Autor Wątek: misje lvlIII - wybór shipa  (Przeczytany 17930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mark24

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« dnia: Marzec 31, 2006, 09:32:11 »
Czy jest sens podchodzenia do misji lvlIII battlecruiserem czy raczej trzeba celowa? w pe?nego battleshipa?
Mam tylko oko?o 20mln ISK, co za tym idzie nie sta? mnie na kupno battleshipa, pi?ganie misji lvlII przez kolejne 70mln mnie ?rednio zachwyca.
Battlecruiser kosztuje jakie? 20mln - wi?c móg?bym go sobie zakupi? i nim doczo?ga? si? do pe?nego battleshipa - tylko nie wiem czy nie wywal? kasy/czasu w b?oto.
Dam rad? battlecruiserem (minmatarskim) robi? misje lvlIII czy b?d? mia? problemy podobnie jak z cruiserem (za niski dps g?ównie, NPC potrafi si? leczy? szybciej ni? go pi?gam)?
Dodam, ?e skilluje g?ównie learningi, oprócz nich mam jakie? 200-300k SP...

WolfSimon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2006, 09:57:12 »
Generalnie to oczywi?cie da si? robi? BC misje lev3 bez wi?kszych problemów, ale wymaga to bardzo dobrych skilli. Je?li chcesz mie? spokój i wolisz szybko, sprawnie i bez zagro?enia wykonywa? misje to poleca?bym jednak BSa, BC za to dostarcza wi?kszych wra?e? :)

Kamoris

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2006, 10:04:03 »
Bc  nie dostarcza praktycznie zadnych emocji  w misjach lvl3, ale pod warunkiem ze jest to ferox :P.
Generalnie mintamarski wymaga calego mnsotwa skilli zeby robic bezstresowo misje lvl3.

mark24

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2006, 10:19:46 »
Szczerze mówi?c zale?y mi na tym agencie, bo +19 lvlIII security agent - pierwsza misja jak? dosta?em by?a za 600k ISK + 930 Loyality Points.

W takim razie chyba spróbuj? wyskillowa? tego BC bo sta? mnie na niego.
Dzi?ki za pomoc.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2006, 10:36:14 »
Póki nie masz odpowiednich skilli znajd? sobie kogo? kto mo?e Ci pomóc w tych misjach.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

hallor

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2006, 10:41:10 »
Mark indukujac twoje rozumowanie..
za misje l4 dostale sie 4000lp ztcw (mi sie poki co trafily dwie po 1900 wiecej nie bralem) i duuuzo pieniedzy - te 600k isk to za pojedyncze fragi na takiej misji mozna ustrzelic...

Czy w zwiazku z tym nalezy latac jak najszybciej solowac misje lev4 (tzn. zaraz jak sie agent odblokuje)?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2006, 10:59:35 »
Za lvl4 mo?na dosta? nawet i ponad 10k LP jednorazowo... oczywi?cie przy odpowiednio wyskilowanej postaci i odpowiednim quality agenta.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ellaine

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2006, 11:40:25 »
Robienie misji lvl 4 solo jest mniej zabawne i mniej efektywne (w sensie pieniazkow, LP, standingow na godzine) niz robienie ich w grupce :)
Efektywnosc efektywnoscia, glownie jednak cierpia walory rozrywkowe.

Wiec upieranie sie przy robieniu ich solo ma gleboki sens glownie jesli grupki zorganizowac sie nie da.

Goomich

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2006, 11:42:41 »
Cytat: "Dormio"
Póki nie masz odpowiednich skilli znajd? sobie kogo? kto mo?e Ci pomóc w tych misjach.


Jak to wspólne robienie misji dzia?a?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 31, 2006, 11:48:15 »
Cytat: "Goomich"
Jak to wspólne robienie misji dzia?a?

Standardowo... jak wszystko co grupowe.

Najpierw nale?y zrobi? gang, potem "w?a?ciciel" akceptuje misje i leci na miejsce misji (je?li jest leaderem to ma mo?liwo?? warpowania ca?ego gangu).
Potem jest kabum...kabum... lub jeszcze wi?cej, du?o wi?cej kabum i w?a?ciciel misji leci j? zako?czy?.

Bounty jest dzielone po równo pomi?dzy uczestników. Loot wg tego kto da? "final blow". Nagrod?, bonus i LP otrzymuje w?a?ciciel misji.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ellaine

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 31, 2006, 11:56:53 »
Final blow?
U nas loot dzielony jest socjalistycznie, a slabszy wedlug tego kto akurat zebral :)
Kto ma cierpliwosc dzibac w logach kto kogo ustrzelil?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 31, 2006, 12:07:10 »
Nie musisz dzioba?... od ostatniego patcha jest to rozró?niane po stronie serwera - wystarczy da? show info na kontenerze i pokazuje si? kto jest w?a?cicielem.

Nie jestem pewny czy to tak samo dzia?a przy pvp - nie sprawdza?em.

U nas zwyczajowo loot nale?y do "w?a?ciciela" misji, je?eli jednak kto? ma na co? ochot? to je?li "w?a?cicielowi" nie jest potrzebne to przewa?nie si? oddaje.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Shkeec Umbra

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2006, 12:25:36 »
Z tego co zauwa?y?em (nie wiem mo?e to ?le interpretuje) zestrzelony przec Ciebie kontener widzisz normalnie na bia?o , zestrzelony przez kumpla z gangu ma ma?y krzy?yk na niebiskim tle ...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2006, 12:30:02 »
Cytat: "Shkeec Umbra"
Z tego co zauwa?y?em (nie wiem mo?e to ?le interpretuje) zestrzelony przec Ciebie kontener widzisz normalnie na bia?o , zestrzelony przez kumpla z gangu ma ma?y krzy?yk na niebiskim tle ...


Zgadza si?, a ponadto zestrzelony przez obc? osob? ?wieci na ?ó?to.

PS
Nie jestem pewien czy krzy?yk czasem si? pokazuje dopiero jak si? ma dodatni standing u siebie wobec tej osoby do której nale?y kontener...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2006, 13:17:59 »
robienie misji lvl3 feroxem jest nudne , bierzesz misje , lecisz , zabijasz i wracasz , zadnego zagrozenia czy cegos takiego no poprostu nudne :P

Goomich

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 31, 2006, 13:32:52 »
Cytat: "Dormio"
Cytat: "Goomich"
Jak to wspólne robienie misji dzia?a?

Standardowo... jak wszystko co grupowe.

Najpierw nale?y zrobi? gang, potem "w?a?ciciel" akceptuje misje i leci na miejsce misji (je?li jest leaderem to ma mo?liwo?? warpowania ca?ego gangu).


A co si? dzieje, gdy gate mo?e byc uruchomiony tylko przez frejki?
Trzeba bra? gang w frejach, czy tylko jeden tak leci, a reszta mo?e np. w BSach (i mo?na pó?niej poci?gn?c reszt?)?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 31, 2006, 13:35:00 »
Nie spotka?em jeszcze misji gdzie masz ograniczenie gate do frejek... ale je?li masz na my?li ograniczenia jak np. przy kompleksach, czy COSMOS, to rzeczywi?cie BS nie wejdzie... Wtedy tylko gang fregat.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

redbart

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 31, 2006, 13:46:18 »
Sam do?wiadczy?em k?opotów robienia misji lvl 3 cyclonem. Na pocz?tkowy skillach jest to niewykonalne (hardenery 20%, gunnery 3, eng i inne na 2).

Goomich

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 31, 2006, 13:57:41 »
Cytat: "Dormio"
Nie spotka?em jeszcze misji gdzie masz ograniczenie gate do frejek... ale je?li masz na my?li ograniczenia jak np. przy kompleksach,


Misja, w której mam uratowa? jaki? gozdków, którzy wlecieli do strefy walk mi?dzy Serpentisami, a Blood co?tam. Po doleceniu na miejsce s? dwa acceleration gate.

Ellaine

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2006, 14:37:02 »
A to nie aby cosmos?

Goomich

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2006, 15:15:34 »
Cytat: "Ellaine"
A to nie aby cosmos?


Nie.

hallor

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 31, 2006, 19:15:16 »
Jak chodzi o przynaleznosc kontenerow to nie jest po final blow - tez tak myslalem ale niestety ;)

Loot-puszka jest markowana dla tego kto zadal najwiekszy dmg.

A codo ograniczen na rozmiar statkow to ta misja wlasnie z 2 gejtami to chyba jedyna ktora ma takie ograniczenia.

Ellaine

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 31, 2006, 22:23:31 »
Aaha, czyli zbieracie puszki wedlug markowania :) To nawet ma sens, w istocie, bo nie trzeba za bardzo dlubac, zeby zobaczyc co dla kogo :)

roofi

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 31, 2006, 22:51:47 »
pozwole sobie nie zgodzi? si? z tym co tutaj wypisujecie

robi?em misje lvl 3 cyclone i 95% bez rzadnego problemu, czasem trzebaby?o sie wywarpowa? ale to tylko dodawa?o dreszczyku emocji, skili nie mia?em zbyt wiele i do tej pory nie mam je?li kto? bedzie potrzebowa? fitu to moge gdzies pogrzeba? w notatkach, misje lvl3 robilem dla agenta z bahromab, dewizja inteligence Q18(efektywne 27),
odradzam tylko kilka misji,
-spystash-poziom drugi-chocia? ostatnio pomaga?em kumplowi i nie zauwa?y?em ju? sentr TII które wcze?niej tam by?y-sztuk 2 bodaj?e
-portal to war 2/5 tu mo?esz nie zd?rzy? zabi? wszystkich w 1h, rozwali? controll tawer, zabra? to co z niego wypadnie i pozbiera? loot, po 1h lepiej ?eby ci? tam nie by?o bo padniesz nawet je?li Bsem bedziesz
-missing reporters 2/3 tutaj jedyn problem to du?u kr??ownikow do rozwalenia, wredne fregatki te? s? w tej misji dasz rade sam ale musisz zbiera? smieci na bierz?co naprawde warto gwarantuje min 8-10M z lootu, móg?by? nie zd?rzy? zebrac wszystkiego gdyby? wybra? opcje rozwalam all i zbieram all
-pomoc mo?e sie przyda? na massive attack chyba na 3 poziomie ale z dobrymi hardnerami (em termal-sansha) dasz rade

co do niebieskiego krzy?yka przy cargo to pojawi si? tylko je?li wcze?niej ustawisz standing dla ludzi z gangu powy?ej 5

jak b?dziesz mia? jakie? pytania o misje lvl3 to zagl?dne tu jeszcze

pozdrawiam

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 02, 2006, 12:56:46 »
Zdecydowanie odradza si? latanie na misje lvl 3 carrierem:
http://img86.imageshack.us/img86/497/200604010536098np.png
 :lol:  :lol:  :lol:
Dla niezorientowanych - Remedial to CEO Goonów (w ka?dym razie by? ich ceo ;) ) Wszelkie wstawiki nie evkowe nie pochodz? ode mnie :)
Przedwieczny.

hallor

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 02, 2006, 13:12:08 »
Zapomniales jeszcze chyba dodac misje gdzie wypadasz na arene z 4 wiezyczkami, W kazdym badz razie to jest chyba jedyna misja gdzie musze uwazac ravenem (uwazac znaczy wlaczac shield boostera na dluzje niz chwile ;) )

A ogolnie : tak mozna zrobic misje l3 w bc, tak wiekszosc mozna zrobic nawet assaultem ALE pytanie czy jest sens sie meczyc? 3 razy wyskakiwac, potem przelatywac spowrotem te 100km do gejta (vide spy stash), albo przez 5 proc (vide extravaganze)?

Ale kto co lubi (lub na kogo cos stac [lub ma czas])

H.

roofi

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 02, 2006, 13:41:24 »
Cytat: "hallor"
Zapomniales jeszcze chyba dodac misje gdzie wypadasz na arene z 4 wiezyczkami, W kazdym badz razie to jest chyba jedyna misja gdzie musze uwazac ravenem (uwazac znaczy wlaczac shield boostera na dluzje niz chwile ;) )

A ogolnie : tak mozna zrobic misje l3 w bc, tak wiekszosc mozna zrobic nawet assaultem ALE pytanie czy jest sens sie meczyc? 3 razy wyskakiwac, potem przelatywac spowrotem te 100km do gejta (vide spy stash), albo przez 5 proc (vide extravaganze)?

Ale kto co lubi (lub na kogo cos stac [lub ma czas])

H.


angel extravaganza lvl 3 to noobmisja i nie ma mozliwosci ?eby bc musia? si? z niej ewakuowa?-no chyba ?e zbraknie amunicji (lvl 4 te? da si? zrobi? solo-przynajmniej wczoraj nie mialem wi?kszych problemów typhoonem)

co do spystasha to w odmianie angel jestem na 100% pewien ?e nie ma na 2 poziomi sentr TII -dane z wczoraj

pozdrawiam

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 02, 2006, 13:43:28 »
E, jak kto? jest cie? to i bsa potrafi wtopi? na misji lvl 2 (!)... Znam takiego ?osia... Na szcz??cie ju? nie gra
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Przedwieczny.

roofi

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 02, 2006, 13:45:08 »
Cytat: "xarthias"
E, jak kto? jest cie? to i bsa potrafi wtopi? na misji lvl 2 (!)... Znam takiego ?osia... Na szcz??cie ju? nie gra
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


to ju? trzeba umie?  :lol:  :lol:  :lol:

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 02, 2006, 14:07:53 »
na extravaganzach naogol sa sentrale , ale mowicie ze musieliscie uciekac albo cos , a ja feroxem lece tylko w 1 strone ;] , jednoczesnie robie misje i np jem czyu ogladam film czy jeszcze cos innego bo nie musze sie przejmowac nie sa w stanie mnie rozwalic ;]


[edit]

http://84.40.150.11/ferox_fit.jpg

mój aktualny fit

hallor

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 02, 2006, 15:32:22 »
Bonus tez?
Wiem nie oplaca sie chyba ze dla rpg'a ;)

Edit:
Skadinad fit fajny .. musze sprobowac kiedys cus takiego, ta sb daje rade vety sciagac?

Edit2:
Te pasywne tanki trzymaja toto? (Tzn. shield sie trzyma powyzej jakeijstam ilosci) czy musisz czekac az ci sie zregeneruje przy procach.

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 02, 2006, 16:39:05 »
ja nie mam pasywnych tankow , ja mam takie cos :

Scourge Heavy Missile
5x  'Malkuth' Heavy Missile Launcher I
1x  Ballistic Deflection Field I
1x  Heat Dissipation Field I
1x  Shield Recharger II
2x  Large Shield Extender II
2x  Power Diagnostic System I
2x  Local Power Plant Manager: Reaction Shield Power Relay I
1x  Small Tractor Beam I
1x  Medium Graviton Smartbomb I

t? bombe raczej na male fregaty zostawiam na ktore mi szkoda rakiet , cepy kasuje przy pomocy rakiet + drony

redbart

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 02, 2006, 17:44:17 »
LOOOOL, mi? uszatek,lol...

Nie ma to jak godne nazwanie statku :)

hallor

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 02, 2006, 20:48:34 »
Ichne ale mi wlasnie chodzilo o te pasywne rechargery do shielda :)

Zobacze czy mam na to skille i wyprobuje ;p

btw. czemu nie zalozysz xr-3200? one chyba nie sa jakos astronomicznie drogie a troszke poprawia.
I balistyka t2 jednego zamiast pds'a ?

H.

Ichneumon

  • Gość
misje lvlIII - wybór shipa
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 02, 2006, 21:03:16 »
jak robilem ten fit na poczatku listopada to mialem wszystkiego na styk , teraz sie cos pozmienialo i mam wiecej cpu i grida , zastanowie sie nad tym co by w nim pozmieniac , ale raczej zaloze T2 wyrzutnie , brakuje mi bardzo ma?o a one nie kosztuja 8m jak arbalesty