Autor Wątek: Kurna problem znowu  (Przeczytany 3671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rhovana

  • Gość
Kurna problem znowu
« dnia: Sierpień 15, 2006, 11:07:44 »
Siedze sobie, siedze i chcia?em na foruma wej?? i odpalam a to mi sie ?aduje przez 5 minut, a ca?a reszta normalnie chodz, strona eve-online wczytuje mi sie wci?gu 4 sekund góra. wiec w czym jest problem, bo se stron? eve centrali mam to samo. Z  ?adnymi innymi stronami nie mam problemu mam 512 in/ 256 out wiec powinno i?? b?yskawicznie.

O CO CHODZI :!:  :!:  :!:

jarecki

  • Gość
Kurna problem znowu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2006, 07:07:50 »
a ktore forum jesli mozna zapytac ? forum eve-online czy forum eve-centrala ? czy moze forum fanow czarodziejki z ksiezyca ?  :twisted:  bo po opisie problemu ciezko stwierdzic ....

redbart

  • Gość
Re: Kurna problem znowu
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2006, 07:23:29 »
Cytat: "Rhovana"
se stron? eve centrali mam to samo.
[/size]

jarecki

  • Gość
Kurna problem znowu
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2006, 11:06:37 »
forum.eve-centrala i strona eve-centrala sa na innych serwerach i na innych laczach.

I zgadzam sie z ireulem, odwolanie do strony eve-centrala nie oznacza ze chodzi o to forum, bo sa tez odwolania do innych

pticu

  • Gość
Kurna problem znowu
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2006, 11:24:30 »
w ?ykend przytkal se server, coscie tacy nietolerancyjni, w tym czasie mozna sobie wiadomosci na onecie poczytac :) forum dzialalo

Rhovana

  • Gość
Kurna problem znowu
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2006, 18:38:29 »
Ofkoz chodzi?o oforum eve-centrali :) I nie jestem nietolerancyjny Pticu tylko mnie szlag trafi? jak chcia?em co? przeczyta? i mog?em wyj?? na pifo w mi?dzyczasie. Chodzi?o mi bardziej o to czy to mo?e by? problem jaki? z mojej strony (chocia? nie s?dz?).

btw wiadomo?ci na onecie s? do dupy... :D ja poprosze inny pomys? :)

Rhovana

  • Gość
Kurna problem znowu
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2006, 14:38:58 »
od mojej miejscówki na Tårnby jest spory kawa?ek do jakiej? knajpy i musia?bym sie w metro wbija? a nigdy nie chce mi sie czeka? :)  :)  Poza tym du?skie piwo to szczoch kompletny i odradzam wszystkim picie tego gówna.

Je?li kto? ma ochote to ja poprosze o zrzuty z polskim browarem przy lotnisku w Kopenhadze :D  :D

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Kurna problem znowu
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2006, 14:55:28 »
no nie przesadzaj... Tuborg'a da sie pic :P

Rhovana

  • Gość
Kurna problem znowu
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2006, 15:10:38 »
da sie pi? jak wcze?niej wypijesz z osiem ?ywców :lol:  :lol:  :lol:
szcze?cie tylko ?e ostatnio w Netto sie pokaza? "Ko?lak" to mnie ?dziwko strzeli?o, ofkoz wzieli?my po zgrzewie od razu z kumplem bo taka okazja nie zdarza sie codzie?. Na mój gust to Tuborg ma poziom biedronkowego Kenigera :D  :D  :D