Autor Wątek: problem z agentem  (Przeczytany 2670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ptaaku

  • Gość
problem z agentem
« dnia: Lipiec 01, 2007, 15:35:00 »
witam wlasnie ukonczylem samouczek-trening . dostalem informacje o lokalizacji drugiego agenta od ktorego mam brac teraz zadania . dolecialem do niego i wzielem pierwsza misja . dost prosta zero problemow mialem z nia. natomias po otrzymaniu 2 misji jest ogromny problem poniewaz w informacjach niej dotyczacych pisze ze mam sie udac do pewnego miejsca, mam zabic kilku piratow i po ich zabiciu mam uratowac jakiegos goscia ktorego oni wqiezili. wiec przylecialem , rozwalilem wszystkich i co mam teraz zrobic przeszukalem wraki i nic w nich nie bylo ?? prosze o pomoc

korpusz

  • Gość
Odp: problem z agentem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2007, 15:52:56 »
a struktur zadnych nie bylo ??

NeX

  • Gość
Odp: problem z agentem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2007, 16:57:30 »
Puszka na pewno była, aczkolwiek nigdy nie wiadomo, czy sobie jej sam nie odstrzelił. W każdym bądź razie jak się spartoli misję, to są dwa sposoby:
Albo czekasz na DT i potem wracasz zaczynając wszystko od nowa, bo się spawny pojawią tak jak na początku,
albo piszesz petycję o reset misji w trakcie jej trwania ( nie wolno jej zamykać ). Reakcja GMa na prośbe o restart noob misji zazwyczaj zajmuje kilkanaście sekund. Potem wracasz do bazy i podejmujesz ją od nowa.

Voulture

  • Gość
Odp: problem z agentem
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2007, 19:41:02 »
W razie problemu z poczatkowymi misjami polecam wejsc tutaj: http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp a nastepnie w prawym gornym rogu wpisac nazwe misji albo jej czesc - ze wzgledu na ilosc graczy zaczynajacych gre jest to bardzo prawdopodobne, ze nie byles jedyny; w wieksozsc wypadkow mozna w taki sposob znalezc rozwiazanie.

MHCMega

  • Gość
Odp: problem z agentem
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2007, 20:10:49 »
Hejka,
Jeśli napisało ci "Objective complete" w Journalu to możesz spróbować kupić to co miałeś przywieźć - czasem takie rzeczy są na rynku, a agent sie nie skapnie (raz tak miałem że zapomniałem zabrać i szybciej było kupić na stacji)   ;)

Ale - czy jesteś pewien że zabiłeś właściwych piratów? Ja raz w n00bowskich czasach zczyściłem wszystkie belty nim sie połapałem że musze skoczyć pod lokację podaną w Journalu  :2funny:

Pozdrawiam

Ptaaku

  • Gość
Odp: problem z agentem
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 02, 2007, 14:51:34 »
dziekje wszystki za pomoc juz sie udalo "naprawic" . natomiast mam porcje kolejnych pytan mianowicie:
1)jestem w pewnej stacji i chcialbym poleciec do innej konstelacji , w owe stacji mam 3 statki polece najlepszym ale czy da sie jakos "zapakowac" dwa pozostale zeby lecialy za mna albo da sie to komus zlecic(NPC)?
2)zrobilem 2 postac w kierunku typowo gorniczym podczas tworzenia nowych postaci wchodze do gry a tu mi sie pojawiam w kapsule ratowniczej ... potem zaowazylem ze mam caldari frigate na poziomie I natomiast wszystkie poczatkowe potrzebuja 2 poziom . wiecz czy jesli wytrnuje 2 poziom w fregatach to ten statek poczatkowy mi sie automatycznie pojawi ?? czy bede musial dostarczyc kase z 2 postaci zeby kupic nowy ?

prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: problem z agentem
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2007, 15:25:31 »
musisz po nie wrócić w jajku albo kupic sobie shutla ktory kosztuje w empire smieszna kasa (około 5k isk) i jest chyba na każdej stacji dostępny.

Goomich

  • Gość
Odp: problem z agentem
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2007, 15:29:23 »
1)jestem w pewnej stacji i chcialbym poleciec do innej konstelacji , w owe stacji mam 3 statki polece najlepszym ale czy da sie jakos "zapakowac" dwa pozostale zeby lecialy za mna albo da sie to komus zlecic(NPC)?

Jeśli masz jakiegoś industriala, to możesz je zapakować na niego, jak nie i ci się nie chce, to możesz wystawić kontrakt kurrierski.

2)zrobilem 2 postac w kierunku typowo gorniczym podczas tworzenia nowych postaci wchodze do gry a tu mi sie pojawiam w kapsule ratowniczej ... potem zaowazylem ze mam caldari frigate na poziomie I natomiast wszystkie poczatkowe potrzebuja 2 poziom . wiecz czy jesli wytrnuje 2 poziom w fregatach to ten statek poczatkowy mi sie automatycznie pojawi ?? czy bede musial dostarczyc kase z 2 postaci zeby kupic nowy ?

Zadokuj na stacji.