Śmietnisko > Archiwum

*rant* Dwa lata za nami a Gallente ciagle ...

(1/5) > >>

Amos Sommers:
.. daja dupy.

Popatrzmy:

1. Blastery

Posiadaja ogromny DPS, ale niestety ze wzgledu na minimalny zasieg i najgorsza mieszanke rodzajow zadawanych obrazen, so bardzo nieprzydatne. Duze Blastery maja okropny tracking: trafic w battleship na optimal jest dosyc trudno (za cos lebszego niz Light Hit), a o trafianiu w cruisery mowy nie ma.

2. MWD

Statki blasterowe musza wyladawac ponizej 20km od celu. Jesli celem jest gankageddon to 10km, inaczej nie ma mowy o doleceniu do celu w calosci poniewaz MWD zmienia statek w jeden wielki napis "JESTEM TUTAJ PROSZE MNIE ROZWALIC"..

3. Dyktowanie zasiegu

Pulse lasery maja generalnie okolo dwa razy wiecej zasiegu niz ich Hybrydowe odpowiedniki: Amarrzy moga mi dyktowac dystans bo siedza sobie poza moim optimalem a mi dali Weba i gowno zrobic moge :).
Minmatarzy zasieg wpradzie maja krotszy ale nie musza uzywac mwd zeby wleciec na ten zasieg, a ja tak co konczy sie smarzonym Deimosem/Megasem.

4. Megas

Ssal w NPCowaniu zawsze .. kazdy sie zgodzil ze najtrudniej cos zdzialac w Megathronie ... wiec zaczolem latac na NPCe Gankathronem - 7 damage modow i 7 raili - dzialalo to siwietnie tyle ze CCP spierdolilo ten setup w ostatnim patchu :).

Zaczyna mnie naprawde denerowac ile czasu spedzilem trenujac wysokie skille na statki gallente tylko poto zeby sie dowiedziec ze do niczego sie nienadaja...

Blaster:

--- Cytat: "Amos Sommers" ---
Zaczyna mnie naprawde denerowac ile czasu spedzilem trenujac wysokie skille na statki gallente tylko poto zeby sie dowiedziec ze do niczego sie nienadaja...
--- Koniec cytatu ---


 No nie przesadzaj ladne przeciez sa  :arrow: czy to nie jest wystarczajaca motywacja?  :P

A tak na powaznie to ja zrezygnowalem ze skillowania tej rasy juz w pierwszym miesiacu gry i jak narazie nie zaluje  8)

pc5:
I dlatego zmieniam prawo jazdy z gallantyjskiego na ammarskie.

marc_in:
a ja i tak sie zastanawiam nad skilowaniem blasterthrona ,odpowiednio uzyty potrafi zrobic krzywde.

adam000:
Na NPCe to bardzo dobrze dzia?a Dominix z maks tankiem (maks cap, dwie naprawiaczki i odpowiednie hardenery), zestawem dron odpowiednim do celów i 6x720mm medium projectilami (to akurat zdrada Gallente ale to dla tego, ?eby capa nie ssa?y - a odpwiednio dobrany rodzaj demaga dronkom pomaga). Tank na Dominixie wytrzyma prawie wszystko, latam nim na Angelsów, cap mi jeszcze nigdy nie spad? nawet do po?owy - chocia? jeszcze na BS officerów nie trafi?em, ale np. gostek, kóry mi w Gedonie wspoczy? na pasek musia? z niego spada? do?? szybko :) A skuteczno?ci wyskilowanych dron na Dominiksie trudno co? zarzuci?.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej