil sie w mym umysle trwalem sladem.. pierwsze co zrobilem to znalazlem poprzed GalaxyNet strone internetowa www.eve-centrala.pl i zarejestrowalem sie.
Zatem jestem i skladam poklony.Wybaczcie mi ma ignorancje i chamstwo, ze wczesniej tego nie zrobilem,
ze nie przybylem do Was, nie ugialem karku, tylko smialem sam stawiac pierwsze kroki w tej grze.. wybaczcie o Wielcy.
i Okazuje szacunek wszytskim doswiadczonym tutaj graczom.
Cale mnostwo szacunku...

Skladam Wam Hold
Czy zostane zaakceptowany?
(wciaz kleczac)

zdravim,
Vic "Bad Moon" Brunner
:D
Moderatorzy na drzewo!! :D

Mehriel

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 16, 2006, 18:52:31 »
To mi przypomnia?o Borg ze Star Treka. Resistance is futile  :!:  Kiss the Ass and be assimilated  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

HIMK

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 16, 2006, 21:12:54 »
Bad_Moon no no no... zaczac od takiego posta... zimponowales mi  :D

Staraj sie dalej a twoj talent zostanie doceniony  :wink:

Do uslyszenia w EVE

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 18, 2006, 10:52:27 »
Bad Moon... Ty juz lepiej wiecej nie pij...  :D

PS. Witaj w swiecie EvE

WolfSimon

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 18, 2006, 11:56:28 »
A dlaczego admin szanowny nie siekn?? posta, ?e wywali? 6 stron do flejma? H?? :D

ADMIN:Sieknal tam gdzie wywalil

Sou

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 18, 2006, 13:06:29 »
Pewnie dlatego ze dla wiekszosci wazne jest ze ten syf wywalono a nie gdzie zajrzec zeby sie jeszcze powyzywac o_O


Chetnie bym wstapil do takie corpa chociaz by zeby sie pobawic z ludzmi ktorzy na kazdym kroku nie beda mowic "ty to se mozesz" bo w glowie maja wyryte jak na glazie "nigdy nic nie osiagne" x[

Szkoda tylko ze to w zupelnie innej czesci galaktyki ;p Zreszta co patrze to spora czesc corpow w tamtych okolicach siedzi ;) Narazie pozostane przy badaniu lokalnego rynku w celu zostania super traderem i podbicia GALAXIUM :D

White_Haven

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 18, 2006, 13:06:30 »
Boby kto? si? pewnie rozp?dzi? i zflejmi? admina i bidula znowu musia?by pare stron usuwa? :)

ADMIN: Pan Admin ma inne narzedzia do dyspozycji poza usuwaniem postow. A poniewaz w EVE juz nie gra, moge oceniac samo forum w oderwaniu od gry. Oznacza tez ze zagladam tu mocno nieregularnie, kiedy nie mam nic innego do roboty

Ellaine

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 18, 2006, 13:18:24 »
A moze panowie mercenaries chcielibyscie prawdziwe zadanie zeby sie sprawdzic?

Jesli dobrze wam pojdzie, udowodnicie ze sie nadajecie a wszelkie wypominanie, zescie nooby to jeno psow szczekanie (a karawana idzie dalej).

Jesli pojdize wam niedobrze, zostana wam udowodnione racje tych wszystkich zlych starych zgredow, ktorzy mowili, ze bycie mercem dla nooba lekkie nie bedzie i moze dojdziecie do wniosku ze nie tylko poczucie wyzszosci i chec zepsucia wam zabawy, ale i kropla madrosci w ich slowach byla.

Ze swojej strony moge sluzyc solidna platnoscia i zadaniem dobranym nie zlosliwie zebyscie misje samobojcza, a realnie, tam gdzie najemna pomoc mi sie przyda.
Na dluzsza mete najemnikow nie potrzebuje (otaczaja mnie hordy glodnych pvperow), ale w jeden maly eksperyment chetnie sie pobawie.
To jaki macie cennik i co robicie? :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 18, 2006, 15:05:23 »
Cytuj
From Tau
To ireul
Posted Mon Sep 18, 2006 1:45 pm
Subject Jeszcze co? :)  
Jak si? juz powa?niej zabierzemy za robot? to raczej zestrzelimy ciebie ni? tych, co ci ?ycie uprzykrzaj?


O lol...
A kto? tutaj wspomina? co? o zachowywaniu si? jak dzieci  :lol:  :lol:  :lol:
R?ce opadaj?...
Rilke - odblokuj tego flejma bo si? nie zd??y?em wypowiedzie?  8)   :lol:  :lol:

ADMIN: Nope, wystarczy tego flamowania.
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 18, 2006, 15:19:38 »
No to rzeczywiscie to troche wbrew etoeosiw zawodowemu, przedkladac osobiste uprzedzenia nad solidny twardy kontrakt ;)

jarecki

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 18, 2006, 15:32:45 »
Jako ze nie mam dostepu do PM (jak sama nazwa wzkazuje) niewiele moge w danej sprawie zrobic, poza prosba o zaprzestanie. Jezeli takowe zachowania sie powtorza, poprosze o forward pmow, bede podejmowal kroki

Ire, ja nie groze, ja po prostu mowie ze mi sie rozbezszczelniliscie jak przestalem sie interesowac forum z powodow roznych :D
A poniewaz jednak ciagle jestem adminem na forum (i mam teraz troche wolnego czasu   :twisted:  )to prosze o zachowanie elementarnej przyzwoitosci, zaprzestanie obrazania, wyzywania i takich tam drobnych dresiarskich rozrywek. Jezeli bedzie trzeba nadam prawa administratora jeszcze komus zeby porzadek byl. To jest forum gry eve a nie eve-flamewar.

Tau

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 18, 2006, 15:46:35 »
Cytat: "ireul"
dostalem i odpowiedz ale na pm. czy to oficjalna odpowiedz korpa? bo jesli tak to swoje zdanie o was zamieniam z lekkiej kpiny na czysty smiech.

Cytuj
From Tau
To ireul
Posted Mon Sep 18, 2006 1:45 pm
Subject Jeszcze co? :)  
Jak si? juz powa?niej zabierzemy za robot? to raczej zestrzelimy ciebie ni? tych, co ci ?ycie uprzykrzaj?



co do flame - prosze uniemozliwic temu panu wyzej wysylanie pm do mnie bo juz prawie kasowac nie nadazam.


Naprawd? r?ce i inne ko?czyny opadaj? jak sie widzi to dziecko wycinaj?ce i wklejaj?ce wyrwane z kontekstu zdanie z ca?ych dwóch (!) PM które by?y odpowiedzi? na jego zaczepki tym razem na privie.

Ireul - zablokowano ci topic z jednostronnym flamem - straszne. Zrób przys?uge sobie i ?wiatu i swoj? wielk? rozpacz i z?o?? z tego powodu wy?aduj gdzie? daleko od komputera hm ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2006, 15:47:38 »
Cytat: "jarecki"
Jezeli bedzie trzeba nadam prawa administratora jeszcze komus zeby porzadek byl.


Ja chc? ja chc? :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  no, nie musi by? od razu admin - moderator te? wystarczy ;)

A co do flejma. Czy Ty widzia?e?, ?ebym ja kiedykolwiek kogo? flejmowa??  8)
Ja ju? chc? komu? dopiec/odpowiedzie? na flejma to zawsze to robi? z klas?  :lol:
No, hyba, rze kto? robi dórzo b?enduw ortograficznych  :twisted:
Ale jak nie to nie :P
Przedwieczny.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2006, 16:07:29 »
UWAGA pisze tu swoja prywatna wypowiedz, zeby nie bylo ze jako czlonek MERCS wypowiadam sie w imieniu calej korporacji :)) (a widze, ze takie tendencje sa tu obierane - ocenianie calej korporacji wypowiedzia jednego czlonka)

znaczy sie juz wjezdzam, szykowac Wielka Calusna, nie trza odpalac tractor beama i nie daj boze nie budzic murzyna!!! :P

zatem:
zeby przyjac jakikolwiek kontrakt przydaloby sie realne spojrzenie na to czy korp jest w stanie go wykonac :)
jesli korp ma powiedzmy tydzien i w 80% to ludzie grajacy od tego tygodnia to zlecenia moze taki korp przyjmowac na przewozke wykalaczek :)
sam dopiero co przekonalem sie jak dziala nosferatu a tu nam sie proponuje kontrakt na stukniecie jakis grajacych od ponad roku piratow :))  oni samym skillem mnie ustrzela pewnie :PP
wybaczcie, ale mierzmy sily na zamiary
zeby korp mogl przyjac chociaz jedno zlecenie, musi najpierw zbudowac sobie zaplecze, infrastrukture, sciezki logistyczne, wypracowac jakies taktyki.. w ciagu tygodnia sie tego nie zrobi... szczegolnie jak sie nie ma doswiadczenia
na to potrzeba paru miesiecy i to ladnych paru... sami zreszta o tym wiecie :))

i naprawde nie trzeba nikogo pietnowac za to, ze oswiadczyl z nooberskim entuzjazmem, iz zalozyl korporacje i wysoko mierzy :))) idealy szczytne ma, mozna zapewne sie usmiechnac z politowaniem, puscic oko, ale nie wysmiewac, bo to potrafi zniechecic i to mocno.. polska scena nie jest jakas strasznie duza w EVE z tego co sie zdazylem zorietnowac, wiec jestescie jedynymi osobami, ktore tak naprawde moga pomoc takim noobkom jak ja czy korporacja MERCS... jadac po korporacji czy osobie na pewno nikt nikomu nie pomogl :) a jesli ktos jest atakowany to normalne, ze porbuje sie bronic :)
duzo niepotrzebnych slow tu padlo z jednej jak i z drugiej strony... zle rozpoczelismy cala dyskusje :P moze strzelmy se po razie, albo po dwa razy.. zapraszam do Niballe na lufke diabelskiego (anielskich drinkow juz nie pije :P), my Polacy przy wodeczce zawsze sie potrafilismy dogadac, nieprawdaz? :)))

zdravim,
Vic "Bad Moon" Brunner

BTW - Tau daj sobie na wstrzymanie... bo nie pomagasz :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

jarecki

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2006, 16:28:10 »
Wystarczy. Flame zostal zamkniety i tak mu zostanie.
Jezeli nie chcecie pracowac dla Ireula, odpiszcie mu tu: nie bedziemy pracowac dla Ciebie. I spokoj. Jestem pewien ze Ire przyjmie taka odpowiedz do wiadomosci i nie bedzie sie pieklil (prawda Ire ?  :twisted: )

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2006, 16:35:58 »
Wreszcie g?os rozs?dku :)
Bad_Moon - zacz??o si? w?a?nie od takiego "u?miechu z politowaniem", mo?e w nieco bardziej ironicznej formie, ale jak mo?na zauwa?y? na tym forum to norma (no dobra, Ire to wyj?tek :lol: ). Tyle ?e kto? poczu? si? obra?ony tymi naszymi "przytykami" i si? zacz??o. Na zachodzie zwyk?o si? na to mówi? "overreacting" (zwykle pod adresem ?ony, która spu?ci?a ?omot m??owi co to na lekkim gazie z pracy przyszed? :lol: ). To po pierwsze. Po drugie ten flejmik to taka mi?a odmiana i rozrywka, bo gdyby od czasu do czasu kto? si? z kim? nie pok?óci? to by nudno by?o  :lol:  ale jak powiedzia?e?, flejmy te zwykle ko?cz? si? "przy wódeczce". Przyk?adem mo?e by? chocia?by Ire vs Ace - jakie tam joby sz?y, panowie niemal na "solówk?" na zlocie si? ustawiali. Ale wypili po piwku i teraz s? najlepszymi kumplami :)
Kto si? czubi ten si? lubi :)
A co do pm Tau->Ire. Troch? to pachnie dziecinad?. Nie wiem jak to tam naprawd? by?o, bo nie mam dost?pu do skrzynki Ire, ale gdyby?my reagowali jak rozkapryszone dzieciaki, to b?d? pewien, ?e wasz korp (noobowy czy nie) mia?by wypowiedziane wojny przez dwa korpy starych wyjadaczy (nawet gdyby jeden z nich musia? z aliansu wyj??, albo z aliansem t? wojn? deklarowa?) i gwarantuj?, ?e przez czas jej trwania nie pograliby?cie za du?o. :)
Ale na szcz??cie Eve to nie WoW, graj? tu troch? (podkre?lam - troch? :P ) dojrzalsi ludzie i potrzeba odrobin? wi?cej by sprowokowa? co? poza flejmem na forum. :)
No.
A wracaj?c do tematu. Pogadajcie z adminami (jarecki lub pticu bo ja jeszcze nie :P ) niech wam za?o?? subforum i tam si? og?aszajcie :)
Przedwieczny.

roofi

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 18, 2006, 18:43:11 »
Cytat: "xarthias"
Wreszcie g?os rozs?dku :)
 Nie wiem jak to tam naprawd? by?o, bo nie mam dost?pu do skrzynki Ire, ale gdyby?my reagowali jak rozkapryszone dzieciaki, to b?d? pewien, ?e wasz korp (noobowy czy nie) mia?by wypowiedziane wojny przez dwa korpy starych wyjadaczy (nawet gdyby jeden z nich musia? z aliansu wyj??, albo z aliansem t? wojn? deklarowa?) i gwarantuj?, ?e przez czas jej trwania nie pograliby?cie za du?o. :)


hmm a mo?e jednak te wojenki wypowiedzie?  8)  w ko?cu ch?opaki szukaj?  do?wiadczenia a i praktyczna znajomo?? pvp przyda si? korpowi najemników  :oops:  

ps. nie ?e przez z?o?liwo??-poprostu w ramach lekcji od tych starych i starszych  :D

pticu

  • Gość
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 20, 2006, 07:51:30 »
przyklad petycji:

jestem mlody glupi i chetnie trace statki azeby dokopac KOS w tylas, ISK sie mnie nie trzymaj poniewaz jestem rozrzutny jak baba i kupuje statki jak nowe pary bucikow, prosze o przyjecie do GFO Szczliwy by Cloid IFC

Cientopry ! Chcialbym dolaczyc do GFO poniewaz jestescie zajefajni i w ogole. Mam 15 lat dlugie czarne krecone
zeby, lubie tanczyc i nie trzeba ze mna chodzic...... Mam nadzieje ze sie jakos wam przydam. Pozdrawiam Jolka Szczliwy by JerryManhunt


looool

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Korp dla nowych graczy (do?wiadczonych równie?)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 20, 2006, 12:51:49 »
a to nie s? przypadkiem ?osie z 3FA?  :lol:
Przedwieczny.