Autor Wątek: Mario delTorres  (Przeczytany 3780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marioosh

  • Gość
Mario delTorres
« dnia: Luty 05, 2006, 19:49:34 »
  • portret bohatera widoczny obok
  • nickname: Mario delTorres
  • nacja: Gallente - Intaki
  • korporacja: Jaka? pocz?tkowa, ale rozgl?dam si? za czym?
  • data "urodzenia": dzi?, czyli 05.02.2006r.
  • biografia:  Na razie nic ciekawego, bo dopiero zacz??em gra? t? postaci?, sko?czy?em gra? 14 dniowy okres próbny i teraz rozkr?cam si? na dobre, jednak?e zmieniam posta? bo teraz wiem co i jak.
  • dodatkowy komentarz: Jest programist? i webdeveloperem. Mam ?on? i nied?ugo urodzi mi si? dziecko. Zawsze lubi?em gierki w takich klimatach, zacz??em od Eilte/Frontier. Potem by?y inne. Pó? ?ycia sp?dzi?em na sesjach RPG gdzie troch? równierz poprowadzi?em. Grali?my w Warhammera, Shadowruna, In Nomine.., CyberPunka i AD&D. Od kilku lat wci?gn??o mnie w klimaty MMORPG. zacz??em od Anarchy Online. Jednak?e wtedy jeszcze nie pracowalem i pogra?em bardzo krótko, bo by?o to dla mnie za drogie. Szuka?em czego? ta?szego. Dowiedzia?em si? o darmowych serwerach UO gdzie po pewnym czasie by?em GameMasterem na jednym z serwerów, jednocze?nie zacz??em pisa? skrypty na tym serwerze, aby gra si? rozwija?a. Gdy min?? czas UO nadszed? Lineage2, gdzie mam jeszcze kilka wykoksanych postaci, ale w L2 nadchodzi taki moment, ?e nie ma nic wi?cej do roboty, wtedy zaczyna si? nudzi?. Ten moment nadszed? i zacz??em szuka? czego? nowego. No i znalaz?em Eve.. a? dziw ?e pr?dzej si? t? gr? nie zainteresowa?em (przyznam si?, ?e widzia?em reklamy tego i tytu? nie by? mi obcy). Spróbowa?em zagra? 14 dni... i .... jestem... teraz raczej ju? na sta?e. Gra jest ogromna, co daje wiele mo?liwo?ci rozrywki. Pracuj? wi?c prze?yj? te par? z?otych op?at. Mam nadziej?, ?e spotkam tu fajnych ludzi, z którym mo?na sobie porozmawia? podczas gry, a nie tylko szybko-szybko nowy level/kasa/exp, tak jak mia?em w UO, a niestety brakowa?o mi w L2. tyle o mnie. Do zobaczenia in Deep Space.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Mario delTorres
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2006, 21:00:34 »
Witaj w klubie... :)
Ludzi do pogadania znajdziesz na pewno, wle? na polskie kana?y czatowe, zapisz si? do jakiej? rodzimej korporacji, a na pewno gra przykuje Ci? na d?ugo.
Przedwieczny.

LosBekoczoS

  • Gość
Mario delTorres
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2006, 10:09:33 »
Hym nie zebym reklamowal ale moj corp poniekad jest pracowniczy ( Tylko jeden studen nam sie trafil ) wiec i mozliwe ze godziny dzialania nam sie zloza odpowiednio by fajnie sie bawic.
 

Jesli zainteresowany convo Losbekoczos :D

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Mario delTorres
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2006, 10:40:53 »
Cze?? Mario

Tu wi?kszo?? osób to dziadki z czasów ELITE/FRONTIER, wi?c witaj w?ród swoich hyhy.


Widz?, ?e LosBeczkoS ju? cich? rekrutacj? przeprowadza :)
Nie b?d? gorszy i dorzuc? swoje 3 grosze

W SHCK te? jest 90% pracuj?cych to raz, dwa - zawsze pomagamy wszystkim nowym i starym... zawsze :D , a trzy - takich wykr?tów jak u nas to nigdzie nie u?wiadczysz hrhrhr
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Mario delTorres
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2006, 10:58:04 »
Witam, kolejnego "powaznego" czlonka spolecznosci EVE.
Ja tez zaczynalem od Eilte/Frontier/Privateer, tez pracuje i tez mam zone  :roll:  Dziecka narazie jeszcze w drodze nie mam  :wink:
Co do korpa to zatanów sie dokladnie,popytaj ludzi, rozwaz oferty bo jest to bardzo wazna sprawa, niezadko decydujaca o pozostaniu w tym swiecie  8)

Anonymous

  • Gość
Mario delTorres
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2006, 12:23:52 »
spoko, spoko. Najpierw dobrze poczytam o korpach a potem b?d? si? stara? o przyj?cie. Widz?, ?e nie b?dzie trodno bo jeste?cie bradzo otwarci. Do tego dochodzi, ?e prawdopodobnie b?d? gra? razem z moim kumplem, odwiecznym towarzyszem broni we wszelkiego rodzaju gierkach... wi?c trzeba dobra? tak korpa, aby ka?dy mia? co? do roboty.

Mam pytanie: zastanawia?em si?, nad lataniem czym? w rodzaju zwiadowcy na SpecOpsach, ale nie wiem czy to ma wogóle jaki? sens robienie takich skilli? Bo czasami tak bywa w grach, ?e fajnie to wygl?da, ale nie ma wogóle ?adnego zastosowania...
pozdrawiam.

marioosh

  • Gość
Mario delTorres
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2006, 12:27:23 »
powy?szy post by? mój, tylko nie widzia?em, ?e mnie nie zalogowa?o. :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Mario delTorres
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2006, 12:47:59 »
Je?li chodzi Ci o Covert Opsy, stealth bombery i Recony to jak najbardziej si? op?aca... ale w grupie, bo samemu to raczej nudno i bez sensu...
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Mario delTorres
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2006, 12:51:04 »
Cytat: "Anonymous"
Mam pytanie: zastanawia?em si?, nad lataniem czym? w rodzaju zwiadowcy na SpecOpsach, ale nie wiem czy to ma wogóle jaki? sens robienie takich skilli? Bo czasami tak bywa w grach, ?e fajnie to wygl?da, ale nie ma wogóle ?adnego zastosowania...

Ma zastosowanie. Ewidentnie ma. Szczegó? na który ma?o kto zwraca uwag? to fakt, ?e cruise missile u?ywane w Stealth Bomber przy odpowiednich umiej?tno?ciach zadaj? obra?enia jak od pancernika (>400dmg) równie? i fregatom.  Nawet ceptory maj? ci??kie ?ycie w spotkaniu z dobrze przygotowanym zespo?em uderzeniowym w SB.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...