Eve Online > Wsparcie techniczne

Eve si? wiesza

<< < (2/3) > >>

mc_gort:
Mam nadziej? bo zabija to ca?? przyjemno?? z gry :(

Blaster:
Tez ostatnio (od jakis 1,5-2 miechów) mam ten problem. Gram juz od ponad roku i wczesniej takie akcje mi sie nie zdarzaly  :?
A co do starat to stracilem juz przez "to" 1 BSa (60 mln), 1 cruza (10 mln) i jedna assault fregate (12 mln) i mialem juz kilka razy niezly poziom adrenaliny jak wisialem 2 min na bramie w systemie 0.0 mój komp mielil dyskiem a wszystko na serwarze lecialo swoim torem  :evil:
Na szczescie mialem farta  :roll:

Ja podejrzewam ze przyczyna problemu moze byc zapchany system i cholerna fragmentacje dysku. Juz od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem formatu dysku i jak go w koncu zrobie to dam znac czy pomoglo.  8)

A tak BTW to gram na AMD Athlon 1700+, 256 DDR i GF4 MX 64ram i komp sie wiesza a w pracy próbowalem na P4 1.7, 512 DDR i jakiejs zintegrowanej grafie (pamiec brana z ram) i nigdy nie mialem tego problemu  :?

Xarthias:
Mi si? tak pare razy zrobi?o, ale jak do?o?y?em pami?ci do 1GB to przesta?o... Nawet mi si? nieco lag zmiejszy?...
Aha, pomaga wyczyszczenie cache gry i ustawienie pliku wymiany na innym dysku fizycznym (nie partycji). No i wywalenie jak najwi?kszej ilo?ci dzia?aj?cych w tle programików.

klosiuu:
u mnie eve sie zaczela chaczyc z 3 dni temu, jak zmienilem plyte g?ówna, procka i ram

na celku 1,2GHz i 256 sdram gra dzialala piekielnie wolno ale dzialala

teraz ma 2,8XP athlona i 640Mb ddr i mam cuda na kiju

objawy sa takie, ze jak siedze w stacji to jest wszystko ok, ale jak wydokuje i zaczynam latac to po kilku minutach wyskakuje bluescreen i reste kompa automatycznie

Konrad:
klient ma tzw "wyciek pamieci", fakt, nawet doswiadczylem kilku nieciekawych efektow ubocznych (np nadpisywanie pamieci w ktorej sa przechowywane niektore czcionki - np ta w ktorej sa wyswietlane nazy regionow na mapie)
zazwyczaj nadpisywanie pamieci konczy sie zawieszeniem eve w chwile potem

wyciek mozna poznac po tym ze klient zaczyna zjadac zasoby - proces zaczyna zajmowac coraz wiecej i wiecej pamieci ram.

problem z "zaiweszaniem" sie klienta i brakiem reakcji na wszystko oprocz atl-ctrl-del gdy akcja na serverze dziaje sie dalej (jestes zalogowany jakby nigdy nic) zdarzyla mi sie kilkanascie(dziesiat) razy, zawsze wystepuje (prawdopodobienstwo jest nickie ale jak sie postarasz to po kilkunastu probach sie wywali) gdy wyciszasz dzwieki gry(skrotem klaw.) podczas warpowania (na poczatku) i przywracasz przed zakonczeniem warpowania, problem wystepuje rzadziej w rmr ale nadal zlapalem go przynajmiej raz po patchu (od tamtego razu nie wyciszam eve)

pozatym eve miewa problemy z emulowanymi kartami dziwiekowymi itp (np wiekszosc zintegrowanego audio na plytach glownych)
mialem komputer na ktorym nie dalo sie grac dluzej niz 30 minut bo sie resetowal (caly komputer) - i nie byl to problem temperatury jak podejzewalem na poczatku - dzialal stabilnie dopiero po wylaczeniu sterownika w biosie lub wylaczeniu sterownika jakims programem narzedziowym (np dxdiag)
na soundblasterach chodzi ok

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej