Autor Wątek: Edvard Pharax  (Przeczytany 4365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pharax

  • Gość
Edvard Pharax
« dnia: Maj 14, 2006, 20:08:21 »
  • portret bohatera

  • nickname: Edvard Pharax
  • nacja: Gallante - intaki
  • korporacja: [CAS] Center for Advanced Studies (pocz?tkowa NPC)
  • data "urodzenia": 28.04.2006
  • biografia: Necromanta Eraziel Farax jak co noc przygotowywa? si? do odwiedzin w mie?cie nieumar?ych, poszukiwa? w tym tajemniczym miejscu magicznych zwojów i artefaktów mog?cych pomóc w rozwik?aniu zagadki w?drówki dusz po ?mierci. Gdy sko?czy? pakowa? juki, zarzuci? je na swego ko?cianego wierzchowca i sam zasiad? na jego grzbiecie.
    -Vas Rel Por...  
    Wycharcza? s?owa zakl?cia otwieraj?cego portal który mia? go przenie?? do miasta nieumar?ych, jednak tym razem co? posz?o nie tak jak zwykle. Portal mia? ciemny niemal czarny kolor a w jego g??bi wida? by?o jakby gwiezdne konstelacje, Farax chcia? si? przyj?e? zjawiskou pozostaj?? w bezpiecznej odleg?o?ci jednak jego rumak z przyzwyczajenia ruszy? galopem do magicznej bramy i wskoczy? w jej obr?b. Dziwny portal okaza? si? za?amaniem czaso-przestrzeni a nekromanta zosta? przerzucony do innego wymiaru. Ot?pia?ego  i zagubionego przybysz a w nowym wszech?wiecie odnalaz?  gallantia?ski konwój kupiecki gdy ten dryfowa? w zdemolowanym przez piratów caldaria?skim frachtowcu....
    C.D.N.  

  • dodatkowy komentarz: W mmo bawi? si? od 4-ech lat, g?ównie gra?em w UO (st?d biografia ;) ), jednak w trakcie przerw z leciw? ultimk? sporo czasu sp?dzi?em w AO a pó?niej w WoW odrobin? tez w DAoC,  RYL, SR, O-game, MU itd. itp.
    Sporo w sumie tego by?o ale UO jako? zawsze, mimo oczywistej przestarza?o?ci, przyci?ga?o „tym czym?” ponownie. To co? to wg mnie suma grywalno?ci, skomplikowania rozgrywki i poziomu ludzi z którymi si? wspó?gra. Jednak przyszed? czas gdy i UO po prostu  znudzi?o si? na dobre.
    Tytu? EVE omija?em szerokim ?ukiem, chyba dlatego ?e frontier jako? nie kojarzy? mi si? z mmo a bardziej z singlami jak  X-wing w które kiedy? dawno dawno temu nami?tnie pogrywa?em jeszcze na amigach i pierwszym moim PC ;).  A? w ko?cu pod koniec kwietnia zassa?em klienta wstuka?em kod  triala i powali? mnie ogrom tej produckji  przez 14 próbnych dni (korzystaj?c ze wskazówek tego forum)  zrobi?em kilka postaci ró?nych ras i pod ró?ne profesje. Trial si? sko?czy? a ja zostaj? przy postaci „produkcyjnej” plan rozwoju to na pocz?tek: górnictwo+rafinacja a pó?niej  prawdopodobnie badania+produkcja. Có? w PvP, z tego co si? zorientowa?em, chyba nie ma co si? wychyla? przez najbli?sze 1,5 roku pozostaje druga/trzecia linia frontu. Na razie mi to odpowiada gdy? w RL pracuj? i mam na g?owie rodzin? co powoduje ?e na gr? pozostaje nie za wiele czasu. Gram g?ównie przed po?udniem lub w nocy. Tyle o mnie...

    Witam zatem u?ytkowników forum i do zobaczenia gdzie? na gwiezdnym szlaku  8)


     

el_tzar

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2006, 21:39:32 »
Siema ziomal  8)

Jutro jak znowu wkrocze w evke to pogadam z Tob?. (przes?uchanie typu: co umiesz, i jak)

Ellaine

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2006, 22:37:48 »
Jesli idzie o pvp, to juz polroczna a tym bardziej 9 miesieczna, specjalizowana postac, bedzie calkiem pozytecznym dodatkiem do grupy w BC lub BS lub ceptorze lub covercie.
Juz miesieczna postac moze stanowic jakies wsparcie, chocby jako zwiad czy tani trackler.
Nie daj sie stlamsic dziadkom gloszacym "bez 15 milionow SP musisz siedziec w stacji", bowiem podazajac za ta strategia, z 15 milionami SP dalej bedziesz siedzial w stacji.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Edvard Pharax
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2006, 22:45:56 »
Witam, witam.
Zawsze przyjemnie zobaczy? kogo? wkr?caj?cego sie w klimaty :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Ellaine

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2006, 22:57:49 »
Klimaty, tylko jakie? ;)
Swoja droga;
Sa nekromanci, czyli tacy czarnoksieznicy co to przywoluja duchy i inne takie tam sztuczki.
There are also necromancers, You can meet them in those fantasy lands, where people speak english.

Natomast necromanta to zlo.

Idac dalej w kliamy paramroczne, zainteresuj sie moze blod raiderami oraz zwiazaymi z nimi korporacjami graczy, jak blood covenant (ci moze akurat nie przyjmuja nowych, ale sa korpy ktore przyjmuja).

LosBekoczoS

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2006, 00:14:45 »
Witamy

z ciekawosci spytam na jakim servie Uo pogrywales ??

Pharax

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2006, 08:33:03 »
@Ellaine - zosta?my przy neKromancie ("c" to w moim przypadku literówka u Ciebie zreszt? te? ;) )
Tacy czarnoksieznicy co to przywoluja duchy i inne takie tam sztuczki - neKromanta - definicja wg wiki . To taki stereotyp który bardziej pasuje do spirytystów je?li ju?. Polecam ksi??k? Gordon'a R. Dickson'a "Necromancer" jedyny tytu? jaki znam gdzie osadzono nekromancj? w klimatach SF wi?c mo?e Ci si? spodoba?. "Papierowa" wersja ju? nie jest chyba dost?pna nigdzie - ale mam e-book'a wi?c jak b?dziesz zainteresowana daj zna? ;)
Wracaj?c do w?tku, wg mnie kreuj?c posta? w jakim? tam fantastycznym ?wiecie mo?na jej nada? indywidualne cechy nie mieszcz?ce si? w ustalonej z góry konwencji. Oczywi?cie neKromanta  nie b?dzie nigdy ??odk? wró?k? ale mo?e by? np samotnym, op?tanym rz?dz? wiedzy badaczem który nie cofa si? przed niczym by osi?gn?? swój cel - to mi bardziej pasuje i tak? te? posta? odgrywa?em...
@LosBekoczoS...g?ównie na Dream Masters prawie od pocz?tku istnienia shardu, wcze?niej chwile na CLII ale bardzo krótko gdy? CL'ka "pad?a" nied?ugo potem jak dosta?em tam konto. Kiedy ruszy?o MW z ciekawo?ci z grup? znajomych za?o?yli?my konta ale nie zagrzali?my miejsca d?ugo na MW i wrócili?my na DM.

Historia nekromanty przeniesionego przez fenomen czaso-przestrzenny do innego wymiaru jest zako?czeniem szerszego w?tku fabularnego jaki by? moim udzia?em na DM. T? historia po?egna?em si? z moj? gildi? i ludzmi z którymi gra?em na DM a przywita?em Was. Raczej nie b?d? bawi? si? w nekromant? lataj?cego Iteronem czy bark? górnicz?   :wink:
C.D. historyjki mo?e wygl?da? np. tak:
Zagubionego i ot?pia?ego nieszcz?snika przygarnia gallantia?ski klan kupiecki, na podstawie tego co be?kocze ustalaj? ?e ma na imi? "jako? na E - niech mu b?dzie Edvard" a na nazwisko Pharax. Takie te? dane "rozbitka" rejestruj? w biurze federacji. Pharax po przej?ciu przez fenomen straci? sw? magiczn? moc i zupe?nie nie pami?ta kim by? i sk?d si? wzi??. Wzamian za opiek? pomaga Gallantianom "czy?ci? pok?ady ?adowni ich transportowców" ;) Z dnia na dzie? staje si? bardziej u?yteczny dla klanu a? pewnego dnia otrzymuje zadanie eskorty konwoju w swojej w?asnej fregacie...

Bioklonik

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2006, 10:00:43 »
Witamy :)

pc5

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2006, 11:08:30 »
Witam, (nie)wielu podów ?ycze.

kerisso

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2006, 13:31:12 »
...ech, mi chyba na poczatku tez chcialo sie tyle pisac....

...znowu .k. nie zmienilem bannera  :cry:

..aaa..no i witaj...

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Edvard Pharax
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 15, 2006, 13:36:55 »
Witaj!
Zycze wielu milych godzin spedzonych z rodzina w RL....
...bo od teraz moze byc z tym krucho ;)

StellarZord

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 15, 2006, 15:37:56 »
Cytat: "kerisso"
...ech, mi chyba na poczatku tez chcialo sie tyle pisac....

...znowu .k. nie zmienilem bannera  :cry:

..aaa..no i witaj...

chcesz pobic mnie w spamowaniu?:)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Edvard Pharax
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2006, 19:59:12 »
Cytat: "StellarZord"

chcesz pobic mnie w spamowaniu?:)


 Z toba to nie ma zbytnich szans ale mnie to chyba chce pobic  :roll:  :wink:

BTW Witam nowego zapalenca  :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Edvard Pharax
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 15, 2006, 21:43:12 »
Ech, amatorzy  :lol:  :lol:  :lol:

Witam kolejnego zapale?ca :)
Przedwieczny.

el_tzar

  • Gość
Edvard Pharax
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2006, 15:16:10 »
... na trialu :P