Eve Online > Dyskusje ogólne

ACE McRAVEN w wojsku :)

<< < (8/10) > >>

pticu:
sciagam demo, koniec tematu lockona bo lekko zeszlismy

shamandgg:
Roger that!

To jak sobie kolega radzi w syfie? Chwali sobie pewnie :)
Kibel wysprz?tany? Stary mo?e ju? zasi?????  :lol:
Teraz ju? tylko 9 miesi?cy - razem z unitark? i szkoleniem, no nie? Strzeli jak zbicza.

aceed-:
Ehhh... wojska lotnicze to jest to, ale ja niestety siedzialem w ladowych (Mi?dzyrzecz/lubuskie) i jedyne co sobie poogladalem to BWP-y, ot wszystko ;]

Ale fajnie bylo, 12 miesiecy szybko zlecialo :)

Ace:
Siemka

Mialem tu juz nie pisac ale jak mam tyle falusiow to nie moge sie powstrzymac :)

Wlasnie wyszedlem po przysiedze na 4 dni urlopu - JEST PIEKNIE!!! Na przysiege oprocz moich rodzicow przyjechali jeszcze: PTICU z DOROTKA, BJ, PART, XAVRAS z KASIA - jeszcze raz dziekuje wam bardzo. Oczywiscie udostepnie jakies zdjecia z tej imprezki. Dzis niedziela odpoczywam po wczorajszych, BARDZO UDANYCH baletach (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) :twisted: a w srode o 23:59 musze byc spowrotem na jednostce.

W kwestji wyjasnienia jestem na KURSIE M?ODSZYCH SPECJALISTOW - kierunek ELEKTROWNIE POLOWE. Kurs wraz z unitarka trwa 3 miesiace skad zostaje przeniesiony do Ustki. Unitarke przeszedlem z 3 wyroznieniami (stad 4 dni urlopu :) ) i stwierdzam ze wojo wcale nie jest takie straszne zeby placic kupe kasy zeby do niego nie isc :)

To chyba tyle jesli chodzi o moja skromna osobe :) Bede sie tu dopisywal co jakis czas :)

Pozdrawiam wszystkich ex-wojskowych ktorzy mieli jaja zeby odwalic wojo :)

CZO?EM! .o>

partridge:
Osobiscie bardzo podobala mi sie ta ceremonia (pierwszy raz na przysiedze) Wogole jakos tam fajnie bylo. No moze poza kolesiami, mamusiami, panienkami dracymi ryja "Maciek... itp" No i Ace jak wystepuje i dostaje dyplomik za ocenki i dobre sprawowanie... nie wiem co sie z nim stalo bo jeszcze rok temu zamawial taksowke w parkomacie :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej