Eve Online > Przedpokój

Mario delTorres

(1/2) > >>

marioosh:
[*]portret bohatera widoczny obok
[*]nickname: Mario delTorres
[*]nacja: Gallente - Intaki
[*]korporacja: Jaka? pocz?tkowa, ale rozgl?dam si? za czym?
[*]data "urodzenia": dzi?, czyli 05.02.2006r.
[*]biografia:  Na razie nic ciekawego, bo dopiero zacz??em gra? t? postaci?, sko?czy?em gra? 14 dniowy okres próbny i teraz rozkr?cam si? na dobre, jednak?e zmieniam posta? bo teraz wiem co i jak.
[*]dodatkowy komentarz: Jest programist? i webdeveloperem. Mam ?on? i nied?ugo urodzi mi si? dziecko. Zawsze lubi?em gierki w takich klimatach, zacz??em od Eilte/Frontier. Potem by?y inne. Pó? ?ycia sp?dzi?em na sesjach RPG gdzie troch? równierz poprowadzi?em. Grali?my w Warhammera, Shadowruna, In Nomine.., CyberPunka i AD&D. Od kilku lat wci?gn??o mnie w klimaty MMORPG. zacz??em od Anarchy Online. Jednak?e wtedy jeszcze nie pracowalem i pogra?em bardzo krótko, bo by?o to dla mnie za drogie. Szuka?em czego? ta?szego. Dowiedzia?em si? o darmowych serwerach UO gdzie po pewnym czasie by?em GameMasterem na jednym z serwerów, jednocze?nie zacz??em pisa? skrypty na tym serwerze, aby gra si? rozwija?a. Gdy min?? czas UO nadszed? Lineage2, gdzie mam jeszcze kilka wykoksanych postaci, ale w L2 nadchodzi taki moment, ?e nie ma nic wi?cej do roboty, wtedy zaczyna si? nudzi?. Ten moment nadszed? i zacz??em szuka? czego? nowego. No i znalaz?em Eve.. a? dziw ?e pr?dzej si? t? gr? nie zainteresowa?em (przyznam si?, ?e widzia?em reklamy tego i tytu? nie by? mi obcy). Spróbowa?em zagra? 14 dni... i .... jestem... teraz raczej ju? na sta?e. Gra jest ogromna, co daje wiele mo?liwo?ci rozrywki. Pracuj? wi?c prze?yj? te par? z?otych op?at. Mam nadziej?, ?e spotkam tu fajnych ludzi, z którym mo?na sobie porozmawia? podczas gry, a nie tylko szybko-szybko nowy level/kasa/exp, tak jak mia?em w UO, a niestety brakowa?o mi w L2. tyle o mnie. Do zobaczenia in Deep Space.[/list]

Xarthias:
Witaj w klubie... :)
Ludzi do pogadania znajdziesz na pewno, wle? na polskie kana?y czatowe, zapisz si? do jakiej? rodzimej korporacji, a na pewno gra przykuje Ci? na d?ugo.

LosBekoczoS:
Hym nie zebym reklamowal ale moj corp poniekad jest pracowniczy ( Tylko jeden studen nam sie trafil ) wiec i mozliwe ze godziny dzialania nam sie zloza odpowiednio by fajnie sie bawic.
 

Jesli zainteresowany convo Losbekoczos :D

Raan Kern:
Cze?? Mario

Tu wi?kszo?? osób to dziadki z czasów ELITE/FRONTIER, wi?c witaj w?ród swoich hyhy.


Widz?, ?e LosBeczkoS ju? cich? rekrutacj? przeprowadza :)
Nie b?d? gorszy i dorzuc? swoje 3 grosze

W SHCK te? jest 90% pracuj?cych to raz, dwa - zawsze pomagamy wszystkim nowym i starym... zawsze :D , a trzy - takich wykr?tów jak u nas to nigdzie nie u?wiadczysz hrhrhr

Blaster:
Witam, kolejnego "powaznego" czlonka spolecznosci EVE.
Ja tez zaczynalem od Eilte/Frontier/Privateer, tez pracuje i tez mam zone  :roll:  Dziecka narazie jeszcze w drodze nie mam  :wink:
Co do korpa to zatanów sie dokladnie,popytaj ludzi, rozwaz oferty bo jest to bardzo wazna sprawa, niezadko decydujaca o pozostaniu w tym swiecie  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej