Autor Wątek: Niewyobra?alne Lagi ?!  (Przeczytany 3193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NoKi.pl

  • Gość
Niewyobra?alne Lagi ?!
« dnia: Marzec 03, 2006, 19:34:14 »
Witam, jestem aktywnym graczej gry WoW któr? tutaj jak widze nie lubicie za bardzo aczkolwiek nie z tego powodu pisze lecz pisze poniewa? jestem zainteresowany gra EVE wszystko wydaje sie w po?adku gdyby nie to ?e w WoW-ie mam pingi w okolicach 100 a w EVE od kad gram( 2dzie?) mam niewyobra?alne LAGI co mnie bardzo zniecheca do gry a zarazem ciekawi dlaczego ? Tak jak i mam czeste DC :/ Czy wy tez macie taki lagi ?
Czy zda?aja sie tylko ,,momenty" zlagowane?
Czy to jest normalne ?
Czy jest jaki? sposob na to ?
Bardzo prosze o odpowiedz gdy? EVE wydaje si? mi bardzo ciekaw? gr? w ktor? muglbym zacza? gra? kosztem WoW :)
Pozdrawiam :)

Kamoris

  • Gość
Niewyobra?alne Lagi ?!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2006, 19:52:19 »
Trafiles na tyle nieszczesliwie, bo na nowego patcha ktory troche pojechal po calosci :P. Poczkaj z tydzien i wroci wszytsko do normy.

regis

  • Gość
Niewyobra?alne Lagi ?!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2006, 20:13:41 »
to jest normalne ;) zawsze po "wiekszej" zmianie serwer sie musi dotrzec troche, ale po zmianie hardware i tak jest lepiej teraz niz przed nia :)

NoKi.pl

  • Gość
Niewyobra?alne Lagi ?!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2006, 08:58:57 »
Dzieki wielkie bo ju? by?em zmartwiony ?e co? moim ??czem jest nie tak :D Tak btw czy kto? z was (obeznanych w grze) Mo?e sie skontaktowa? ze mna przez GG i cos mi powiedziec o tej grze wiecej ?
By?bym wdzieczny :) Pozdrawiam :)
(mój numer GG:2678379 <-----piszcie kiedy chcecie bo ja zawsze na niewidocznym siedze ;) )

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Niewyobra?alne Lagi ?!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2006, 09:08:31 »
Tysi?c pi??dziesi?ty trzeci post Irka, jakie to EVE jest niedobre ;)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team