Autor Wątek: Co kusi nowych?  (Przeczytany 6336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Co kusi nowych?
« dnia: Czerwiec 21, 2006, 22:06:38 »
Tak si? zastanawia?em i nie mog?em znale?? 100% odpowiedzi:

Co sprawia, ?e nowy pilot wybiera tak?, a nie inn? korporacj? nie maj?c tak naprawd? wiedzy na temat tych korpów?

Jest coraz wi?cej korpów polskich, z których znaczna cz??c sie rozpada po czasie. Na forum pojawia si? has?o "Rekrutacja" i teraz co jest dla nowych zach?caj?ce a co nie?

regis

  • Gość
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2006, 22:50:08 »
mnie tam zachecala kasa :P
znaczy dostep do darmowych statkow/modulow... + jakies tam doswiadczenie starszych czlonkow corpa.

To mnie zaciagnelo do B-Min z samego poczatku... chcialem kopac, rafinowac i wzbogacac sie w max carebearnoobowaty sposob ;)
Potem przyszlo NHUN, ci mnie zachecili duza, polska prezna organizacja z dostepem do 0.0 jakims tam poziomem zgrania, duzym doswiadczeniem. Generalnie mieli duzo do zaoferowania nubkowi.
RAV to w zasadzie bylem jednym z zalozycieli... dlaczego sie przeszlo, coz historia ;)
TWB, przeszlismy z paputem po mniej wiecej miesiacu siedzenia w empire klepania misji i praktycznie bedac jedynymi aktywnymi pilotami w tym czasie... zachcialo sie skosztowac troche pvp, 0.0 od strony bardziej doswiadczonej osoby. Ciagnelo nas tez do ISKu ktory w 0.0 lezy. Po odpowiednim nabiciu walleta przyszedl czas na zabawe w alliance politics :P przez pare miesiecy bylo calkiem zabawnie, potem sie zaczelo to cale rozlazic... i jak juz PA zaczelo tonac to trzeba bylo poszukac czegos innego. A jako ze koledzy z twb sobie zalatwili miejsce w RKK to tak sie zalapalem na krzywy ryj tez ;) bez specjalnego zastanowienia :P

redbart

  • Gość
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2006, 08:46:13 »
Mnie zach?ci? Los Bekoczos ;)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2006, 09:14:15 »
Xyl, Ty tutaj mi nie tutaj, bo i tak Cie ju? z miesi?c nie ma w EVE wi?c wiesz ;)

*podlatuje do Xylii*
*kieruje swoje blastery T2 na?adowane antymatem na Xylie oraz przygotowuje synchronizowany rozkaz ataku dla dron wraz z pierwszym strza?em*

Ellaine

  • Gość
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2006, 10:46:08 »
Ja dalam sie nabrac na RPG bo tego przedwe wszystkim chcialam na poczatku. RPG w korpie jednak za bardzo nie ma, za to zespol po jakims czasie sie zgral i ogolnie jest przyjaznie. Poza tym jest duzo noobow ktorzy pompuja moje ego latajac mniejszymi statkami ;D

regis

  • Gość
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 22, 2006, 12:04:11 »
czasami male statki >>>> duze statki :P

Ellaine

  • Gość
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2006, 13:01:45 »
Ale od freighterow lepsze sa juz tylko carriery, dready i mothershipy (tytanow chwilowo nie liczymy, chociaz taki tytan to bylby idealny do afk mining z tymi szescioma turret slotami o 60k ladowni :).
Poza tym moje ego to pompuja 3letnie postacie ktore wlasnie tydzien temu zarobily z trudnem na pierwszy krazownik.
Moge im mentorzyc, chociaz maja 5 razy wiecej skilli ode mnie :)

Tadeus

  • Gość
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2006, 13:36:45 »
Hmm co mnie kusi..

-Fajnie by bylo zebym w porach, w ktorych gram, mogl zawsze znalezc paru wspolkorpowiczow. (Bo sa np tylko corpy ktore graja tylko po nocy..)

-Fajnie jak corp ma jakis cel, jakas strukture organizacyjna, a nie jest to po prostu grupa paru przepakowanych vetow, ktorzy z nudow trzepia misje albo campuja pod gate'ami.

- Fajnie jak jest duzo jakichs wspolnych akcji (moze byc kopanie, moze byc pvp, transport.. cokolwiek.. byle sie czulo ze corp to corp i ze to jakos zyje)

- Fajnie jak znajdzie sie ktos, kto moze troche przyuczyc nooba do danej funkcji w corpie.. a nie na zasadzie "ok jestes u nas w corpie.. znajdz sobie jakies miejsce.. jak chcesz mozesz latac za nami i z bierac loot:>"

Generalnie im bardziej corp przypomina prawdziwa korporacje, a mniej gang tym lepiej :]

Przynajmniej tak to narazie widze jako noob

vulor

  • Gość
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2006, 13:38:09 »
Cytat: "Ellaine"
Poza tym moje ego to pompuja 3letnie postacie ktore wlasnie tydzien temu zarobily z trudnem na pierwszy krazownik.
Moge im mentorzyc, chociaz maja 5 razy wiecej skilli ode mnie :)


Czytam to ju? czwarty raz i nie mog? uwierzy?.
Czy kr??ownik = cruiser? Taki jak tutaj ?

Ellaine

  • Gość
Co kusi nowych?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 22, 2006, 13:49:04 »
No tak, zasadniczo wlasnie o taki statek chodzi :)
Ostatnio korporacja sie zaktywizowala i wszyscy oni poprzesiadali sie w HACe lub przynajmniej BC za pozyczone od kupcow pieniadze, ale jeszcze niedawno mielismy w korpie jakos tak 3 bardzo stare naskillowane postacie z bardzo zielonymi graczami dzielnie walczacymi ze swoja pierwsza misja lvl 2.
I nie byly to postacie kupione tylko gracze ktorzy pare lat temu kupili sobie abonament i od tego czasu mieli tylko kilka razy okazje zagrac dluzej niz godzine za jednym zamachem.
Teraz nastepily czystki i wlasiciwie wszyscy naprawde graja, regularnie sie pojawiaja i nie robia szokujaco noobowych rzeczy jak na swoj wiek postaci. Ale za to sa prawdziwe nooby  we fregatach ;)