Autor Wątek: aggression countdown  (Przeczytany 4087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mc_gort

  • Gość
aggression countdown
« dnia: Styczeń 13, 2006, 01:48:40 »
Poluje sobie spokojnie na piratów t?uk?c ich tyle na ile tylko moja fregatka pozwala. Ale ci?gle nie daje mi spokoju napis aggression countdown wy?wietlaj?cy si? w lewym górnym rogu... O co chodzi  z tym napisem?????

enderpl

  • Gość
aggression countdown
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2006, 02:17:59 »
oznacza on ze ktos na ciebie moze beztrosko polowac, a kto przekonasz sie najezdzajac na ten napis...

mc_gort

  • Gość
aggression countdown
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2006, 09:27:19 »
:) thx mam nadziej? ?e nie te wrogo nastawione contenery :) maj? zdecydowan? przewag? liczebn? :)

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
aggression countdown
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2006, 10:03:54 »
Cytat: "mc_gort"
:) thx mam nadziej? ?e nie te wrogo nastawione contenery :) maj? zdecydowan? przewag? liczebn? :)


wrogie kontenery raczej nic nie zrobi? - ale tak btw - to ten licznik, to jedna z lepszych rzeczy jakie wdro?y?a CCP ;)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
aggression countdown
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2006, 10:16:56 »
No, mog?oby jeszcze pokazywa? kiedy mo?na po agresji zadokowa?/skoczy? :)
Przedwieczny.

LosBekoczoS

  • Gość
aggression countdown
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2006, 10:26:16 »
Hymm a jak robie misje w 0.5 to zawsze mam agresion ale tez zawsze moge zdokowac itp nierobia problemow.

mc_gort

  • Gość
aggression countdown
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2006, 10:37:43 »
Ja te? dokuje bez problemu z licznikiem.. dodatkowo po najechaniu na licznik nie wy?wietla mi si? ?adne przest?pstwo jakiego mia?bym dokona?. Przecie? wy?ynka piratów to nie zbrodnia, tylko mi?a rozrywka po??czona z ca?kiem fajnym dla noba profitem finansowym :)

enderpl

  • Gość
aggression countdown
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2006, 11:22:36 »
myslisz ze piraci sa inni? oni tez chca zyc... zarzucaja cpp petycjami ze tylko sie pojawia odrazu boom niema ich bo jakis plajer na nich kampil...nawet pograc sobie spokojnie nie moga...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
aggression countdown
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2006, 11:50:21 »
A to nie jest czasem ten typ agresji który pojawia sie po okradnieciu cudzego kontenerka?  :roll:

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
aggression countdown
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2006, 12:13:52 »
Cytat: "blaster"
A to nie jest czasem ten typ agresji który pojawia sie po okradnieciu cudzego kontenerka?  :roll:


Ten pewnie te? - ale tu chodzi o agresje npcowe :) mo?e kiedy? wprowadz? spawny pod stacjami w bezpiecznych sektorach i wtedy wiadomo - concord nie kiwnie palcem je?eli b?dziemy mieli agro ;)
Bermuda Syndrome [BAS-3]