Eve Online > Dyskusje ogólne

Misja Kurierska - czy da sie anulowac ?

<< < (2/15) > >>

Dormio:
Kto? Ci? w konia zrobi?... przykro mi to mówi?... kaucja 5mln...
Spakowana fregata zajmuje 2500m3... czyli potrzeba 8szt ?eby mie? te 20k m3...
8szt fregat je?li to T1 to zdziwi?bym si? jakby kosztowa?y wi?cej jak 2mln... kolejny sposób na wykiwanie noobies.

Z innych mi znanych (naci?? si? jeden z moich korpowiczów), to shutle za 9 000 000 isk, na jakim? zadupiu :D

Kozlow:
Tak, wiem ze wtopilem, ale sobie te 3mln odpracuje dzisiaj wiezorem na luzaku, chodzi o to, ze moglem dostac 2,5 mln za prosty lot (15 bezpiecznych jumpow), nie nazwalbym tego oszustwem, ktos kupil, chcial zeby mu przywiezc wiec dal kaucje 5 mln... To ja sie zgapilem i wyrwalem oferte nie spojrzawszy na ilosc potrzebnego cargo, normalnie tobym zawiozl, zainkasowal i tyle. Wczoraj mialem lot za 5mln, wiozlem 60m3 slasherem i nic mnie nie interesowalo co jest w srodku. Jestem porzadna firma, nie zagladam do paczek i dowoze na czas, dlatego mnie boli ze tym razem nawalilem, pociesza mnie fakt, ze gosciu przynajmniej sobie zarobil. Taki lajf.
Pozdrawiam
A

Dormio:
Mo?e si? z Tob? skontaktuje - on ma dok?adne dane kto wzi?? misj?

Kozlow:
Mozliwe, chyba ze sie ucieszy :), a tak przy okazji komus z Shocky mialem zawiezc 7000 kartonow fajek, jeden wyjaralem, ale sprawa jest aktualna, kto to byl ?
A

Ellaine:
Mam Iterona sfitowanego tak ze przewioze 20k, jesli to bezpieczna okolica (te extendery kosztuja).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej