Autor Wątek: [NOWY] Diabl0  (Przeczytany 4411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diabl0

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« dnia: Marzec 09, 2006, 13:42:24 »
Witam

Jak obyczaj nakazuje wypada?o by si? powita?, wi?c oto jestem.

Swoj? przygod? rozpocz??em jakie? 4 dni temu od tutoriala. Po szybkim oswojeniu s?ów Aury, wybra?em si? na pierwsze misj?. Co prawda ogrom ?wiata troch? mnie przyt?acza?, ale z pomoc? mapy i autopilota pierwsze misje kurierskie sz?y ca?kiem zgrabnie i szybko. Tak zgrabnie i szybko ?e pod koniec dnia sta? mnie by?o na mój pierwszy sensowny statek jakim jest (do tej pory) Rifter.
I tak od tamtej pory dzielnie latam rifterem, coraz ?mielej rozgl?daj?c si? za rozróbami, a? przedwczoraj przypadkiem wpakowa?em si? w kaba?? przerastaj?c? moje si?y. Na szcz??cie na pro?b? o pomoc rzucon? na lokalnym kanale odpowiedzia? pewien w?gier który dzielnie przesiadaj?c si? z BS'a na fretk? (brama przepuszcza?a tylko fretki) uratowa? mi ty?ek oraz pomóg? tak zaliczy? misj? jak i zarobi? ca?kiem sensowne ISK. Tak?e dzi?ki jego pomocy (oraz gar?ci ludzi z polskiego kana?u) uda?o mi si? przefitowa? moj? ma?? fretk? (2 280mm howitzery, obecnie zbieram skile na shield boostera i rakiety) tak ?e od tamtej pory nie mam na razie wi?kszych problemów z piratami spotkanymi w systemach >0.5.
W ka?dym b?d? razie z dnia na dzie? moja kariera powoli si? rozwija (przemilcz? dwa podowania, na szcz?scie ubezpieczone) i mam nadziej? na d?u?ej zago?ci? w ?wiecie EVE.

Edit:
Ech, z tego roztargnienia zapomnia?bym si? przedstawi?: Diabl0 PL tak si? zw? w tym ?wiecie i tak mnie znajdziecie (wiem, kiepska nazwa, ale teraz ju? za pó?no, a zak?ada? nowego chara ju? mi si? nie chce)...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Re: [NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2006, 13:49:32 »
Cytat: "Diabl0"
(przemilcz? dwa podowania, na szcz?scie ubezpieczone)


Lol, frejki ubezpieczasz?

Cytuj
Edit:
Ech, z tego roztargnienia zapomnia?bym si? przedstawi?: Diabl0 PL tak si? zw? w tym ?wiecie i tak mnie znajdziecie (wiem, kiepska nazwa, ale teraz ju? za pó?no, a zak?ada? nowego chara ju? mi si? nie chce)...


Tak troch? off-topic... Po choler? to PL w imieniu gracza? W koncu to gra RPG podobno i to PL nic w niej nie znaczy... A jak ju? kto? chce zaakcentowa? swoj? przynale?no?? narodow?, to mo?e w bio sobie flag? wstawi?...
Jako? mi si? to nie podoba za bardzo, ale w ko?cu wolna wola... Tyle, ?e nie rozumiem tego i ju? :P
Przedwieczny.

Diabl0

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2006, 14:18:47 »
Ubezpieczenie nie kosztuje zbyt wiele, a w pierwszym wypadku pozwoli?o mi "prze?y?" gdy? bez tego ubezpieczenia osta?by mi si? jedynie pierwszy darmowy reaper (czy jak mu tam).

A nazwa - no có?, nawyk z innych gier, a teraz ju? za pó?no na zmian? (chyba ?e jest jaki? sposób aby przekaza? kas? i statek na drug? posta? konta).

Rhovana

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2006, 14:24:27 »
mo?esz przekaza? komu? na trade w stacji i now? postaci? od niego odebra?
ale da sie to zrobic tylko z itemami je?li trialujesz

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2006, 14:29:17 »
W People&Places wyszukujesz postac i po wcisnieciu Prawego Przycisku Myszy, wybierasz "Give Money" ... i przekazujesz kase.

Aby przekazac rzeczy, zakladasz Escrow:
bedac w stacji, wchodzisz w Missions, i tam bedzie zakladka Put Items To Escrow - czy jakos tak - tam wybierasz z listy stacje, na ktorej masz rzeczy do przekazania, nastepnie ograniczasz odbiorce do konkretnej postaci (Restrict To...) i juz (aha... to kosztuje jakies 850ISK... wiec kase przekaz na koncu).

Pamietaj tez, ze nie bedziesz mogl wystawic na Escrow Aktywnego statku... wiec najpierw sie przesiadz albo w noob-ship'a (np. Reaper), albo kup sobie shuttle'a.

Powodzenia... i zaloz jakas nowa postac bez tego "PL" :P

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2006, 14:31:47 »
Wprowadzili w RMR ograniczenie... jedyna mo?liwo?? ?eby trialowiec przekaza? cokolwiek komukolwiek to trade (równie? kasa)... Je?li wolisz za kas? jak? masz mo?esz sobie kupi? skillbooki których nowa posta? na pewno b?dzie potrzebowa? - masz troszk? swobody i mo?liwo?? przemy?lenia co chcesz w pierwszym rz?dzie ?wiczy?.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

marioosh

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2006, 14:39:47 »
no ale jest trade, jak b?dziesz mia? now? posta? to sprzedaj starej jak?? rud? za ca?? kas? co ma stara posta?... i b?dzie ok...

Diabl0

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2006, 14:48:09 »
No có?, jak ruszy EVE to pokombinuj?

partridge

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2006, 20:38:36 »
Cytuj
...od tamtej pory nie mam na razie wi?kszych problemów z piratami spotkanymi w systemach >0.5.


lol to powyzej 0.5 sa piraci?

Diabl0

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2006, 20:44:00 »
a asteroidach... no chyba ze inaczej sie oni nazywaja

pc5

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 10, 2006, 00:37:51 »
Dobry. Chyba nie ten dzia? na forum na powitania, ale mniejsza z tym...

Czytaj?? Twój tekst od razu przypomnia?y mi si? moje noobowate dni w empire. Fala wspomnie? mnie zalewa :) Jednak najciekawsze rzeczy ci?gle przed Tob?.

redbart

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 10, 2006, 06:45:24 »
I czasami mnostwo irytacji :). Ja ostatnio po 1.5 mcu grania wlaczam eve, chcem cos zrobic, swiat mi na to nie pozwala, ze wzgledu na rozne ograniczenia, zobacze ze jest kilka dni do skilla, denerwuje sie, irytuje i wylaczam gre ;)

Ale wci?? do niej wracam... codziennie...

Czy si? uzale?ni?em ;) ?

Gimitar

  • Gość
[NOWY] Diabl0
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 12, 2006, 14:36:12 »
Diabl0 czy mi sie wydaje czy Ty z x-wars? :)