Autor Wątek: Jak to jest z tym handlem?  (Przeczytany 9343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 30, 2006, 16:03:05 »
Niemcy wracaja z pracy w ktorej maja ordung i graja w eve w jednej z tysiecy mikroskopijnych niemieckich korporacji wktorych jest calkowity pierdolnik i samowolka :)

redbart

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 31, 2006, 09:21:14 »
Ty, mowisz hardcore corp, a zycie prywatne, picie, kobiety i spiew... a nie Eve... gralem w eve jak bylem bezrobotny/na zwolnieniu non stop, ale jak mam prace, potem spotklanie z przyjaciolmi itp to Eve l?duje na ko?cu....

Sou

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:02:22 »
1. Ci hardcore mogli by sprobowac dawac ludziom urlopy ;p Jesli jest naprawde tak jak mowicie ze maja 1000 ludzi pod soba to najwyzsza pora zeby jakies wolne im dac czasem ;)

2. Ruscy lubia jak sie ich trzyma za gebe. Zawsze ich trzymano i jak sie obejrzy wiadomosci to widac ze ciagle jest to samo.

3. Polacy wprost przeciwnie ;) WOLNOSC WOLNOSC i jeszcze raz WOLNOSC;)

No ale to wystarczy szybkie przejrzenie ksiazki do historii z liceum  :wink:

Kromeq

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:09:10 »
Ja bym raczej powiedzial "samowola" ale nie chce mi sie rozpoczynac dyskusji nt. wartosci narodowych :D

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:25:38 »
W Eve jest od cholery ludzi ktorzy maja zycie.

W najbardziej hardcorowych sojuszach sa stada ludzi, ktorzy wcale nie sa bezrobotni i wcale nie graja 12 godzin na dobe (pamietam wywody BoBow na ten temat). W wydaniu Eve hardcorowa gra w duzym stopniu polega na tym, zeby nawet jak sie gra normalna ilosc czasu, to 100% tego czasu grac "porzadnie" tj z uzyciem najlepszych strategii i stadem.

Mnie bardziej pociagaja indywidualne osiagniecia biznesowe, wiec nie jestem prawdziwym hardcorowym graczem w eve, bo wole pohandlowac sobie niz siedziec caly czas w gate campie albo operacji gorniczej na 60 osob.

No i czasem trzeba byc o konkretnej godzinie bo wrog wybral czas na walke albo ty chcesz wybrac czas na walke kiedy wrog spi.

regis

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 31, 2006, 23:53:54 »
erm... ja wszystko rozumiem, tylko czemu jest taki pisk na strefe czasowa?

Jezeli ruskie psuja POSy itp w swojej strefie czasowej (bo akurat jest ich najwiecej o tej porze) to czemu WY (ogolnie) nie zepsujecie im posow bedac silnym w swojej strefie czasowej, akurat jak ruskie spia czy sa w pracy? Akurat to, ze ziemia jest okragla wplywa na kazdego tak samo.
Punkty drugi, jezeli EU/US pracuje/spi, to znaczy ze ruskie nie ma do czego strzelac. Tak samo jak kiedy ruskie/spi to EU/US nie ma do czego strzelac.

IMHO, marudzenie o TZ, to tzw bulllshit.

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 01, 2006, 00:36:58 »
dluga odpowiedz mi wcielo forum wiec krotko.

Tak, jest sprawiedliwie w POS wars. Poprostu jest to upierdliwe.

Nierownosc wystepuje w plexach, przez co bardzo ciezko zaszkodzic ich gospodarce.

Goomich

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:02:10 »
Cytat: "Ellaine"
dluga odpowiedz mi wcielo forum wiec krotko.


Przycisk cofnij w przegl?darce, CTRL+A, CTRL+C, logowanie, odpowied?, CTRL+V.

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:07:39 »
Robie tak przy prawie kazdym poscie.
Tym razem Ctrl+C nie zaskoczylo i wkleil sie 1 enter, a potem cofanie cofalo do pustej odpowiedzi.

Kamoris

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 01, 2006, 08:01:18 »
Z tymi pleksami to wam sie poprostu niechce i tyle. Jak ktos chce to mu nie przeszkadza ze godzina 14 serwer wstaje na lokalu 20 wrogow i tzreba pleksa robic. Najpierw klepie sie worga potem pleks  :twisted:  :twisted:

Kromeq

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 01, 2006, 08:43:51 »
Nie sprawdza sie metoda: wpasc, szybko popindolic klucz do nastepnego poziomu plexu i worocic w innym terminie? :D

LosBekoczoS

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 01, 2006, 09:57:09 »
Heh TZ moze byc loooz pelen fajnie jest napadac na ich resztki jak juz wiekszosc spi :D gorzej jest z plexami ale cccp obiecalo juz zrobic przy ktorejs kali ze plexy niedosyc ze beda spawnowac sie nie zaleznie od dt itp to do tego jeszcze planuja random plexy... czytaj plexy beda sie poruszac po space to tu to tam tydzien tu tydzien w innym sys... skonczy sie kampa plexow :D

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:01:46 »
Jak plexy przestana sie spawnowac po DT, to RA po pol roku padnie :)

regis

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:16:31 »
te... ale plexy nie spawnuja sie tylko po dt ;) na wieczor (czyli dla strefu EU albo wczesnego US tez juz sa... ;) )

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 01, 2006, 11:36:38 »
No wlasnie, to jest mysl, trzeba tam pojechac i kogos zabic :)

redbart

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 01, 2006, 12:03:10 »
A ja nigdy plexa nie robilem p'orzadnego, jedynie takiego 3 maxx

LosBekoczoS

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 01, 2006, 16:21:35 »
Acan niestety nie wszystkie sie spawnia ponownie wieczorem ;/ wiele znich znowu jest pelna dopiero przed samym dt (7/10 ktory teraz robie jako przyklad), generalnie Plexy sa skorbione od podstaw przez ccp i mam nadzieje ze sie kiedys wkoncu nimi zajma i sesownie to ustawia i ze niebedzie to soon ™ tylko ASAP

regis

  • Gość
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 01, 2006, 17:05:49 »
no ja sie tylko przygladalem 6, 8 i 10
6 - co 5h
8  - co 10-12
10 - tez cos co 12

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Jak to jest z tym handlem?
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 01, 2006, 17:09:24 »
10 si? w pe?ni spawnuje 12h po zniszczeniu sh.
Przedwieczny.