Autor Wątek: EVE PL  (Przeczytany 49460 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
EVE PL
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 07, 2006, 13:37:22 »
Cytat: "Dormio"

- jestem za... MODEROWANIEM jak nasi gracze b?d? si? zachowywali w grze.  
To my b?d?my filtrem który odsieje tych najgorszych !

A to ciekawe :) Idea fajna, ale praktyka?
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
EVE PL
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 07, 2006, 13:43:02 »
Jak Rafaello napisa? - takich typów trzeba izolowa? bo na edukacj? jest za pó?no... i prostowa? przy ka?dej okazji... publiczne wyra?anie swoich pogl?dów mo?e jest i przejawem demokracji, ale tylko jedynie w sytuacjach w których jest zrobione w sposób KULTURALNY !
Z brakiem kultury nale?y walczy? chamstwem, cynizmem i opierniczem - najlepiej w fromie publicznej  :wink:
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Rhovana

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 07, 2006, 15:58:37 »
nie wiem czy bedzie mi sie chcia?o zni?a? do takiego poziomu :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

WolfSimon

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 07, 2006, 16:03:06 »
EVE wydana jak WOW, czyli polska instrukcja, angielska zawarto?? mo?e si? sprawdzi?. Jestem natomiast zdecydowanie przeciwny ingerencji w kod gry i wprowadzanie tam polskich s?ów. Jeszcze nie widzia?em dobrze zpolszczonej gry i pewnie d?uuuugo nie zobacz?, z reszt? z filmów tylko Shreki by?y lepsze od orygina?ów...

Goomich

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 07, 2006, 16:04:42 »
Cytat: "influencer"
Cytat: "Dormio"

- jestem za... MODEROWANIEM jak nasi gracze b?d? si? zachowywali w grze.  
To my b?d?my filtrem który odsieje tych najgorszych !

A to ciekawe :) Idea fajna, ale praktyka?


PODA MU. :)

pticu

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 07, 2006, 16:06:26 »
gang invite i pod :D

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
EVE PL
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 08, 2006, 12:19:47 »
Cytat: "Dormio"

Z brakiem kultury nale?y walczy? chamstwem, cynizmem i opierniczem - najlepiej w fromie publicznej  :wink:


Albo tak jak to bylo w jednym polskim slawnym kabarecie:
"Jasiu chamstwu trzeba sie przeciwstawiac calom swojom silom i kulturom osobistom"  :wink:

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 17, 2006, 13:32:26 »
Heh, sory chloapki, ale jak to zwykle bywa u CCP, jest obsuwa  :?

pticu

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 17, 2006, 13:38:01 »
oswiec nas co dzialasz?

garghgor

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 23, 2006, 18:56:27 »
A ja uwa?am, ?e zawsze dobrze jest mie? wybór.
Nikt nikogo nie zmusza do u?ywania j?zyka PL w EVE.
Przecie? w tej chiwli jak chcemy to mo?na nawet przej?? na j.korea?ski...  troch? smutno, kiedy widz? kilkana?cie opcji i brak tam wersji polskiej. Sam znam angielski w stopniu wystarczaj?cym, ale znam kilka osób, które chcia?by pogra?, ale maj? problem z j?zykiem. A czasami jednak warto wiedzie? jak? misj? nam przyjdzie wykona?.

Co do "chorych" graczy, to nie tylko Polacy s? tacy wi?c nie generalizujmy. Zawsze si? znajdzie jaki? palat, który b?dzie polowa? na noobisów tylk po to by zdoby?... no w?a?nie sam nie wiem co? Civilian Shield?

No i oczywiscie CONCORD w sektorach 0.5-1.0 gwarantuje jako tako spokoj? gr?.

Co do t?umaczenia wracaj?c, to absolutnie nie powinien tego t?umaczy? "profesjonalista" a gracze, bo to oni wiedz?, ?e to s?owo w tym miejscu znaczy co innego ni? w slowniku.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
EVE PL
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 24, 2006, 08:18:40 »
Garghor - przejd? na korea?ski, zrób z tego screena, a stawiam Ci butle dobrego trunku w nagrode :) I nie b?dzie to mleko, by nie by?o, ?e nie warto spróbowa?.

pticu

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 24, 2006, 09:33:39 »
przeciez to jest tylko wlaczenie narodowych znakow a nie przelaczenie layoutu gry na konkretny jezyk, ludzie opanujcie sie

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
EVE PL
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 24, 2006, 10:51:56 »
Wlasnie dlatego falo sie zaklada nie ?:D




WANT PIE NOW!!!!!

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 19, 2006, 10:23:56 »
PLAY polskim dystrybutorem EVE Online

Z przyjemno?ci? informujemy, ?e firma PLAY w porozumieniu z CCP Games zajmie si? dystrybucj? EVE Online w Polsce. Do kupienia dost?pne b?d? Time Code'y startowe jak i przed?u?aj?ce gr?, w przysz?o?ci przewidujemy te? sprzeda? ubra? i gad?etów ze ?wiata EVE jak i polsk? wersj? j?zykow?.

EVE Online to wspania?a gra MMORPG nowej generacji, w której wcielasz si? w pilota statku mi?dzygwiezdnego i masz mo?liwo?? do??czenia do tysi?cy graczy w zmaganiach o dominacj? nad galaktyk?. Gra daje praktycznie nieograniczone mo?liwo?ci rozwoju. Od wyboru gracza zale?y, czy zajmie si? górnictwem, piractwem, handlem czy ochron? prawa lub wszystkim na raz! Wybierz swój statek i jego wyposa?enie, za?ó? w?asn? korporacj? i wyznacz kierunek jej rozwoju, prowad? wojny z innymi. Mo?liwo?ci s? nieograniczone a galaktyka ogromna! Zapraszamy do gry.

Gra wymaga miesi?cznych op?at, znajomo?ci j?zyka angielskiego i sta?ego dost?pu do internetu.

Aktualnie w sprzeda?y dost?pne s? Electronic Time Codes (30-dniowe) w cenie 55z?.

Po wi?cej informacji zapraszamy do naszego sklepu http://www.play.pl oraz na stron? http://gameranking.pl .


No w ko?cu! Zapraszam wszystkich do sklepu. Ja od siebie dodam tylko, ?e wiem, ?e cena nie jest jaka? super, g?ównie dla tych którzy p?ac? w dolarach. Spowodowane jest to tym, ?e badamy rynek i nie zamówili?my jakiej? ogromnej ilo?ci tych ETC. Je?li pomys? wypali, do kupienia beda te? kody 90 dniowe, karty pre-paid 50 i 100-dniowe, a potem mo?e nawet inne ga?ety. Tak wi?c im szybciej sie to sprzeda tym lepiej![/quote]

redbart

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 19, 2006, 10:54:06 »
Cytat: "PoCO"
Po wi?cej informacji zapraszamy  na stron? http://gameranking.pl.


YYY..  
http://gameranking.pl./brak.php

Not Found
The requested URL /brak.php was not found on this server.

Apache/1.3.34 Server at gameranking.pl Port 80

Po oboj?tnecoklikni?ciu.

Goomich

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 19, 2006, 11:08:40 »
Cytat: "redbart"
Cytat: "PoCO"
Po wi?cej informacji zapraszamy  na stron? http://gameranking.pl.


YYY..  
http://gameranking.pl./brak.php

Not Found
The requested URL /brak.php was not found on this server.

Apache/1.3.34 Server at gameranking.pl Port 80

Po oboj?tnecoklikni?ciu.


W linku jest niepotrzebna kropka.

http://www.play.com.pl/index.php?go=opis&&id=19698

W sumie, przyda?oby mi si? z 90 mln ISków. :D

Ellaine

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 19, 2006, 11:11:50 »
Cytat: "PoCO"
PLAY polskim dystrybutorem EVE Online

Gratuluje dogadania sie :)

Macie niezle przeladowane strony. Chyba jestem za stara, bo estetyka tysiaca obrazkow o zywych kolorach i duzych kontrastach do mnie nie przemawia.

Jak zejdziecie ponizej 50 zlotych na miesiac bede u was kupowac time cody.

Megamas

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 19, 2006, 11:23:15 »
Brawo za inicjatywe! Ciagle jednak wole kupowac za dolary przedluzenie, 55zl to jednak sporo drozej(domyslam sie ze to przez przeliczniki z euro tak wyszlo bo w koncu zyjemy w Europie), ale coz, nie kazdy ma karte kredytowa i dzieki waszej opcji bedzie mogl zakupic sobie taki TC z pewnego zrodla

redbart

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 19, 2006, 12:53:06 »
Allegro => TC 40 pln ... czyli cena o 27,(27) % ta?sza, wi?c ...ykhm... nie wiem, no niewiem..

Megamas

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 19, 2006, 12:54:41 »
Cytat: "redbart"
Allegro => TC 40 pln ... czyli cena o 27,(27) % ta?sza, wi?c ...ykhm... nie wiem, no niewiem..


tyle ze na allegro nie masz pewnosci czy nie kupisz przyslowiowego "kota w worku" a tutaj potencjalnie chyba mozna wierzyc ze kupujesz to co jest napisane bo to juz jakas firma jest

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 19, 2006, 13:17:43 »
Hehe, co ciekawe, cena taka jest spowodowana VATem :P. Tak jak wyzej napisa?em, jesli bedzie du?e zainteresowanie i pierwsza partia szybko zejdzie, zamówimy wiecej i wiecej, a cena spadnie...  :wink:

Rhovana

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 19, 2006, 13:25:47 »
Gratz :) widze ?e sie zawzi??e?, ja raczej kupie tc od was bo przynajmniej pewne jest a nie to co na allegro. Wiec dzieki za umo?liwienie mi takiej formy p?acenia za gre. Tylko PLS nie róbcie polskiej wersji j?zykowej. Mam nadzieje, ?e ta inwestycja wam wypali :)  :)  :)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
EVE PL
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 19, 2006, 13:26:43 »
Moje gratulacje za upór i pomysl  :)

Moze teraz do EvE przybedzie troche nowych polskich graczy  8)

Przydalo by sie gdzies na centrali i na forum zamiescic dobrze widoczna informacje na ten temat  :roll:

BTW: Mozecie byc pewni ze jak zrobicie polskie wydanie niewazne czy w polskiej wersji czy nie to ja je na pewno kupie  :D

Goomich

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 19, 2006, 13:56:10 »
Cytat: "blaster"
Przydalo by sie gdzies na centrali i na forum zamiescic dobrze widoczna informacje na ten temat  :roll:


Mo?e jeszcze na mmorpg.pl

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 20, 2006, 16:35:05 »
Hmmm, no w?a?cie. Czy moge prosi? adminów, aby umie?cic/wkleic/ przykleic te informacje gdzies na stronie? Pomog?oby to zw?aszcza nowym graczom, jest tam tez banner do triala...

Haristas

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 22, 2006, 15:40:48 »
Witam

Gratuluje nawiazania wspolpracy i wystawienia (wreszcie:) ) w Polsce key'ow do EVE.
Przyznam sie ze jedynym problemem jaki powstrzymal mnie przed gra to karta platnicza.
Korzystajac z serwisu www.play.com.pl mozna ,z tego co sie zorientowalem, zakupic time code pozwalajacy przedluzyc trial/konto. Szkoda tylko, ze nadal trzeba placic za to z gory (przelew). Pociaga to nadal kilka operacji uzupelniajacych dla szarego (czyt: studenta) zjadacza chleba jak ja, tj. upgradowanie konta w banku, nawiazanie wspolpracy z innym serwisem akceptowanym przez www.play.com.pl (np przelewy24.pl) by w ogole moc placic...

Moze przesylka pocztowa (list?) z kodem w srodku (oplata przy odbiorze) bylaby rownie interesujacym rozwiazaniem? Niestety takiego wyboru ten sklep internetowy (przy zakupie time code Eve-Online) nie oferuje:(

Sam jestem sceptykiem dokonywania transakcji przez internet ze wzgledu na moje dosc ograniczone zaufanie do operacji internetowych uwzgledniajacych posrednikow. Na pewno moja wiara w taka platnosc jest mniejsza niz zaufanie do Poczty Polskiej:) mimo ze tam tez kradna...

pozdrawiam

hallor

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 22, 2006, 18:31:54 »
A ja jestem troche sceptycznie nastawiony...

Tzn fajnie super, ale boje sie ze zwali sie banda malolatow z tibii (r) i popsuja Polakow w oczach graczy EVE.

Zwlaszcza po tym jak napisali o nich w gazecie (wiec rodzice spuszcza im lomot wiec beda musieli zmienic gre wiec wejda do eve ;) )

Skadinad jak beda w jakis ludzkich cenach t-shirty to bym sie ucieszyl, bo jak by nie patrzec 80pln za tshirta to troszke duzo :/

H, swir

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
EVE PL
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 22, 2006, 19:09:28 »
Na szcz??cie Eve jest nieprzyjazna dla gówniarstwa :)
Mato?olatom znudzi si? w po?owie triala, wi?c imho nie ma si? czego obawia?.

Mam nadziej?
Przedwieczny.

Rhovana

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 22, 2006, 20:13:43 »
Ja te? mam nadzieje  :wink: a i na t-shirta sie pisze :) I plakaty shipów :D

redbart

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 22, 2006, 21:50:16 »
Cytat: "Haristas"
Witam

Przyznam sie ze jedynym problemem jaki powstrzymal mnie przed gra to karta platnicza.
/ciach.../
Pociaga to nadal kilka operacji uzupelniajacych dla szarego (czyt: studenta) zjadacza chleba jak ja, tj. upgradowanie konta w banku, nawiazanie wspolpracy z innym serwisem akceptowanym przez


pozdrawiam


Bosh, co za malkontent.. konto inteligo zak?ada si? w 10 minut, kurier porzyje?dza nast?pnego dnia, podpisujesz, dostajesz kart? visa electron. Utrzymanie darmowe, pod warunkiem, ?e masz ?rednie saldo >100pln w miesi?cu. Inaczej chyba 5 z?otych, ale to raczej nie problem bo 100 pln to prawie ka?dy ma. Karta umo?liwia p?atno?? przez internet. Gr? kupujesz w $, wi?c za 3 miechy p?acisz 125 pln... co za kurna problem?

Ja poprosze o kubeczek i plakat :P

pc5

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 23, 2006, 13:56:46 »
Cytat: "redbart"
Cytat: "Haristas"
Witam

Przyznam sie ze jedynym problemem jaki powstrzymal mnie przed gra to karta platnicza.
/ciach.../
Pociaga to nadal kilka operacji uzupelniajacych dla szarego (czyt: studenta) zjadacza chleba jak ja, tj. upgradowanie konta w banku, nawiazanie wspolpracy z innym serwisem akceptowanym przez


pozdrawiam


Bosh, co za malkontent.. konto inteligo zak?ada si? w 10 minut, kurier porzyje?dza nast?pnego dnia, podpisujesz, dostajesz kart? visa electron. Utrzymanie darmowe, pod warunkiem, ?e masz ?rednie saldo >100pln w miesi?cu. Inaczej chyba 5 z?otych, ale to raczej nie problem bo 100 pln to prawie ka?dy ma. Karta umo?liwia p?atno?? przez internet. Gr? kupujesz w $, wi?c za 3 miechy p?acisz 125 pln... co za kurna problem?

Ja poprosze o kubeczek i plakat :P


Mój kurier jako? si? oci?ga? bo przyjecha? po 14 dniach. Samo Intelligo zadzwoni?o do mnie po ponad 7 dniach od daty z?o?enia wniosku.

Kozlow

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 23, 2006, 14:12:47 »
Mnie tez powstrzymywala karta platnicza (przynajmniej tak sobie to tlumaczylem), moja nie moglem placic, bylo to rok temu jak gralem w triala. W zwiazku z tym ze mimo moich 27 wiosen nasz kraj naklada na mnie jakies kretynskie obowiazki zwiazane z obronnoscia panstwa nie moglem dostac karty kredytowej, w koncu przyslali mi wniosekjako staremu klientowi, podpisalem i mam. Poczekalem chwile, nie goraczkowalem sie. Jak sobie pomysle ze w wieku 16-20 lat mialbym takie problemy jak jakies onliny, karty kredytowe itd to mam ochote walic glowa w mur. Zakupy w internecie - tez sceptycznie do tego podchodzilem jak nie kupowalem, a okazalo sie, ze czesto jest to jedyny sposob zeby cos dostac. Eve przyciagnela mnie miedzy innymi tym, ze wlasnie trzeba sie postarac zeby w nia grac, ma liczne filtry na gamoni, nieukow, gowniarzy, golodupcow, nieudacznikow, wykolejencow, wowiarzy, larpowcow, itd, itp. I nie bierzcie tego ze mi sie wydaje ze jestem jakie "elyty", raczej bronie niszy ktora sobie znalazlem w swiecie elektronicznej rozrywki.
Pozdrawiam

Haristas

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 23, 2006, 15:22:38 »
Cytat: "redbart"
Cytat: "Haristas"
Witam

Przyznam sie ze jedynym problemem jaki powstrzymal mnie przed gra to karta platnicza.
/ciach.../
Pociaga to nadal kilka operacji uzupelniajacych dla szarego (czyt: studenta) zjadacza chleba jak ja, tj. upgradowanie konta w banku, nawiazanie wspolpracy z innym serwisem akceptowanym przez


pozdrawiam


Bosh, co za malkontent.. (...) co za kurna problem?



Bosh, co za egzageracja, co za kurna problem?

PoCO

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 23, 2006, 19:18:41 »
Haristas, jesli popyt bedzie na odpowiednim poziomie do sprzedazy wejda tez inne opcje, kody 90 dniowe i karty 50 i 100-dniowe. A o tym wysy?aniu poczt? w kopercie to pomy?le, chocia? nie wiem czy komus by sie chcia?o czeka? a? nasza wspania?a poczta do dostarczy  :roll:

Ellaine

  • Gość
EVE PL
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 23, 2006, 20:18:32 »
Pocza polska dostarcza prioytet srednio w 1 - 2 dni.