Autor Wątek: Korporacje naukowe ?  (Przeczytany 2355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GumisPLL

  • Gość
Korporacje naukowe ?
« dnia: Lipiec 24, 2006, 17:17:00 »
Wlasnie sie dowiedzialem ze sa ponoc korporacje naukowe ktore zajmuja sie niby wymyslaniem nowych technologi ? Do czego oni sa potrzebni ?

Oco tu chodzi  konkretnie ? Da sie wytworzyc np nowego Blue Printa ?

Jakby mogl ktos wytlumaczyc szczegolowo lub podac jakas strone gdzie cos otym pisza to bede wdzieczny ?

Pozdrawiam

Ellaine

  • Gość
Korporacje naukowe ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2006, 17:40:07 »

GumisPLL

  • Gość
Korporacje naukowe ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2006, 18:09:55 »
A moglby ktos to wskrocie przetlumaczyc oco chodzi.Bo zrozumialem ze zleca sie agentowi jakis projekt i odbywa sie  jakies losowanie  i albo sie trafi albo nie.

Nieznam na tyle dobrze anglika moze ktos powie wskrocie co i jak ztym interesuje mnie glownie BP ?


ps.Dzieki za linka

Ellaine

  • Gość
Korporacje naukowe ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2006, 23:13:38 »
Tam w samouczku masz liste korpow badawczych.
Dodaj sobie do tego jeszcze thukker costam in khanid innovation (dla tych ras co to niby maja po 2 - tak naprawde maja po 3, tylko te 2 naleza teoretycznie do innych nacji, aczkolwiek do tej samej galezi skillowej/technologicznej).
Wybierasz sobi takiego korpa i w showinfo znajdujesz agentow R&D.
Wybierasz sobie agenta ktory Ci sie wydaje ciekawy (w samouczku sa chbya sugestie co mozesz odkryc w roznych dziedzinach badan, do tego im lpszy agent tym.... tym lepszy) i robisz skille i standing (klepiac misje) jaki jest wymagany zeby z nim wspolpracowac. Potem z nim gadasz i zaczynasz projekt badawczy.
Zaczynaja Ci sie zbierac punkciory, ktore uczestnicza w losowaniu dzieki ktoremu mozesz zdobyc zwykle bardzo cenne (500 milionow do hipotetyczny kilkudziesiecu miliardow, hipotetycznych bo najlepszych ludzie nie sprzedaja otwarcie (przynajmniej nic o tym nie wiem, obserwuje aukcje do parunastu miliardow)) BPO technologii tech 2.

Mozesz podnosic odpowiednie skille, podnosic standingi, zeby podniesc przyrost dzienny punkcikow. Mozesz tez klepac misyjki dla tego agenta, ktore zwykle sa banalne i glupie, w stylu "przynies mi kapcie, be kapci nie moge kontynuowac badan. Najblizsze kapcie wyprodukowalo dla mnie Lai Dai i sa do odebrania na stacji 3 skoki stad" i dubluje przyrost punkcikow na dany dzien. Jesli jestes prawdziwie maniakalny, mozesz podniesc sobie skille na poziom na ktorym bedziesz miec do 5 agentow naraz.

Realia sa takie, ze szanse wygranej sa bardzo mierne, wiec nie warto ajmowac sie tym jako glownym zajeciem i zrodlem dochodow, bo mozesz nic nie wygrac przez 2 lata.
Z drugiej strony, to tylko troche skilli a wygrana jest bajeczna, wiec jesli akurat nie masz co robic, mozesz sobie zapisac sie do pogramu badawczego i zapomniec a zawsze jest szansa.

Moze sie to zmieni w Kali na ciekawszy system.

regis

  • Gość
Korporacje naukowe ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2006, 07:50:18 »
Zasady jak w totolotku... szanse na wygranie sa marne, ale jak nie puscisz losa to nie wygrasz na pewno.
Ja swoje losy puscilem rowno 231 dni temu... i czekam.

marioosh

  • Gość
Korporacje naukowe ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2006, 12:44:06 »
Cytuj
mozesz podniesc sobie skille na poziom na ktorym bedziesz miec do 5 agentow naraz.


A nawet do 6 , tak u?ci?laj?c...

ps. pozdrawiam po d?ugiej nieobecno?ci :)

GumisPLL

  • Gość
Korporacje naukowe ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2006, 13:12:37 »
Wielkie dzi?ki  :D

GumisPLL

  • Gość
Korporacje naukowe ?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 27, 2006, 01:53:13 »
Mam lamerskie pytanie czy zeby wejsc do tej korporacji naukowej musze zrezygnowac z obednej ?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Korporacje naukowe ?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2006, 06:54:45 »
A po co chcesz wchodzi? ? Do korporacji NPC nie mo?na wej?? j? sobie wybieraj?c... jest wybierana "losowo". Zmiana korporacji zawsze wi??e si? z opuszczeniem obecnej...

?eby robi? misje (zbiera? RP) to musisz mie? odpowiednie skille wy?wiczone i znalezionego odpowiedniego agenta. Do tego nie trzeba wchodzi? do korporacji...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...