Eve Online > Dyskusje ogólne

Dylematy mentalno, morlalno, czyli come or not to back

(1/5) > >>

redbart:
Pisze sobie, bo mam m?tlik my?li L(, powoli mam ochote wrocic do eve (zacz??em czyta? forum ponownie itp :), tylko w sierpniu sie przeprowadze do nowego lokum w Lodzi, ale jak sobie mysle o tych straconych 3 miesiacach bez skillowania to mnie szlag trafia, bardzo ostry szlag mnie trafia :( i jestem na siebie zly ze przerwalem skillowanie - choc placenie za 3 miesiace bez gry, za samo tylko skillowanie nie wiem czy bylo oplacalne.

Zastanawiam si? jak wyrobie si? z czasem, jak nawet nie dokonczylem tego co obiecalem ludziom bo jestem zbyt zdechniety, ale eve to nie dalsza praca a fun...

Wiec z jednej strony zaluje ze przerwalem, a z drugiej chyba nastawiam sie na powrot - moja postac grala 4 miechy, teraz sie zastanawiam czy sie za bardzo nie pownerwiam jak zobacze czym chlopaki lataja, a ja wci?? moj? lokomotyw?. Ehhhh...

Tomash Kovahlsky:
Nie marudz, tylko wracaj :!:  :D

Dormio:

--- Cytat: "redbart" ---
(...) i jestem na siebie zly ze przerwalem skillowanie - choc placenie za 3 miesiace bez gry, za samo tylko skillowanie nie wiem czy bylo oplacalne.

--- Koniec cytatu ---

Op?acalne. Najlepiej robi? przerwy oko?o miesi?czne. Jest sporo skilli, których lvl5 zajmuje oko?o 1 miesi?ca. Wi?c p?acisz niejako tylko za 1 miesi?c a masz skillowanie podtrzymane na 2...


--- Cytat: "redbart" ---
Wiec z jednej strony zaluje ze przerwalem, a z drugiej chyba nastawiam sie na powrot - moja postac grala 4 miechy, teraz sie zastanawiam czy sie za bardzo nie pownerwiam jak zobacze czym chlopaki lataja, a ja wci?? moj? lokomotyw?. Ehhhh...

--- Koniec cytatu ---

Z pewno?ci? za bardzo si? podenerwowa?e?... Ja sobie ostatnio policzy?em ile kasy i czasu potrzeba ?eby lata? carrierem... za?ama?em si?... 214 dni (lvl1 w wymaganych + towarzysz?ce) + 1114mln ISK (same ksi??ki)...

Xarthias:

--- Cytat: "tok_72" ---Nie marudz, tylko wracaj :!:  :D
--- Koniec cytatu ---


No!!

Raan Kern:
Wol? eve czy chi?czyka... wol? eve czy chi?czyka... bierki?!

W?tpliwo?ci przy eve? To? to obelga!  :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej