Eve Online > Dyskusje ogólne

Dylematy mentalno, morlalno, czyli come or not to back

<< < (2/5) > >>

redbart:

--- Cytat: "Dormio" ---
Z pewno?ci? za bardzo si? podenerwowa?e?... Ja sobie ostatnio policzy?em ile kasy i czasu potrzeba ?eby lata? carrierem... za?ama?em si?... 214 dni (lvl1 w wymaganych + towarzysz?ce) + 1114mln ISK (same ksi??ki)...
--- Koniec cytatu ---


Czyli zmarnowalem polowe czasu na latanie carrierem = 90 dni :), super  :evil:

Sir Falo:

--- Cytat: "Dormio" --- Ja sobie ostatnio policzy?em ile kasy i czasu potrzeba ?eby lata? carrierem... za?ama?em si?... 214 dni (lvl1 w wymaganych + towarzysz?ce) + 1114mln ISK (same ksi??ki)...
--- Koniec cytatu ---


H?y h?y h?y, no co racja to racja, skilowania jest od cholery, bo tez bez sensu miec carriera na skilu 1, a do tego dochodzi jeszcze jump drive calibration, advanced drone interfacing, minimum na 4 :) Ale wiesz jaka zabawa fajna? :> Przewozisz towary sobie szybko, kill maile tylko rosn?, pi?kne campy mozna robic. No a to,ze kosztuje to inna sprawa...

Xyl, a Ty musisz od nowa petycje o przyj?cie napisa?, bo poszed?e? bez pa pa i sie ani razu nie odezwa?e? :P

Kitten:
Xyl niezastanawiaj sie nad powrotem tylko rusz swój ty?ek i wró? do EVE bo z twego d?ugiego my?lenia nigdy nic dobrego niewychodzi :P, a mi brakuje twego ci?g?ego marudzenia  :P


--- Cytat: "Sir Falo" ---Xyl, a Ty musisz od nowa petycje o przyj?cie napisa?, bo poszed?e? bez pa pa i sie ani razu nie odezwa?e? :P
--- Koniec cytatu ---

niemartw sie Xyl, w FWR znajdzie sie spowrotem miejsce dla ciebie :P


--- Cytat: "Dormio" --- Ja sobie ostatnio policzy?em ile kasy i czasu potrzeba ?eby lata? carrierem... za?ama?em si?... 214 dni (lvl1 w wymaganych + towarzysz?ce) + 1114mln ISK (same ksi??ki)...
--- Koniec cytatu ---

eee.... 214dni? czy ty nowego alta do tego carriera trenujesz? wg moich oblicze? skillowanie powinno mi zaj?? tylko 114dni i jestem ju? w 1/3 drogi a gram krócej...
1114mln???... kur... mi wychodzilo ok 650mln , Edowi wysz?o ok 800mln... sk?d tobie wysz?o a? tyle? ech... jak wróce do gry jak sko?czy sie bs na lvl5 b?de musia? znów to policzy?, je?li twoje obliczenia s? poprawne to b?de ca?kowicie sp?ukany a mia?em ju? oszczedza? na Nyxa po zakupie thanatosa :D

Sir Falo:
Hehe, no ja nie mówie, ?e nie ma miejsca, bo jest :) Poza tym racja, jak nikt nie marudzi to czego? brakuje w korpie ;) Ale Xyl jest pocieszny i te? na niego czekamy z powrotem :) Tylko za tyle czasu przerwy bez informacji najpierw mu PODa sprzedam :>

Rhovana:

--- Cytat: "redbart" ---...ale jak sobie mysle o tych straconych 3 miesiacach bez skillowania to mnie szlag trafia, bardzo ostry szlag mnie trafia ...

... a z drugiej chyba nastawiam sie na powrot - moja postac grala 4 miechy, teraz sie zastanawiam czy sie za bardzo nie pownerwiam jak zobacze czym chlopaki lataja, a ja wci?? moj? lokomotyw?. Ehhhh...
--- Koniec cytatu ---


Nie marudz ja te? przerwa?em na trzy miechy wróci?em,  w?ciekam sie ale gram cholera, bo trzeba ch?opaków dogania? bo sie za bardzo rozbestwi? :lol:  :lol:

Poza tym nie mo?na zostawi? spamowania tu tylko Xartowi bo za miesi?c bedzie mia? z 5k postów :D

Droga jedynie s?uszna to powrót cholero jedna :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej