Autor Wątek: Kilka pytanek :P  (Przeczytany 11231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamoris

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 22, 2006, 17:10:34 »
Co do geddona na tachach to fakt bonusu do dmg nie ma i alpha strike nie jest jakims tam super ale ma zato bonus do rofa a tach z rofem kolo 4,5 sekundy i dmg modem kolo 10x jest calkiem mily. Co do ravena jesli pilot ma na niego swietnie skille to radzi sobie z blasterbotami i vampirami.
Torpy rage plus weby i paintery (drony drony drony  :twisted: ) daje niezlego kopa na tym graciku :).
A co do crowa fajnie dziala i fakt mniej capa zre ale dmg nie jest tam jakis rewelacyjny mela mozna go naparwde dlugo potankowac :)

HIMK

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 22, 2006, 17:20:54 »
Cytat: "Kamoris"

Torpy rage plus weby i paintery (drony drony drony  :twisted: ) daje niezlego kopa na tym graciku :).


Mam nadzieje ze to zart. Jezeli nie to poprosze jakies logi ze strzelania do wrogiego cruza albo BS'a z rage torped w walce PvP. Bo zaczyna sie tu opowiadanie bajek a chyba nie po to jest to forum a w szczegulnosci ten dzial.

Zolthar

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 22, 2006, 17:29:20 »
Bosh fajne bajki tu czytam :P

Mia?em swego czasu nerwa ?e Amarr to kiepska rasa po czym szybko zweryfikowa?em to co my?la?em.

Eve to gra taktyczna jedyna w swoim rodzaju, co z tego, ?e Sacrilegem czy Zealotem nie podejde Munina bo hax0r ma resisty 92,5 bazowe na mój dmg , mo?e niewielu wie, ?e Mallerem mo?na baaardzo d?ugo tankowa? Scorpiona albo Crusaderem zje?? Vengeance do 80% hulla i tak mo?naby wymienia? d?ugo.

Prawda jest taka, ?e NIE MA NAJLEPSZEGO SHIPA s? tylko dobrzy piloci, na PVP sk?ada sie mnóstwo czynników jak opanowanie, taktyka, skille, shipy, fit, przypadek, koledzy z gangu a nawet LAG. To wszystko daje nieograniczon? liczb? kombinacji gdzie Bestowerem mo?na rozwali? crusa albo 4 cepami Carriera.

Pisanie, ?e taki czy inny ship jest be albo da best to pisanie bajek. To ?e jeden ship jest gorszy na drugi to element mechaniki gry i taktyki i mo?na z tym walczy?, polecam polatanie w PVP d?u?ej a ka?dy wyci?gnie wniosek, ?e najlepszy ship to taki w którym si? najlepiej czujesz bo ship + skill to nie wszystko :)

uuff... ale sie rozpisa?em.

Kamoris

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 22, 2006, 18:36:25 »
na cruzy to masz javeliny, bs podswietlony 2 painterami 30% plus drony medium paintujace dostaje z jednej torpedy za okolo 900-1000 dmg, na strukture oczywiscie.

hallor

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 22, 2006, 19:21:19 »
Zolthar:

Z tymi ceptorami i carrierem to chyba troszke przesadziles -
Raczej przez shield recharge'a sie nie przebija (a przynajmniej nie powinny) ;)

A pozatym faktycznie nie ma najlepszego shipa (poza polarisami :P)

H.

Zolthar

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 22, 2006, 19:32:20 »
z tymi ceptorami to widzialem jakiegos killmaila ale podobno carrier mial laga, co zreszta wymienilem jako jeden z czynnikow wczesniej :D

regis

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 22, 2006, 19:50:27 »

Zolthar

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 22, 2006, 19:53:19 »
O WUA?NIE o tym mówi?em :P

HIMK

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 22, 2006, 20:18:21 »
Cytat: "Kamoris"
na cruzy to masz javeliny, bs podswietlony 2 painterami 30% plus drony medium paintujace dostaje z jednej torpedy za okolo 900-1000 dmg, na strukture oczywiscie.


Sorka ale ja tego nie widze. Nie wiem o ile te dziwne drony zwiekszaja sig radius ale 2x target painter to kompletna strata slotow na ravenie. Do tego rage torpedy maja do dupy zasieg i leca jak zolwie. Zanim doleca to cel sobie odwarpuje 2 razy. Cos mi sie wydaje ze masz na mysli jakis dziwny fit na RAvena na super close combat. Czyli 2x target painter, WEB, scrambler i co zostaja 2 med sloty, cap booster i shiled booster i koniec. A moze myslisz o armor tanku. Jak juz doszlismy tak daleko to moze podasz swoj orginalny fit na ravena. 900-1000dmg na torpede brzmi zachecajaco, chcialbym to wyprobowac o ile to wogle mozliwe. Pamietaj ze BS'y maja sig radius od 320 do 420 a zeby rage torpedy robily ladne kuku to trzeba jakis 1000.

Ech ten dlugi DT zle na mnie dziala  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Kamoris

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 22, 2006, 20:25:03 »
MOwa byla o wlace z blasterboatami a one raczej na super duze dystanse nie wlacza. Czyli wkladasz to co napisales web, scramble, 2 paintery, 2 jammery. 2 eany, armor reparke, bcu tech 2.
Dronki paintujace i jedziesz :P Gdzies kiedys widzilaem podobny fit ale do walk flota wtedy wkladasz mniej painterow bo ci support paintuje.

HIMK

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 22, 2006, 20:43:21 »
Zrobie male podsumowanko

Rage Torpedy tech2 sa do D U P Y szkoda na nie miejsca w cargohold. Mozna z nich wycisnac ladny dmg ale za duzo przy tym zachodu. A zamiast dron paintujacych lepiej wziac web'ujace wrazie jakis cep czy vagabond sie przyplata wtedy nawet javelin torpedy + heavy NOS powinny dac rade. A jak bedzie poza zasiegiem NOS'a to warp out i tyle.

Rage torpedy do walki flot sie nie nadaja, jeszcze raz powtorze - slaby zasieg i mala predkosc.

W dobrze zgranym i uzupelniajacym sie nawzajem gangu mozna cos pokombinowac ale tylko wtedy. W innych przypadkach lepiej uzywac javelinkow i zwyklych torped.

To tyle na ten temat

Kamoris

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 22, 2006, 21:04:30 »
To ja tez zrobie male podsumowanie :)
I tak najfajniej lata sie geddonem  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Jak na clsoe bierzesz megapulse grzejesz ile wlezie i sie modlisz zeby nie byc  nastpeny po scorpionach. Jak na longa to bierzesz tachy i grzejesz tez ile wlezie :)

A generlanie ta rage sa za malo ze tak powiem elastyczne zeby normalnie uzywac bo sa przydatne tylko w scisle okreslonych warunkach ktore zdarzaja sie i tak tylko wtedy jak akurat nie zabrales rage torped. Ale poteoretyzowac mzona ile by sie dalo dmg z tego wycisnac. Ale ogoleni wracajac do tematu uwazam ze pilot ravena z porownowalna iloscia  sp gdzie trrza co pilot baslterthona ma z nim szanse powalczyc.

pc5

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 22, 2006, 21:42:26 »
Cytat: "HIMK"
A zamiast dron paintujacych lepiej wziac web'ujace wrazie jakis cep czy vagabond sie przyplata wtedy nawet javelin torpedy + heavy NOS powinny dac rade. A jak bedzie poza zasiegiem NOS'a to warp out i tyle.


Ostatnie crowy jakie widzia?em mialy scramble na 26 km i lataly 5km/s+ To tak na marginesie.

Co? mi si? kojarzy, ?e fit z tego Ravena by? testowany na mnie i by?o to na close. O ile dobrze pami?tam wniosek by? jeden - za szybko spada?em i przegra?bym ogólnie.

Mo?e potestujcie i dajcie zna?, zawsze lepsza praktyka od teori.