Autor Wątek: wywalanie gry  (Przeczytany 5837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adar

  • Gość
wywalanie gry
« dnia: Lipiec 19, 2006, 16:59:14 »
mam problem. Wczoraj gra?em bez problemu , a dzisiaj gram sobie i nagle bach jestem w windzie , zero b?edów . Wywala i nic nie  pokazuje :(

White_Haven

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2006, 17:18:35 »
A nie trafi?e? Adar przypadkeim na Server Downtime? :)

regis

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2006, 18:10:19 »
staramy sie nie naciskac ctrl+q razem...

Adar

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2006, 20:13:45 »
nie , nie trafi?em na downtime...

ctrl+q te? nie wciska?em...
lecia?em sobie warpem i nagle bach jestem w windzie;/

Goomich

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2006, 23:15:26 »
Cytat: "Adar"
nie , nie trafi?em na downtime...

ctrl+q te? nie wciska?em...
lecia?em sobie warpem i nagle bach jestem w windzie;/


Pewnie poda dosta?e? i si? obudzi?e?, jak twój klon wind? jecha?. :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
wywalanie gry
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2006, 09:21:07 »
Cytat: "Adar"
mam problem. Wczoraj gra?em bez problemu , a dzisiaj gram sobie i nagle bach jestem w windzie , zero b?edów . Wywala i nic nie  pokazuje :(

to sie niestety zdaza w EvE

Cytat: "ireul"
ratunku! mnie dzis wywalilo tez!  :twisted:

 :lol:  :twisted:

przecietny

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2006, 01:17:13 »
Duron 700 MHz
320 MB RAM
GeForce 2 MX 64 MB

Gra si? na tym nawet przyjemnie, EVE chodzi p?ynnie (my?la?em, ?e gorzej b?dzie). Problem polega na tym, ?e gra si? wyk?ada najcz??ciej w przestrzeni, z dwa, trzy razy w stacji, raz w menu. Nie mam zielonego poj?cia w czym problem. Przeinstalowa?em ju? system, gr? , zassa?em najnowsze sterowniki i nic. zero poprawy.

A tak w ogóle to witam, ?wie?ak jestem. Je?eli EVE mi na to pozwoli to mo?e zostan? tu d?u?ej. ;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
wywalanie gry
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2006, 12:19:28 »
Chyba chodzi o ilo?? ramu. Z tego co wiem to Evka do stabilnego dzia?ania potrzebuj? tak z 512MB a najlepiej to dwa razy wi?cej bo wyst?puj? (wyst?powa?y?) jakie? przecieki pami?ci i przy mniejszej jej ilo?ci si? wysypywa?a.
Spróbuj te? z zainstalowaniem evki na innej partycji/dysku ni? masz swapa.
Przedwieczny.

EverSin

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2006, 16:33:47 »
Cytat: "xarthias"
Chyba chodzi o ilo?? ramu. Z tego co wiem to Evka do stabilnego dzia?ania potrzebuj? tak z 512MB a najlepiej to dwa razy wi?cej bo wyst?puj? (wyst?powa?y?) jakie? przecieki pami?ci i przy mniejszej jej ilo?ci si? wysypywa?a.
Spróbuj te? z zainstalowaniem evki na innej partycji/dysku ni? masz swapa.


e tam... ja gralem na swoim pIII 800 384MB ram + gfII mx 32m i mnie nie wywalalo :]

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
wywalanie gry
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 02, 2006, 16:34:40 »
Cytat: "EverSin"
Cytat: "xarthias"
Chyba chodzi o ilo?? ramu. Z tego co wiem to Evka do stabilnego dzia?ania potrzebuj? tak z 512MB a najlepiej to dwa razy wi?cej bo wyst?puj? (wyst?powa?y?) jakie? przecieki pami?ci i przy mniejszej jej ilo?ci si? wysypywa?a.
Spróbuj te? z zainstalowaniem evki na innej partycji/dysku ni? masz swapa.


e tam... ja gralem na swoim pIII 800 384MB ram + gfII mx 32m i mnie nie wywalalo :]


po RMR?
Przedwieczny.

garghgor

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 02, 2006, 19:04:54 »
U mnie za to si? zwiesi? system ca?kowicie przy wychodzeniu z Warpa, ani CTRL+ALT+DEL nie podzia?a?o, wi?c musia?em na twardo. Przy podej?ciu do punktu docelowego musi co? tam strasznie liczy?, bo wyra?nie wida?, ?e si? na chwil? "zacina".

Natomiast bardziej ni? to martwi mnie ?e w pracy gra? nie mog? :( (przez to skilli prze??cza?   :evil: ) bo przy próbie zalogowania wywala komunikat "connection to server lost". Ale jak zanios? laptopa do domu do dzia?a dobrze - musi jaki? port/proxy/IP, albo inne ta?atajstwo by?. Mo?e macie jaki? pomys?? Karany nie by?em  :lol: wi?c ban na IP nie dotyczy.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
wywalanie gry
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 02, 2006, 19:22:15 »
Cytat: "garghgor"
U mnie za to si? zwiesi? system ca?kowicie przy wychodzeniu z Warpa, ani CTRL+ALT+DEL nie podzia?a?o, wi?c musia?em na twardo. Przy podej?ciu do punktu docelowego musi co? tam strasznie liczy?, bo wyra?nie wida?, ?e si? na chwil? "zacina".

Natomiast bardziej ni? to martwi mnie ?e w pracy gra? nie mog? :( (przez to skilli prze??cza?   :evil: ) bo przy próbie zalogowania wywala komunikat "connection to server lost". Ale jak zanios? laptopa do domu do dzia?a dobrze - musi jaki? port/proxy/IP, albo inne ta?atajstwo by?. Mo?e macie jaki? pomys?? Karany nie by?em  :lol: wi?c ban na IP nie dotyczy.


zapytaj admina o port 26000 8)
albo u?yj softu do tunelowania portów
Przedwieczny.

garghgor

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 03, 2006, 12:03:11 »
Cytat: "xarthias"

zapytaj admina o port 26000 8)
albo u?yj softu do tunelowania portów


A mo?esz jaki? soft poleci??

przecietny

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 03, 2006, 12:09:12 »
Cytat: "xarthias"
Chyba chodzi o ilo?? ramu. Z tego co wiem to Evka do stabilnego dzia?ania potrzebuj? tak z 512MB a najlepiej to dwa razy wi?cej bo wyst?puj? (wyst?powa?y?) jakie? przecieki pami?ci i przy mniejszej jej ilo?ci si? wysypywa?a.
Spróbuj te? z zainstalowaniem evki na innej partycji/dysku ni? masz swapa.


Uda?o mi si? zmusi? EVE do dzia?ania i stwierdzam, ?e to nie RAM (tym samym potwierdzi?o si?, ?e i na 320 MB mo?na gra? w RMR), a... przegrzewaj?cy sie CPU. ;) Za cipe?o mu by?o w ubranku wi?c zdj??em blachy, troszk? przedmucha?em, i od razu zacz?? inaczej chodzi?. ;)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Re: wywalanie gry
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 04, 2006, 01:44:03 »
Cytat: "Adar"
mam problem. Wczoraj gra?em bez problemu , a dzisiaj gram sobie i nagle bach jestem w windzie , zero b?edów . Wywala i nic nie  pokazuje :(


Tak sie dzieje jak zryjesz ostatniego roida na pasie
musisz uwazac
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Rhovana

  • Gość
wywalanie gry
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2006, 13:35:47 »
Cytat: "przecietny"


Uda?o mi si? zmusi? EVE do dzia?ania i stwierdzam, ?e to nie RAM (tym samym potwierdzi?o si?, ?e i na 320 MB mo?na gra? w RMR)



e no jasne na 256 mi EVE chodzi?a ale pytanie jak?! to by?o koszmar jak wisieli?my w 10 osób na gejcie i kto? wlatywa? to ju? lagowa?o jak cholera. A w trakcie bitwy w S-U (w sumie ok 600 szipów) wlatywa?em do sysa i zwis na 2 minuty. I to jest RAM, sprawdzone na kilku kompach:D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
wywalanie gry
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 24, 2006, 14:40:29 »
Je?eli chodzi o ten sam problem tzn. w pewnych momentach nagle eve sie zamyka i wyskakujesz do windowsa. Nie pojawia si? ?adna informacja o b?edzie w stylu "Program wykona? nieprawid?ow? operacje" To mia?em to kilka razy. Napisa?em petycje.

Oto odpowied?.

Hi. <br /> <br />In order to thoroughly test your connection to the EVE server then I recommend that you download a program called pingplotter which is available here (www.pingplotter.com). If you are running a hardware firewall (SPI Firewall) on your router you will need to disable it, as otherwise this program won't work. Run ping plotter and set it to trace to 87.237.38.200, this being the EVE server, then set it to run at 1 minute intervals for 60 runs and statistics to include these 60 intervals. After that then try to login to the EVE server with the program running in the background. If your connection drops while running the pingplotter program then check if you get any packet loss or unusually high ping times at any node along the way. Save the results and send the sample file (pp2), please note that you can also send us a screenshot of the results and we'll need the files in a compressed .zip format. <br /> <br />Best regards, <br />GM Revan <br />EVE Online Customer Support


Sprawdzi?em i rzeczywi?cie gubi?em pakiety.
Ich rada.


The problem does seem to be related to the connection, it is losing considerable amount of packets which can cause you crashes during session changes, jumpin, docking, undocking, opening the market etc. <br /> <br />I recommend that you contact your ISP and ask them to look into this for you, hopefully they can figure out what is causing these errors and packet losses. <br /> <br />Best regards, <br />GM Revan <br />EVE Online Customer Support

Zatem ludzie którzy maja tak? sytuacje radze przetestowa? ??cze.
Dodam ?e mam pó?rocznego kompa (Athlon3200 1GB RAM radeon 9550 p?yta Asusa). I zanim napisa?em petycje kombinowa?em ze wszystkimi dost?pnymi sterownikami.

_
Pozdrawiam Yogos