Autor Wątek: Piep*(&*(^&*^ learningi  (Przeczytany 18537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

redbart

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« dnia: Marzec 07, 2006, 21:46:38 »
Wiecie co jest najg?upszym pomys?em CCP - learningi, w?a?nie learningi. Czemu oni je dali do cholery w tej grze? Ucze si? od 3 tygodni, osi?gn?lem adv memory i int na 4, za 4 dni mam learning na 5, potem mnie czeka percepcja i willpower adv na 4, czyli jeszcze ~dwa tygodnie

Kurcze przecie? to jest naprawde pojeb., zabija mi ca?? przyjemno?? gry. Latam sobie Cyclonem i latam, latam na misje lvl 2 i latam,  3 tygodnie kopalem i przestalem. Z misji lvl 2 kasy jak barszczu, lp jak grzybów zim?, z kopania jaspetu mam ju? do??.

W 0.0 boj? si? zapu??i? bo cyclon za s?aby na raty, w 0.2-0.3 boj? si? leciec 15j do agenta bo mamy wojne i pieprzeni piraci pewnie gate campuj?.

Zastój w grze przez te cholerne learningi. Chyba przez to opuszcz? t? cholern? gr?, bo nie mam si?y, serca i ochoty w to gra?.

Kamoris

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2006, 21:51:32 »
Ech w sumie nikt learningow nie kaze ci robic :P

regis

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2006, 22:29:33 »
imho... learningi (przy obecnej strukturze reszty skili) to najlepsze co ccp moglo dac.

Dwa. Learningi robisz na zmiane z innymi skilami. Nikt ci nie karze robic na poczatku samych learningow... w sumie mozesz na paru startowych skilach posiedziec 2 miesiace w stacji, ale gdzie tu sens.

Trzy. Learningi, mimo ze nie jest to latwo golym okiem zauwazyc... zwracaja sie bardzo szybko.

Prosta matematyka. (dane SP biore z sufitu)
Zakladamy Char1 ma tylko bazowe 10 perc i 10 will, learningow nie robil
Char 2 zainwestowal powiedzmy 4 tygodnie i wciagajac perc i will na adv 4. Czyli ma 19/19

Teraz obaj panowie chca przeszkolic sobie cos z Spaceship command. Zakladajac ze skill ma 1M sp. Pan 1. Wyszkoli go w 30 dni. (posilkujac sie CharManagerem).... kazdy wzrost perca obniza o m.in 6% czas szkolenia, kazde zwiekszenie willa, o 3%. Mniej wiecej przy 20 juz ccp jakies tam ograniczenia narzucilo... ciagnac dalej, pan 2 majac o 9 w kazdym atrybucie wiecej dostaje bonus w postaci 45% skroconego czasu szkolenia. Czyli na oko jakos 2 tygodnie bedzie trenowal wyzej wymieniony skill.

Co za tym idzie... pan 2zmeczyl sie trenujac 3 tyg learningi... po czym machnal sobie Skilla w 2 tygodnie = 5 tyg.
pan 1 sie nie meczyl tylko odrazu poszedl w grube... i stracil 4 tygodnie.
Jezeli teraz chcieliby drugi taki skill to pan dwa ma learningi + skill 1 + skill 2 i ma to po 7 tyg,
natomiast pan 1 ma skill 1 + skill 2 i tydzien straty...

Panial wania?

redbart

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2006, 22:47:23 »
Tylko po co learningi jako takie, nie lepiej na starcie wygenerowac wyzsze atrybuty?

I jak to jest przy 20,  a 23 skilla, jak mowiles o ograniczeniach.

Gimitar

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2006, 23:12:52 »
Cytat: "redbart"
Tylko po co learningi jako takie, nie lepiej na starcie wygenerowac wyzsze atrybuty?

I jak to jest przy 20,  a 23 skilla, jak mowiles o ograniczeniach.



Nie no czlowieku to tak jakbys narzekol po cholere dali tyle shipow? Teraz przez CCP nie wiem co wybrac.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2006, 00:10:29 »
Gimi, jak zawsze celna uwaga :D

A z Tob? Xylia to jak pami?tam na ircu o tym rozmawia?em i da?em Ci prost? rad? - olej te learningi i zacznij GRA?... dla funu, a nie dla cyferek.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 08, 2006, 07:33:43 »
Ech, ja learningi sko?czy?em dopiero po 5 miesi?cach grania robi?c je na przemian z innymi rzeczami...
A adv mema na 4 nie mam do tej pory  :oops:
To jest my?l? najlepsze rozwi?zanie, ?eby nie znudzi? si? gr? - troch? skillujesz learningów (chocia?by pocz?tkowe na 4) potem robisz troch? gunnery czy co tam Ci jest potrzebne... podci?gasz np perca na 5 i szybciorem od razu trzaskasz adv na 3, inne skille, co? tam nast?pnego na 5 (np samo Learning), znowu co? innego... Potrwa to d?u?ej, mo?e w wyniku tego b?dziesz mia? o pare sp mniej ni? jakby? wyci?gn?? wszystkie learningi od razu, ale przynajmniej sie nie nudzisz w stacji...
Przedwieczny.

regis

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 08, 2006, 07:54:22 »
no ja nie wciagalem dlugo adv perca i willa na 4... najpierw przyszla fryga i cruiser na 5 i specjalizacje na large guny t2....

redbart, ty pamietasz ze eve ma jakos ze 3 lata juz. Z poczatku tyle atrybutow starczalo :) a jakby teraz chcieli wprowadzic podwyzszone tartowe atrybuty to by musieli tak zrobic wszystkim...

hallor

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 08, 2006, 08:19:02 »
Regis - i jeszcze bonusy dla tych co skillowali bez takowych.

Pozatym .. jak by nie patrzec to jest rowniez gra RPG wiec nie stekaj ze musisz skilla robic - na tym to miedzy innymi takie gry polegaja :>

H.

Goomich

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 08, 2006, 09:52:56 »
Cytat: "regis"

redbart, ty pamietasz ze eve ma jakos ze 3 lata juz. Z poczatku tyle atrybutow starczalo :) a jakby teraz chcieli wprowadzic podwyzszone tartowe atrybuty to by musieli tak zrobic wszystkim...


Poza tym tu chodzi o to, ?eby na te BSy troch? zapracowa?.

marioosh

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 08, 2006, 10:01:26 »
Co wy z tymi BS'ami...? Wali? je, nie b?d? robi? ?adnych BS'ów...

Ka?dy robi co chce.. [/url]

Goomich

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 08, 2006, 10:12:37 »
Cytat: "marioosh"
Co wy z tymi BS'ami...? Wali? je, nie b?d? robi? ?adnych BS'ów...

Ka?dy robi co chce..


No tak, ale zanim zaczn? kopa? Leviatanem, to chcia?bym wyrówna? par? rachunków. :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Re: Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 08, 2006, 10:30:52 »
Cytat: "redbart"
Wiecie co jest najg?upszym pomys?em CCP - learningi, w?a?nie learningi. Czemu oni je dali do cholery w tej grze? Ucze si? od 3 tygodni, osi?gn?lem adv memory i int na 4, za 4 dni mam learning na 5, potem mnie czeka percepcja i willpower adv na 4, czyli jeszcze ~dwa tygodnie

Kurcze przecie? to jest naprawde &!@%#., zabija mi ca?? przyjemno?? gry. Latam sobie Cyclonem i latam, latam na misje lvl 2 i latam,  3 tygodnie kopalem i przestalem. Z misji lvl 2 kasy jak barszczu, lp jak grzybów zim?, z kopania jaspetu mam ju? do??.

W 0.0 boj? si? zapu??i? bo cyclon za s?aby na raty, w 0.2-0.3 boj? si? leciec 15j do agenta bo mamy wojne i pieprzeni piraci pewnie gate campuj?.

Zastój w grze przez te cholerne learningi. Chyba przez to opuszcz? t? cholern? gr?, bo nie mam si?y, serca i ochoty w to gra?.


Learningi najlepiej robic na zmiane z innymi skillami, ktore akurat Ci sa potrzebne to czegos, czego chcesz zaczac uzywac...

Ja learningi skonczylem robic gdzies po pol roku gry dopiero...

marioosh

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 08, 2006, 11:22:07 »
Gram dopiero niewiele ponad miesi?c i gram tylko popo?udniami. Znaczy mam mo?liwo?? zalogowania si? mniej wi?cej od 16 do 23 . W godzinach popo?udniowych wi?c zapuszczam jakie? krótkie skille, albo akurat potrzebne. Natomiast jak id? si? kimn?? to zapuszczam takiego skilla aby sko?czy? si? conajmniej po 16 dnia nast?pnego i wtedy z regu?y pada na learningi.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 08, 2006, 11:44:51 »
Czyli tak zwane zdroworozs?dkowe podej?cie.  8)
Z w?asnego do?wiadczenia...
Skille dziel? na kategorie:
- potrzebne - robione w pierwszym rz?dzie na max poziom (wiadomo, ?e lvl5 po to by mie? 2% wi?cej mo?e zaczeka?, zw?aszcza jak szkolenie przekracza 5 dni).
- przydatne - wszystkie które s? mi w danym momencie do czego? przydatne - np. ?eby móc zamontowa? jaki? modu?, sprawdzi? dzia?anie, rzadko je robi? powy?ej potrzebnego minimum.
- zapychacze - g?ównie poziom 5, szczególnie tych których szkolenie przekracza 5 dni - dok?adnie jak Mario napisa? - zapodaj? ?eby móc "doczeka?" do zmiany.
- konieczne - wymuszone innymi i tu np. znajduje si? ca?a grupa learning, skille typu astrogeology, spaceship command...

Ni?sze poziomy robi? jak jestem online (1-3) poziom 4 i 5, a tym bardziej skill dobieram tak ?ebym móg?  "cykn??" jak jestem offline (sen+praca). Skille wybitnie d?ugie, np. BS.5 (w moim wydaniu 36 dni  :oops: ) lepiej jednak robi? w czasie "urlop". Robi?em fregat? na 5 - ponad 10 dni... w mi?dzyczasie tak mi si? "nudzi?o", ?e wysz?o w sumie 17 dni... Robi?em kr??ownik na 5 - ponad 20 dni... wysz?o co? ko?o 3 miesi?cy. Kolejny raz tego b??du nie pope?ni?.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 08, 2006, 12:39:05 »
Cytat: "Dormio"
Robi?em fregat? na 5 - ponad 10 dni... w mi?dzyczasie tak mi si? "nudzi?o", ?e wysz?o w sumie 17 dni... Robi?em kr??ownik na 5 - ponad 20 dni... wysz?o co? ko?o 3 miesi?cy. Kolejny raz tego b??du nie pope?ni?.

Te? mam podobnie i mnie nie boli. Nie uwa?am tego za "b??d". Przecie? to nie zawody :)

btw.
Jednym z pomys?ów ccp na przysz?o?c jest wprowadzenie mo?liwo?ci trenowania dwóch skili jednocze?nie, z podzia?em na priorytety bodaj?e. Oczywi?cie w odpowiednio d?u?szym czasie.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


redbart

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2006, 12:54:28 »
Jedyny sens w istnieniu skilli learning to nabicie jeden miesi?c kasy za nauke tych skilli, dziwne to poniewa? i tak bez tego by?bym d?u?ej gra?.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 08, 2006, 12:59:32 »
Cytat: "redbart"
Jedyny sens w istnieniu skilli learning to nabicie jeden miesi?c kasy za nauke tych skilli, dziwne to poniewa? i tak bez tego by?bym d?u?ej gra?.

Nie.
Poprostu daje mo?liwo?? ogólnego ukierunkowania postaci przez jaki? pocz?tkowy okres gry.
Jak kto? planuj? rozwój w kierunku naukowca czy handlarza, to najpierw sobie podniesie int/mem czy tam charisma zamiast perc/will... No chyba, ?e wszyscy s? ?ci?nieniowani na zabijanie. Wtedy moja teoria pada hehe.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


surt

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 08, 2006, 13:02:41 »
bez roznicy czy puscisz 1 skil a potem 2 i zajmie Ci to 10h czy ustawisz sobie 2 skile z roznym priorytetem na raz np 60% i 40% tak ze skoncza sie razem po 10h ;)

pytanie co bedzie jak zrobisz tak ze 1 skil sie skonczy np za 3h a 2 za 5 dni czy jak sie skonczy 1 skil do tyle ile on zabieral przejdzie na 2 skil czy pozostanie nie wykorzystane ?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2006, 13:09:30 »
Cytat: "influencer"
Te? mam podobnie i mnie nie boli. Nie uwa?am tego za "b??d". Przecie? to nie zawody :)


?le mnie zrozumia?e? - b??dem by?o to, ?e "rozprasza?em si?" innymi... :D
Przez co szkolenie zabiera?o prawie 2x wi?cej czasu.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

redbart

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 08, 2006, 13:14:56 »
Cytat: "influencer"

Poprostu daje mo?liwo?? ogólnego ukierunkowania postaci przez jaki? pocz?tkowy okres gry.
Jak kto? planuj? rozwój w kierunku naukowca czy handlarza, to najpierw sobie podniesie int/mem czy tam charisma zamiast perc/will... No chyba, ?e wszyscy s? ?ci?nieniowani na zabijanie. Wtedy moja teoria pada hehe.


Ja zrobi?em pierw memory i int, teraz robie learning 15%. Mia?em zamiar zosta? kopaczem, handlarzem, ale przez te learningi jak je robi?em i kopa?em ci?gle 3 tygodnie odwidzia?o mi si?. Doprowadzi?a te? do tego wojna, gdy? pa?am ch?ci? zemsty kiedy?tam w przysz?o?ci :). Wi?c czek amnie jeszcze percepcja i willpower na 4 :(. Nie wiem do czegosi? charyzma tylko przydaje narazie wi?c j? zostawie.

Kolejnym przemy?leniem jest to, ?e do szybkiego robienia percy i willp potrzebne s? mem i int, bo na tym bazuj? te skille.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 08, 2006, 13:16:07 »
Dormio, w?a?nie zrozumia?em Ci? doskonale i o dok?adnie ten "b??d" mia?em na my?li :)


PS.
Surt, ccp nie poda?o ?adnych szczegó?ów. To tylko koncepcja.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 08, 2006, 13:24:05 »
No to ja Ci? ?le zrozumia?em... Dla mnie b??dem by?o to, ?e skoro zacz??em ?wiczy? to po cholere si? rozprasza?em innymi... B??dem zatem by? brak konsekwencji.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Locutus

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 30, 2006, 17:27:13 »
Learningi sa potrzebne i znacznie skracaja czas, szczegolnie pozniej w bardziej zaawansowanych skilach.

Cytat: "influencer"

Nie.
Poprostu daje mo?liwo?? ogólnego ukierunkowania postaci przez jaki? pocz?tkowy okres gry.
Jak kto? planuj? rozwój w kierunku naukowca czy handlarza, to najpierw sobie podniesie int/mem czy tam charisma zamiast perc/will... No chyba, ?e wszyscy s? ?ci?nieniowani na zabijanie. Wtedy moja teoria pada hehe.


E tam ja zamierzam g?ownie walczy? ale i tak rozwina?em najpierw mem i int na adv 4 bo to pomoze przy pozostalych learningach a przy okazji skile z mechanic / engeneering mozna rozwijac juz bez czekania bo i tak masz max w int / mem a przydaja sie np resisty ;) Podboa mi sie lot na misje jak mam ok 70-80% resistow na wszystko
A czesc skili potrzebnych do gry na poziomach 1-3 mozna rozwijac w przerwie na bierzaco, teraz skiluje co mi potrzebne a w nocy percepcja na 5 sie dociaga a pozniej adv na 4.

Pozdrawiam

regis

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 30, 2006, 22:13:35 »
Cytat: "redbart"
Jedyny sens w istnieniu skilli learning to nabicie jeden miesi?c kasy za nauke tych skilli, dziwne to poniewa? i tak bez tego by?bym d?u?ej gra?.


daj sobie wytlumaczyc ze ci sie te skile zwroca calkiem szybko

surt

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 31, 2006, 08:46:39 »
Cytuj
redbart wrote:
Jedyny sens w istnieniu skilli learning to nabicie jeden miesi?c kasy za nauke tych skilli, dziwne to poniewa? i tak bez tego by?bym d?u?ej gra?.


masz racje bez lerningow ;) dluzej bedziesz gral by zrobic np BS-a na 5lev + specjalizacje.

redbart

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 31, 2006, 13:42:25 »
Ja wiem o co chodzi z learnami i z nimi jest szybciej, a z t? kas? to dla mnie irracjonalne, bo jak b?d? chcia? gra? to i tak b?dzie kasa p?yn??a.

Hmm wi?c nie neguje sensu wy?szych skilli tylko neguje sens robienia i po?wi?cania na to czasu. Pozosta?e skille i tak si? d?ugo robi?, wi?c mo?na by po prostu zwi?kszy? atrybuty.

Odno?nie ukierunkowania si? na pocz?tku rozwoju, aby zrobi? szybciej percepcje i willpower, to i tak powinne? zrobi? int i mem.

Narazie zako?czy?em robienie learnów na adv: int, mem, perc na 4, learninga na 5. Kiedy? tam w mi?dzyczasie zrobie willpower adv 4 (bo zmniejsza tylko zrobienie skilla 10.5 dniowego o 0.8 dnia.

Goomich

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 31, 2006, 13:56:48 »
Cytat: "redbart"

Hmm wi?c nie neguje sensu wy?szych skilli tylko neguje sens robienia i po?wi?cania na to czasu. Pozosta?e skille i tak si? d?ugo robi?, wi?c mo?na by po prostu zwi?kszy? atrybuty.


Przecie? learningi to w?a?nie robi?.

Cytat: "redbart"

Odno?nie ukierunkowania si? na pocz?tku rozwoju, aby zrobi? szybciej percepcje i willpower, to i tak powinne? zrobi? int i mem.


I charyzm?.  :twisted:

Cytat: "redbart"

Narazie zako?czy?em robienie learnów na adv: int, mem, perc na 4, learninga na 5. Kiedy? tam w mi?dzyczasie zrobie willpower adv 4 (bo zmniejsza tylko zrobienie skilla 10.5 dniowego o 0.8 dnia.


Pewnie jest tam secondary.

LukAsh

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 31, 2006, 15:09:40 »
A ja bym chcial zeby dali learningi poziomu 3ciego, wymagane oczywiscie advanced learnig lvl5  :D

A co do OP to serio, kto ci kaze ternowac taki skill a nie inny? Nikt nie stoi Ci nad glowa z siekiera i mowi co masz robic. Jezeli je trenujesz to znaczy ze jednak cos daja, prawda?  :lol:

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 31, 2006, 15:14:44 »
Cytat: "LukAsh"
A ja bym chcial zeby dali learningi poziomu 3ciego, wymagane oczywiscie advanced learnig lvl5  :D


O! Ja tez bym byl za tym :) ... szczegolnie ze i tak planuje zrobic sobie chociaz adv Int i Mem na 5... ale to jeszcze za chwilke :P poki co wszystkie adv na 4 musza wystarczec :)

redbart

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 31, 2006, 15:57:15 »
Cytat: "Goomich"
Cytat: "redbart"

Hmm wi?c nie neguje sensu wy?szych skilli tylko neguje sens robienia i po?wi?cania na to czasu. Pozosta?e skille i tak si? d?ugo robi?, wi?c mo?na by po prostu zwi?kszy? atrybuty.


Przecie? learningi to w?a?nie robi?.


Tak ale te skille s? irracjonalne, bo marnuj? tylko czas, który mo?na wcze?niej...eh... zreszt? to bezowocne.... wiecie o co mi chodzi, wiem o co Wam chodzi :)

LukAsh

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 31, 2006, 17:32:09 »
Musisz jeszcze zrozumiec ze gdy dostaje sie cos bez pracy na ta rzecz, czasu poswieconego na dotarcie tam gdzie sie chcialo to i przyjemnosc z tego zadna.

Jakby kazdy od razu mial super atrybuty i super skille to kazdy by latal titanami i gra by przestala byc ciekawa w ciagu tygodnia.


Ciesz sie ze startujesz teraz kiedy w ciagu miesiaca mozesz spokojnie latac swoim wlasnym BSem, kiedys na lepsza fregate pracowalo sie tydzien, na cruisera zbieralo miesiac, a o bsie nikt nawet nie smial marzyc.

Implanty i skille z learningiem zostaly wprowadzone jakis czas po starcie gry, wiec i tak jestes w o wiele bardziej uprzywilejowanes sytuacji niz gracze ktorzy zaczynali zaraz po starcie gry - i wiesz co, wcale nie zaluje ze tak bylo, bo bawilem sie wtedy swietnie, pewnie lepiej niz ty teraz  :D

regis

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 01, 2006, 16:26:44 »
redbart... ja to cie spoduje chyba :P

gdzie one marnuja czas ty mnie powiedz?
Polataj sobie troche bez robienia learningow i bez implantow... i pogadaj z kolega po jakims roku ktory sobie imple kupil i poswiecil czasu w learningi. Z lekka pompka to juz bedzie mial 3-4m sp wiecej.  
IMHO marnuje sie czas nie robiac learningow. Po pewnym okresie grania majac learningi masz tez inne skile, nawet nie bs lvl 5, ale wszelakie poboczne zwiekszajace cos tam...  a nie majac impli/learningow wlasnie te n czas marnujesz.

A dyskusja czy one sa zle czy dobre jest troche jalowa, one SA, CCCP dodalo takie cos jak imple/learningi to wypadaloby z tego skorzystac. Czysta matematyka... a jak wprowadza kolejny poziom learningow to sie napewno pokusze o przynajmniej perc i will adv adv...

klosiuu

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 03, 2006, 07:13:23 »
nie no jak czytam, ze learningi czas marnuja to nerwica mnie bierze

prosty przyk?ad: zaczelismy ze znajomym grac w tym samym czasie
on zrobil odrazu learningi i sie zaimplantowal ja robilem je na raty
wynik ja mam 11mln sp on ponad 14mln

niech mi jeszcze ktos powie, ze sie nie oplaca ich robic

Goomich

  • Gość
Piep*(&*(^&*^ learningi
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 03, 2006, 10:05:48 »
BTW jak macie charyzm??