Autor Wątek: Zycie w 0.0  (Przeczytany 9973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pc5

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 31, 2006, 01:48:19 »
Cytat: "influencer"
Jak o altach s?ysz? to mnie na pawie zbiera.

Jak ju? sami tak w grind popadli?cie to wasz problem, wi?c nie róbcie nowym graczom wody z mózgu.


Kto, gdzie popada??

Wiem, ?e du?o gadam i niepowinienem, ale powoli si? nawracam i wyciszam obserwuj?c to wszystko. Ju? nied?ugo... :oops: Bo ja kur... mi?kkie serce mam :oops: Ale ze mn? tak by?o od pocz?tku. Ludzi mi czasami szkoda  :oops: Niech ka?dy idzie swoj? drog?, ja pójd? swoj? i zobaczymy gdzie dojdziemy :)

A? zach?cili?cie mnie do odkurzenia mojego starego dobrego Enyo... Jutro sprawdz? jak to si? zarabia na tych NPCach w Syndicate.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 31, 2006, 09:40:32 »
No Enyo z gunami T2 i SAR T2 + dodatki mozna spokojnie polatac, ale bicie BSa za 1,1mil to jest pora?ka... W cholere czasu zabiera i po prostu si? nie op?aca. Tylko crusy ?adnie padaj? w rozs?dnym czasie.

regis

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 01, 2006, 00:02:22 »
Zalecam omijanie ratow zwyklych i skupienie sie na szukaniu ratow niezwyklych (commanderow/oficerow).
Do tego celu najlepiej nadaja sie heavy assaulty.
Tez sie mozna w ten sposob ladnie dorobic, oczywiscie na loocie z takie niezwyklego npca. A i mi nie mowcie ze to ciezko i wogole i be. Ostatnio lecac przez Aridie (czyli nawet nie 0.0 gdzie wystepowanie takiego rata jest wyzsze) spotkalem w sumie 3 spawny dark bloodowe na BRAMACH, gdzie tam belty.

Ellaine

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 01, 2006, 00:53:43 »
Hmm, wiekszosc znanych mi ludzi w zyciu zadnego specalnego spawna nie widziala, aczkolwiek raz na pare miesiecy ktos w alliansie sie chwali ze znalazl. Pewnie jest taki kruczek w kodzie;

<prawd spawnowania specjalnych ratow> = 0-<true sec>/1000 + ((<czy sa w poblizu jakies BoBy)?0.3:0)

redbart

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 01, 2006, 08:22:59 »
Ja sam widzialem speciala 2 x w Ruchy (.4), a loot nawet do 20 m mi wypadl z niego ;)

Megamas

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 01, 2006, 08:27:51 »
ja kiedys polowalem na specjale w TBL(0.2-0.3 sec systemy) i nawet troche ich ubilem (dark bloodow), krysztalkow sporo mam i modulow ciekawych tez, teraz juz sie za wiele nie krece tam a w innych regionach jak od czasu do czasu "zabelce" to jakos sie nie trafiaja, chociaz ostatnio przypadkiem szukajac kogos na pasie w 0.8 trafilem na dred guristasa fregatke i tez cos tam wysypala... ogolnie to chyba czym nizszy sec systemu tym wieksza szansa na specjalnego spawna, ale pewnosci co do tego nie mam...

vulor

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 01, 2006, 08:40:24 »
Keidy? z dread guristas silencer w systemie 0.3 wypad? mi Gila BPC i dread guristas shield amplifier. jakies 250mln :D

Lazar Privateer

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 01, 2006, 08:45:06 »
hmm jak sie raty robi w low a nie w 0.0 to w zasadzie pozostaje tylko polowanie na loot oficerski czy tam faction. nie wiem o co biega z tak nieczestym wystepowaniem skoro noob shocky stuka ze 2 dziennie i to obojetnie czy w 0.4 czy 0.1. Fakt ze itemy rarowe to awenement ale jak sie robi raty systematycznie to z 1 dziennie sie trafi. kolega kaleander na trialu stuknal caracalem chyba w hisecu jakie sraty z ktorych mu nawypadalo impow za 200M choc ja faktycznie musze przyznac ze moje maxy koncza sie na dark blood nano.

btw 0.0 smieszne jest kruzem jak sie np vexorem lata na 100-120km
tylko na drony trzeba uwazac szczegolnie jak sie nie ma w poblizu stacji czy outposta zaprzyjaznionego. no i jak sie dorwie spawn z 3-ma bsami 1.1M to moze sie okazac ze nie damy rady ich zjesc i beda sie respawnowac w nieskonczonosc (15 min). w ten sposob strzelalem przez 2h zdejmujac kolejne BSy ale bonusem byl fakt ze nie bylo w spawnie fryg zjadajacych drony.

sie rozpisalem a na 0.0 sie nie znam...

pc5

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 02, 2006, 12:37:28 »
Polecialem przetestowac jak to sie zarabia na NPCach w gow.... do tego regionie Syndicate, system I-YGGI, ss -0.1990 (czyli bida).

Ship : Enyo 4xNeutron Blaster II, AB II, Cap Recharger I, SAR II, 3 x MFS II, Void S ammo

Przez cala godzine NPCowania z bounty wpadlo okolo 14m, przy czym loot to jakies dodatkowe pare m. Biorac pod uwage ze trafialy sie BSy za 500k, 800k, 950k max i BC za okolo 200k to jest to wynik... sami ocencie jaki. Po prostu shit nie NPCe tam byly. To region kolo empire, nic dziwnego.

Skoro mozna zarobic na tak syfnych NPCach 14m z bounty na godzine to co bedzie w deep 0.0? I z carrierem... ale to juz hardcore, kiedys potestuje.

Ellaine

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 02, 2006, 15:58:13 »
Moze sa ak zrobione, ze umiera ich dziennie stala ilosc, wiec jak jest wiecej graczy, to na jednego przypada ich mniej.

regis

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 02, 2006, 16:07:14 »
to nie byl cichy nerf.
z 8 miesiecy temu pisali ze
a) zwiekszaja ilosc faction/officer spawnow
b) nerfuja odpowiednio z nich drop.

Tigivo Eckhart

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 03, 2006, 15:27:22 »
zamiast liczyc na lut szczescia trzeba wysiedziec i wybic odpowiednia ilosc ratow.... do faction loota to escrow sluzy.

regis

  • Gość
Zycie w 0.0
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 03, 2006, 17:14:33 »
hehe... no tutaj tez pokutuje teoria "co by tu robic, zeby sie nie narobic" :D