Autor Wątek: Metody płatności - dyskusja  (Przeczytany 13355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

redbart

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 30, 2006, 08:34:43 »
Cytat: "White_Haven"
3. Triala mo?na przed?u?y? w dowolnym momencie. 30d doliczane jest do czasu jego trwania. Dodatkowo p?ac?c potem kart? policzy nas w dularkach zamiast w euro. [by ireul].

IF (proxy.serwer==true)

White_Haven

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 31, 2006, 03:04:19 »
ire ma racj? red, to si? robi bez proxy. Ja mie?em to samo.

korpusz

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 01, 2006, 09:22:07 »
Z karta jest taki patent, ze aby placic w dolarach zamiast w euro to trzeba sie polaczyc przez proxy. Trzeba jednak zrobic to przed pierwsza platnoscia bo nastepne sa juz robione w walucie takiej w jakiej ta pierwsza byla, aczkolwiek przy nastepnej platnosci postaram sie to sprawdzic. Poszukam po forum o tym proxy poprobuje i cos skleje zebyscie mieli kolejny pkt w FAQ ;)

EDIT
Rzeczywiscie maly error mi sie wkradl.

WolfSimon

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 01, 2006, 09:57:32 »
Eeee.... chyba odwrotnie luziska chc?, w dolcach miast w euro :)

White_Haven

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 01, 2006, 10:45:43 »
Err, to? napisa?em przecie? - moja pierwsza p?atno?? by?a przez PBC w euro. Nast?pne kart? i zosta?y naliczone w dolcach. I nie ko?ysta?em z ?adnego proxy.

Zanos Wentz

  • Gość
wrr
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 02, 2006, 10:11:16 »
wrr wklepalem calosc posta klepnalem submit i wcielo niech to szlag.

w skrocie to samo co wczesniej :

Gwoli scislosci chcialem dodac do informacji o aktywacji triala za pomoca GTC bo mozna wysnuc z niektorych postow na forum mylne przekonanie i sie zdrowo zniechecic do tej bardzo wygodnej formy placenia i aktywacji triala.

Tak wiec po wbicu GTC :

a. konto jest AKTYWOWANE - mozna skillowac np. Industriale - miedzy bajki wlozyc mozna granie 2 miesiace bez mozliwosci skillowania niektorych rzeczy.
b. konto jest przedluzone - niektorzy pisali ze tylko przedluzone ale skilli nie mozna robic - bzdura
c. zadna ilosc dni z GTC nie jest brana na aktywacje konta - typu np 20 dni z 50 dniowego gtc - dodana jest calosc karty.
d. mozna przedluzyc np. 50 dniowym timecodem bo ja tak zrobilem - i dziala cacy - mozna znalezc glosy ze tylko 30 i 90 aktywuje konto - tak nie jest.

Podsumowujac jest to swietna opcja na granie i placenie za eve. Zadnych kart, pay by cash, western union czy innych wynalazkow. Trial 14 dni - potem jak ktos bardzo chce "byc cwany" to przed koncem triala skill na lvl 5 , jak sie zrobi kupic i wklepac GTC i gramy.

Info jest z dzisiaj wiec jest aktualne - prosilbym o dodanie go do przyklejonego watku - http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=3437 bo nie jest to jasno podkreslone. Zwlaszcza uscislic ze przedluzenie / aktywacja to w kontekscie platnosci GTC na jedno wychodzi.
Ja czytalem forum podczas downu 24 h i trafilem na to info i sie zdrowo wkurzylem nie mogac sprawdzic ale teraz sprawdzilem i wszystko gra.

PS. Jestem nowym userem ale przed rokiem robilem triala i gralem w Shocky Ind. pod nickiem GunJ. Teraz wrocilem na dobre do eve i jak skonczy sie u was goraca sytuacja to moze znowu zawitam jak znajdzie sie dla mnie miejsce. ;)

Zrobione.
Co do wcinania postów, to próbuj u?ywa? przycisku "Wstecz" w przegladarce, potem ctrl-c na tekst, powrót do w?tku i znowu klikni?cie w odpowied?. X.

dapman

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 02, 2006, 12:03:46 »
Co do postu @Zanos Wentz, wszystko to moge potwierdzic, bo wlasnie tak aktywowalem swoje konto w EVE i gram bez problemowo i bez zadnych ograniczen. Wiec, stwierdzam ze to wlasnie, jest najlepszy sposob placenia dla poczatkujacych graczy i nie tylko. Poza tym, aby zawiesic platnosci, nie trzeba nic robic poza nie wpisaniem nowego TC, a nie jak w przypadku obciazania konta, anulowac subskrypcje.


EDIT:
I jeszcze cos dla tych, co szukali i nie znalezli (Link trzeba skopiowac i wkleic):

http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/mmo_(abonamenty)/eve_online_(30_dni)-19698.html

http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/mmo_(abonamenty)/eve_online_(90_dni)-23783.html

dapman

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 03, 2006, 15:34:43 »
I jeszce dobra rada dla nie wiedzacych. Jesli szybko chcecie dostac TC, to w www.play.pl nie zamawiajcie w soboty i niedziele, a w piatek to radze zamowic jak najwczesniej i na gg ich pogonic, bo to tylko e-maila wyslac, a oni sie nie spiesza (po 15-tej juz nic nie zalatwicie).

Drone6

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 06, 2006, 22:57:29 »
IMO TC na Allegro lub za ISKi - ekonomicznie, tanio i wygodnie dla obu stron.

Page

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 07, 2006, 02:16:25 »
Cytat: "Drone6"
IMO TC na Allegro


Mo?ecie poleci? jaki? sprawdzonych sprzedawców ? Bo nie chcia?bym zosta? oszukanym hmm..

F3d4jk1n

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 07, 2006, 07:11:36 »
Zapytaj na kanale polskim w grze... na pewno dadz? ci namiar na zaufanego sprzedawce :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 12, 2007, 16:04:12 »
Podobno eKartą mBanku już nie da się płacić za Eve. Ktoś może potwierdzić/zdementować?
Przedwieczny.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 15, 2007, 12:47:28 »
Podobno eKartą mBanku już nie da się płacić za Eve. Ktoś może potwierdzić/zdementować?
NIe wiem jak z mBankiem ale ja ostatnio nie moglem aktywowac konta karta Inteligo  :( (przelaczajac z opcji TC na karte bo to byc moze istotne)
Czy ktos mial podobna sytuacje?  :-\

korpusz

  • Gość
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 15, 2007, 19:56:18 »
Też mam problemy z eKartą mBanku, jest tylko jedno małe ale wygląda to tak jakbym na początku miesiąca nie mógł nią płacić bo w okolicach połowy stycznia zapłaciłem za drugie konto :/ dziwne.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 15, 2007, 20:00:13 »
Cytat: GM Nova
2007.02.07 15:11:01
Dear players. We are aware of the current issues with the "Subscription details" and payment problems. We are working on a fix and hope that everything will be back to normal very soon.
Może to z tego powodu?
Przedwieczny.

Kzaar

  • Gość
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 19, 2007, 23:34:06 »
Jest taka sprawa - play.pl nie ma już w ofercie 30 i 90 dniowych TC do EVE.
Linki z kilku postów powyżej prowadzą do strony "brak produktu".
Czy ktoś zna może jakiś inny e-shop z TC do EVE.
Dzięki i pozdrawiam.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 19, 2007, 23:51:44 »
W Playu to te tc przychodzą i odchodzą. Spróbuj się z nimi bezpośrednio skontaktować.
Inne sklepy:
https://secure.eve-online.com/etc.aspx
Niestety chyba nic polskiego.
Przedwieczny.

future

  • Gość
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 20, 2007, 11:07:05 »
A dlaczego drogi Panie nie kupi Pan na allegro? Tam zawsze są jakieś TC dostępne, a jeszcze nie pamiętam żeby ktoś został oszukany... Co Play'a to mają tam taki burdel że.... mniejsza z tym ;).

korpusz

  • Gość
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 20, 2007, 12:05:50 »
jak wyżej, w dziale market masz nawet opinie o co niektórych sprzedawcach.

Kzaar

  • Gość
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 20, 2007, 15:44:47 »
No co do bałaganu to się zgadzam. Raz zamówiłem kod, zapłaciłem kredytówką ale pan który się zajmował wysyłaniem akurat był na wakacjach więc nie dostałem swojego kodu jeszcze przez tydzień, oczywiście kaska była już u nich na koncie. :2funny:
No dobra dzięki za info postaram się kupić na allegro skoro to takie bezpieczne.
Pozdrawiam.

korpusz

  • Gość
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 20, 2007, 16:01:12 »
Super bezpieczne nie ale masz poleconych sprzedawcow, mimo to jednak badz uwazny przy zakupach :)

Wojak

  • Gość
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 20, 2007, 19:13:25 »
Polecam nowy sposób doładowywania kont poprzez stronkę eve-online.com. Prosto, szybko skutecznie - deklarujesz chęć kupna od kogoś tam ten ktoś z własnego konta na eve-online doładowuje twoje i dopiero gdy zakceptujesz ofertę z twojego konta pobierane są ISKi. No i mam pytanie jak według waszej wiedzy jest czy mimo tego systemu nadal używa sie starego sposobu wymiany ISKów na TC i czy nadal jest on supportowany przez CCP.

Pozdrawiam

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Metody płatności - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 21, 2007, 10:36:00 »
Polecam nowy sposób doładowywania kont poprzez stronkę eve-online.com. Prosto, szybko skutecznie - deklarujesz chęć kupna od kogoś tam ten ktoś z własnego konta na eve-online doładowuje twoje i dopiero gdy zakceptujesz ofertę z twojego konta pobierane są ISKi. No i mam pytanie jak według waszej wiedzy jest czy mimo tego systemu nadal używa sie starego sposobu wymiany ISKów na TC i czy nadal jest on supportowany przez CCP.

Pozdrawiam
Niektórzy nadal używają, ale tylko gdy mają pełne zaufanie do sprzedawcy, bo CCP nie supportuje już starej metody.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team