Eve Online > Przedpokój

[NOWY] Diabl0

(1/3) > >>

Diabl0:
Witam

Jak obyczaj nakazuje wypada?o by si? powita?, wi?c oto jestem.

Swoj? przygod? rozpocz??em jakie? 4 dni temu od tutoriala. Po szybkim oswojeniu s?ów Aury, wybra?em si? na pierwsze misj?. Co prawda ogrom ?wiata troch? mnie przyt?acza?, ale z pomoc? mapy i autopilota pierwsze misje kurierskie sz?y ca?kiem zgrabnie i szybko. Tak zgrabnie i szybko ?e pod koniec dnia sta? mnie by?o na mój pierwszy sensowny statek jakim jest (do tej pory) Rifter.
I tak od tamtej pory dzielnie latam rifterem, coraz ?mielej rozgl?daj?c si? za rozróbami, a? przedwczoraj przypadkiem wpakowa?em si? w kaba?? przerastaj?c? moje si?y. Na szcz??cie na pro?b? o pomoc rzucon? na lokalnym kanale odpowiedzia? pewien w?gier który dzielnie przesiadaj?c si? z BS'a na fretk? (brama przepuszcza?a tylko fretki) uratowa? mi ty?ek oraz pomóg? tak zaliczy? misj? jak i zarobi? ca?kiem sensowne ISK. Tak?e dzi?ki jego pomocy (oraz gar?ci ludzi z polskiego kana?u) uda?o mi si? przefitowa? moj? ma?? fretk? (2 280mm howitzery, obecnie zbieram skile na shield boostera i rakiety) tak ?e od tamtej pory nie mam na razie wi?kszych problemów z piratami spotkanymi w systemach >0.5.
W ka?dym b?d? razie z dnia na dzie? moja kariera powoli si? rozwija (przemilcz? dwa podowania, na szcz?scie ubezpieczone) i mam nadziej? na d?u?ej zago?ci? w ?wiecie EVE.

Edit:
Ech, z tego roztargnienia zapomnia?bym si? przedstawi?: Diabl0 PL tak si? zw? w tym ?wiecie i tak mnie znajdziecie (wiem, kiepska nazwa, ale teraz ju? za pó?no, a zak?ada? nowego chara ju? mi si? nie chce)...

Xarthias:

--- Cytat: "Diabl0" ---(przemilcz? dwa podowania, na szcz?scie ubezpieczone)
--- Koniec cytatu ---


Lol, frejki ubezpieczasz?


--- Cytuj ---Edit:
Ech, z tego roztargnienia zapomnia?bym si? przedstawi?: Diabl0 PL tak si? zw? w tym ?wiecie i tak mnie znajdziecie (wiem, kiepska nazwa, ale teraz ju? za pó?no, a zak?ada? nowego chara ju? mi si? nie chce)...
--- Koniec cytatu ---


Tak troch? off-topic... Po choler? to PL w imieniu gracza? W koncu to gra RPG podobno i to PL nic w niej nie znaczy... A jak ju? kto? chce zaakcentowa? swoj? przynale?no?? narodow?, to mo?e w bio sobie flag? wstawi?...
Jako? mi si? to nie podoba za bardzo, ale w ko?cu wolna wola... Tyle, ?e nie rozumiem tego i ju? :P

Diabl0:
Ubezpieczenie nie kosztuje zbyt wiele, a w pierwszym wypadku pozwoli?o mi "prze?y?" gdy? bez tego ubezpieczenia osta?by mi si? jedynie pierwszy darmowy reaper (czy jak mu tam).

A nazwa - no có?, nawyk z innych gier, a teraz ju? za pó?no na zmian? (chyba ?e jest jaki? sposób aby przekaza? kas? i statek na drug? posta? konta).

Rhovana:
mo?esz przekaza? komu? na trade w stacji i now? postaci? od niego odebra?
ale da sie to zrobic tylko z itemami je?li trialujesz

Tomash Kovahlsky:
W People&Places wyszukujesz postac i po wcisnieciu Prawego Przycisku Myszy, wybierasz "Give Money" ... i przekazujesz kase.

Aby przekazac rzeczy, zakladasz Escrow:
bedac w stacji, wchodzisz w Missions, i tam bedzie zakladka Put Items To Escrow - czy jakos tak - tam wybierasz z listy stacje, na ktorej masz rzeczy do przekazania, nastepnie ograniczasz odbiorce do konkretnej postaci (Restrict To...) i juz (aha... to kosztuje jakies 850ISK... wiec kase przekaz na koncu).

Pamietaj tez, ze nie bedziesz mogl wystawic na Escrow Aktywnego statku... wiec najpierw sie przesiadz albo w noob-ship'a (np. Reaper), albo kup sobie shuttle'a.

Powodzenia... i zaloz jakas nowa postac bez tego "PL" :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej