Autor Wątek: Aktywacja triala w playu  (Przeczytany 12671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Remx

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 30, 2006, 13:51:12 »
Wiec tak moze nie do konca info w temacie ale dotyczace PLAYa

Mowice ze niby w Playu drosze sa te TC niz Visa moim zdaniem ostro sie mylicie

w palyu placimy 55zl a visa 14.95 EURO !!! jak sie jest poza europa to dopiero placimy dolarami !!!

wiec jak teraz mamy euro po 4zl to platnosc  VISA wynosi prawie 60zl wiec w Playu lepiej sie oplaca ...

Pozdrawiam

pticu

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 30, 2006, 14:06:28 »
nie zawsze jest po 4 zlote :) anywaj, po kilku miesiacach mozesz juz kupowac TC za iski :P

korpusz

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 30, 2006, 14:09:41 »
Cytat: "xarthias"


Zap?aci. Karta Visa Electron z Intelligo, eKarta z mBanku, dowolna karta kredytowa Visa/MasterCard...

Use the Search Luke, jak mawia? jeden taki zielony karakan :P :P :P


eKarta z mBanku probowalem i niedziala :( jestem tylko ciekaw czy nie jest to spowodowane moim "?" w nazwisku bo eve prosi aby nie uzywac znakow specyficznych dla danego jezyka (ale bzdura). Jeszcze po kombinuje z adresem itp moze zle cos wpisalem hmm...

na kod z playa juz czekam, ale zastanawiam sie nad zaplaceniem za gre za pomoca inteligo moze bede mogl szybciej grac :) tylko znajac moje szczescie jak zaplace karta ta pewnie tego samego dnia przyjdzie TC z playa ;)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 30, 2006, 20:46:15 »
Cytat: "korpusz"
tylko znajac moje szczescie jak zaplace karta ta pewnie tego samego dnia przyjdzie TC z playa ;)


To bedziesz mial na przyszly miesiac  :)  a mysle ze na pewno sie wciagniesz  8)

A tak btw to w jakiej formie przychodza te TC z Playa jako karty zdrapki czy mailem?  :roll:

korpusz

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 01, 2006, 14:50:37 »
z tego co czytalem to mailem przychodza.

EDIT

eKARTA mBanku dziala :D wpisalem dane znajdujace sie na tej kartce z kodem CVV2 wszystko duzymi literami, numer karty jednym ciagiem :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 01, 2006, 16:22:51 »
Cytat: "korpusz"
z tego co czytalem to mailem przychodza.

EDIT

eKARTA mBanku dziala :D wpisalem dane znajdujace sie na tej kartce z kodem CVV2 wszystko duzymi literami, numer karty jednym ciagiem :D


TC z playa przychodz? mailem.
A eKarta dlaczego mia?aby nie dzia?a?? W ko?cu jest przeznaczona do tego typu transakcji... Od dwóch lat jej u?ywam i jeszcze nigdzie mi jej nie odrzuci?o... Za Evk? te? p?aci?em co zreszt? napisa?em dawno temu w conajmniej dwóch w?tkach  :roll:
Przedwieczny.

Borewicz

  • Gość
TC i takie tam.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 01, 2006, 20:35:14 »
Prosz? pa?stwa, olejcie Allegro. Moja odpowiedz - eBay. Przecie? tam mo?na kupi? klucz do tworzenia konta za 6 dolców. A kolesie z CCP przenios? postacie z triala na pe?ne z poca?owaniem r?ki (jak zajmie im to za du?o czasu to dodadz? dni - mój kupel czeka? 3 dni na przeniesienie i dodali mu tydzie?, tak ?e po przeniesieniu mia? 33 dni gry). Na eBay'u s? te? 90 dniowe zdrapki prosto z Australii za równowarto?? 120 z?otych.

korpusz

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 01, 2006, 20:24:10 »
Mi z poczatku eKarta nie dzialala, dlatego napisalem, ze jednak dziala :D

Ichneumon

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 03, 2006, 05:13:47 »
no dobra ale po chuj kupowac na ebayu jesli oczywiscie masz paypal'a ;] a polski w ich spisie nie ma wiec trzeba miec znajomosci skoro na allegro mozna kupic za mniej (jesli oczywiscie akurat s? do sprzedania)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 03, 2006, 11:27:47 »
Heh - naprawd?, czy warto si? szapra? i kombinowa? by miesi?cznie zaoszcz?dzi? 5-10 z?? Mi by sie nie chcia?o :) Szkoda, ?e p?ace w €, no ale co poradzi?... No chyba, ?e za ISK kupujemy TC :>

garghgor

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:01:36 »
A czy kody z PLAYA, czy z innego legalnego ?ród?a, gdzie kupuje si? tylko sam kod maj? jaki? termin wa?no?ci aktywacji? Tzn. czy mog? kupi? go dzisiaj, a u?y? dopiero za miesi?c, albo pó?niej? (np. uwa?am, ?e oferta PLAYA jest kusz?ca i chce kupi? na zapas, albo wybieram si? na wakacje i chc? gra? dopiero po, a znaj?c PLAYA.. to nigdy nie wiadomo)
Z tego co pami?tam to czas gry biegnie od u?ycia kodu, ale czy kod mo?e przele?e? w szufladzie jaki? czas i nadal by? wa?nym?

surt

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 12, 2006, 16:14:07 »
Zachcia?o mi si? sprawdzi? jak dzia?a play i powiem ?e dzia?a,
rano ok 10 zakupi?em koda a ok 16 tego samego dnia dosta?em na email kod  ;)

Wi?c jak kto? nie ma ochoty bawi? sie w kupowanie tc za $ b?d? p?aci? w $ lub isk to polecam nie jest ?le a i ?ród?o pewne..

GumisPLL

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 19, 2006, 16:06:26 »
Cytat: "surt"
Zachcia?o mi si? sprawdzi? jak dzia?a play i powiem ?e dzia?a,
rano ok 10 zakupi?em koda a ok 16 tego samego dnia dosta?em na email kod  ;)

Wi?c jak kto? nie ma ochoty bawi? sie w kupowanie tc za $ b?d? p?aci? w $ lub isk to polecam nie jest ?le a i ?ród?o pewne..


Ja wlasnie zakupilem kod z playa przed godz 15 i czekam caly czas.
Mam nadzieje ze sie pospiesza  :D

PoCO

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 21, 2006, 10:26:14 »
Cytat: "garghgor"
A czy kody z PLAYA, czy z innego legalnego ?ród?a, gdzie kupuje si? tylko sam kod maj? jaki? termin wa?no?ci aktywacji? Tzn. czy mog? kupi? go dzisiaj, a u?y? dopiero za miesi?c, albo pó?niej? (np. uwa?am, ?e oferta PLAYA jest kusz?ca i chce kupi? na zapas, albo wybieram si? na wakacje i chc? gra? dopiero po, a znaj?c PLAYA.. to nigdy nie wiadomo)
Z tego co pami?tam to czas gry biegnie od u?ycia kodu, ale czy kod mo?e przele?e? w szufladzie jaki? czas i nadal by? wa?nym?


Mo?na je przechowywac w niesko?czono?c o ile wiem, w sumie my to w?a?nie robimy :P

future

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 08, 2006, 16:00:48 »
Ta a ja si? w?a?nie dowiedzia?em ?e jaka? menda która wysy?a te kody, urwa?a si? z pracy... Hmmm ciekaw jestem któ? to jest...

dapman

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 08, 2006, 21:51:47 »
Heh, to samo mialem w zeszly piatek. THE END

Sathed

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 09, 2006, 09:52:42 »
Ja kupowa?em 7 listopada.
Zakup oko?o godziny 13, kod przys?any po 16.
Ja jestem zadowolony, po powrocie do domu z pracy kod czeka? na skrzynce :)

future

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 09, 2006, 12:33:01 »
Ok oddaje honor - kod przys?any po godzinach pracy. (27 godz. po z?o?eniu zamówienia)
p.s
Ciekaw jestem czy mój telefon mia? na to wp?yw :?:

EverSin

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 09, 2006, 12:55:08 »
mial :)

bez telefonu jeszcze by pewnie kodu nie bylo  :roll:

surt

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 13, 2006, 10:19:45 »
Cytuj
Posted: Wed Oct 25, 2006 5:54 pm    Post subject:     
Reply with quote Edit/Delete this post
Nie polecam kupowania TC w play.pl Wink

Tak z ciekawo?ci zamówi?em 19.X TC w tej cudownej firmie Wink przelew kaske mi zabra? od razu Smile do 25.X TC nie dosz?o, no to znudzi?o mi si? i dzi? o 9 25.X jest godz 16 a zamówienie wisi dalej jako aktywne i gotowe do realizacji Wink

normalnie jaja se robi? a nie powa?na firma Wink



Cytuj

Posted: Fri Oct 27, 2006 3:34 pm    Post subject:
Pewno tak bo jak pisze zrezygnowa?em z TC a tu niespodzianka zamiast kasy na konto przes?ali mi dzi? TC Mad

I teraz zastanawiaj? si? co zrobi? bo ja TC ju? nie chce od nich... a wys?ali mi je. Nast?pnie kasy nie wiedz? czy mog? odda? bo mo?e ju? kod zosta? u?yty i wtedy nie b?d? wiedzieli w jaki sposób si? do mnie odezwa? w celu uzyskania kasy.. chyba troszk? maj? tam burdel w pracy Wink
Eh niech si? m?cz?, a co mi tam...



Do tej pory reklamacj nie uwzgl?dnili ;) poczekam moze minie rok i se przypomna ;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 13, 2006, 11:25:13 »
Cytat: "surt"
Do tej pory reklamacj nie uwzgl?dnili ;) poczekam moze minie rok i se przypomna ;)

Napisz maila albo pma do PoCo z ma?ym opieprzem to si? rusz? :)
Przedwieczny.

surt

  • Gość
Aktywacja triala w playu
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 15, 2006, 09:18:57 »
A PO CO :)
nie chce mi si? tak poprostu obserwuje jak by mi zale?a?o bardzo to bym do CCP zadzwoni?.