Autor Wątek: misje lvlIII - wybór shipa  (Przeczytany 17870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Locutus

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 03, 2006, 17:45:53 »
Misje lev 3 przynajmniej wiekszo?? da si? zrobi? w BC , ja latam Brutixem i tylko portal of war 2/5 nie zdazylem zrobic na czas, poza tym w wypadku brutixa trzeba miec wysokie odporcnosci , passive - active , s? misje w których musze si? wycofa? i wróci? ale od czego s? koledzy ?eby czasem pomóc , chociaz misja gdzie po warpout trzeba sie 100km brutixem do gate pchac to zalamka ;) na szczescie tam wyskakuje tylko raz przewaznie ( spy stash ) chyba, massive attack lev 3 to by? problem jak bez hardenerów lecia?em na go?ego tanka. A tak jak najbardzie polecam BC na misje lev 3 , czekanie z lev3 az bedziesz mial BS jest bez sensu bo bedziesz lata? lev 2 za gówniane LP i kase cruzem , lub nudzil sie w nich latajac BC a? b?dzie cie sta? ( kasa + skile do jakotakiego latania BS).

Takie moje 3 grosze

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 03, 2006, 18:13:27 »
wyjebalem 2x Power Diagnostic System I
w zamian dalem 1x Ballistic Controll System II
i 1x Local Power Plant Manager: Reaction Shield Power Relay I

mam teraz o 700 shielda mniej ale w zamian recharge 337 sek

hallor

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 03, 2006, 19:38:24 »
Ichne i 10% rof'a i dmg od rakiety :)

Przyznaj ie ile dales na ballistyka? 10m? mniej?

H.

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 03, 2006, 21:41:29 »
7.250m

[edit]

a tak przy okazji , mozna lvl4 zrobic w 3 feroxach ? czy nie ma co sie pokazywac nawet

klosiuu

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:09:06 »
wiekszo?? misji lvl3 robie w gila/caracal ale najfajniej mi sie gila robi a te w ktorych zabardzo dostaje na start po tylku ravenem

BTW czesc misji spokojnie da sie zrobic crow'em tylko niszczenie wiekszyc NPC/budynkow to mordega

nastradi

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 04, 2006, 15:52:06 »
zgadzam sie z klosiem :D

ja w enyo robilem lvl3

hallor

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 04, 2006, 17:00:44 »
Ichne do tej pory robilem sam tylko jeden lev4 - jakis encounter smiszny gdzie sier po 8-9 cr spawnowalo - wiec jesli jestes w stanie stankowac 8 cr to tak da sie.

Ale na wiekszosci misji sa bs'y i zapewne po kilka oprocz chmary cr :)

H.

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 05, 2006, 01:17:07 »
wytrzymywalem 12 momentami , a teraz przefitowalem feroxa i mam 12k shielda i recharge 470sek

hallor ja wiem ze tam jest po kilka bsow i w chuj cruiserow , raz zapytalem o misje agenta lvl4 , to byla blockade i jak zobaczylem spis tego co bylo do rozwalki to podziekowalem , ja sie pytam czy w 2-3 feroxy mozna zrobic lvl4

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 05, 2006, 09:13:29 »
lvl4 da si? równie? zrobi? w BC... nawet solo.
W 2 brutixy bez wi?kszego problemu wi?kszo??. Do niektórych b?dzie jednak potrzebny BS. Nie op?aca si? jednak - za wolno idzie.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

mark24

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 06, 2006, 13:53:43 »
Owszem uda?o mi praktycznie bez ?adnych skilli zrobi? 2 misje lvl3 tym cyclone (battlecruiser minmatarski), jednak przy dwóch pozosta?ych mam ju? kosmiczne problemy.
Po pierwsze nie mog? znale?? rozs?dnego fita na cyclone - forum oficjalne a? t?tni od takich, ale 95% z nich zak?ada u?ycie zabawek T2 - wi?c w sumie co? nieco? tam sugeruje i podpowiada aczkolwiek jest to dla mnie za ma?o plus jest du?o sprzecznych informacji.
Po drugie nie wiem dlaczego, ale wszyscy pisz? by cyclonem tankowa? shieldem bo ma on +7,5% (bodaj?e) do rechargu shielda jako bonus.... Co z tego jak ten shield nie ma ?adnych resistów, a armor ma i to ca?kiem niez?e... Do tego jestem przyzwyczajony do tankowania armorem, nie mam ?ADNYCH skilli w shieldach, wi?c na razie modyfikowa?em fity pod tankowanie armorem. Mo?liwe, ?e to jest mój b?ad.
Bez wi?kszego problemu zrobi?em Silence the Informant, jeszcze jak?? ?atw?.
Potem by?a rze? niewini?tek:
2x BC stracony na Massive Attack - sprawdzi?em tam z ~5 setupów, wyskillowa?em 2 dronki (w?a?nie skilluj? trzeci?), szed?em na ilo?? armora (2x 1600mm), boostowa?em resisty (2x THermal, 1x EM) - 3 etap jest nie do zrobienia, mimo, ?e zrobi?em tam bookmarka warpowa?em si? na 60km i wy?apywa?em po 1 spawnie (no nie zawsze si? udawa?o, czasami rzuca?o si? wszystko - strasznie ci??ko wyczu? odleg?o?? w trójwymiarze na dwuwymiarowym monitorze ;).

Druga misja:
Angel Extravaganza i interceptor którego nie mog? odstrzeli?.
Pierwszy spawn, 2 cruisery lataj?ce na oko jakie? 500-700m/s (nie mog? ich z?apa? nawet z dopalaczem, jeden g?upi interceptor (pryszcz za 30k).
Moja artyleria 720mm skutecznie go?cia omija (mimo nawet 2x web + target painter-a), dopiero wypuszczenie 2 warrior I (dronki) pozwoli?o mi go zjecha? do po?owy armoru. Problemem s? te 2 cruisery które trzymaj? si? w 22-24km i naparzaj? rakietami po 135 per hit. S? poza moim zasi?giem, interceptor mnie czasami spowalnia wi?c NA PEWNO ich nie z?api? przed zdj?ciem interceptora, a nie utankuj? 2x BC + Interceptora z chorym rechargem shieldów wystarczaj?co d?ugo by go zdj??.
Co lepsze po zmianie fita na arty 250mm, dodaniu jeszcze jednego plate 1600mm te? potrafi? missowa? tego interceptera mimo 2x web. Do tego mój dps wtedy tak leci na pysk, ?e nawet dronki nie pomagaj?...

I jestem w kropce. Kaska si? sko?czy?a - jak teraz strac? tego BC to wracam do Cruiser-a. Generalnie szukam ch?tnego do misji lvl3/corp-a (tylko zaznaczam, ?e na razie nie zamierzam kopa?).

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 06, 2006, 14:05:37 »
No w?a?nie stary :)
Brakuje Ci wingmena, który Ci? uzupe?ni.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 06, 2006, 14:35:38 »
mark24 odezwij sie do mnie w grze nick Ichneumon , ostatnio robimy glownie misje albo polujemy na npc na pasach.

mark24

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 06, 2006, 14:43:11 »
ok, jak wróc? z pracy do domku to si? odezw? :)

Ezachiel

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 06, 2006, 15:25:38 »
Mark masz gowniany statek i gowniane dzia?ka na Ceptora. :)


Druga sprawa, ty jeste? ten sam Mark24 z mmorpg . pl ? :)

Locutus

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 06, 2006, 15:57:33 »
mark24 , w sumie nie powinienes miec takich problemow przynajmniej przy massive attack, tam lev 3 jest dosc wredny ale nie ma to jak dobre passive / active hardenery ;) ja tez kiedys tam jakies tanki 800 , 1600 zakladalem teraz latam tylko na resistach. Raile 250(M) mm w ilosci 4 szt zdejmuja ladnie wszystko co wieksze lub mniejsze na odpowiednia odleglosc , raile 125(S) lub 150(S) na wszystko co podleci za blisko + web i dronki ustawione z dmg na okreslonego przecinika, dobra naprawiarka i cos zwiekszajacego recharge rate cepa tez sie przyda, jesli zamierzasz dalej tankowac armorem to rozwin sobie pasywne skill ( resisty na okreslony dmg na poziom 3 lub 4 na poczatek ).

Bo w sumie prawie na to samo wyjdzie czy wwalisz na max armora ktory bedzie lecial jak woda , czy z malym armorem bedziesz lecial a bedziesz dostawal tylko maly % uszkodzen. W sumie tak jak pewnie koledzy potwierdza najlepiej wykozystywac bonusy statku , czyli np ja latajac Brutixem ( Gallante BC ) , rozwijajac BC skill wyzej dostaje bonus do ilosci HP naprawianych w danym cyklu i bonus do Medium Hybrid.
Chyba warto stosowac sie do bonusów a z tego co poczyta?em na forum to  ludzie tankujacy shieldem latajac BC opisywali misje w ktorych ja mialem czasem cieplo jako bu?k? z mas?em. Zreszt? jak poleci ci tank shield , to jeszcze masz armor i strukture na warp , jak tankujesz armorem i sie przebija to masz tylko strukture na ucieczke ;)

ot takich kilka przemy?le?

Ezachiel

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 06, 2006, 16:52:23 »
Z tym ze zbudowa? tank na Armor jest ?atwo, tank na shield to juz troszke trudniej. Ale napewno sa misje trudne i trudniejsze i banalne dla danego statku dlatego lepiej latac w team.

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 06, 2006, 17:44:28 »
albo wziasc feroxa :P

wlasnie bawie sie fof'ami , wlecialem na misje , odpalilem wyrzutnie i poszedlem sie umyc , jak wrocilem tylko puszki lataly :D

mark24

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 06, 2006, 19:04:44 »
ten sam mark24 z mmorpg.pl

Wiem, ?e mam gówniane skille i beznadziejny statek, bo krótko gram - ??cznie mam 1.4mln SP, w tym 1.1mln w learningach - wi?c nie ma co si? dziwi? :P

Ezachiel

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 06, 2006, 20:31:33 »
Cytat: "mark24"
ten sam mark24 z mmorpg.pl

Wiem, ?e mam gówniane skille i beznadziejny statek, bo krótko gram - ??cznie mam 1.4mln SP, w tym 1.1mln w learningach - wi?c nie ma co si? dziwi? :P


Oooo a co sie sta?o ?e opusci?es WOW ?? ^^

mark24

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 07, 2006, 13:01:24 »
w WoW-a nie gram od prawie roku, swoje konto sprzeda?em w maju 2005.

Ireul - zaraz obadam temat - na razie nauczy?em si? tankowania dronkami tych drani. Je?eli jaki? spawn jest problematyczny - atakujemy najpierw dronkami (4k za sztuk?), one zbieraj? agro, a padaj? dosy? wolno bo bardzo ci??ko w nie trafi?. My w tym czasie dps-ujemy na maks-a.

Wczoraj zrobi?em solo cyclonem Angel Extravaganza. Po doskillowaniu do Heavy Missile zrobi?o si? du?o ?atwiej. Najgorzej, ?e mój aktualny setup to czysty dps i zero tanka (nie ma miejsca po w?o?eniu 3 wyrzutni rakiet i 5x arty 650mm), wi?c musia?em si? co chwila warpowa?. Zrobienie Angel Extravaganza solo zaj??o mi bagatela jakie? ~5-6h....
potem 2 ?atwe misje lvl3 i znów mi si? trafi? "massive attack" (nie akceptn??em)- w poniedzia?ek pewnie zrobi? podej?cie, bo wyje?d?am na weekend.

W ka?dym b?d? razie stosunek czas/zarobione ISK wygl?da tragicznie... doliczaj?c stres bo zawsze palec mo?e si? omskn?? i nie zd??ymy z warpem (chocia? nauczy?em si? warpowa? prawie insta) w ogóle si? nie kalkuje....

Locutus

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 07, 2006, 17:54:55 »
Cytat: "Ezachiel"
Z tym ze zbudowa? tank na Armor jest ?atwo, tank na shield to juz troszke trudniej. Ale napewno sa misje trudne i trudniejsze i banalne dla danego statku dlatego lepiej latac w team.


A mi si? wydawa?o ?e tak samo ?atwo jednego i drugiego, obydwa wymagaj? skili do rozbudowy , hardnerow i np powiekszaczy armor / shield to skile pomocnicze zeby to wepchnac do statku ;)

Aczkolwiek g?owy nie dam bo jako gallante nie b?de raczej tankowa? shieldem ...

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 07, 2006, 21:40:56 »
tarcze s? lepsze do tankowania od armora ;] przedewszystkim sie same regeneruja ;]

Kamoris

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 08, 2006, 00:07:50 »
Tank na armor jest troszku inny od tego na shielda, i wcale nie jest latwiej tankowac na armor bo zeby tankowac dobrze tzra miec hull upgrades na 5 a do shielda wystarczy tactical shield manipulation na 4 :P.

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 08, 2006, 00:13:44 »
ja mam TSM na 2 tylko bo mi sie robic nie chcialo :D a i tak tankuje co chce :P

Ellaine

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 08, 2006, 07:24:33 »
Cytat: "Ichneumon"
ja mam TSM na 2 tylko bo mi sie robic nie chcialo :D a i tak tankuje co chce :P

Ja mam na 0 i zadnych hardenerow nie uzywam, tylko shield extendery.
Tez tankuje co chce :)
Czy ktos wogole uzywa shield boosterow? Mnioe calkowicie zadowala naturalna reneracja.
A wogole moim zdaniem popelniacie blad tankujac obrazenia na misjach. Ja tankuje na afk mining, ale na misjach warto sprobowac tych wrogow poprostu zestrzelic. skoro nie macie high slotow zajetych laserem gorniczym, mozecie tam wsadzic jakies dziala. Ma to liczne zalety - nie trzeba tankowac, mozna zamiast tego wsadzic nanofibery zeby szybciej doleciec do konca misji, a z ustrzelonych wrogow m oze wypasc jakis loot :)

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 08, 2006, 10:20:50 »
szybciej sie regeneruje , a shielda mam tak duzo bo trudniej sie przez niego przebic bo sie w wiekszej ilosci regeneruje

Ellaine

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 08, 2006, 10:21:08 »
Dobra, o ile moj poprzedni post na tym watku byl raczej bzdura, o tyle moim zdaniem duzo shielda wciaz = dobrze. Shield niezaleznie od ilosci wlozonch eztenderow regeneruje sie tak samo dlugo, wiec jesli jest go wiecej, regeneruje sie szybciej. Harder wzmacnia mi efektywnie zdolnosc obrywania o mniej stosunkowo, niz extender. Extender bylby lepszy gdyby uzywac jakiegos shieldowego reperatora, ale w marrskich statkach jest malo med slotow i slabo sie to miesci ;)

Rhovana

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 08, 2006, 13:05:45 »
mo?e sie myle ale amarr to chyba tankuje armorem :wink:

klosiuu

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 08, 2006, 13:12:07 »
Oj bede polemizowa?. Ja czasami nawet caldari tankuje na armora. Wszystko zale?y do czego sie chce statku uzywac i jakie sie ma skile.

Prezyk?ad:
Scorpion - na med wrzucam jammery i sb, tankuje armorem
Crow - na med mwd scrambl, na low SARII i membranka :)

Rhovana

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 08, 2006, 13:23:35 »
hmmm tank na 4 low slotach?? daj przyk?ad bo fituje scorpa w?a?nie :wink:  :wink:

klosiuu

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 08, 2006, 13:27:28 »
plate 1600 tungusten, LARII, 2 hardenery (np explo i kinetic)

eventualnie wciskasz tyle plate ile wejdzie bo na 100% bedziesz primary

Locutus

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 08, 2006, 14:35:05 »
Kurcze czasem jestem rozbawiony jak to czytam , jesli ktos chce tankowac shieldem jak rasa i statek ma bonusy do armora to ja przepraszam, chcesz tankowac shieldem wybierasz rase / statek ktory jest do tego. Trzeba sie dostosowywac do sytuacji a nie robic z kury , kaczk?. Albo przerzucic sie na statki rasy ktora nam odpowiada jesli nie lubimy swoimi lata?.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 08, 2006, 15:11:34 »
Generalnie jest tak, ?e masz du?o medów - tank na shielda, du?o lowów - tank na armorze...
Do tego statki caldari maj? zwykle wi?cej shielda ni? armora, a ammarskie i gallenckie wi?cej armora i to decyduje w pewnym stopniu o sposobie tanka.
Tyle, ?e nie zawsze jest to regu??, bo je?li robisz (tak jak Klo powiedzia?) Ravena na EW, to tanka wsadzasz na dó? czyli armor...
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 08, 2006, 18:53:04 »
Cytat: "Rhovana"
mo?e sie myle ale amarr to chyba tankuje armorem :wink:

To jedynie stereotyp narodowy :)

redbart

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 08, 2006, 19:00:22 »
Tylko minmatarzy si? wy?amuj?, wredne bydlaki :P z tymi slotami :)