Eve Online > Przedpokój

Mario delTorres

<< < (2/2)

Anonymous:
spoko, spoko. Najpierw dobrze poczytam o korpach a potem b?d? si? stara? o przyj?cie. Widz?, ?e nie b?dzie trodno bo jeste?cie bradzo otwarci. Do tego dochodzi, ?e prawdopodobnie b?d? gra? razem z moim kumplem, odwiecznym towarzyszem broni we wszelkiego rodzaju gierkach... wi?c trzeba dobra? tak korpa, aby ka?dy mia? co? do roboty.

Mam pytanie: zastanawia?em si?, nad lataniem czym? w rodzaju zwiadowcy na SpecOpsach, ale nie wiem czy to ma wogóle jaki? sens robienie takich skilli? Bo czasami tak bywa w grach, ?e fajnie to wygl?da, ale nie ma wogóle ?adnego zastosowania...
pozdrawiam.

marioosh:
powy?szy post by? mój, tylko nie widzia?em, ?e mnie nie zalogowa?o. :P

Xarthias:
Je?li chodzi Ci o Covert Opsy, stealth bombery i Recony to jak najbardziej si? op?aca... ale w grupie, bo samemu to raczej nudno i bez sensu...

Dormio:

--- Cytat: "Anonymous" ---Mam pytanie: zastanawia?em si?, nad lataniem czym? w rodzaju zwiadowcy na SpecOpsach, ale nie wiem czy to ma wogóle jaki? sens robienie takich skilli? Bo czasami tak bywa w grach, ?e fajnie to wygl?da, ale nie ma wogóle ?adnego zastosowania...

--- Koniec cytatu ---

Ma zastosowanie. Ewidentnie ma. Szczegó? na który ma?o kto zwraca uwag? to fakt, ?e cruise missile u?ywane w Stealth Bomber przy odpowiednich umiej?tno?ciach zadaj? obra?enia jak od pancernika (>400dmg) równie? i fregatom.  Nawet ceptory maj? ci??kie ?ycie w spotkaniu z dobrze przygotowanym zespo?em uderzeniowym w SB.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej