Eve Online > Dyskusje ogólne

Dylematy mentalno, morlalno, czyli come or not to back

<< < (4/5) > >>

Kitten:

--- Cytat: "redbart" ---Jestem pocieszny  :shock:  :P  :oops:
...
Kitten - pomoc przy Tech Secrets part II
...
--- Koniec cytatu ---

hehe a no jeste? pocieszny i niedaj sobie wmówi? ?e jest inaczej, w ko?cu korpowa maskotka musi by? pocieszna bo inaczej na co komu ona :P

taaa... 'pomoc' ma?o ci dupy nieodstrzeli?em heretyku, bo lata?e? takim samym z?omem jak minmatarzy do których strzela?em, zamiast porz?dnym amarrskim statkiem  :P

--- Cytat: "Dormio" ---Lista potrzebnych Skill Booków:
Carrier (Gallente)
a) podstawowe:
- Advanced Spaceship Command - 50mln
- Capital Ships - 400mln
- Gallente Carrier - 500mln
b) dodatkowe:
- Cynosular Field Theory - 10mln
- Fighters - 50mln
- Capital Repair System - 17.5mln
- Capital Remote Armor Repair System - 10mln
- Capital Shield Operation - 25mln
- Capital Energy Emission System - 10mln
- Capital Shield Emission System - 10mln
- Jump Drive Operation - 10mln
- Jump Fuel Conservation - 20mln
- Jump Drive Calibration - 30mln

--- Koniec cytatu ---

no tak... zapomnia?em o jednym ma?ym skillu :oops: ...capital ships...

a co do dodatkowych skilli:
powinienes doliczy? adv. drone interfacing - 15m
capital remote armor repair i shield/energy emisions systems imho niepotrzebne bo hi-sloty zajm? ci drone control units  :P
capital shield operation te? niepotrzebne chyba ze skillujesz na caldari carriera  :P

pozatym ceny skilli chyba bra?es ze stronki bo w grze s? 10% ta?sze, przynajmniej w wielkim i wspania?ym imperium Amarr :)

pc5:

--- Cytat: "redbart" ---.. nawet PC5 i jego marudzenie na privie...

--- Koniec cytatu ---


ke?

redbart:
No zle sie wyrazilem, moje jemu zamiast jego - skrót my?lowy.

Dormio:

--- Cytat: "Kitten" ---
powinienes doliczy? adv. drone interfacing - 15m
capital remote armor repair i shield/energy emisions systems imho niepotrzebne bo hi-sloty zajm? ci drone control units  :P
capital shield operation te? niepotrzebne chyba ze skillujesz na caldari carriera  :P
--- Koniec cytatu ---

ADI - o ile wiem jest obecnie niedost?pny, ale mo?e si? zmieni?o i ju? go na rynek zapodali i mo?na naby?...
CRAR raczej wskazany - trza czym? naprawia? albo os?on? (BSy) albo fighters...
EES - niekoniecznie jest potrzebny, ale podobnie jak CRAR si? przydaje w pewnych specyficznych sytuacjach...

--- Cytat: "Kitten" ---
pozatym ceny skilli chyba bra?es ze stronki bo w grze s? 10% ta?sze, przynajmniej w wielkim i wspania?ym imperium Amarr :)
--- Koniec cytatu ---

Chodzi o rz?d wielko?ci. To, ?e ceny obecnie s? ta?sze w Amarr nic nie znaczy - 6 miesi?cy temu ceny na szpile by?y o 100% mniejsze w ca?ej EVE i co z tego ?
Nie wiem co b?dzie za 6 miesi?cy wi?c podawa?em ceny nominalne. Je?li  nie zrozumia?e?, ?e pokazywa?em pewnien obraz (rz?d wielko?ci pozostanie ten sam niezale?nie czy co? b?dzie o 10% ta?sze, czy 5% dro?sze) to ju? nie moje zmartwienie. Nie zamierzam dyskutowa? o tym, ?e co? jest gdzie? ta?sze bo nie ma popytu... postaraj si? sam doj?? jak dzia?a rynek.

Ellaine:
To nie jest kwestia popytu, skille sa poprostu sprzedawane przez NPCe za 90% base price, tak dziala mechanika rynku NPCowych produktow (cena spada do danego minimum jak nie ma wystarczajaco duzo zakupow, a w przypadku skilli, BPO czy czesci POSow, nigdy nie bedzie wystarczajaco duzo zakupow, bo nie ma tylu graczy zeby codziennie ludzie kupowali po 40 tys sztuk advanced drone interfacing na kazdej ze 120 stacji ktore ten skill sprzedaja)

No ale te 90% rzeczywiscie nie wnosi nic do sprawy rzedu wielkosci inwestycji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej