Eve Online > Wsparcie techniczne

Problem z po??czeniem (neostrada 512+router speedtouch510)

(1/3) > >>

Pietia:
Odpalam EVE i w ekranie do logowania pod wyborem serwera pisze "Unable to connect to 87.237.38.200 on port 26000" po kliknieciu na connect wyskkuje komunikat "unable to connect to the selected server. Please check      the address and try again." Na routerze przekierowalem porty w firewallu rowniez udostepni?em port 26000 i nic. Mam konto trail. :( z serwerem laczylem sie w roznych porach takze watpie iz zawsze jak probowalem sie laczyc to serwer byl down.

Jesli ktos napisal posta odnoszacego sie do tego to przepraszam. Przegladalem posty ale nic nie znalazlem na ten temat.

marcoos:

--- Cytat: "Pietia" ---Odpalam EVE i w ekranie do logowania pod wyborem serwera pisze "Unable to connect to 87.237.38.200 on port 26000" po kliknieciu na connect wyskkuje komunikat "unable to connect to the selected server. Please check      the address and try again." Na routerze przekierowalem porty w firewallu rowniez udostepni?em port 26000 i nic. Mam konto trail. :( z serwerem laczylem sie w roznych porach takze watpie iz zawsze jak probowalem sie laczyc to serwer byl down.

Jesli ktos napisal posta odnoszacego sie do tego to przepraszam. Przegladalem posty ale nic nie znalazlem na ten temat.
--- Koniec cytatu ---


Pewnie masz jaki? firewall w??czony przez TPSA (dodatkowy pakiet ochronny?) - z tego co pami?tam, wtedy przepuszcza ruch tylko na port 80 i te od maili - trzeba wej?? na swoj? stron? ustawie? i wy??czy? blokad? portów.

Pietia:
Raczej watpie, ze tak jest bardzo rzadko ale jednak uzywam programow p2p i jakos z nimi nie mam problemow. A przy ustawianiu ich tez musialem udostepniac porty.

marcoos:

--- Cytat: "Pietia" ---Raczej watpie, ze tak jest bardzo rzadko ale jednak uzywam programow p2p i jakos z nimi nie mam problemow. A przy ustawianiu ich tez musialem udostepniac porty.
--- Koniec cytatu ---


Wina jest ewidentnie po stronie Twojej sieci - musisz znale??, co blokuje Ci port 26000.

Kamoris:
no chyba ze sie probowlaes polaczyc po 12 akuart jak jest downtime  :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej