Autor Wątek: Kilka pyta?  (Przeczytany 26553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« dnia: Lipiec 02, 2006, 12:19:54 »
Zdaj? sobie spraw? z tego, ?e na trial to zaledwie rzut okiem na to co oferuje EVE i ?e pewnie kilka triali to te? za ma?o, ?eby si? rozejrze?  8)
Dlatego mam kilka pyta? i chcia?bym prosi? weteranów o w miar? zwi?z?e odpowiedzi. Aha, czyta?em poradnik  RAVE i tu na forum to co znalaz?em ale albo nie ma tego co chc? wiedzie? albo nadmiar informacji spowodowa? memory overload, nie mam jeszcze implantów  :lol:

1. Jak to jest z szybko?ci? statków? Czy to ze minmatarskie sa najszybsze przek?ada si? na wymierne korzy?ci w grze? To znaczy czy s? sytuacje w których ta szybko?? rzeczywi?cie pozwala nawia? gdy robi si? gor?co w obliczu wszystkich webów itd. czy po prostu s? troche szybsze ale to tylko nieistotny drobiazg?

2. Gram 2 dzie?, polecia?em sobie do 0,7 na belt. 2 Angels ok?ada?o jakiego? górnika, wygl?dali niegro?nie - bo górnikowi nawet za bardzo shield nie spada?. podlecia?em - mysl? pomog? mu. a tu, dwa trafielnia i nie mam shielda, nie mam armora  :shock: dobrze, ?e mialem bookmarka ustawionego do nawia?em :lol: I pytanie, czy jest sposób ?eby rozpozna? piratów których moge atakowa? graj?c tak krótko?

3. Czy lec?c przez uk?ady 0,5- jako 2 dniowy leszcz  8) te? nara?am si? na odstrza?? Czy nikt si? mna nie zainteresuje? pytam w kontek?cie robienia misji w takich uk?adach?

4. Do czego mog? doj?? na trialu? NA razie chcia?bym zdoby? Rifftera

vulor

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2006, 15:24:53 »
1. Pr?dko?? ma znaczenie. Szybki statek np. trudniej trafi?, ale jest wiele innych czynników wp?ywaj?cych na jako?? statku i nie da si? tego krótko opisa?. Po kilku tyg/miesi?cach w grze b?dziesz ju? co nieco na ten temat wiedzia? :P

2. Fregata powiniene? sobie radzi? z wi?kszo?ci? NPCy w systemach >= 0.5.
Ja pierwsze kilka dni lata?em merlinem w 0.5.

3. Nara?asz si?. Mimo to uwa?am, ?e warto tam lecie?, bo mo?na sporo wi?cej zarobi? w low-sec. Jak b?dziesz mia? criusera to mo?esz si? d0 0.4 wybra?, tylko pami?taj, ?e mo?esz go tam straci? :)

4. Na trialu spokojnie mo?na cruisera zrobi?.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2006, 17:55:11 »
Cytat: "vulor"

3. Nara?asz si?. Mimo to uwa?am, ?e warto tam lecie?, bo mo?na sporo wi?cej zarobi? w low-sec. Jak b?dziesz mia? criusera to mo?esz si? d0 0.4 wybra?, tylko pami?taj, ?e mo?esz go tam straci? :)


Tiaa... ju? wiem, ?e si? nara?am 8) Kopi? sobie spokojnie w 0,4 (sprawdzi?em wcze?niej na mapie ?e nikogo tu nie zabili w ci?gu godziny)  :lol:
Wi?c kopi? sobie Plagioclase a tu nagle.. BUM !!! ?UP !!! TRACH !!!! i... jajko   :shock:
Przylecia? kole? Riffterem nie wiadomo sk?d, raz, dwa i po krzyku. Ale grzeczny, jak si? poskar?y?em ?e drugi dzie? gram dopiero to mi odpali? 80K ISKów na nowy ship  :D

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2006, 08:33:17 »
Cytat: "ireul"
Cytat: "Assari"
Ale grzeczny, jak si? poskar?y?em ?e drugi dzie? gram dopiero to mi odpali? 80K ISKów na nowy ship  :D

taak.. krakow mial zawsze klase.. ;)
podaj jego nick :)


Kraków? Dlaczego Kraków? Te? by? odpali? kilka groszy w takiej sytuacji?  :) To mo?e wspomo?esz mnie bez rozwalania mojego shipa  8)
Kole? twierdzi? w rozmowie, ?e jest anglikiem. Nicka nie pami?tam. Mówi?, ?e gra pó? roku. I lata sobie Rifterem - bo to najlepsza friga w grze. Czy to prawda??

BTW. Pytanie, czy maj?? np. Riftera i próbuj?c atakowa? niszczyciele, robi si? to na close (autocannony, missile) czy z daleka (artilery) maj?c nadziej?, ze destro b?dzie mia? problemy z trafieniem frygi z daleka??

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Kilka pyta?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2006, 08:51:37 »
Cytat: "Assari"
BTW. Pytanie, czy maj?? np. Riftera i próbuj?c atakowa? niszczyciele, robi si? to na close (autocannony, missile) czy z daleka (artilery) maj?c nadziej?, ze destro b?dzie mia? problemy z trafieniem frygi z daleka??

Generalnie to wg nale?y unika? close combat (zw?aszcza przy niskich umiej?tno?cia) je?li statek z którym si? walczy ma ten sam typ uzbrojenia (smal-smal, AC-AC). Oczywi?cie w wielu wypadkach wszystko zale?y od oceny sytuacji... na bierz?co... i mo?e si? okaza?, ?e da si? rozwali? takiego Destroyera bez problemu (zw?aszcza z noobem za sterami), ale generalnie to lepiej jednak ostro?nie podchodzi? do Deski we Frydze... chyba nawet atakowanie Cruza jest "bezpieczniejsze"...  8)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2006, 09:26:58 »
Cytat: "Assari"

Tiaa... ju? wiem, ?e si? nara?am 8) Kopi? sobie spokojnie w 0,4 (sprawdzi?em wcze?niej na mapie ?e nikogo tu nie zabili w ci?gu godziny)  :lol:
Wi?c kopi? sobie Plagioclase a tu nagle.. BUM !!! ?UP !!! TRACH !!!! i... jajko   :shock:


Plagioclase to si? w 0.6, 0.7  kopie, do 0.4 leci sie po Kernite, lub Jaspet.

Cytat: "Assari"

Przylecia? kole? Riffterem nie wiadomo sk?d, raz, dwa i po krzyku.


Wkurwiaj?ce s? te riftery s?, ale jak dorobisz si? paru dronek, tanka i weba, to si? taki mo?e zdziwi?.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2006, 12:43:13 »
Cytat: "Goomich"
Plagioclase to si? w 0.6, 0.7  kopie, do 0.4 leci sie po Kernite, lub Jaspet.


Jasne, gdzie? Te kilkana?cie uk?adów 0,9-1,0 które zd??y?em pobie?nie zwiedzi? (belty) to tylko Valdsper czy jak mu tam. Czasami Dense albo Concentrated nic innego :? Wszystko wykopane  :)
Cytat: "Goomich"
Cytat: "Assari"

Przylecia? kole? Riffterem nie wiadomo sk?d, raz, dwa i po krzyku.


%@#&!?ce s? te riftery s?, ale jak dorobisz si? paru dronek, tanka i weba, to si? taki mo?e zdziwi?.

A najpierw skilli pod to wszystko  :) obawiam si?, ?e mo?e triala nie starczy?.

Goomich

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2006, 13:52:25 »
Cytat: "Assari"
Cytat: "Goomich"
Plagioclase to si? w 0.6, 0.7  kopie, do 0.4 leci sie po Kernite, lub Jaspet.


Jasne, gdzie? Te kilkana?cie uk?adów 0,9-1,0 które zd??y?em pobie?nie zwiedzi? (belty)


Przecie? napisa?em 0.6, 0.7, to po co latasz po 1.0, 0.9?

Cytat: "Assari"

to tylko Valdsper czy jak mu tam. Czasami Dense albo Concentrated nic innego :? Wszystko wykopane  :)


W 1.0 jest tylko Veldspar i Scordite. Plagioclase i Pyroxeres zaczynaj? si? gdzie? tak od 0.8, a w 0.7 b?dziesz mia? Omber, który jest najlepszy z tych lowowych rud.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 03, 2006, 14:37:51 »
Cytat: "Goomich"
W 1.0 jest tylko Veldspar i Scordite. Plagioclase i Pyroxeres zaczynaj? si? gdzie? tak od 0.8, a w 0.7 b?dziesz mia? Omber, który jest najlepszy z tych lowowych rud.


Widzia?em Omber - gold, silver i.. zwyk?y  :) Domy?lam si?, ?e zgodnie z logik? ludu gold jest najlepszy, potem silver i zwyk?y.

BTW Czyta?em, zeby absolutnie nie "zu?ywa?" ca?ych ?róde? rud w 0,0 bo jak co? w nich zostaje to szybciej si? odnawiaj?. Czy w uk?adach 0,5+ te? trzeba mie? skrupu?y czy mo?na kopa? do likwidacji?
Czy ka?d? rud? oprócz lodu nawet w 0,5- mo?na kopa? Miner I laserem ?
Czy trzeba spacjalne lasery do konkretnych rud? Widzia?em w marketach lasery z nazwami rud w.. nazwie  8)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Kilka pyta?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 03, 2006, 15:15:10 »
Miner-I poradzi sobie ze wszystkim oprocz lodu i Mercoxit'u. Do tego ostatniego potrzebujesz Deep-Core Miner'a. Przy czym polecam jak najszybciej podciagnac skill Mining do poziomu 4, i uzywac Miner-II - oczywiscie jesli masz zamiar troche pokopac.

Co do wyczerpywania rud... rob jak chcesz... Najwyzej, jesli sie to komus nie spodoba, to Ci poda sprzeda ;)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Kilka pyta?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 03, 2006, 16:00:31 »
Cytat: "Assari"
BTW Czyta?em, zeby absolutnie nie "zu?ywa?" ca?ych ?róde? rud w 0,0 bo jak co? w nich zostaje to szybciej si? odnawiaj?. Czy w uk?adach 0,5+ te? trzeba mie? skrupu?y czy mo?na kopa? do likwidacji?

Mo?esz kopa? do likwidacji... najd?u?ej gin? urban legends...
Przewodnik dla górnika po RMR
A tu dlaczego mo?na kopa? do likwidacji...
Kolejne tego typu potwierdzenie

Przed RMR by?o tak, ?e je?li niewielka ilo?? rudy by?a zostawiona to ore przyrasta?o codziennie w niewielkiej ilo?ci. Od RMR ruda jest odnawiana o t? sam? ilo?? 2x w tygodniu (dla ka?dej rudy w innej ilo?ci i inne dni)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2006, 17:18:42 »
Cytat: "Dormio"

Przewodnik dla górnika po RMR


Kuchwa, nie dawaj takich rzeczy, go?ciu jest niebezpieczny dla siebie i otoczenia.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 03, 2006, 19:54:58 »
Cytat: "Goomich"
Cytat: "Dormio"

Przewodnik dla górnika po RMR


Kuchwa, nie dawaj takich rzeczy, go?ciu jest niebezpieczny dla siebie i otoczenia.


Gumis to do mnie by?o? Jesli tak to we? no rozwi? t? z?ot? my?l.

Goomich

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 03, 2006, 23:46:11 »
Cytat: "Assari"
Gumis to do mnie by?o? Jesli tak to we? no rozwi? t? z?ot? my?l.[/quote


Nie o tobie, tylo o typku, który pisze, ?e mo?na sobie lata? Hulkiem po 0.0 i jeszcze u?ywa? go do tankowania zamiast ziemniaka, czy apoka.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 04, 2006, 08:56:45 »
Cytat: "Goomich"
Nie o tobie, tylo o typku, który pisze, ?e mo?na sobie lata? Hulkiem po 0.0 i jeszcze u?ywa? go do tankowania zamiast ziemniaka, czy apoka.


Mi?o mi. Bo troch? si? nastroszy?em  8)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Kilka pyta?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 04, 2006, 14:32:04 »
Cytat: "Goomich"

Kuchwa, nie dawaj takich rzeczy, go?ciu jest niebezpieczny dla siebie i otoczenia.

Eee... tam... mo?e faktycznie przegina w paru momentach natomiast w kwestiach bezpo?rednio nie dotycz?cych okr?tów jest raczej rzetelny (w ramach tego co mi bezpo?rednio wiadomo).

Ja zawsze mówi?, ?e zdrowego rozs?dku nie powinno si? i nie mo?na wy??cza?, a je?li kto? si? sam woli go pozbawi? to co ja mog?... chyba jedynie to wykorzysta?.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2006, 19:30:16 »
Dobra polata?em sobie 3 dni, czas sprzeda? Riftera i zacz?? kopa? w 1.0 rudy.  :?
No bo jak tu sobie pogra? skoro takiego nooba jak ja rozwala NUMER JEDEN na liscie BOUNTY !!! jaki? Ginger Magician  :cry: Ku... kurcze latam sobie fregatk? od systemu do systemu, nagle patrz? co? si? w Overview na czerwono b?yska. Zerkam jaki? Magician 166km ode mnie. No za Chiny ludowe by mi nie przysz?o do g?owy, ?e dupek siedzi i strzela do wszystkiego co sie pojawi ?!?!? Frustrat jaki? ??? Nie ma Cruiserów, BSów czy co?? Nie do?? ?e mi fryg? rozwali? to i poda te?  :cry: No burak maksymalny  :x
Robie sobie chyba skilla do górnika i poza 0.7 nie wychodz? do ko?ca triala. a potem zobaczymy. Rano jeszcze chcia?em kupowa? time cody... Ale jak tu frajd? sprawia jakim? niedocenionym boysom strzelanie z armaty, a dok?adnie to Raila 425mm tech II ze 170km do byle fregaty?? :cry:

Kamoris

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 06, 2006, 20:31:24 »
HEHE polewka mnie tez rozwalil na poczatku Ginger Magican. To jeden  z tych typow co snjapi gate i klepie noobiakow i uwaza sie za super ekstra pvpowca

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 06, 2006, 20:59:57 »
Cytat: "Kamoris"
HEHE polewka mnie tez rozwalil na poczatku Ginger Magican. To jeden  z tych typow co snjapi gate i klepie noobiakow i uwaza sie za super ekstra pvpowca


Zdziwiony jestem, ze nikt go nie spodowa? skoro ma ponad 50MLN bounty to chyba mo?na by na niego zapolowa?. Nie b?d? sobie psu? gry bo wypada?oby popracowa? jako miner/trader kilka miesi?cy i do?o?y? jeszcze ze 100-200MLN bounty ?eby kto? w ko?cu go?cia ukatrupi?.

BTW Megathron to chyba najlepszy BS ?

vulor

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 06, 2006, 21:27:48 »
Cytat: "Assari"
BTW Megathron to chyba najlepszy BS ?


Musisz obrazu flejma zaczyna?? :)

I nie, megas to nie jest najlepszy BS :P

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 06, 2006, 22:00:10 »
Cytat: "vulor"

Musisz obrazu flejma zaczyna?? :)


Nie, nie musz?  :P

W takim razie który BS jest najlepszy?

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 07, 2006, 07:44:33 »
Cytat: "ireul"
Cytat: "Assari"
W takim razie który BS jest najlepszy?

a do czego?


He, he... móg?bym odpowiedzie?, ?e do polowania na Gingera  :twisted: ale to, to za pó? roku mo?e  :lol:
Najlepszy do walk PvP. Bo do campowania to chyba nic innego jak ma Ginger nie wymy?li si?. Ataki ze 160km+... co mo?e by? lepszego ni? te raile :?

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:31:41 »
Cytat: "ireul"
Cytat: "Assari"
co mo?e by? lepszego ni? te raile :?

zalezy do czego.
jak na shielda to np tachiony.

nie ma czegos takiego jak uniwersalny statek do pvp. kazdy statek ma swoje zastosowania, plusy i minusy. eve to taka rozbudowana gra w kamien nozyce papier. ewentualnie w papier, stado nozyc i horde kamieni.


Rozumiem, ale... jesli go?? ma BSa sfitowanego na Raile, czyli max d?ugi zasi?g, dobrze ponad 150km, przecie? skille dochodz?, to ?eby go ugry?? trzeba go albo zaskoczy? jak si? przemieszcza albo mie? co? co ma równie du?y zasi?g. A to chyba ogranicza wachlarz mo?liwo?ci.

korpusz

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:47:49 »
Albo miec szczescie ;P

Dobra taktyka lataj tak aby agresor stwierdzil ze go bawi ogladanie twoich wyglupow (zrob cos dziwnego) ;) do czasu az bedziesz mial go w zasiegu swoich dzialek :D

Oczywiscie to joke bo latac jak pijany zajac sie nie da. Musze t osprawdzic ;)

WolfSimon

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:52:18 »
Albo mie? kumpla w covercie...

hallor

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 07, 2006, 11:40:21 »
Albo miec kumpla w reconie

/me poleca falcona chodz poki co go nie mam

Niedosc ze by goscia zlapal to jeszcze skutecznie odlaczyl

Btw. gdzie ten uber knypek siedzi? :)

H.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 07, 2006, 12:16:34 »
Cytat: "hallor"
Albo miec kumpla w reconie

/me poleca falcona chodz poki co go nie mam

Niedosc ze by goscia zlapal to jeszcze skutecznie odlaczyl

Btw. gdzie ten uber knypek siedzi? :)

H.


Nie pami?tam teraz  :? Ale oczywi?cie mam te dane, podam jak wróce do domu. Knypek jest CEO korpa który sk?ada si? z 5 ludzi raptem.A jest pierwszy na bounty i lista tych co zap?ac? za jego g?ow? ma ca?kiem sporo pozycji  :)

pticu

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 07, 2006, 12:17:29 »
albo miec speeda :]

vulor

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 07, 2006, 13:02:56 »
Na snajpera, to ammarski recon mo?e by? ciekawy. Ma niez?y bonus do tracking disruptora, wi?c kole? nic nie trafi.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 07, 2006, 14:20:56 »
Cytat: "vulor"
Na snajpera, to ammarski recon mo?e by? ciekawy. Ma niez?y bonus do tracking disruptora, wi?c kole? nic nie trafi.


To, ?e nie trafi to dopiero po?owa sukcesu. Druga po?owa to jak go zatrzyma? i wyko?czy? ?eby nie nawia?.
Normalnie chyba naprawd? zaczn? ciu?a? ISKi ?eby zach?ci? jakich? bounty-hunterów do zapolowania na go?cia :wink:

OffTopic:
Mo?e kto? bogaty w ISKi zakupi?by dla mnie 30dniowy time code. Rozlicz? si? ch?tnie w PLN. Licze na jak?s promocyjne cen?, taka na zach?t? dla nooba. Nie chc? kupowa? 90-dniówki a Playu bo nie wiem czy okoliczno?ci pozwol? mi kontynuowa? zabaw? po wakacjach.  :(

Goomich

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 07, 2006, 14:46:04 »
Cytat: "Assari"

OffTopic:
Mo?e kto? bogaty w ISKi zakupi?by dla mnie 30dniowy time code. Rozlicz? si? ch?tnie w PLN. Licze na jak?s promocyjne cen?, taka na zach?t? dla nooba. Nie chc? kupowa? 90-dniówki a Playu bo nie wiem czy okoliczno?ci pozwol? mi kontynuowa? zabaw? po wakacjach.  :(


To kup 30 dniowy w Playu.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 08, 2006, 22:01:14 »
Prosz? o kilka wyja?nie?:
1. Mo?na rozwala? pojemniki na rud? (secured) tylko pytanie czy jak go rozwal? to zobacz? jego rzeczywist? zawarto?? i moge ja ukra?? oraz czy w?a?ciciel b?dzie wiedzia? DOK?ADNIE kto mu rozwali? pojemnik 8)
2. Czy ró?ne "znajdzki" amunicj?, modu?y, itd. op?aca si? reprocessowa? na sk?adniki pierwsze czy sprzedawa? jak leci?
3. Jak mam misj? (lvl I) rozwali? ilustam piratów. Robie to a potem rozwalam im te? baz? (o ile jest) to czy oprócz tego ?e moge cos dodatkowego znale?? ma to jakie? - jakie? prze?o?enie na mój standing u piratów? Czy zaczn? mnie napada? jak to b?d? robil permanentnie? :lol:

Goomich

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 09, 2006, 09:30:57 »
Cytat: "Assari"
Prosz? o kilka wyja?nie?:
2. Czy ró?ne "znajdzki" amunicj?, modu?y, itd. op?aca si? reprocessowa? na sk?adniki pierwsze czy sprzedawa? jak leci?


Zalezy co znajdziesz. Na dopalacz 1MN raczej wielu kupców nie znajdziesz, ale na jaki? rzadki model ju? tak.

Cytat: "Assari"

3. Jak mam misj? (lvl I) rozwali? ilustam piratów. Robie to a potem rozwalam im te? baz? (o ile jest) to czy oprócz tego ?e moge cos dodatkowego znale?? ma to jakie? - jakie? prze?o?enie na mój standing u piratów? Czy zaczn? mnie napada? jak to b?d? robil permanentnie?


Piraci b?da ci? atakowa? bez wzgl?du na to, czy im te stacj? rozwalisz, czy nie.

Assari

  • Gość
Kilka pyta?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 09, 2006, 10:01:14 »
Dzi?ki Goomich. Ale nic nie wspomnia?e? na pierwszy temat. A to mnie baaardzo interesuje :lol:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Kilka pyta?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 09, 2006, 10:11:30 »
Secury maj? naprawd? duuuu?o punktów struktury... Sam (szczególnie przy Twoich skillach) b?dziesz musia? strzela? do takiej puch bardzo d?ugo, a o ile nie u?ywasz laserków to przy okazji wydasz mnóstwo kasy na amunicj?.
Jedyne dwa secury które rozwali?em nie zostawi?y po sobie nic - ale nie sprawdza?em wcze?niej czy co? w nich by?o wi?c nie wiem jak to jest z wypadaniem z nich towaru - obi?o mi si? o uszy ?e towar rozwala si? razem z puch?, ale pewno?ci nie mam.
Atak na puszk? jest traktowany przez Concord jak atak na innego gracza, wi?c musisz uwa?a? w Hi Secu, ale w?a?ciciel puszki nie wie, ?e kto? j? atakuje i nie wie kto j? zniszczy?. AFAIK.
Przedwieczny.