Autor Wątek: Na jakich portach chodzi EVE?  (Przeczytany 2880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tremayne

  • Gość
Na jakich portach chodzi EVE?
« dnia: Luty 09, 2006, 22:36:29 »
Witam, mam problem, bo nie potrafie znale?? ani na guglu ani na stronce oficjalnej na jakich portach ?miga EVE. A jest mi to potrzebne, bo admin robi priorytety na porty i nie moge si? w ogóle po??czy? z EVE.

Z góry dzi?kuje, za wszelk? pomoc.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Na jakich portach chodzi EVE?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2006, 09:10:06 »
U mnie chodzi na porcie 26000  8)
Zreszta jak odpalasz EVE i nie moze sie polaczyc to pisze przeciez komunikat ze nie moze sie polaczyc z konkretnym IP "on port ..."  8)

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Re: Na jakich portach chodzi EVE?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2006, 09:17:19 »
Cytat: "Tremayne"
Witam, mam problem, bo nie potrafie znale?? ani na guglu ani na stronce oficjalnej na jakich portach ?miga EVE. A jest mi to potrzebne, bo admin robi priorytety na porty i nie moge si? w ogóle po??czy? z EVE.

Z góry dzi?kuje, za wszelk? pomoc.


26000

"If you are connecting from behind a corporate or personal firewall, you will need to enter the server's IP address into your firewall configuration, which is 157.157.139.10 port 26000 when using TCP/IP.
You can verify that you are getting a clear signal to the sever by doing the following: Selectstart->run and type in "cmd". Once you get the command prompt write "telnet 157.157.139.10 26000" and hit enter. If the messages "Connecting To 157.157.139.10...Could not open a connection to host on port 26000 : Connect failed" come up you are not getting through to the server for some reason."
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Tremayne

  • Gość
Na jakich portach chodzi EVE?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2006, 20:25:42 »
Ah, uh, dzi?ki. Nie zrozumia?em tego wszystkiego i nie obczai?em tego portu. Sorry za za?miecanie forum -_-"