Autor Wątek: EVE PL  (Przeczytany 48850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 15, 2006, 12:47:53 »
Nie martw sie, mi wlasnie robienie misji lvl 1 zajelo 6 godzin ;)

White_Haven

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 15, 2006, 12:51:45 »
Cytat: "redbart"
Efekt 4 m w ci?gu tygodnia zarobi?em , lekka pora?ka...


lol 4m :shock: ?!? 4m to ja na misjach lvl2 w 0.3 robie w jeden dzie? (je?eli po?owe czsu sp?dzam gadaj?c) - a ja nOObem jestem. Wspó?czuj? utraty BCa.

Ellaine

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 15, 2006, 13:13:11 »
4 milionow to ja wogole nie zarabia. Nie zarabiam nic od dwoch miesicy ;) Najpierw czas zajmowalo mi umieranie, a teraz uciekanie ;)

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 05, 2006, 14:02:31 »
Nie robic mi tu offtopa kurde!

Nowa partia kodów w drodze, nied?ugo wznowimy sprzeda? ;)

LosBekoczoS

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 05, 2006, 14:34:35 »
Czemu wszyscy pisza w temacie "EVE PL" jest naprawde obszerny znaczeniowo. Takwiec gdzie tu offtop ??:D

redbart

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 05, 2006, 15:06:43 »
LItra dla ?osia .. tfu Losa ;)

surt

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 05, 2006, 15:09:58 »
a tam w tym momencie poszukalem i znalazlem serwis co za $ w takiej samej cenie sprzedaje i akceptuje moja karte wiec tam kupilem .....

Ellaine

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 05, 2006, 15:33:50 »
Ja tez - eve-online.com :)

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 28, 2006, 13:32:23 »
Witam,

Chcia?em przeprosic wszystkich za kolejne opó?nienie w sprzeda?y TC. CCP zawali?o kolejny raz, wys?ali?my im kase 2 tygodnie temu i ca?y czas czekamy.  :( Ale zadzwoni?em tam dzisiaj i zrobi?em im awanture, wiec nied?ugo znowu powinny sie pojawic w sprzedazy, uzbrojcie sie jeszcze w cierpliwosc  :wink:

Ellaine

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 28, 2006, 14:51:26 »
Najlepiej, zeby to byla L cierpliwosc tech 2 :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
EVE PL
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 28, 2006, 15:16:49 »
Cytat: "Ellaine"
Najlepiej, zeby to byla L cierpliwosc tech 2 :)


Sorki Ellaine, ale ostatnio zaczyna mnie to troch? wkurza?... Co drugi (optymistycznie patrz?c) Twój post jest kompletnie od czapy, nie na temat, bez sensu, tylko po to ?eby sobie posta nabi?, krótko mówi?c spam. :?
Daj se siana. Nie masz o czym pisa? to nie pisz wogóle. Jaki? mod/admin powinien si? wreszcie t? spraw? zaj??. :!:

I ?eby nie by?o, ?e chc? wykosi? konkurencj? :P I tak mam nadal lepsz? ?redni? :P
Przedwieczny.

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 29, 2006, 12:26:49 »
Dobra, telefon pomóg?, kody ju? s? :) Mo?na sk?ada? zamówienia, ale realizuje dopiero od poniedzia?ku, dzisiaj wzia?em wolne :P

Assari

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 29, 2006, 13:00:35 »
Cytat: "PoCO"
Dobra, telefon pomóg?, kody ju? s? :) Mo?na sk?ada? zamówienia, ale realizuje dopiero od poniedzia?ku, dzisiaj wzia?em wolne :P

Ja tak w kwestii formalnej. Play sprzeaje kody ju? od jakiego? czasu nei od wczoraj. Czy nie mo?ecie oszacowa? cho? zgrubsza ile tych kodów sprzedajecie miesi?cznie? i nast?pne partie zamawia? z wyprzedzeniem ?eby nie by?o takich problemów z dost?pno?ci?? Sam niestety te? mam z?e do?wiadczenia w tej kwestii. Zamawiam kod, który wed?ug danych JEST dost?pny a tu otrzymuj? e-mail z informacj? ?e kodów nie ma i ?e zamówienie b?dzie zrealizowane kiedy b?d?  :x A kiedy b?d?. ?

LosBekoczoS

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 29, 2006, 16:47:26 »
Widac Play niedokonca powaznie podchodzi do obslugi klientow EVE i tyle bo ja wiem ze towar lezacy nie zarabia ale jak chce sie miec renome to troche kasy trza poswiecic zeby w magazynie spokojnie czekala.

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 01, 2006, 13:14:22 »
Hehe, w?a?nie o to chodzi. kody zosta?y zamówione wcze?niej, ale to CCP zawali?o (jak zawsze) to oni maj? problem z podchodzeniem powa?nie do klientów, nie my, ale to chyba ju? wszyscy zauwa?yli :P

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
EVE PL
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 02, 2006, 12:45:45 »
Cytat: "PoCO"
Hehe, w?a?nie o to chodzi. kody zosta?y zamówione wcze?niej, ale to CCP zawali?o (jak zawsze) to oni maj? problem z podchodzeniem powa?nie do klientów, nie my, ale to chyba ju? wszyscy zauwa?yli :P


tu moglbym sie z Toba nie zgodzic... zamowilem kiedys w Play film na DVD, ktory wg. owczesnej informacji na waszej stronie, mieliscie w magazynie... a okazalo sie (po przyjeciu zamowienia), ze "czekamy na dostawe od dystrybutora"....

... ale to niestety jest bolaczka wiekszosci (jesli nie wszystkich) sklepow internetowych w Polsce.... sciagnac klienta, zeby zlozyl zamowienie, a jak to zrobi, to na 90% poczeka na realizacje.

Mam nadzieje, ze w przyszlosci to sie zmieni.

redbart

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 02, 2006, 14:16:22 »
Dla mnie idea?em jest www.rebel.pl, stan zamówienia podaj?,kontaktuj? si?, prosz? o potwierdzenie odbioru itp itd :) Bajka

Ellaine

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 02, 2006, 14:57:34 »
I podobno teraz sa tani, bo na poczatku bylo dobrze ale drogo.

GumisPLL

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 02, 2006, 16:08:21 »
To ja dorzuce 3 grosze .Teraz ludzie kupujacy kody chca je dostawac mozna by powiedziec natychmiast, niestety kupowanie w takich firmach kosztuje czas i czekanie.

Ja jak wiekszosc graczy wole kupic na allegro lub bezposrednio gdzie odrazu gram.

Codo frmy omawianej, kupowalem raz czekalem dobe ale tranzakcja doszla do skutku wiec niemam zastrzezen.

surt

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 25, 2006, 15:54:44 »
Nie polecam  kupowania TC w play.pl ;)

Tak z ciekawo?ci zamówi?em 19.X TC w tej cudownej firmie ;) przelew kaske mi zabra? od razu :) do 25.X TC nie dosz?o, no to znudzi?o mi si? i dzi? o 9 25.X jest godz 16 a zamówienie wisi dalej jako aktywne i gotowe do realizacji ;)

normalnie jaja se robi? a nie powa?na firma ;)

solette

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 27, 2006, 12:41:07 »
Ja zamówi?em a Playu TC 20.10.2006 o godz 10 przela?em kask? , o 14stej 20.10..2006 mia?em TC na mailu , mo?e poprostu ?le trafi?e? :P

surt

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 27, 2006, 13:34:31 »
Pewno tak bo jak pisze zrezygnowa?em z TC a tu niespodzianka zamiast kasy na konto przes?ali mi dzi? TC :x

I teraz zastanawiaj? si? co zrobi? bo ja TC ju? nie chce od nich... a wys?ali mi je. Nast?pnie kasy nie wiedz? czy mog? odda? bo mo?e ju? kod zosta? u?yty i wtedy nie b?d? wiedzieli w jaki sposób si? do mnie odezwa? w celu uzyskania kasy.. chyba troszk? maj? tam burdel w pracy ;)
Eh niech si? m?cz?,  a co mi tam...